Delikatne, naturalne makijaże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-10, 16:44   #1
Izjura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 3

Delikatne, naturalne makijaże


Droga Pani Agnieszko.Chciałabym nauczyć się malować dyskretnie tak by wyglądać po prostu świeżo ale zawsze gdy się tak umaluję wydaje mi się że wyglądam po prostu nieatrakcyjnie i blado.Więc maluję się dość mocno.Używam kosmetyków Avonu,mam 25 lat.Proszę o radę
Izjura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 17:15   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: dyskretny makijaż

Droga Izjurka a podrzucisz wyraźne zdjęcie na forum? Pleas, bo bez tego będzie mi ciężko Ci pomóc.

Cmoczki

Aga
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 11:43   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: dyskretny makijaż

Cześć
Koniecznie zamieść jakieś swoje zdjatko
Co do makijażu naturalnego - jeżeli jest on zrobiony dobrze to prawie go nie widać, ale twarz wyglada świeżo i ładnie. na tym polega ta sztuka. Do makijażu naturalnego polecam wszelakie stonowane beze i brązy (matowe).
Co do kolorowych kosmetyków Avonu nie polecam Ci ich cieni - kolorki w pudełku ładne - na powiece blade, a poza tym obsypuja się, ale z kredki do usta jestem nawet zadowolona))

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 15:38   #4
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: dyskretny makijaż

Edytuję błąd Postaram Ci się pokazać że wykonanie dyskretnego ,świeżego makijazu - to proste Uważam że najblizszy naturze makijaż to beże , brązy na powiekach ( zgodnie z Sam ) , naturalnie zaróżowione policzki , wilgotne lekko różowe usta . Tak naprawdę sprawdza się i przy brunetkach bo odświeża i wysubtelnia jak i blondynkach którym dodaje wdzięku i delikatności . To bardzo prosty makijaż dlatego zaryzykuję nie widząć Twojej twarzy

1 . Twarz promienna - w tym celu wymieszaj półpłynny podkład z rozświetlaczem który przypudruj transparentnym pudrem .
2 . Na linii rzęs narysuj kreseczkę - bierzemy brązową kredkę - ma być bardzo delikatna dlatego zamknij oko naciągnij lekko !!! powiekę i dokładnie stawiaj kropeczki jedna obok drugiej przyciemniająć nasadę rzęs . Jeżeli kreska wyjdzie za mocna ( ćwiczyć ćwiczyć ) rozetrzyj ją pędzelkiem lub patyczkiem kosmetycznym .
3 . Pomaluj powieki cieniem wybierz twarzowy dla siebie odcień brązu , beżu lub innego koloru w którym czujesz się dobrze - wytuszuj ulubioną maskarą rzęsy .
4 . Możesz bardzo delikatnie rozjaśnić i ozywić spojrzenie umieszczając delikatnie mieniący się cień w neutralnym odcieniu tuż przy linii brwi .
5 . Usta pomaluj szminką w odcieniu jasnoróżowym , koralowym , brzoskwiniowym i nałóż na nią niezbyt gęsty błyszczyk
6 . Policzki pokryj różem w delikatnym jasnym naturalnym odcieniu lub uniwersalnym - nie bój się go Możesz omieść nim delikatnie kości policzkowe .

I gotowe . Dzięki temu makijażowi twoja twarz powinna być świeża i subtelna . Tak jak napisałam wcześniej jest odpowiedni zarówno dla eterycznej blondynki jak i wyrazistej szatynki ( twarz wyda się cieplejsza )
Podsumowując potrzebujesz / kolory jak wyżej :
- podkładu
- rozświetlacza / możesz zastosować go też pod łuk brwiowy
- cieni i kredki w odcieniach brązu , beżu
- delikatnego odcienia różu
- niemal bezbarwnego błyszczyka i delikatnej pomadki
- sypkiego pudru - jeśli nie masz puder w kamieniu nakładamy pędzlem Spróbuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10_f.jpg (26,0 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100107875.jpg (22,5 KB, 228 załadowań)
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 15:45   #5
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: dyskretny makijaż

> 1 . Twarz promienna - w tym celu wymieszaj półpłynny podkład z rozświetlaczem który przypudruj transparentnym pudrem .

ja sie dolaczam do watku i chcialabym sie doradzic jakie rozswietlacze sa godne polecania,duzo dobrego slyszalam o Lancome,jak je umiejetnie uzywac ?
buzi
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 16:52   #6
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: dyskretny makijaż

