Avatarkowy KLON - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 11:04   #1
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl

Avatarkowy KLON


Było już o klonach nickowych a teraz będzie o avatarkowych.

Przeglądałam sobie dsisiaj po raz pierwszy ewien wątek i nagle patrze, że jest moja wypowiedź Przyglądam sie po raz kolejny i widzę, że to nie moja tylko kogoś innego, ale ta osoba ma ten sam co ja avatarek!!! A zarejestrowała się 2005 -10 więc po mnie.

Poczułam się trochę dziwnie bo ja rozpoznaje osoby głównie po avatarkach, oczywiście po nickach też ale avatarki bardziej zapadają mi w pamięć.

Czy Wam też się to zdarzyło??
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:16   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Avatarkowy KLON

Jeżeli nie masz praw autorskich do danego obrazka, to nie możesz nic zrobić. No, może jedynie poprosić aby osoba rejestrująca się po Tobie, zmieniła avatar.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:19   #3
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Avatarkowy KLON

mam ten sam problem,ale nie meczy mnie to jakos specjalnie. nowe osoby nie wiedza przeciez,jakie avatarki maja wszystkie wizazanki.
jesli ci to przeszkadza, to moze napisz do tej osoby.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:20   #4
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Avatarkowy KLON

No mnie na szczęście nie bo na avatarku jest moja fotka. Ale rzeczywiście przeglądając wizaż zdarzyło mi sie widzieć takie same avatary róznych wizażanek.
Nie wiecz czy jest cos takiego że osoba rejestrująca się ,ma mozliwość przejrzenia czy jej avatar się nie powtorzył.
Choc z tego co wiem nie ma takiej mozliwości.
Popros te druga osobe o zmianę, z tego wzgledu że Ty byłaś pierwsza Nie widze innego rozwiązania.
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:11   #5
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Angry Takie same awatary - DOŚĆ TEGO!!!!

Założyłam ten wątek, ponieważ brakuje mi już sił na przekonywanie dwóch dziewczyn, żeby zmieniły awatary, którymi się posługują.
Moim zdaniem zarówno nick jak i awatar na wizażu są identyfikatorami, dzięki którym inni nas rozpoznają. I tak jak na nick nie zawsze się zwraca uwagę (bo na stronie jest zazwyczaj dużo tekstu) tak na obrazek w awatarze każdy zwraca uwagę i po nim poznaje znajomych z wizażu.
Mnie także wiele osób rozpoznaje po moim awatarku i własnie dlatego pisali do mnie kilka wiadomości o tym, że ktoś inny korzysta z takiego samego awatarku. Zdaniem ich wszystkich w dobrym tonie jest mieć swój oryginalny, a już na pewno nie podkradziony awatar.

Pisałam kilka wiadomości prywatnych do dziewczyn, które używają tego samego awatarku, ale wogóle sobie z tej sprawy nic nie robią.

Pamiętam sprawę z Jaszmurką (jeśli przekręciłam nick to bardzo przepraszam ) i wtedy bardzo się zdziwiłam, że wogóle można wpaść na pomysł, żeby używać tego samego awataru co ktoś inny na tym samym forum a już tym bardziej, jeśli ktoś prosi o jego zmianę. Teraz u mnie jest podobnie.

......................... ......................... .................
Jeśli kogoś interesuje rozwiązanie sprawy to zapraszam: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=271
__________________
Niech włos będzie z Wami

Edytowane przez mysza_87
Czas edycji: 2007-01-05 o 21:45
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 07:46   #6
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Trudno mi było uwierzyć, że to możliwe, ale faktycznie maja takie same. To głupie. Uważam, ze masz rację. Kazdy powinien mieć swój avatar. Ja nie mam, bo nie umiem tego zrobić, ale jak sie naucze, to postaram sie miec swój własny.
Dziewczyny: stokrotka i noemcia, może nie zauwazyłyście, ale naprawdę masie ten sam avatar co mysza 87. Zmieńcie na swój własny.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 07:51   #7
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Masz rację każdy powinien mieć swój avatar
Ja też zwracam uwagę na avatar niż na nick , ostatnio widziałam 2 identyczne różnych osób takie wielkie oko z łzą tyle że jedno miało świecidełka a drugie nie.

