podklad kryjacy przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 16:35   #1
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Question

podklad kryjacy przebarwienia


Znacie moze jakis dobry podklad kryjacy przebarwinia? Otoz kiedy bylam mala mama smarowala mnia jakas mascia:/ po ktorej zostaly mi plamy, jasniejsze od pozostalych czesci twarzy:[,ktore sa jeszcze widoczniejsze kiedy sie opale i nie mam pojecia jak to ukryc, a moze da sie wyleczyc?? Dodam ze opalam sie bardzo szybko nawet po zastosowaniu wyskoich filtrow wiec z opalania zrezygnowac nie moge
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 17:10   #2
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

la roche posay ma serie kryjacych podkladow.
zerknij tez na KWC, tam wiecej przykladow
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 17:24   #3
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

dermacol , ziemia egipska
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 17:49   #4
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

A znacie cos rownie dobrego jak dermacol (jesli chodzi o krycie) ?? Tylko np jakiejs konkretnej firmy Bo temu dermacolowi jakos nie ufam, choc uzywam:P
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:06   #5
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

No to chyba pozostaje LRP - bo jest bardoz często porównywany z Dermacolem i ma ten plus, że ma normalną podkładową konsystencję, a nie pasty do butów....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:16   #6
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

No nie wiem, LRP ma raczej konsystencje, zapach i krycie farby olejnej U mnie stoi na półce i zbiera kurz, jak dla mnie zakup nietrafiony
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:26   #7
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

ja tez bym stawiala na LRP.. nie zapcha Ci porow, a i nie wysusza. Ostatnio sie z nim przeprosilam wczesniej trafila mi sie jakas felerna jednostka, ale teraz nie marudze. No i kryje chyba niezle, skoro moje piegi sa prawie niewidoczne..
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 18:38   #8
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez guia
ja tez bym stawiala na LRP.. nie zapcha Ci porow, a i nie wysusza. Ostatnio sie z nim przeprosilam wczesniej trafila mi sie jakas felerna jednostka, ale teraz nie marudze. No i kryje chyba niezle, skoro moje piegi sa prawie niewidoczne..
Dziewczyny maja rację, LRP ma dość duży wybór podkładów, może rzeczywiście ten korygujący ma troszkę gęstszą konsystencje, ale np. optycznie wygładzający wersja fluidu ma już półpłynna a kryje świetnie.

Dla mnie również Dermacol jest za ciężkim podkładem więc sporadycznie służy mi za korektor.

Moja buzia też potrzebuje dość mocnego krycia i na przemian używam LRP i Colorstaya Revlonu, wersji w słoiczku.
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:45   #9
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Może to być proponowana linia Unifiance z LRP (stricte kryjący), bądź inny podkład o mocnym kryciu - np. Teint Idole Lancome, czy Double Wear Estee Lauder.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:45   #10
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

co to jest to LPR?i gdzie to mozna kupic?
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:46   #11
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez nimfa_nr1
dermacol , ziemia egipska
Ziemia egipska nie ma właściwości kryjących. To puder brązujący, który przebarwień nie przykryje.
Dermacol zaś to podkład wyłącznie w nazwie, nałożony na twarz wygląda sztucznie, na dodatek ma tendencję do zapychania porów. Dlatego jeśli już się go stosuje to bardziej jako korektor.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 18:47   #12
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez urbi junior
co to jest to LPR?i gdzie to mozna kupic?
Marka La Roche Posay, dostępna wyłącznie w aptece.
Więcej w KWC i w archiwum.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:54   #13
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Dziewczyny maja rację, LRP ma dość duży wybór podkładów, może rzeczywiście ten korygujący ma troszkę gęstszą konsystencje, ale np. optycznie wygładzający wersja fluidu ma już półpłynna a kryje świetnie.

Dla mnie również Dermacol jest za ciężkim podkładem więc sporadycznie służy mi za korektor.

