Ujarzmienie długich rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 15:30   #1
blue13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Question

Ujarzmienie długich rzęs


Moje rzęsy są długie i grube. Zwłaszcza te na dole. Ale ja mam z nimi problem bo każda próba pokrycia tuszem kończy się katastrofą. Zlepiają się i wyglądają co najmniej dziwnie. Te na dole w dodatku nawet bez tuszu potrafią się w jakiś sposób splątać. Myślę o grzebyczku. Jeśli tak to jaki? I w jaki sposób używać tuszu, żeby nie zlepiały się po kilka? Jakiej szczoteczki używać? Obecnie mam silikonową taka cieniutką z L u x u r y Paris. Mam też z Rimmela tusz Extra WOW . Pokładałam w nim wielkie nadzieje ale zostawia grudy. Czy macie jakieś sposoby na rozdzielanie ich, najlepiej tak na szybko? to uczucie kiedy się gdzieś śpieszę, chce tylko przeciągnąć tuszem po rzęsach i się zaczyna zmywanie i robienie tego po kilka razy.
blue13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 17:22   #2
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Ujarzmienie długich rzęs

Najlepsze tusze do długich rzęs to te typowo pogrubiające, czyli z dość 'suchą' formułą.
Ja uwielbiam Colossal Smoky Eyes, na moich rzęsach się sprawdza a też są długie..
Rimmele prawie wszystkie grudy zostawiają i szybko wysychają ... lepiej omijać...

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

I jeszcze jedno... najlepiej u mnie sprawdzają się zwykłe, włosiaste szczoteczki... gęste
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 17:39   #3
blue13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ujarzmienie długich rzęs

[QUOTE=jessica855;50475581]
Colossal Smoky Eyes
Ile kosztuje??
Rimmele prawie wszystkie grudy zostawiają i szybko wysychają ... lepiej omijać...[quote]



Ja myślałam, ze Rimmel to taka niezłą marka. Tyle o nim trąbią ale jak widze na darmo.
I jeszcze jedno... najlepiej u mnie sprawdzają się zwykłe, włosiaste szczoteczki... gęste
blue13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 18:01   #4
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Ujarzmienie długich rzęs

U mnie za to lepiej sprawdzają się szczotki sylikonowe, które od razu rozczesują rzęsy. Długo używałam supershock z Avon, ostatnio moim ulubionym był Pierre Rene Hi-Tech. Całkiem niezły jest też żółty tusz z Lovely.
Dobry grzebyk do rzęs ma Inglot.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2015-03-01 o 18:02
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 08:24   #5
blue13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ujarzmienie długich rzęs

Dziękuje Będe probować do skutku. A jeszcze powiedzcie mi jak robicie, ze kreski na oczach, te wystające są równej długości?
blue13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 13:30   #6
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ujarzmienie długich rzęs

Polecam wydłużający tusz z Inglota, pozwala dobrze wyczesać rzęsy, żółty Lovely spowodował u mnie wypadanie rzęs.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 14:30:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.