poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 09:24   #1
SIREK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2

poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!


kupiłam sobie sprzęt do zakładania tipsów żelowych żeby sobie robić tipsy sama w domu ale nie bardzo mi to wychodzi(właściwie wogóle) a mianowicie:
w zestawie który zakupiłam znajduje się tylko jeden żel future i nie wiem czy mogę nim robić wszystko od początku do końca,czy nie potrzebny jest jeszcze jakiś inny,a oprócz tego nie wiem jak poradzić sobie z widoczną różnicą między dolepionym tipsem a płytką paznokciową.
bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję
SIREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 09:39   #2
belucci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Question Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Techniki zakładania tipsów nie da sie nauczyć przez internet, trzeba skończyć kurs.
belucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 09:51   #3
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Niestety wątpie, że któraś dziewczyna pomoże Tobie na forum gdyż to nie Internet ma uczyć zakładania paznokci tylko kurs. Później pojawiają się wątki typu PAZNOKCIE AKRYLOWE/ŻELOWE ZNISZCZYŁY MI PAZNOKCIE, a tak naprawde jest to bzdura. A z tego co piszesz wnioskuję, że nie zrobiłaś kursu. Nie mówię tego złośliwie, ale sama zastanów się czy aby naprawde sama będziesz potrafiła założyć sobie żele prawidłowo????
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:32   #4
mzczarownica
Raczkowanie
 
Avatar mzczarownica
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 71
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

był tu wątek na początku dodany przez femme-banale, że na TYM forum nie uczy się zakładania paznokci...
mzczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 12:51   #5
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

był też wątek "samowystarczalni"... .nie chcę Cię martwic, ale te opisane przez Ciebie przeszkody to nie są jedyne problemy jakie napotkasz przy samodzielnych próbach wykonania paznokci żelowych.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:08   #6
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Witaj!
Wiesz co mozesz zrobic,zeby nauczyc sie zakladac tipsy nie idac na kurs...Jesli chcesz zakladac je Tylko sobie... to mysle ze wystarczy Ci plytac CD na ktorej jest wszystko napisane krok po kroku,pomoc moga w tym rowniez zdjecia zamieszczone na plytach...taka plyta niewiele kosztuje a moze latwiej bedzie Ci opanowac ta sztuke!
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:18   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Katarzynka21
Witaj!
Wiesz co mozesz zrobic,zeby nauczyc sie zakladac tipsy nie idac na kurs...Jesli chcesz zakladac je Tylko sobie... to mysle ze wystarczy Ci plytac CD na ktorej jest wszystko napisane krok po kroku,pomoc moga w tym rowniez zdjecia zamieszczone na plytach...taka plyta niewiele kosztuje a moze latwiej bedzie Ci opanowac ta sztuke!
Kasiu wybacz, ale wyrządzasz kolezance prawdopodobnie sporą krzywdę.
Widzisz...na jednym z forów opiekuję się działem "paznokcie" , działam aktywnie na kilku innych stąd wiele osob się ze mną kontaktuje...
Otóz srednio, tygodniowo, otrzymuje okolo 5-8 maili ( badz zapytan na gg) o takiej tresci-

-"zakładałam sobie tipsy ale teraz mam pod nimi cos brunatnego - to grzybica" ??
-" piłowałam paznokcia pilnikiem 80 i został mi z niego tylko papierek - czy to odrosnie"?
-"mam dziwny zielony nalot pod płytką - to zielona bakteria czy cos innego"
-"zakladam sobie sama paznokcie ale one ciagle sie łamia, co robie zle, mam juz dosc?"
-"czesto uderzam o cos paznokciami a tipsy sie nie lamia ale odrywają mi naturalnego paznokcia od miesa - jest to strasznie bolesne, czy one jeszcze bedą normalnie rosły"?
-" pod paznokciami pojawiły się dziwne czarne kreski, całość bardzo mnie boli, co mam robic"?

I najczestsze z pytan, na ktore prawde mowiac juz nie odpowiadam - " chce zakladac sobie sama tipsy ale po 2 dniach one odpadaja, co robie zle"?


