...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 17:37   #1
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Smile

...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe


Słuchajcie odkryłam rewelacje!! KOSMETYKI PICHTOWE. Pichta ma dużo właściwości leczniczych Tonik który kupiłam w zielarskim jest poprostu rewelacyjny może nie ma pieknego opakowania i wygodnej w urzytkowaniu buteleczki ale napewno warto go kupić. Jest do skóry wrażliwej. Działa antybakteryjnie.
Łączy działanie mleczka do demakijażu i tonika. Skutecznie zapobiega wypryskom, i NAPRAWDE USUWA WĄGRY -walczy z trądzikiem, naskórek przestaje się łuszczyć. Oczyszcza - odświeża nawilża skórę. Odżywia - intensywne wchłanianie mikroelementów i naturalnych kompleksów fitocydowych. Nawilża - skóra odzyskuje elastyczność i staje się wygładzona. Produkt bezalkoholowy- ja mam suchą skóre i bałam się że może mi nie słuźyć ale wrecz przeciwnie mam wrazenie ze wszystkie moje problemy z skora znikaja. Polecam go!! Przeczytajcie tego linka

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=1529
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:03   #2
Zanettkaa
Raczkowanie
 
Avatar Zanettkaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

No nie ! nastepny wydatek co prawda cena jest smieszna ale juz mam długą listę zakupów, jutro musze sie wkoncu wybrac po to wszytsko tylko sie zastanawiam gdzie ja to moge dostać, chyba w aptece raczej co ? Jak by wszytskie obietnice spełniał to byłoby cudownie..ja co prawda wągrów nie mam ale by sie przydał taki oczyszczacz u mnie na toaletce Dziekuje Ola za wiadomość o tym "cudzie" heh czy cud to zobaczymy
__________________
O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi...
Zanettkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:19   #3
Nmf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

ooooo!!!! Właśnie chciałam jutro iść do apteki i kupić olejek pichtowy i naftę kosmetyczną,aby móc przyżądzić samej tonik wątek----->,,czym wyleczyc zaskorniki,, Jednak widzę ze jakbym kupila ten tonik to wyszloby mi taniej no i po co bawic sie w przyżadzanie samemu jak jest gotowy?
Nmf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:55   #4
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

słyszałam że tonik nie jest rewelacją i o wiele lepiej samemu go wykonac, koszt też jest niewielki bo ok 12-13 zł
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 20:02   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Exclamation Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

To jest caly watek o specyfiku pichtowym

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...0&page=1&pp=30

i powiem wiecej,poniewaz mialam bardzo podrazniona twarz przez ten specyfik,takze na obecna chwile wole kupic juz gotowy tonik pichtowy i dac sobie spokoj z eksperymentami na sobie.Nie neguje tego,poniewaz widze ze na mnie zle podzialala nafta kosmetyczna a dodanie kilku kropel olejku do kremu czy balsamu daje dobry efekt.Czekam takze na olej z awokado-zobaczymy jaki z tego bedzie efekt.Jednak jezeli ktoras z Was ma taka sama cere sklonna do alergii i podraznien jak ja to uwazajcie,zrobcie najpierw maly test by przekonac sie czy nic nie uczula
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 20:12   #6
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

No właśnie, ja zrobiłam odrobinę mikstury - specyfiku pichtowego - na próbę, no i tak:
- po przetraciu kilkukrotnym twarzy wacik był czyściutki, a nie brązowy jak u innych dziewczyn, tylko że ja przed zabiegiem użyłam mleczka do zmycia makijażu, żelu do mycia i toniku, może one tak nie robiły, wówczas też miałabym brudny wacik;
- mikstura na nafcie śmierdzi okrutnie, wysusz;
- nie usunęła ani 1 zaskórnika;
- twarz po tym zabiegu była ostro zaczerwieniona,
- a teraz mi schodzi skóra.
nie dam się więcej skusić, żałuję już tego 1 razu, chyba kupię ten gotowy tonik, tym bardziej, że Smoczyca pozytywnie się o nim wyrażała.
Olejek pichtowy zużyję do kremów i maseczek jako dodatek, fajny ma zapach.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:17   #7
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Co do toniku pichtowego myśle że jest lepszy od tej miksturki z naftą kosmetyczną. I napewno nie podrażnia skóry bo moja wrażliwa napewno by to odczuła i myślę że na efekt też trzeba czekać dłuzej, u mnie bylo to z 2 tygodnie a nie tak jak opisywały to dziewczyny (za 1 razem) ktore same robily miksturke. Ja przemywam twarz dwa razy dziennie min. 2 min. Napewno jest bardziej nawilżona i "swieża" zaskórniki są miejsze i nie przybywa mi nowych.
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 22:49   #8
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