Także przyłaczam sie do prośby
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 08:00   #8
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

mysza_87 na pewno jesteś zła i wcale się nie dziwię. jest to tak, jakby ktoś podkradł Twój styl i znak rozpoznawczy. oby dwie dziewczyny powinny zrozumieć, że to Ty jako pierwsza ustawiłaś ten obrazek jako avatar i zmienić swoje.

ale z drugiej strony. oby dwie użytkowniczki niespecjalnie się udzielają na forum. (jedna z nich ma tylko 5 postów).

ale podsumowując. przyłączam się do prośby poprzedniczek, aby te dwie wizażanki zmieniły swoje avki.

pozdrawiam!
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:02   #9
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Dziewczyny: stokrotka i noemcia, może nie zauwazyłyście, ale naprawdę masie ten sam avatar co mysza 87. Zmieńcie na swój własny.
Na pewno zauważyły, bo im o tym pisałam , ale szczególnie stokrotka ma to generalnie w d... bo twierdzi, że taki miała na jakimś innym forum i na tym też chce mieć taki

Generalnie fajnie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:08   #10
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony. oby dwie użytkowniczki niespecjalnie się udzielają na forum. (jedna z nich ma tylko 5 postów).
I właśnie z tego powodu nie rozumiem, dlaczego nie chcą zmienić tych awatarów
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:09   #11
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

jesli chodzi o moje avatary to bylabym wkurzona gdyby ktos sobie "pozyczyl"te ktore Mona dla mnie zrobila. A co do innych nie mialabym pretensji,bo sa dostepne w necie ,a ja czesto zmieniam wiec PHI.
Dziewczyny moze nie lubia sie wyrozniac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 08:19   #12
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Po pierwsze: Jeżeli zdjęcie w avatarze jest Twoją własnością ( twoje zdjęcie, zrobione przez Ciebie, zrobione przez Ciebie w programie graficznym itp.) to nikt nie ma prawa go podkradać
Po drugie: Jeżeli to zdjęcie znalezione w necie, to każdy może sobie wstawić w avatar
Nie uważam żeby właściwe było podkradanie cudzego pomysłu, jest tyle różnych zdjęć w necie, że można mieć własne. Dużo dziewczyn ma też swoje zdjęcie przerobione w jakiś sposób; ja mam swoje oko i gdyby ktoś użył tego samego napisałabym do Administratora z prośbą o zwrócenie uwagi takiej osobie Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:42   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

To temat na plotkowe (albo na techniczne) a nie na spolecznosci. Ja proponuje plotkowe, bo moze jakas dyskusja sie wywiaze.
Ja poznaje ludzi po awatarach i mysle, ze mnie takze po moim poznaja, bo mam ten sam od poczatku.
Nie lubie jak dwie (czy wiecej) osob ma ten sam awatar, bo wtedy mi sie myla.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 15:25   #14
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nie lubie jak dwie (czy wiecej) osob ma ten sam awatar, bo wtedy mi sie myla.

