z szarej mysze w ..... pomocy .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-13, 23:03   #1
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784

z szarej mysze w ..... pomocy ..


Dziewczyny jestem szara mysza i chce zmiany !!!!
Ale potrzebuje waszej pomocy chce w sobie zmienic wsyztsko
mam 172 cm wzostu i 65,5 kg wag (mam nadwage??) mam wlosy blond (tlenione) chce ze zwyklej dziewczyny chodzacej glownie na czarno ..glany i te sprawy ....w kobiete Wamp..Vip..prosze o zdjecia ..o rady ...o to jak sie moge ubierac gdzie kupic rzeczy od podstaw, jak sie malowac co najlepiej na poczatek kupic ...oczywiscie wiecie z kasa krucho ..chcialabym sie zmienic prosze o zdjecia i propozycje ubioru bede wam wdzieczna ....za nioedlugo wkleje fotke ale mimo tego prosze oz djeica i porady dziekuje
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 00:23   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

streptococus napisał(a):
> Dziewczyny jestem szara mysza i chce zmiany !!!!
> Ale potrzebuje waszej pomocy chce w sobie zmienic wsyztsko
Jesteś pewna?

> mam 172 cm wzostu i 65,5 kg wag

hmm o mnie piszesz??

> (mam nadwage??)

Nie! I nie daj sobie tego wmówić. Masz BMI w granicach 22 (norma to 20-25)

> mam wlosy blond (tlenione)

to też o mnie ?

>chce ze zwyklej dziewczyny chodzacej glownie na czarno ..glany i te sprawy ....w kobiete Wamp..Vip..prosze o zdjecia ..o rady ...o to jak sie moge ubierac gdzie kupic rzeczy od podstaw, jak sie malowac co najlepiej na poczatek kupic ...oczywiscie wiecie z kasa krucho ..chcialabym sie zmienic prosze o zdjecia i propozycje ubioru bede wam wdzieczna ....za nioedlugo wkleje fotke ale mimo tego prosze oz djeica i porady dziekuje

Zacznij od chodzenia po sklepach. Popatrz co Ci się podoba, poprzymierzaj.
Ciężko będzie wymienić od razu całą garderobę ale moze znajdziesz 2-3 kolorowe ciuszki, które będą pasowały do tego co masz i ożywią twój wygląd
Przejżyj tez babskie gazety, moze coś wpadnie Ci w oko. Można znaleźć trochę bardziej awangardowych zestawień

Powodzenia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 20:22   #3
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

no tak gazety wiem wiem nalezy takowe czytac tylko ze ja hmm nie znam sie na babskich fatalaszkach i gazetach ja chodze na czarno glany i te sprawy wiec prosze o jakies propozycje ubioru badz zdjecia PROSZEEEEEEEEEEEEEEE !!!!
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 20:38   #4
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

chodzi Ci o cos takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 441776_g.jpg (23,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07555.jpg (63,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09car.h..jpg (10,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13fashionfind_intro.jpg (12,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31blumarine.2002.jpg (21,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl.jpg (27,0 KB, 21 załadowań)
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 21:00   #5
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Tak Tak Tak o takie cos mi chodzilo te make up jest fajny no i ubiory tez niczego sobie dziekuje i prosze o wiecej !!!! moze byc nawet na emial dziekuje
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 21:09   #6
baby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1
GG do baby
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Na początku mam pytanko -skąd jesteś? -gdybyś była ze Śląska to bym "wzieła Ciebie w obroty"(hi,hi), od kilku dobrych lat interesuje się makijażem ,zmianą wizerunku.Napisałaś że przy wzroscie 172 ważysz 65,5 kg (przecież to jest normalna waga a nie nadwaga), widze że masz słabą wiarę w Siebie -musisz to zmienić, połową sukcesu jest pozytywne myślenie!!!,jesli narzekasz na brak pieniażków to moge Ci poradzić abys wybrała sie do "lumpeksu" tam naprawę można kupic ładne i modne ciuchy,jeśli masz gg to napisz do mnie a wtedy coś zaradzimy!!, podaję Ci moje gg 2258523
baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 23:14   #7
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Wejdz na stronke: http://foversta.free.fr/ines27.html jesli znasz ang. to kliknij na zdjecia, powieksz je i przeczytaj adnotacje :P krok po kroku, na pewno sie uda (text dotyczy propozycji odmiany na sylwestra ale jak wiadomo "kobiety Wamp" zawsze wygladaja olsniewajaco :P ) Sama sprawdzalam, dziala :P Pozdrawiam
by the way, proponowalabym Ci powrot do naturalnego lub naturalniejszego odcienia wlosow
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-15, 00:13   #8
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 00:19   #9
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