Powtorze - 5-8 zapytań tygodniowo.
Wnioski wyciągnijcie same.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 09:25   #8
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

no tak ,istnieje ryzyko,ja osobiscie nie odwazylabym zakladac sama sobie tipsy,ale jesli sirek kupila sobie zestaw i tam czy inaczej bedzie sobie nakladala,to chyba lepiej zeby mniej wiecej zobaczyla jak to sie robi... moze wtedy nie wyrzadzi sobie az tak duzek krzywdy ......
Ja poprostu odpowiedzialam na jej pytanie, a ona zrobi z tym co zechce...nie mozesz paulakrk za wszystkich odpowiadac kazdy ma swoj rozum

papa
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 17:38   #9
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Witam, do Pani, która pytała co zrobić z przyklejonym tipsem Cóż, jeżeli Ci napiszę, że musisz spiłować tę tak zwaną granicę, uważam, że niewiele Ci to pomoże, ponieważ jak już ktoś tu napisał to nie jeden problem z jakim się spotkasz.
Kurs na płycie CD- tak to jest rozwiązanie , ale potrzebna jest praktyka, a na własnych pazurkach lepiej nie ekserymentować za nadto, ponieważ można sobie krzywdę zrobić Jeśli już uparłaś się na zakładanie pazurków bez kursu i praktyki, może kup takiego paluszka do ćwiczeń np, na Allegro. No i ten kursik na płycie CD, ale ćwicz na sztucznym palcu...Pozdrawiam
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 22:44   #10
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Kasiu wybacz, ale wyrządzasz kolezance prawdopodobnie sporą krzywdę.
Widzisz...na jednym z forów opiekuję się działem "paznokcie" , działam aktywnie na kilku innych stąd wiele osob się ze mną kontaktuje...
Otóz srednio, tygodniowo, otrzymuje okolo 5-8 maili ( badz zapytan na gg) o takiej tresci-

-"zakładałam sobie tipsy ale teraz mam pod nimi cos brunatnego - to grzybica" ??
-" piłowałam paznokcia pilnikiem 80 i został mi z niego tylko papierek - czy to odrosnie"?
-"mam dziwny zielony nalot pod płytką - to zielona bakteria czy cos innego"
-"zakladam sobie sama paznokcie ale one ciagle sie łamia, co robie zle, mam juz dosc?"
-"czesto uderzam o cos paznokciami a tipsy sie nie lamia ale odrywają mi naturalnego paznokcia od miesa - jest to strasznie bolesne, czy one jeszcze bedą normalnie rosły"?
-" pod paznokciami pojawiły się dziwne czarne kreski, całość bardzo mnie boli, co mam robic"?

I najczestsze z pytan, na ktore prawde mowiac juz nie odpowiadam - " chce zakladac sobie sama tipsy ale po 2 dniach one odpadaja, co robie zle"?


Powtorze - 5-8 zapytań tygodniowo.
Wnioski wyciągnijcie same.
Bidulko Ty i jeszcze ja Ci glowe zawracam apropos pewnego tematu...
Co powoduje przy tipsach te kreseczki? Scisniecie ? Jestem ciekawa bo tipsow w zyciu nie mialam a te kreseczki ciagle powracaja
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 23:02   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Masz dalej te kreseczki od czasu zderzenia ze scianą?!
To przecież krwiaczki opowiadałam Ci o tym!
Powstawać mogą zarówno na samych naturalnych pazurkach jak i tych "zatipsowanych" ( ale pseudostylistki o tym nie wiedzą ).
Co do przycisniecia badz załozenia za małego rozmiaru tipsa...skutkiem tego bedzie raczej jego pekniecie i stopniowe ( bądz nagłe) odpadniecie ale raczej nie uszkodzenie pazurka

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 23:05   #12
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Kurde:/
to jak bede miala "powazniejszy" wpadek to sie na smierc wykrwawie
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 23:07   #13
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Kurde:/
Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
to jak bede miala "powazniejszy" wpadek to sie na smierc wykrwawie
odpukać, odpukać , puk puk puk !!!!!!!!!!!!