.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:28   #15
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Mysza nie dziwie sie, ze sie wqrzylas, ja chyba tez bym tak zrobila. Skoro to twoj avatar, to po co krasc Nie lepiej miec wlasny Mojego chyba nikt nie ukradnie, bo mam wlasne photo (chhyba ze mam blizniaczke, o ktorej nie wiem )
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:36   #16
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Kto wie Skoro nawet nasz prezydent ma brata bliźniaka
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:50   #17
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

a sama zrobiłaś ten avatar czy znalazłaś go w internecie?
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:57   #18
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Znalazłam w internecie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:02   #19
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Ty znalazłaś, one tez znalazły. Ty sie nie trudziłas mieć własny oryginalny i one też. To w czym problem? Zrób swój własny i wtedy nikt nie bedzie miał prawa sobie go użyć.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 19:17   #20
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Ale ja czuje, że ten jest właśnie mój i inne osoby mnie po nim rozpoznają. Jak weszłam na to forum nikt takiego nie miał i dlatego go użyłam. Gdyby już go ktoś używał to na pewno nie byłabym tak perfidna i go nie przywłaszczyła, tak jak co niektóre
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:34   #21
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Zgadzam się z Bemolką.
One też może czują, że ten av jest ich. Zdjęcie nie jest twoją własnością tylko fotką znalezioną w necie. Poprosiłaś ich o zmianę, one się nie zgodził. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. Masz dwa wyjścia: zmienić av na bardziej oryginalny, albo zostać przy tym dzieląc się nim z innymi.
Poza tym, gdyby ktoś mi wysyłał PW ciągle w tej samej sprawie, pomimo moich negatywnych odp. zgłosiłabym to administracji - jeszcze raz podkreślam, to zdjęcie nie jest twoją własnością. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby to był twój prywatny avatar.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 00:12   #22
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ale ja czuje, że ten jest właśnie mój i inne osoby mnie po nim rozpoznają. Jak weszłam na to forum nikt takiego nie miał i dlatego go użyłam. Gdyby już go ktoś używał to na pewno nie byłabym tak perfidna i go nie przywłaszczyła, tak jak co niektóre
nikt go na forum nie mial? rozumiem, ze przejrzalas 35 tys profili, by sie upewnic..?

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
Ty znalazłaś, one tez znalazły. Ty sie nie trudziłas mieć własny oryginalny i one też. To w czym problem? Zrób swój własny i wtedy nikt nie bedzie miał prawa sobie go użyć.
Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Bemolką.
One też może czują, że ten av jest ich. Zdjęcie nie jest twoją własnością tylko fotką znalezioną w necie. Poprosiłaś ich o zmianę, one się nie zgodził. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. Masz dwa wyjścia: zmienić av na bardziej oryginalny, albo zostać przy tym dzieląc się nim z innymi.
Poza tym, gdyby ktoś mi wysyłał PW ciągle w tej samej sprawie, pomimo moich negatywnych odp. zgłosiłabym to administracji - jeszcze raz podkreślam, to zdjęcie nie jest twoją własnością. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby to był twój prywatny avatar.
zgadzam sie z dziewczynami
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:55   #23
stokrotka***
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka***
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 122
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

no wlasnie, ja ten avatar znalazlam kilka lat temu i mam go na wzsystkich forach w internecie! wszyscy mnie po nim rozpoznaja i nie chce go zmieniac.Prosisz mnie o zmiane, ale rownie dobrze mozesz Ty go zmienic.Dlaczego ja? bo na ty forum jestem krocej? to zaden powód. Jesli Tobie tak bardzo przeszkadza miec ten sam avatar, to zmien go Ty. ja mam tyle do powiedzenia.
__________________
Kilogramy w dół ....



01,01,2009 -72kg

CELE:
01,02,2009-68kg
01,03,2009-66kg
01,04-2009-64kg
01,05,2009-62kg
stokrotka*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:27   #24
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

dziewczyny, to moze niech kazda doda swój nick do zdjecia i bedzie po krzyku
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:28   #25
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

[quote=amistad.k.m.s;33776 75]Zgadzam się z Bemolką.
One też może czują, że ten av jest ich. Zdjęcie nie jest twoją własnością tylko fotką znalezioną w necie. Poprosiłaś ich o zmianę, one się nie zgodził. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. Masz dwa wyjścia: zmienić av na bardziej oryginalny, albo zostać przy tym dzieląc się nim z innymi.
Poza tym, gdyby ktoś mi wysyłał PW ciągle w tej samej sprawie, pomimo moich negatywnych odp. zgłosiłabym to administracji - jeszcze raz podkreślam, to zdjęcie nie jest twoją własnością. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby to był twój prywatny avatar.