ciezko jest radzic nie widzac komu sie radzi. napisz chociaz jaki masz kolor oczu , a jeszcze lepiej jak fotke wyslesz. aha i napisz dokladnie co masz na mysli mowic "kobieta wamp". bo jesli chcesz byc sexi to wcale nie musisz sie mocno malowac. bo ja z mocnym makijazem wyobrazam sobie wampa. postaraj sie opisac sie, dac jakis punkt odniesienia.
pozdro
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 13:55   #10
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

a wiec jak pisalam wyzej mam 172 cm 65kg wagi, oczy zielone przechodzace w brąz ,wlosy czarno-blond od spodu czarne od gory blond z grzywka to samo, karnacje na codzien mam jasna latem hmm takla brzoskwiniowa :d
Aga.S. napisalam do ciebie na gg mama andizeje ze wiadomosc odstalas
pozdrawiam i nadal czekam na fotki i porady
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 15:24   #11
Gismonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 17
Do Kjudi

Kjudi, skad jest ta bluzeczka na trzecim zdjeciu? Sliczna...
Gismonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-16, 17:38   #12
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: Do Kjudi

ojej, niestety nie wiem, bo zdjecie sciagnelam z wizazu , moze inne dziewczyny beda wiedzialy
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 18:25   #13
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

ile masz lat?
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 19:18   #14
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

az wstyd sie przynac prawie 21
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 19:57   #15
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

to zaden wstyd, zawsze mozna zapragnac zmiany,jedni potrzebuja rady inni sami relaizuja swoje pomysly. ja niestety nie potrafie tak doradzic na''sucho'' ale pozdrawiam
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 20:18   #16
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Streptococus, ja na razie mam tylko pytanie (postaram się podesłac jakieś zdjęcia, ale wolałabym Cię zobaczyć ) - od dawna mnie to nurtuje. Rozumiem, że kazdy chce czasem zmiany- ale zawsze wydawało mi się, że dziewczyny ubierające się "na czarno i w glanach"- smieją się z tych w kolorowych ubraniach, krótkich spódniczkach, biegających po sklepach. Pewnie to większość jakieś stereotypy- nie miałam bliższej styczności z osobami ubierającymi się w ten sposób, ale te które znam własnie takie są, mnie traktuja jak pusta barbie bo lubię miec ładne paznokcie i ubranie Więc jak to jest, że teraz Chcesz aż tak się zmienić? Bo to jest radykalna zmiana. No, chyba że czegos nie zrozumiałam i Pozostajesz przy swoim stylu tyle, że Chcesz by był bardziej "kobiecy" ?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 20:35   #17
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

puk puk, przepraszam ale hmmm :< od piątku próbuję się dobić zeby i mi ktoś pomógł podaje link do swojego postu bo póki cio mój przeszedł niezauważony : http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1092380194

przepraszam ze tak brzydko się podpinam, ale bardzo licze na waszą pomoc z góry dziękuje
sari
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 21:21   #18
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

no wlasnie, ja mam takie same doswiadczenia i nie wiedzialam czy nie padniesz ze smiechu jak wysylalam Ci fotki Ja widzialam taka sama rekacje dziewczyn i tez sysze ze lala barbi bo i wloski tlenione i opalona i tipsiki i rozowe usteczka Zraz cos poszukam jeszcze i powklejam, poprosze o cierpliwosc a skad jestes?
ula napisał(a):
> Streptococus, ja na razie mam tylko pytanie (postaram się podesłac jakieś zdjęcia, ale wolałabym Cię zobaczyć ) - od dawna mnie to nurtuje. Rozumiem, że kazdy chce czasem zmiany- ale zawsze wydawało mi się, że dziewczyny ubierające się "na czarno i w glanach"- smieją się z tych w kolorowych ubraniach, krótkich spódniczkach, biegających po sklepach. Pewnie to większość jakieś stereotypy- nie miałam bliższej styczności z osobami ubierającymi się w ten sposób, ale te które znam własnie takie są, mnie traktuja jak pusta barbie bo lubię miec ładne paznokcie i ubranie Więc jak to jest, że teraz Chcesz aż tak się zmienić? Bo to jest radykalna zmiana. No, chyba że czegos nie zrozumiałam i Pozostajesz przy swoim stylu tyle, że Chcesz by był bardziej "kobiecy" ?
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 21:36   #19
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

