Dodatki do sukienki granatowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 16:38   #1
Dzienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Thumbs up

Dodatki do sukienki granatowej


Witajcie,

jestem tutaj nowa więc nie wiem czy trafiłam do dobrego pokoiku. Jeśli nie wybaczcie moją niewiedzę.
W przyszłym tygodniu wybieram się na pokaz mody. Mam malutki problem z doborem dodatków. Kupiłam sukienkę granatową ( rysunek niżej )

Mam również czarne czółenka i biżuterię z kryształkami Swarovskiego. Jaką torebkę do tego zestawu? Mam czarną taką prostą tylko nie wiem czy nie będzie zbyt smutno? Jaki kolor polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam
Dzienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 02:48   #2
emily1990
Raczkowanie
 
Avatar emily1990
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 180
Dot.: Dodatki do sukienki granatowej

Piękna sukienka Dobrałabym do niej czółenka i kopertówkę w kolorze nude i złotą biżuterię. W połączeniu z czernią, moim zdaniem, zestaw będzie zbyt ponury.
__________________
www.emilys-closet.com
emily1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 02:55   #3
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dodatki do sukienki granatowej

Skoro to pokaz mody, to ja zaszalałabym z dodatkami Nie wiem, czy możesz sobie pozwolić na zakup nowej kopertówki czy butów, ale granat wygląda dobrze w połączeniu z fuksją, czy szmaragdem. Jeżeli nie torebka albo buty, to pierścionek z dużym oczkiem, kolczyki, lakier na paznokciach
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 22:03   #4
morphifry
Raczkowanie
 
Avatar morphifry
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58
Dot.: Dodatki do sukienki granatowej

Cytat:
Napisane przez Dzienna Pokaż wiadomość
Witajcie,

jestem tutaj nowa więc nie wiem czy trafiłam do dobrego pokoiku. Jeśli nie wybaczcie moją niewiedzę.
W przyszłym tygodniu wybieram się na pokaz mody. Mam malutki problem z doborem dodatków. Kupiłam sukienkę granatową ( rysunek niżej )

Mam również czarne czółenka i biżuterię z kryształkami Swarovskiego. Jaką torebkę do tego zestawu? Mam czarną taką prostą tylko nie wiem czy nie będzie zbyt smutno? Jaki kolor polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam
Jeśli masz taką możliwość, to ja na Twoim miejscu wzięłabym torebkę w kolorze nude, biżuteria hm.. Żaden naszyjnik tutaj raczej nie pasuje, ewentualnie jakieś kolczyki, pierścionek, czy bransoletka, mi to się widzi w srebrze A butki też mogłyby być nude, ale czarne jak zawsze ok
__________________
60 sekund smutku odbiera Ci minutę szczęścia.
morphifry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-03 23:03:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.