Moja buzia też potrzebuje dość mocnego krycia i na przemian używam LRP i Colorstaya Revlonu, wersji w słoiczku.
ja uzywam ten optycznie wygladzajacy, nie korygujacy, a naprawde przykrywa, co trzeba a to, co przebije mozesz przykryc korektorem. Dermacol swietnie kryje, ale niestety spowodowal dosc duzy wysyp dziwnych wulkanow, tak mi pory zapchal.. dlatego lezy sobie na poleczce
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 20:59   #14
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Dzieki za odpowiedzi Poczytam na KWC
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 21:13   #15
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Oj ale jaki on drogi Nie ma rownie dobrego a powiedzmy o wiele tanszego?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 21:33   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez tess_d
No nie wiem, LRP ma raczej konsystencje, zapach i krycie farby olejnej U mnie stoi na półce i zbiera kurz, jak dla mnie zakup nietrafiony

Tak nie w temacienie chcialabys sie pozbyc tego LRP?i jaki masz odcien?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:08   #17
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Baaardzo chetnie!!! Odcień 11, najjasniejszy dostepny w Polsce. Tuba jest w ponad 90% pełna.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 10:12   #18
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asik_
A znacie cos rownie dobrego jak dermacol (jesli chodzi o krycie) ?? Tylko np jakiejs konkretnej firmy Bo temu dermacolowi jakos nie ufam, choc uzywam:P
A czemu nie ufasz dermacolowi?

To jest naprawdę rewelacyjny podkład...myślę, że wiele dziewczyn myśli, iż dermacol jest jakiś ...gorszy bo Jego cena jest bardzo niska w porownaniu z innymi podkładami...a takie myślenie to wielki błąd! czytałam gdzieś, ze dermacolem interesowała się jakaś super firma kosmetyczna z Paryża i chcieli zainwestować w reklamę tej marki ale nie doszli do porozumienia z firmą produkujacą dermacol i nic z tego nie wyszło....
Kiedyś dermacol był używany w teatrach przez wielkie gwiazdy!

Oczywiście trzeba nauczyć się używać dermacol , bo ten podkład jest wymagający: trzeba go naprawdę dokładnie nałożyć.

Dermacol w swoim składzie nie ustępuje miejsca innym produktom , jednak i w promocje innych kosmetyków są ładowane wielkie pieniądze na promocje i reklamę! i moje drogie Pani mypotem za to płacimy kupując dany produkt!

Dermacol nie ma zadnych szałowych reklam.... i mam nadzieje,ze nadal tak pozostanie, bo .... nie chcę aby Jego cene wzrosła nawet o 1 zł))


Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:19   #19
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asiula1
myślę, że wiele dziewczyn myśli, iż dermacol jest jakiś ...gorszy bo Jego cena jest bardzo niska w porownaniu z innymi podkładami...
a inne dziewczyny widzą co robi z ich cerą
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 09:13   #20
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez guia
a inne dziewczyny widzą co robi z ich cerą

hmm, no wiadomo każda z nas ma inną cerę... ja mogę pisać tylko na podstawie mojej cery ( mojej mamy i kulku naszych koleżanek) i powiem szczerze, że cerę mam rewelacyjną - oczywiście przed miesiączką pojawia się kilka pryszczyków ...ale to od zmian hormonalnych a nie od dermacolu myślę....

Poza tym moja mama od kilkunastu lat użytwa dermacolu ....i ma super cerę... jak dopadnę aparat cyfrowy i ona sie oczywiście zgodzi to postaram się wkleić zdjęcie....


Nie zmieniam zdania myślę, że wiele kobiet poprostu ma bzika na punkcie firmowych kosmetyków... i ok, zgodzę się,że te w bardzo wysokich cenach .... może są minimalnie lepiej działające od tych zwykłych... ale wierz mi lub nie- często skład takich kosmetyków za 50 czy 100 zł jest prawie identyczny jak kosmetyki za 10 czy 20 zł..... a jak nie wierzysz , to popatrz sama na skład ....

POzdrawiam serdecznie
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:02   #21
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asiula1
hmm, no wiadomo każda z nas ma inną cerę... ja mogę pisać tylko na podstawie mojej cery ( mojej mamy i kulku naszych koleżanek) i powiem szczerze, że cerę mam rewelacyjną - oczywiście przed miesiączką pojawia się kilka pryszczyków ...ale to od zmian hormonalnych a nie od dermacolu myślę....

Poza tym moja mama od kilkunastu lat użytwa dermacolu ....i ma super cerę... jak dopadnę aparat cyfrowy i ona sie oczywiście zgodzi to postaram się wkleić zdjęcie....


Nie zmieniam zdania myślę, że wiele kobiet poprostu ma bzika na punkcie firmowych kosmetyków... i ok, zgodzę się,że te w bardzo wysokich cenach .... może są minimalnie lepiej działające od tych zwykłych... ale wierz mi lub nie- często skład takich kosmetyków za 50 czy 100 zł jest prawie identyczny jak kosmetyki za 10 czy 20 zł..... a jak nie wierzysz , to popatrz sama na skład ....