Zgadzam sie
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:29   #26
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zarówno nick jak i awatar na wizażu są identyfikatorami, dzięki którym inni nas rozpoznają. I tak jak na nick nie zawsze się zwraca uwagę (bo na stronie jest zazwyczaj dużo tekstu) tak na obrazek w awatarze każdy zwraca uwagę i po nim poznaje znajomych z wizażu.
Dokładnie nawet bym powiedziała, że łatwiej zidentyfikowac osobe po avatarze, chociaz w przypadku osób bardzo aktywnych na wizazu (a jest tu takich sporo) sam nick wystarcza.

Cytat:
Napisane przez mysza_87
Dziewczyny, które używają tego samego awatarku to stokrotka*** (http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=101333) i noemcia (http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=124868)

Liczę na to, że dziewczyny wreszcie zmienią awatary

A co inni myśla o takiej sytuacji?
Jesli mnie pamięc nie myli raz dwie osoby tak zawziecie walczyły o utrzymanie swoich obecnych avatorów, że bez pkt "karnych" sie nie obyło
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:30   #27
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez stokrotka*** Pokaż wiadomość
no wlasnie, ja ten avatar znalazlam kilka lat temu i mam go na wzsystkich forach w internecie! wszyscy mnie po nim rozpoznaja i nie chce go zmieniac.Prosisz mnie o zmiane, ale rownie dobrze mozesz Ty go zmienic.Dlaczego ja? bo na ty forum jestem krocej? to zaden powód. Jesli Tobie tak bardzo przeszkadza miec ten sam avatar, to zmien go Ty. ja mam tyle do powiedzenia.
myslalam,ze to pisala ta samo osoba co na poczatku Faktycznie moze si epomylic,myslalam ze zwracam uwage na nicki okazuje sie ,ze niekoniecznie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:39   #28
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
myslalam,ze to pisala ta samo osoba co na poczatku Faktycznie moze si epomylic,myslalam ze zwracam uwage na nicki okazuje sie ,ze niekoniecznie
o rany, też myślałam, że to mysza!
Stokrotko, zmień ten av, bo go kojarzymy z naszą myszką.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:42   #29
ellaella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 262
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Bemolką.
One też może czują, że ten av jest ich. Zdjęcie nie jest twoją własnością tylko fotką znalezioną w necie. Poprosiłaś ich o zmianę, one się nie zgodził. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. Masz dwa wyjścia: zmienić av na bardziej oryginalny, albo zostać przy tym dzieląc się nim z innymi.
Poza tym, gdyby ktoś mi wysyłał PW ciągle w tej samej sprawie, pomimo moich negatywnych odp. zgłosiłabym to administracji - jeszcze raz podkreślam, to zdjęcie nie jest twoją własnością. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby to był twój prywatny avatar.

To samo chciałam napisać ,tylko nie potrafiłam ubrac w słowa

Edytowane przez ellaella
Czas edycji: 2007-01-04 o 13:46 Powód: aa ,miałam jeszcze coś dopisać ale się rozmyśliłam.
ellaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:44   #30
thougful-girl
Zadomowienie
 
Avatar thougful-girl
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 1 634
Dot.: Podkradanie awatarów - DOŚĆ TEGO!!!!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
myslalam,ze to pisala ta samo osoba co na poczatku Faktycznie moze si epomylic,myslalam ze zwracam uwage na nicki okazuje sie ,ze niekoniecznie
ja też was obie pomyliłam przez awatar dziewczny skoro to avatar z internetu to każda z was ma do niego prawo, najlepiej by było gdyby każda z was napisała na nim chociażby swój nick
__________________

thougful-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.