2 minuty?!!oj mnie to wysuszyło na wiór po paru sekundach!po kilku pierwszych przetarciach byłam zachwycona, a teraz po krótkim czasie ok 2 tygodni znowu "wszystko" powraca do stanu wczesniejszego
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 08:24   #9
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Nie neguje tego,poniewaz widze ze na mnie zle podzialala nafta kosmetyczna a dodanie kilku kropel olejku do kremu czy balsamu daje dobry efekt.
Ja również dodaje kropelke do kremu bo ta nafta mnie nie przekonała żebym potraktowała nią twarz, działa wspaniale i nie wysusza skory, natomiast przed kremem daje kropelke na nawilżony tonikiem wacik i przemywam... delikatnie.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 09:50   #10
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Gabi2
2 minuty?!!oj mnie to wysuszyło na wiór po paru sekundach!po kilku pierwszych przetarciach byłam zachwycona, a teraz po krótkim czasie ok 2 tygodni znowu "wszystko" powraca do stanu wczesniejszego
dziewczyny to jak to w końcu jest?ten tonik nawilża czy wysusza,bo napaliłam się na niego,a stosuję od półtora tygodnia effacklar k i on mi troche wysuszył skóre.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 11:32   #11
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez OLA-27
Słuchajcie odkryłam rewelacje!! KOSMETYKI PICHTOWE. Pichta ma dużo właściwości leczniczych Tonik który kupiłam w zielarskim jest poprostu rewelacyjny może nie ma pieknego opakowania i wygodnej w urzytkowaniu buteleczki ale napewno warto go kupić. Jest do skóry wrażliwej. Działa antybakteryjnie.
Łączy działanie mleczka do demakijażu i tonika. Skutecznie zapobiega wypryskom, i NAPRAWDE USUWA WĄGRY -walczy z trądzikiem, naskórek przestaje się łuszczyć. Oczyszcza - odświeża nawilża skórę. Odżywia - intensywne wchłanianie mikroelementów i naturalnych kompleksów fitocydowych. Nawilża - skóra odzyskuje elastyczność i staje się wygładzona. Produkt bezalkoholowy- ja mam suchą skóre i bałam się że może mi nie słuźyć ale wrecz przeciwnie mam wrazenie ze wszystkie moje problemy z skora znikaja. Polecam go!! Przeczytajcie tego linka

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=1529
hmmmm... trochę mi to na reklamę wygląda
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 12:15   #12
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez miiee
hmmmm... trochę mi to na reklamę wygląda
Jakby sie uprzeć to każdy wymieniony i zachwalany na tym forum kosmetyk jest tu reklamą. Dziewczyna chce doradzic i sie podzielic doświadczeniami z tym kosmetykiem. Pozdr.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 13:34   #13
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Smok
No właśnie, ja zrobiłam odrobinę mikstury - specyfiku pichtowego - na próbę, no i tak:
- po przetraciu kilkukrotnym twarzy wacik był czyściutki, a nie brązowy jak u innych dziewczyn, tylko że ja przed zabiegiem użyłam mleczka do zmycia makijażu, żelu do mycia i toniku, może one tak nie robiły, wówczas też miałabym brudny wacik;
- mikstura na nafcie śmierdzi okrutnie, wysusz;
- nie usunęła ani 1 zaskórnika;
- twarz po tym zabiegu była ostro zaczerwieniona,
- a teraz mi schodzi skóra.
nie dam się więcej skusić, żałuję już tego 1 razu, chyba kupię ten gotowy tonik, tym bardziej, że Smoczyca pozytywnie się o nim wyrażała.
Olejek pichtowy zużyję do kremów i maseczek jako dodatek, fajny ma zapach.
Myslałam że tylko mi się tak dzieje...
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:05   #14
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Athenka
Jakby sie uprzeć to każdy wymieniony i zachwalany na tym forum kosmetyk jest tu reklamą. Dziewczyna chce doradzic i sie podzielic doświadczeniami z tym kosmetykiem. Pozdr.
wiem wiem....sama zachwalam wiele, ale dziewczyna wyraźnie nakłania nas do zakupu.... coś mi tylko to wygląda na reklamę... mogę się mylić... tylko takie przeczucie
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:16   #15
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Dla mnie to żadna reklama, tylko opinia - subiektywna - na temat produktu.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:14   #16
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

moim zdaniem to nie jest reklama
a co do wysusania to wysusza i to mocno ale w zestawieniu z naftą kosmetyczną petroleum a ze zwykłą to chyba mniej
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:48   #17
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