Nie znam niestety rozświetlacza Lancome'a .
1 . Łączenie rozświetlacza z podkładem to jest sztuka i wymaga wielu prób i błędów ponieważ często oba kosmetyki nawet tej samej firmy rozwarstwiają się na twarzy , warzą , nie pasują do siebie i tu jest problem bo można wyrzucić pieniądze w błoto .
2 . Poza tym trzeba je umiejętnie wymieszać ogrzewając przez chwilę obydwa kosmetyki w dłoni delikatnie rozcierając i tu zobaczymy efekt dopasowania tych dwóch kosmetyków - rozświetlacz zawarty w podkładzie nie może tworzyć smug .
3 . Rozświetlacze rządzą się swoimi prawami - nie ma mowy o tłustej cerze , grudkach czy pryszczach ponieważ połysk jedynie bardziej wystawi niedoskonałości na światło dzienne .

A zastosowań wiele :
- oczy - powieki , łuki brwiowe w zależności od tego jaki chcesz uzyskać efekt
- policzki ( ostatnio modne akcentowanie czubka nosa i czoła )tu zdecydowane nie dla okrągłych twarzy
- punktowo i delikatnie na usta przed nałożeniem błyszczyka w celu optycznego powiększenia , wypukłości
- idealny dla twarzy płaskich można z rozświetlaczami wszystko


Jeszcze dwa lata temu wizażyści używali rozświetlaczy pod a teraz uzywają na make-up akcentując policzki , nos , czoło czyli to z czym walczymy w strefie T . W tej chwili jest tyle rozświetlających podkładów ( gentle light clinique się naprawdę dość mocno błyszczy , jest lekki daje ładny efekt ) ,pudrów i rozświetlaczy w kamieniu , kremie że powoli te zwykłe rozświetlacze w tubkach do mieszania z podkładem odchodzą do lamusa bo są ich lżejsze zamienniki lub wykorzystuje się je np. w celu zaakcentowania i rozjaśnienia wewnętrznego kącika oka . Ja dlatego Izurja napisałam o wymieszaniu półpłynnego podkładu z rozświetlaczem ponieważ nie znam kosmetyków Avon i nie wiem jaka jest ich oferta kolorystyczna . Natomiast wizażyści stosują jeszcze taki mały banalny tric Zamiast płynnego rozświetlacza uzywają bardzo miałkich sypkich połyskliwych cieni do powiek np. Pupa w kolorze perłowo białym , bardzo jasnym różowym i delikatną ich ilość mieszają w zagłębieniu dłoni z podkładem - ale trzeba poćwiczyć żeby nie przesadzić - za granicą bardzo popularne są własnie sypkie rozświetlacze których u nas prawdopodobnie nie uświadczysz ewentualnie kosmetyki z Sephory ale do końca nie jestem pewna to tak w ogólności
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:25   #7
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: dyskretny makijaż

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=454

Mauricel..a co sadzisz o tym rozswietlaczu?od dluzszej chwili mam na niego ochoteale sama nie wiem..tyle pieniedzy..Wydaje sie dosc delikanty i latwy w uzyciu.
Slicznie dziekuje za wyczerpujaca odpowiedzjeszcze cos do niej dopisze,ale poki co daje ten linkbuzi
a moze inne dziewczyny sie wypowiedza?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-12, 18:55   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: dyskretny makijaż

Mam taki problem-ide w sobote na impreze i chcialam sobie zrobic cos delikatniejszego ale z kreskami na oczach,macie jakies foteczki?Albo jakies inne 'naturalne'?
I kilka pytanek
Rozswietlacza nie kladziemy na cala twarz tylko w kilku miejscach?W jakim kolorze jest on najczesciej stosowany?
I co do rozu,nie wiem ktora czesc podkreslac-czy policzki czy kosci policzkowe?Zalaczam kilka zdjec,kolor nie jest wazny,bo mam roz w kilku kolorach.
Strasznie podoba mi sie makijaz nr 1,ale boje sie ze mi splynie:/
I ostatnie pytanko,jak zatuszowac czerwony slad po krostce zeby nie bylo go prawie widac?Raz mi wychodzi a raz nie
Pozdrawiam

Aha zalaczam rysunek haha mojego autorstwa(prosze sie nie smiac)-nie wiem czy nakladac na kosci czy pod kosci?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madzia1.jpg (19,6 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swietatrojca1.jpg (30,4 KB, 327 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 18:55   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: dyskretny makijaż

nie zalaczylam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (11,5 KB, 117 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 19:11   #10
Isia.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 65
Re: dyskretny makijaż

Mam takie pytanie Czy rozswietlacz dodany do podkladu nie zmniejszy jego wlasciwosci matujacych??
Troche to pomieszane, rozswietlacz i podklad matujacy, ale nie chce zeby mi sie twarz przetłuściła,
tylko właśnie ładnie rozświetliła. Prosze o pomoc.