POzdrawiam serdecznie
Ale ja wcale nie chcę, żebyś zmieniła zdanie. I przecież nie powiedziałam, że tanie kosmetyki muszą być koniecznie gorsze od tych drogich. Nie uważam tak. Może być nawet odwrotnie. Sama używam i tych z górnej, średniej i niskiej półki- cena nie jest dla mnie wyznacznikiem (no, chyba że jest zbyt wysoka i nie mogę sobie na coś pozwolić) A dermacol znam, mam i używałam. Więc wiem, jak na mnie działa. Raczej nie oceniam produktów, z którymi nie miałam styczności, bo to mija się z celem
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 23:25   #22
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez guia
Ale ja wcale nie chcę, żebyś zmieniła zdanie. I przecież nie powiedziałam, że tanie kosmetyki muszą być koniecznie gorsze od tych drogich. Nie uważam tak. Może być nawet odwrotnie. Sama używam i tych z górnej, średniej i niskiej półki- cena nie jest dla mnie wyznacznikiem (no, chyba że jest zbyt wysoka i nie mogę sobie na coś pozwolić) A dermacol znam, mam i używałam. Więc wiem, jak na mnie działa. Raczej nie oceniam produktów, z którymi nie miałam styczności, bo to mija się z celem

Mam nadzieję, że nie uraziłam Cie swoją odpowiedzią daleka jestem od złośliwości mam nadzieję, że zgoda pełna między nami panuje

No zgadzam się - być moze na jakieś inne cery dermacol jest za mocny, na mojej na szczeście nie przyniósł żadnych negatywnych skutków, moja mama też jest zadowolona co daje mi nadzieje,że skoro jesteśmy bliskiego pokrewieństwa) to będę miała taką ładną skórę jak ona cały czas i ,że zaden kosmetyk tego nie zmieni

Pozdrawiam ciepło
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:31   #23
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asiula1
Mam nadzieję, że nie uraziłam Cie swoją odpowiedzią daleka jestem od złośliwości mam nadzieję, że zgoda pełna między nami panuje

No zgadzam się - być moze na jakieś inne cery dermacol jest za mocny, na mojej na szczeście nie przyniósł żadnych negatywnych skutków, moja mama też jest zadowolona co daje mi nadzieje,że skoro jesteśmy bliskiego pokrewieństwa) to będę miała taką ładną skórę jak ona cały czas i ,że zaden kosmetyk tego nie zmieni

Pozdrawiam ciepło
No co Ty gadasz mi tu za głupoty Czym miałabyś mnie urazić? Ja się tak łatwo nie obrażam
Moja cera jest po prostu taka, że bardzo wiele rzeczy jej szkodzi.. Ciekła parafina w dermacolu po prostu zapychała mi pory i dlatego tak na niego psiocze Ale kryje po mistrzowsku, trzeba mu to przyznać
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:42   #24
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Gdzie można kupić Dermacol? Czy w sklepach typu Rossmann, Natura znajdę ten specyfik?
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 12:14   #25
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez guia
No co Ty gadasz mi tu za głupoty Czym miałabyś mnie urazić? Ja się tak łatwo nie obrażam
Moja cera jest po prostu taka, że bardzo wiele rzeczy jej szkodzi.. Ciekła parafina w dermacolu po prostu zapychała mi pory i dlatego tak na niego psiocze Ale kryje po mistrzowsku, trzeba mu to przyznać

No tak to z delikatnymi buziami jest , ze trzeba na nie bardziej uważać.

Dermacol jest faktycznie mocno kryjący! Ja go używam codziennie, ostatnio łączę go z innym podkładem - wtedy ma lżejszą konsystencję.

Pozdrawiam ciepło


Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 14:46   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Asiula1
A czemu nie ufasz dermacolowi?

To jest naprawdę rewelacyjny podkład...myślę, że wiele dziewczyn myśli, iż dermacol jest jakiś ...gorszy bo Jego cena jest bardzo niska w porownaniu z innymi podkładami...a takie myślenie to wielki błąd! czytałam gdzieś, ze dermacolem interesowała się jakaś super firma kosmetyczna z Paryża i chcieli zainwestować w reklamę tej marki ale nie doszli do porozumienia z firmą produkujacą dermacol i nic z tego nie wyszło....
Kiedyś dermacol był używany w teatrach przez wielkie gwiazdy!