kolejne fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0122.jpg (62,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl...jpg (28,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53blumarine2002.jpg (28,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05blumarine2002.jpg (20,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100100074.jpg (15,8 KB, 5 załadowań)
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-17, 11:23   #20
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Witam
Ula i Malinka -to do was
Odpowiadam 100% szczerze i mam andzieje ze moja wypowiedz nie obruci sie przeciwko Mnie ...
Szczerze jakies dwa lata temu tak jak kazdy matal pank ....smiałam sie jak to okresliłyscie z "barbi" uwazałam ze nic fajnego nie ma w ubieraniu sie w kolorowe szmatki itd......
Jednak chyba dojrzałam i coraz bardziej zaczol mi sie styl bardziej elegatszy podobac .....uwzam ze w glanach ani kolorze czarnym mam na mysli dlugie rozciagniete swetry koszulki z ronego rodzajami nadrukami nic nie ma kobiecego ...zapragnełam zmiany ..chcialam i chce zmienic wsyztsko fryzure, ubior, buty ....chcialabym byc "normalna" i czasem sex-y..... wiem ze to moze glupie ale naprawde od jakis 6miseicy nie chodze w glach i staram sie nosisc ubrania bardziej przylegajace do ciala .....
Poza tym decyzja o tym ze chce sie zmienic miala rowniez inna przyczyne ...facet..chyba kazda chce sie podobac swojemu facetowi ...wiem co pomyslicie ze przeicez on akceptuje mnie taka jaka jestem ..zgadza sie ..natomiast ja chce dac mu cos od siebie ...aby inni spogladali na niego z zadroscia ze ma fajna dziewczyne ..wiem moze wy teraz ze mnie sie smiejecie..ale naprawde chce zeminic swoj ubior na "lepsze"
Tylko niestety ja sie na tym wsyztskim nie znam ...dlatego napsialam tu na forum ..naprawde jestem pod wrazeniem dziewczyn kotre umieja sie fajnie ubrac ..kotre umieja dobrac kroj do sowjej figury , makijaz,kolor wlosow czy fryzure..ja niesty nie umiem nie znam sie na tym!! ale robie wsyztsko aby sie nauczyc ...nakupywalam sterte gazet kolorywch z ubraniami kosmetykami itd i sie przerazam ile jeszcze musze z soba zrobic ale wiem ze ktos mi tu pomoze ..i licze na was dziewczyny .....

Jeszcze raz dziekuje za wasza pomoc i licze na dalsze propozycje , porady......

Ps ..mam andzieje ze nie zrozumiałyscie mnie źle i umiecie sie polapac w tej plontaninie mysli...
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 11:26   #21
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