Buziaki
Isia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 23:14   #11
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
rozświetlacz

A czy któraś z pań zna może rozświetlacz Guerlaina Divinora Liquid Radiance ??? Kupiłam go właśnie i nie bardzo wiem, jak go najlepiej wykorzystać...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-13, 12:58   #12
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: dyskretny makijaż

Rozswietlacz kładziemy np. na kosci policzkowe, pod łuk brwiowy, skronie, dekolt. Nie kładz go na całą twarzbo bedziesz wygladała jaky twoja twarzyczka wydzieliła za dużo sebum
Poza tym wszystkie błyszczące kosmetyki uwypuklają zmarszczki - wchodzą podstepnie w kazde załamanie i przez swój błysk niestety je jeszcze bardziej podkreślają. Rozświtlacze maja rózne kolorki np. delikatny róż, beż, biały ze srebrnym połyskiem. Sa to kolorki tak delikatne że po nałożeniu nie widać tego kolory - jedynie delikatna mgiełka. Polecam rozświtlajacy puder w kulkach Guerlain.
pamiętajcie jednak, że matowy puder nałożony uprzednio na twarz zmniejszy nieco błysk - rozświtlacz w kremie możemy stosować pod podkład, a w pudrze na samym końcu makijażu.
Do do rózu:
jeżeli chcemy wyszczuplić twarz nakładamy kolorek (brąż, beż - kolory jak najbardziej naturalne) pod kościa policzkową
róż na kładamy na kość policzkową - pochyl głowę - potrzymaj z minutke w dole - po podniesieniu zobacz, w którym miejscu policzki sie zaczerwieniły i tam własnie powinnas nałożyć róż - tak uzyskasz najnaturalniejszy efekt.

pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ang1.jpg (74,9 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (48,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAK_BABYLO.jpg (53,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak_oko.jpg (28,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAK-BALMAIN.jpg (55,3 KB, 87 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-14, 20:32   #13
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: dyskretny makijaż/Estella

Jeśli chodzi o róż - fajny ten Twój rysuneczek :
- nakładamy go grubym lekko zaokrąglonym pędzlem
- dobrze jest przed nałożeniem różu dmuchnąć lekko w pędzel by pozbyć się nadmiaru aby unkinąć efektu plam na twarzy
- z reguły róż kładzie się na koniec makijażu ale w przypadku gdy wyjdzie za mocny należy go ponownie przypudrować delikatnie sypkim pudrem

W przypadku owalnej twarzy można nakładać go na dwa sposoby :
1 . Pierwszy - usmiechamy się wysoko nie pokazująz zębów i nakładamy róż na najbardziej okrągłe wypukłe części policzków tzw. pućki ten sposób wypada najlepiej przy bardzo delikatnych , porcelanowych dziewczęcych twarzach
2 . Drugi - nakładamy róż pędzlem na szczyty kości policzkowych jednocześnie ciągnąć delikatnie na zewnątrz ( to nam gwarantuje pędzel ) ważne przy tym jest aby nie przeciągać różu zbyt blisko wysokości skroni i zewnętrznych kącików oczu - da to efekt zmęczonej twarzy

Wieczorem szczególnie w sztucznym jasnym jak i ciepłym oświetleniu po nałożeniu różu można musnąć delikatnie twarz rozświetlaczem - mgiełką srebrnego pyłu / złotego w przypadku światła ciepłego typu świece .
Srebro odświeża , przyciąga i odbija światło . Ważne by na pokrytych różem policzkach uzyskać efekt zblizony do delikatnie migoczących gwiazd - a nie ciągłego połysku .Pamiętając o tym że reszta twarzy powinna pozostać już matowa .

Ślad po czerwonej krostce mozna zatuszować na dwa sposoby -ja jestem zwolennikiem płynnych korektorów :
1 . Tradycyjnie pod podkład lub na - za pomocą pędzelka !!! zielonym korektorem pokryć ślad , nastepnie korektorem w odcieniu tradycyjnego beżu również pędzelkiem i dokładnie każdą warstwę delikatnie wklepać w skórę . I zapomnieć o sztyftach - precyzyjniejszy cienki , krótki pędzelek

2. Pokryć ślad pędzelkiem używając podkładu w kompakcie w odcieniu naszego make-up'u i pudrem. Ja uważam ten sposób za najbardziej trwały .

mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-14, 21:29   #14
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: dyskretny makijaż/Estella

mauricel napisał(a):
> Jeśli chodzi o róż - fajny ten Twój rysuneczek :

hehe dzieki

Myslalam juz ze watek sie zagubil,albo zapomnialas ,bardzo dziekuje za odpowiedz
Jutro sie bede malowac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 23:00   #15
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Delikatny makijaż!

heja Dziewczyny! Jeśli macie jakieś foteczki na którym kobitki mają delikatny makijażyk to proszę wklejajcie! WIelkie dzięki!
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 08:38   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Delikatny makijaż!

moje propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20030704201044.jpg (14,7 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b1hairp1.jpg (7,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair54.jpg (16,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg face154.jpg (20,8 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg face094.jpg (35,6 KB, 97 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 08:42   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Delikatny makijaż!

i jeszcze takie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face432.JPG (25,3 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (23,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rzellweger-jane1200-cover.jpg (39,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maybelline-01-01.jpg (51,8 KB, 73 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 08:46   #18
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Delikatny makijaż!

oraz takie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face4b.jpg (27,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sa-allure10-04.jpg (27,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glam-brit-1203-01.jpg (24,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (52,7 KB, 82 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 11:00   #19
edyprz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Re: Delikatny makijaż!

drogie panie wizazanki
bardzo prosze o podpowiedz jak to moze byc kolor błyszczyka na zdjeciu o94 ( to najwieksze zdjecie z zamknietymi oczami) i czy moze zblizony kolor blyszczyka ma w swojej ofercie estee lauder lub shiseido (blyszczyk w plynie)
pozdrawiam i czekam na odp
edyprz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-29, 12:14   #20
Naomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 35
GG do Naomi
Re: Delikatny makijaż!

A może ten?
Naomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 22:26   #21
Holly8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 47
makijaż naturalny

Drogie wizażanki podpowiedzcie mi prosze jak wykonać naturalnie wygladający , delikatny makijaż który tylko podkreśli urodę ożywi bużkę i nie będzie zanadto rzucał się w oczy , bardzo prosze o jakies podpowiedzi i zdjęcia... aha dodam ze mam ciemne oczka i włosy
Holly8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 22:30   #22
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: makijaż naturalny

przejrzyj archiwum. bylo naprawde duzo watkow o tej tematyce.
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 22:39   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: makijaż naturalny

Mnie sie podobaja takieNa zdjeciu 3 oczy sa troche mocniej zaakcentowane ale ogolnie calosc mi sie podoba
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 22:50   #24
Holly8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 47
Re: makijaż naturalny

Włosy i oczy mam dokladnie w takim samym koloze jak na 3 zdjeciu ,ale makijaz troszke chyba za mocny ale jakby troszke delikatniej podkreslic oczka i nie wychidzic az tak daleko z ta kreska to mysle ze bylo by nieźle... szkoda ze kak slabo widac oczka na tych zdjeciach bo na nich mi najbardziej zależy. dzieki za propozycje moze macie jeszcze cos??
Holly8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 23:36   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: makijaż naturalny

tak dokladnie mozesz tak zrobic albo uzyc cienia i go rozetrzec aby tylko delikatnie podkreslic oczy,mozesz tez rozswietlic oczy jasnym cieniem(3 zdjecie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 21:47   #26
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: makijaż naturalny

to może ja coś wrzucę

chyba można uznać to za makjaż delikatny oczu

pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 21:52   #27
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: makijaż naturalny

trochę mi się plik pomylił ze ślubnym w poście powyżej

a teraz kolejna seria
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 21:52   #28
~ewela~
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 7
Re: makijaż naturalny

ale śliczny jest ten pierwszy!!!!!!!!! jak można taki zrobić??
~ewela~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 00:31   #29
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: makijaż naturalny

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0 -alexis bledel.jpg (31,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1abis.jpg (18,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 86.jpg (49,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11930-517382-large.jpg (11,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhc1422.jpg (107,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond sims.jpg (38,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg caitroina baife2.jpg (18,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg getthelook_05_large.jpg (25,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg getthelook_03_large.jpg (23,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girl.jpg (12,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gisele1.jpg (31,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg L.casta1.jpg (36,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makija¿02.jpg (37,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny2.jpg (47,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny5.jpg (54,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4C6572_mp.jpg (42,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg USN.jpg (20,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vis.jpg (27,4 KB, 87 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 11:42   #30
Holly8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 47
Re: makijaż naturalny

Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi , większość makijaży jest naprawde śliczna mam jeszcze jedno pytanie... Mam ciemnobrązowe oczy i włosy,brwi ciemno szare prawie czarne ,cere dosc jasna z różowym odzieniem w tym wypadku lepiej pasuja mi kolory ciepłe czy chłodne??
Holly8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.