Ale swoją droga może być to związane z krzepliwoscia...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 23:11   #14
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Nie bede tego badac...
Nie chce zadnych badan...
O nie...
Juz kiedys 2 tygodnie przelazalam w szpitalu, bo mnie strasznie nerki balay przez dlugi czas,w szpitalu lewatywki, glodowki, kroplowki i rozne bajery (ogolnie 2 tygodnie polzycia) zeby sie dowiedziec ze nic mi nie jest i ze nie wiadomo czemu mnie boli;/
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:01   #15
dżaba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 39
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez belucci
Techniki zakładania tipsów nie da sie nauczyć przez internet, trzeba skończyć kurs.
bzduraaaaaaaaaaa. zależy jakie kto ma zdolności manualne.Sama się nauczyłam bez drogiego kursu i pokaże wam efekty jak tylko zrobie zdjęcie.Robie sobie , siostrze i koleżankom.Jeżeli ktoś chce robć tylko sobie to po co bulić???
SIREK żel future nie wystarczy.Ważny dobry bazowy. Ałączenie -spiłować. Próbuj a w końcu wyjdzie. Ja trak robiłam.Tylko nie spiłuj sobie całej płytki paznokcia.Poszukaj też tipsów z krótkim rantem-mniej piłowania.No spróbuj u kogoś podpatrzyć-może jakaś koleżanka będzie sobie robić to idż i patrz.
Praktyka czyni mistrza
dżaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:37   #16
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

ja bym się bała sama zaczynać przygodę z tipsami... popieram koleżanki, które wysyłają niedoświadczone osoby na kurs.

Generalni jestem zwolenniczką dbania o naturalne paznokcie. Ale oczywiście - co kto lubi...
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:42   #17
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

dżaba: nie wiem czy śmiac sie czy płakać.

W toku rozumowania koleżanki to ja proponuje by poszła z kims do stomatologa i popatrzyła jak robi plomby W końcu zabieg w gabinecie stomatologicznym jest droższy niż załozenie sztucznych paznokci. A jak ma się leczenie kanałowe 7 czy 8 całość moze kosztowac nawet do 600 złotych tyle co kurs.

Również polecam podpatrzenie jak pilot prowadzi samolot i ropoczecie latania samemu.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:04   #18
dżaba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 39
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Znam multum osób, które się nauczyły same i gdybyś zobaczyła to byś pomyślala że chyba zaliczyły kilka kursów.
porównując stomatologię to robienia paznokci sama prosisz się o zastanowienie "śmiać się czy płakać".Może żeby malować też trzeba iść na kurs??
dżaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:10   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Nie, żeby malować nie trzeba iść na kurs.
Z tej prostej przyczyny,że malowaniem nikomu nie zrobisz krzywdy.

A jesli nie masz tej swiadomosci,że babranie się pilnikami i innymi materiałami może byc niebezpieczne, to swiadczy to tylko o tobie. A konkretniej o twojej indolencji i nieodpowiedzialnosci.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 13:34   #20
dżaba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 39
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Przeczytaj jeszcze raz co napisała SIREK i ja.Wyraźnie jest zaznaczone dla siebie a nie dla kogoś
dżaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:47   #21
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Teraz mowi, ze chce dla SIEBIE, ale jak juz troche poćwiczy i bedzie uwazała ze robi to dobrze [choc wcale moe tak nie być] to bedzie chciałą innym tez zrobić, bo zazwyczaj tak to własnie jest ! Ja np nie odwazyłabym sie zrobic jakiejs obcej osobie ! :| A co by było jakby ta osoba sie grzybicy nabawiła ? albo czegos podobnego? za wesoło by nie było :| MOje paznokcie moge robic, bo wiem, ze jak cos nie wyjdzie czy cos sobie to bedzie to tylko i wyłącznie moj problem ! Także nigdy nic nie wiadomo ...
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:49   #22
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez dżaba
Robie sobie , siostrze i koleżankom.
Wystarczy,że przeczytałam to.