z tego calego pisania i przejecia zpaomnialam dodac fotke ...blagam nie smiejcie sie ....a moj grymas twarzy spowodowany jest tym ze..nie lubie byc fotografowana ..pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 13:42   #22
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Hej. Doskonale Cię rozumiem bo ja sama też kiedyś ubierałam się tak jak Ty i też powodem mojej zmiany był facet i to z tych samych co Twoje powodów. No i u mnie też doszło znudzenie tymi swetrami i ciemnymi kolorami, więc zmieniłam się dośc radykalnie, ale w sumie nawet lepiej się czuję niż wcześniej no i mile łechce moją próżnośc zachwyt w oczach mojego faceta a także to jak oglądają się za mną inni. A co do porad dla Ciebie to troszkę trudno doradzić coś w sprawie makijażu bo za daleko są te zdjęcia robione więc nie widzę istotnych szczegółów Twojej twarzy, które są potrzebne do dobrania makijażu. Proponuje, żebyś zrobiła sobie jeszzce zbliżenia twarzy w naturalnym świetle i je tu umieściła. Ale wydaje mi się, że lepiej by Ci było w jakimś ładnym brązie na włoskach tylko jasnym, albo w ciemnym blondzie bo nie kontrastowałoby to tak bardzo z Twoimi brwiami. A fryzura?? Hm, chyba poleciłabym jakieś pazurki, które skróciłyby Twoję owalną twarz. Poszperam i prześlę Ci kilka propozycji, w których moim zdaniem byłoby Ci dobrze. Narazie pozdrawiam pa.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 13:57   #23
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Moje propozycje fryzur... Aha i jeszcze co do ubiorów, to moja rada wypróbowana na sobie, żebyś zaczynała powoli przeistaczać się w powabną kobietkę, tzn. naucz się chodzić ładnie (bo u mnie przynajmniej glany spowodowały, że za ciężko chodziłam i za duże kroki stawiałam), ćwicz z książką na głowie, zacznij od małych a potem wprowadzaj coraz wyższe obcasy (nic tak nie dodaje kobiecości), no i kup sobie troszkę biżuterii, sexowną bieliznę (będziesz się czuła bardziej sexy). I to chyba wszystko. Aha nie chciałam się wymądrzać tylko po prostu sama przez to przechodziłam i te rady płyną z dobrego serca
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:03   #24
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

a mozesz powiedziec cos o swoim facecie? jak on sie ubiera?
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:21   #25
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Streptococus A jednak Ja tam znowu jakąś straszną lalą barbie nie jestem, ale uwielbiam styl np. Jackie Kennedy, Audrey Hepburn Jesli chodzi o elegancję, to ich ubrania sa mistrzowskie. Żeby wyrobic sobie zdanie na temat ubrań, to najlepiej pooglądac Fashion TV ! I tak jak juz tu dziewczyny wspomniały, na poczatek lepiej nauczyć się chodzić w takich butach innych- bo dzisiaj się naogladałam w mieście dziewczyn w szpilkach, które chwiały się jak na szczudłach! Tak, więc tez chyba nie zamierzasz przeistaczać się w Frytkę albo żonę Wiśniaka?
Na pewno będziesz wiedziała co bardziej Ci się podoba a co nie, prawda? Musisz pochozic po sklepach, rozumiem tez z tym facetem i to normalne, ale bez przesady, nie musisz dopasowywac się do jego stylu ubierania się
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:25   #26
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Nie wiem, co można Ci doradzić w sprawi ubrań, bo tak jak pisałam, Musisz sama zdecydować co Ci się podoba a co nie, przesyłam kilka zdjęć z ładnymi paniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tereska.jpg (19,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szary.jpg (51,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a_joile.jpg (34,8 KB, 3 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:29   #27
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

I jeszcze trochę Nie mogę się powstrzymać. O1 A może poogladaj Sex w wielkiem miescie? One tam mają fajne ubrania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg helena.jpg (28,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarahJP044[1].jpg (119,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelinajolie132[1].jpg (70,0 KB, 4 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:29   #28
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

I jeszcze trochę Nie mogę się powstrzymać. O1 A może poogladaj Sex w wielkiem miescie? One tam mają fajne ubrania
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:32   #29
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

i na koniec. nie jestem jakąś fanką broń boże, ale ładna z niej pani
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FRYZ!.jpg (13,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (36,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j[1].lo dolce.jpg (59,8 KB, 9 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 16:35   #30
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

a wiec moj ukochany jest studentem i nosi sie jak student czyli jakies buty trekingowe = koszulka polo dzinsu lub struksy kurtka z alpinusa to na codzien a od swieta ubiera sie fantastycznie tak elegancko sportowo :d super

Takze myslalam o psemkach cos w tylu jasnego brazu lub cienego blondu, fryzurki mi sie podobuja :d i bede wybierac jakas hyhyhy posuzkam jeszcze na forum fryzjerskim fryzurek z pasemkami, jesli chodzi o makijaz to ..... hmmm czarna kredka kontury oczu ??tak sie to nazywa?? tak jak blondynka na drugim zdjeciu w tym watku ...co do ubran to hmm chcialabym jakis zakiet czy cos (odswietnie) a na codzien ?????

Dziewczyny jestescie super ze mi pomagacie ..o ktorej i na kotrym leci ten sex w wielkim miescie ?? no i co to za fashion Tv??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.