Oczywiście trzeba nauczyć się używać dermacol , bo ten podkład jest wymagający: trzeba go naprawdę dokładnie nałożyć.

Dermacol w swoim składzie nie ustępuje miejsca innym produktom , jednak i w promocje innych kosmetyków są ładowane wielkie pieniądze na promocje i reklamę! i moje drogie Pani mypotem za to płacimy kupując dany produkt!

Dermacol nie ma zadnych szałowych reklam.... i mam nadzieje,ze nadal tak pozostanie, bo .... nie chcę aby Jego cene wzrosła nawet o 1 zł))


Pozdrawiam
Dermacol to tylko teoretycznie podkład. W praktyce, bardzo mocno napigmentowany, ciężki, ma właściwości komodogenne i przy codziennym noszeniu go po 8-9h (a tyle większość z nas nosi makijaż), może przynieść więcej szkody niż pożytku. Może pozapychać pory, doprowadzić tym samym do znacznego pogorszenia się stanu cery. Oczywiście, że wszystko to jest sprawą indywidualną. Ale ten podkład najczęściej poleca się do cer tłustych i mieszanych STRASZLIWIE podatnych na jakąkolwiek komodogenność.
Tak więc cena tu raczej nie ma nic do rzeczy, jak pisała w wątku poniżej jedna wizażanka - i podkład za 4,5 zł. może być dobry

A o ile dobrze pamiętam, Dermacol jest firmą czeską i głównie używany był do stylizacji do fotografii i na występy teatralne, a więc na 2h użycia i zmycie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 15:13   #27
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Dermacol to tylko teoretycznie podkład. W praktyce, bardzo mocno napigmentowany, ciężki, ma właściwości komodogenne i przy codziennym noszeniu go po 8-9h (a tyle większość z nas nosi makijaż), może przynieść więcej szkody niż pożytku. Może pozapychać pory, doprowadzić tym samym do znacznego pogorszenia się stanu cery. Oczywiście, że wszystko to jest sprawą indywidualną. Ale ten podkład najczęściej poleca się do cer tłustych i mieszanych STRASZLIWIE podatnych na jakąkolwiek komodogenność.
Tak więc cena tu raczej nie ma nic do rzeczy, jak pisała w wątku poniżej jedna wizażanka - i podkład za 4,5 zł. może być dobry

A o ile dobrze pamiętam, Dermacol jest firmą czeską i głównie używany był do stylizacji do fotografii i na występy teatralne, a więc na 2h użycia i zmycie

Pozdrawiam!

Witaj, jedną z wizażystek piszącą o cenie jestem własnie ja))


To może ja się dopiszę , jeszcze kilka słow, napisałamrównież w swoim poście,że podkład ten używały wielkie gwiazdy i zgadzam sie ,ze podkład jest cięzki... ale makijaż na scenę używa się w 5 krotnie większej ilości... więc w zasadzie jak się dermacol używa w normalnych ( nie przesadzonych ) ilościach to nie ma prawa spowodować żadnych wielkich szkód na skórze - bo gdyby tak było... nie mógłby być sprzedawany w sklepach do powszechnego użytku, a po drugie firma produkująca go - mogłaby się nie wypłacić z odszkodowaniami


dermacol jest firmą czeską - ale firma( chyba francuska) chciala ją wykupić i wypromować ( rekkamy ... wyższa cene automatycznie )) ale nie doszli do porozumienia.


Przyjmuję wszystkie argumenty przeciwne używaniu dermacolu jednak... mnie najbardziej przekonuje stan skóry mojej mamy, która używa dermacolu od wielu wielu lat ,,, i skóra jest bardzo ładna , a co najlepsze nigdy nie miała z nią kłopotów.




Ale oczywiscie rozumiem ,że na wrażliwsze buźie dermacol moze być i jest za cięzki

POzdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:32   #28
ewana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

revlon-colorstay 60 seconds ja mam ten podklad,jest fantastyczny,kryje swietnie i nie ma efektu maski,polecam
ewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:20   #29
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Powtarzam pytanie -> gdzie można kupić dermacol? W aptekach, sklepach kosmetycznych?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:23   #30
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: podklad kryjacy przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Ally83
Powtarzam pytanie -> gdzie można kupić dermacol? W aptekach, sklepach kosmetycznych?
kupiłam dermacol w aptece o dermacolu gdzieś było już...
używam go jako korektora punktowo i jest super. Dodam: jest bardzo wydajny

podobny wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=dermacol
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.