Problem z kobięta, z która się spotykam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 20:41   #1
Pan Ave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4

Problem z kobięta, z która się spotykam...


Cześć witam.

Mam pytanie do Was.

Poznałem dziewczynę przez internet(sympatia).

Ja rocznikowo mam 25 lat a ona 21. Po prawie 3 msc mailowo - telefonicznej znajomości, spotkaliśmy się.

Było naprawdę fajnie. Ja byłem zadowolony spotkania i ona również. Tydzień potem spotkaliśmy się ponowie. Było rewelacyjnie.

W ten piątek miałem się z Nią spotkać. Wszystko już było nagrane. Mieliśmy iść na obiad i na strzelnice. Ale nagle bang !!! i spotkania nie ma. Pokłóciliśmy się w czwartek wieczorem o spotkanie. Nagle siostra jej wyjechała, że chce się z Nią zobaczyć, zgodziła się. Tyle, że godzina Nam kolidowała. I tak stworzył się punkt zapalny...

W dodatku od 2 dni wtedy miała dość kiepiski humor. Ma teraz sesje. Wzioła sobie teraz sesja z 3 i 4 semestru więc musi 2 razy ciężej pracować. Rozumiem to, naprawdę to rozumiem - starałem się być miły, wspierać ją . Ale naprawdę mnie zdenerwowało to, że starałem się dostosować do Niej bo to 3 spotkanie od 2 dni przekładaliśmy(przełożone kolosy) a potem potem nagle się siostra się do Niej odezwała o spotkanie o kawę(dla mnie żaden problem, tylko mogliśmy się spotkać się trochę później). A po kłótni zapanowała pół minutowa cisza i telefony się urwały.....

W ostatnich 2 tyg. mieliśmy kilka drobnych spięć(o głupoty). nawet nie nie odzywaliśmy się przez 3 dni ale po tych 3 dniach ona pierwszą się odezwała.


Teraz znów jest to samo. Mija właśnie dzisiaj 3 dzień i ja teraz mam " zjazd" . Plątam się bez celu, ciężko mi się skupić na celu, nie wiem czy nie powinniem się odezwać. Czy to kłótnia która niczego nie przesądza i na razie to jest demonstracja kto pierwszy się odezwie, czy wypadłem z jej zainteresowań?
Pan Ave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:45   #2
Dziewczyna_Borata
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna_Borata
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 145
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Weź trochę wyluzuj i zrozum ją, ma dużo zajęć, nie naciskaj aż tak.
Poza tym jeśli wy po 3miesięcznej znajomości już macie jakieś kłótnie, wonty to ja nie wróżę Wam przyszłości
Dziewczyna_Borata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:52   #3
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Demonstracja? Normalni ludzie od razu wyjaśniają sobie pewne rzeczy, mówią o swoich uczuciach, o tym co ich zraniło i robią to po to, żeby uniknąć tego typu sytuacji w przyszlosci. Dla mnie takie milczenie to czyta głupota.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."

Edytowane przez gingerbre
Czas edycji: 2015-01-25 o 20:53
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:23   #4
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Faktem jest to ze nie zachowala sie lojalnie bo jednak byla z Toba umowiona od czasu, ale tez musisz zrozumiec ze to jej siostra. Mysle ze powinienes zadzwonic do niej i wyjasnic sprawe.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:26   #5
Pan Ave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna_Borata Pokaż wiadomość
Weź trochę wyluzuj i zrozum ją, ma dużo zajęć, nie naciskaj aż tak.
Poza tym jeśli wy po 3miesięcznej znajomości już macie jakieś kłótnie, wonty to ja nie wróżę Wam przyszłości
Właśnie w ostatnich dniach sam się na tym zastanawiałem. Jak się z kimś na początku poznajesz to jest b.miło, czasami pojawia się eksytacja. To w sumie nie powinno tak wyglądać...

Z drugiej strony ja też nie chyba nie mam łatwego charakteru. Może nie jestem konfliktowy, ale jak mi coś nie pasuje to nie mam problemu żeby się wysłowić. Ona zresztą też...


Nie wiem kur**, może ja mam ze sobą problem...

Idę z tego mini w☠☠☠☠ie***a po piwo.
Pan Ave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:34   #6
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Daj jej lepiej spokój, naucz sie pisać poprawnie po polsku, bo to jest straszne co tam jest na górze, wtedy szukaj dziewczyny. Może wtedy kontakt się nie urwie, bo chociaż nie jestem grammar nazi to jakby ktoś tak do mnie pisał to by sie znajomość od razu skończyła.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:47   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Też bym nie była zadowolona, gdyby ktoś przełożył kolejny raz spotkanie ze mną, jeśli to była siła wyższa to dziewczyna powinna teraz przynajmniej zaproponować jakiś inny termin.
Ale chyba za bardzo się wkręcasz w to wszystko, nie znacie się dobrze, a takie kłótnie i "demonstracje" na początku znajomości nie wróżą dobrze na tym etapie.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Pan Ave Pokaż wiadomość
Nie wiem kur**, może ja mam ze sobą problem...

Idę z tego mini w☠☠☠☠ie***a po piwo.



wyluzuj.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 13:30   #8
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Problem z kobięta, z która się spotykam...

Dziewczyna ma sporo nauki, sporo stresu więc naprawdę ją zrozum a nie dokładasz jej jeszcze jakieś kłótnie o spotkanie. 3 miesiące mailujecie więc nie wiem co Ty od niej wymagasz. Laska chciała sie zobaczyć z siostrą a nie z Tobą a Ty piszesz że godziny wam kolidowały, no to trzeba było jej powiedzieć że ok, że umówicie się w innym terminie. Dziewczyna widocznie chciała ten wieczór/dzień jednak spędzić inaczej niż wcześniej to zaplanowała z Tobą - ja to tak widzę.
Jakoś za bardzo się wkręciłeś w tą znajomość, daj na luz i sobie i jej.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 14:30:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.