a ja mam takie pytanie czy po uzyciu tonika pihtowego skora sie blyszczy??czy ogranicza widzielanie sebum??
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:20   #18
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Słuchajcie dziewczyny ja nie robie reklamy chce wam tylko powiedziec ze mi ten tonik naprawde pomaga i nikt nie musi tego kupowac bo nikogo nie zmuszam.
Mi np. nie wysysza skory ladnie oczyszcza i nawilża , jest na nim napisane ze jest do skory wrazliwej. Sama mam sucha skore ktora troche sie blyszczy i ma sklonnosci do powstawania zaskornikow. Stosuje go 2 tyg. i narazie jest super moze z czasem bedzie inaczej ale watpie. Nie mam po nim uczulenia bo jest lagodniejszy od tego co jest w miksturce z nafta.
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:27   #19
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez aluniaa007
a ja mam takie pytanie czy po uzyciu tonika pihtowego skora sie blyszczy??czy ogranicza widzielanie sebum??
aluniaa ja moge Ci powiedziec jak jest w moim przypadku... skora twarzy napewno mniej sie byszczy i jest taka milsza w dotyku u mnie czesto i sie lyszczyla i musialam przynajmiej raz w tygodniu robic piling a teraz jakby to wszystko uleglo poprawie.
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 22:56   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Mysle że to nie reklama zresztą, sama polecam ten tonik, uważam że jest doskonaly - oczywiście wolę kosmetyki robione w domu, ale jestem ostatnio tak przepracowana że sil mi starcza na maseczki z aspiryny tylko gotowny tonik Pichtowy z Prodermy jest naprawdę dobry, dobrze oczyszcza i uspokaja cerę, mnie osobiście nie uczulił
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 15:27   #21
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez OLA-27
aluniaa ja moge Ci powiedziec jak jest w moim przypadku... skora twarzy napewno mniej sie byszczy i jest taka milsza w dotyku u mnie czesto i sie lyszczyla i musialam przynajmiej raz w tygodniu robic piling a teraz jakby to wszystko uleglo poprawie.
a ja mam mieszana.i ta sterfa t to same problem i nie wiem czy jak bede uzywala tego toniku czy bedzie sie starsznie swiecila
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 15:56   #22
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 13:18
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 16:28   #23
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

ALUNIAA007 nie potrafie Ci tak odrazu odpowiedziec czy w twoim przypadku bedzie sie swiecic..czy tez nie ale zdaje sie mi ze nie powinnas bo ten tonik nie jest wogole tlusty po nafcie moglabys sie troche swiecic. Musisz poprostu sprobowac!!! Ja teraz tylko nie wiem jak dlugo moge go uzywac zeby nie przesadzic, bo co za duzo to nie zdrowo..Ale moge Ci doradzic pewna rzecz, powiedziala mi o tym moja kosmetyczka. Przez dwa tygodnie musisz wieczorem myc twarz platkami owsiannymi zalanymi goraca woda, musi to byc taka papka, poczekaj jak zmieknna i wtedy okreznymi ruchami masuj twarz. ładnie oczyszcz, dziala troche jak piliing. Ja dodatkowo po takim czym zamias kremu urzywalam oliwki z oliwek takiej co mama daje do salatek. Nadmiar oliwki scieralam chusteczka. Proste ale skuteczne.-
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 16:38   #24
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Mysle że to nie reklama zresztą, sama polecam ten tonik, uważam że jest doskonaly - oczywiście wolę kosmetyki robione w domu, ale jestem ostatnio tak przepracowana że sil mi starcza na maseczki z aspiryny tylko gotowny tonik Pichtowy z Prodermy jest naprawdę dobry, dobrze oczyszcza i uspokaja cerę, mnie osobiście nie uczulił
Kochana Smoczyco dziekuje za wsparcie i powiedz mi co to za maseczke robisz z tej aspiryny??? i czy do mojej suchej cery (ale z miejsza iloscia zaskornikow ) sklonnej do pekania naczynek nadawala by sie??!
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 16:54   #25
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Talking Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

hmmmmmm...zaciekawiłaś mnie, próbowałam juz prawie wszystkiego, ale jeżeli ten pichtowy specyfik przyniesie efekty to Cie chyba ozłocepozdrawiam
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:14   #26
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

oj przynosi efekty!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 18:03   #27
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez OLA-27
Kochana Smoczyco dziekuje za wsparcie i powiedz mi co to za maseczke robisz z tej aspiryny??? i czy do mojej suchej cery (ale z miejsza iloscia zaskornikow ) sklonnej do pekania naczynek nadawala by sie??!
Droga Olu, przepis na maseczkę przewija się tu czesto na forum - rozgniatam pięć niepowlekanych bayerowskich aspiryn z odrobiną ciepłej wody, jak napęcznieją dodaje odrobinę jogurtu, inne dziewczyny dodają mleko w proszku. Nadaje się do każdej cery o ile nie masz uczulenia na salicylany. Ja mam naczynkową i mi bardzo służy - ale trzeba uważać podczas zmywania, żeby nie szorować buzi. Wpisz w wyszukiwarkę hasło "maseczka aspirynowa" i Ci wyskoczy parę wątków
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 12:26   #28
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Dziekuje smoczyco..napewno ja wyprobuje
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 15:30   #29
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

I ja się skusiłam właśnie przyniosłam ze sklepu zielarskiego dwie nowe zdobycze - tonik i olejek olejek będę mieszać z kremem zastanawiam się tylko, czy kropla olejku dodana do porcji kremu na jedno użycie to nie za dużo? Wiem, że olejki mają bardzo mocne stężenie, a tego kremu na jeden raz jest przecież malutka kropelka... jak sobie przypomnę, jak kiedyś "poparzyłam" sobie skóre olejkiem cynamonowym (który jest w prawdzie baaardzo mocny,najmocniejszy ze znanych mi), to aż mnie ciarki przechodzą na myśl,co stałoby się z buźka po zbyt stężonym kremiku...brrrrr...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:10   #30
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

witajcie!

wiecie moze gdzie mozna kupic tonik i inne produkty tej firmy w warszawie??????

dziekuje,
pozdrawiam
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.