Co to jest fiksator ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-17, 00:31   #1
Agnieszka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1
GG do Agnieszka19

Co to jest fiksator ??


Czy ktos wie moze co to jest fiksator?? Czy jest to kosmetyk do utrwalania makj=ijazu?? Jesli nie to jaki to kosmetyk wiem ze jest w sprayu i utrwala makijaz. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi
Agnieszka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 04:49   #2
Shany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 75
Re: Co to jest fiksator ??

Fiksator to rzeczywiscie jest utrwalacz makijazu w spray'u.Ma taki w swojej ofercie firma Kryolan(jesli sie nie myle) Nalezy sprystkac tym twarz po wykonaniu makijazu z pewnej odleglosci tak jak wlosy lakierem.Nie jest to zbyt mile uczucie...ale dziala...acha i trzeba pozostac w bezruchu przez chwile zanim spray nie wyschnie.Makijaz powinien wytrzymac cala noc.
Shany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 05:30   #3
Shany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 75
Re: Co to jest fiksator ??

Wejdz na ten link http://www.kryolan.pl/index-pl.htm
Jesli nie bedzie dzialac to wejdz na strone www.kryolan.pl nastepnie kliknij w "produkty" i tam kliknij "kamurlaz" i tam juz znajdziej...Widnieje to pod nazwa spray utrwalajacy.Nie wiem czy o to ci chodzilo,ale mam nadzieje ze na cos ci sie przydalam.Z fiksatorem mialam tylko raz do czynienia,kiedy to w szkole wizazu Pani prowadzaca zajecia pokazala nam owe cudo.Wygladalo to troche inaczej niz to na zdjeciu(na stronie www ktora ci podalam).Uzywa sie go przede wszystkim do makijazy bardzo ciezkich, kamuflujacych(np makijaz telewizyjny).Oczywiscie mozna go uzyc do zwyklego makijazu jesli bardzo zalezy ci na jego trwalosci ale nie jest to jego glowne przeznaczenie.Zalezy do czego ty potrzebujesz fiksatora.Mam nadzieje ze nie masz juz zadnych watpliwosci co do tego kosmetyku.Jesli tak - pisz.Odpowiem na wszystkie pytania.
Shany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 08:53   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Co to jest fiksator ??

Posiadam taki faxator Kryolana- koło 40-50 zł
Utrwalam nim także ślubne makijaże - zapach ma troszke chemiczny (przypomina mi woń Pantenolu) i wyglada jak lakier do włosów.
Zdaniem moich klientek makijaż przetrwał cała noc- z drobnymi poprawkami
Fixer też blokuje też nieco pocenie się- ponieważ tworzy na twarzy niewidoczną, cienką powłoczkę
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.