I wystarczy ,że sirek nabawi sie grzyba, opowie o tym kolezankom i znów będę wysłuchiwać jakie to tipsy są szkodliwe i gdy nosimy je 3 miesiace łapiemy choróbsko.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:53   #23
dżaba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 39
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Zgadzam się. Każdy decyduje sam co kto mu robi. Ale to nie znaczy że ktoś kto chce sam sobie robić musi iść na kurs bo tylko tam się tego nauczy. Polemizując dalej - gotuję - bez kursu a tak można chyba kogoś "szybciej uszodzic".Wszystko kwestia wyboru kto do kogo i po co się udaje.
Podkeslam: uważam że aby samemu sobie zakładać tipsy nie jest konieczne robienie kursu.
dżaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 13:53   #24
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Question Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Prosze Was o informacje!!Moze ktos z was wie gdzie w woj.lubuskim moge zrobic kurs tipsow???I ile taki kurs kosztuje?Oraz co po zakonczeniu kursu bedzie mi potrzebne aby robic tipsy?i oczywiscie ile beda te materialy kosztowaly?Z gory dziekuje za pomoc:cmok:
Ps.Wiem,ze powinnam otworzyc nowy watek i zrobilam to,ale niestety nikt mi nie odpisuje.
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 22:54   #25
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

gotowanie? Taaaa, a co powiesz na prowadzenie zlej diety i w pozniejszym czasie wynikajace z tego choroby?
Przyklad z dentysta dobry. Przeciez zakladanie plomby to nic trudnego-wyborowac, zalepic...
Gdy bedziesz tak dlugo podgladala robienie paznokci co przez cale zycie podgladalas mame (lub kogos innego) w kuchni to mozesz powiedziec ze nie potrzebny ci kurs.
Wojna z wiatrakami.

Ps.Post z kursami w lubuskiem jest i odpowiedz tez jest.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 12:38   #26
QrCze_PiEcZoNe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 79
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

błagam dziewczyny nie porównujcie dentysty do jakichś głupich kursów...dentysta 5 lat opanowuje to jak dobrze wyleczyć ząb, pozatym on leczy chore zęby, a nie upiększa paznokcie...jak spaprze zęba to wypadnie i nigdy nie odrośnie...jak se panna zrobi krzywde to najwyżej krwiak jej się zrobi, albo grzyb wejdzie, ewentualnie paznokieć zejdzie i odrośnie, no ale na Boga życia nie straci...jak jej nikt tutaj nie poradzi to sama zacznie robić i będzie miała góry i doły na paznokciach...jak jej ktoś poradzi to przynajmniej będzie mniej więcej wiedziała jak to zrobić
QrCze_PiEcZoNe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 13:02   #27
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

oj uwierz mi ze mozna tak macierz uszkodzic ze pazurek juz nigdy nie odrosnie.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:01   #28
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez QrCze_PiEcZoNe Pokaż wiadomość
błagam dziewczyny nie porównujcie dentysty do jakichś głupich kursów...dentysta 5 lat opanowuje to jak dobrze wyleczyć ząb, pozatym on leczy chore zęby, a nie upiększa paznokcie...jak spaprze zęba to wypadnie i nigdy nie odrośnie...jak se panna zrobi krzywde to najwyżej krwiak jej się zrobi, albo grzyb wejdzie, ewentualnie paznokieć zejdzie i odrośnie, no ale na Boga życia nie straci...jak jej nikt tutaj nie poradzi to sama zacznie robić i będzie miała góry i doły na paznokciach...jak jej ktoś poradzi to przynajmniej będzie mniej więcej wiedziała jak to zrobić
to wątek sprzed roku, po co odgrzebywać i dywagować kolejny raz na ten sam temat? na dodatek przeważnie prowadzący do kolejnych kłótni?, własnie zamknięto nam fajny wątek, bo dokładnie taka sama wymiana zdań doprowadziła do niemiłej atmosfery.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:39   #29
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Awuś dziewczyna nie spojrzała na datę To jej drugi post dopiero
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:44   #30
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: poczatkująca potrzebuję pilnie pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
to wątek sprzed roku, po co odgrzebywać i dywagować kolejny raz na ten sam temat? na dodatek przeważnie prowadzący do kolejnych kłótni?, własnie zamknięto nam fajny wątek, bo dokładnie taka sama wymiana zdań doprowadziła do niemiłej atmosfery.
no szkoda szkoda watek był fajny ina co popatrzec było :P
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.