Przedweselna pomoc :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-05, 00:48   #1
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212

Przedweselna pomoc :)))


Witam wszytskich Otoz za miesiac moja siostra ma wesele i ja nie mam pojecia co na siebie wlozyc (zwyklenie chodzilam na wesela :/) W Lublinie na dodatek jest TAK WIELKI wybor sukienek, ze az sie we mnie cos gotuje :[ dlatego posanowilam : a) jechac do wawy i tam sie za czyms rozejrzec, b) pojsc do krawcowej zeby uszyla mi cos na wzor zamieszczonych nizej (jak Bozia da i sie umieszcza ) zdjec.. Tylko pyt.nr 1 skierowane do was: Jakiego koloru mogla by byc to sukienka? pyt nr2- jakiego typu mam urode? (zamieszczam zdjecie) Wlosy mialam ost. nieudolnie rozjasniane (to mialy byc pasemka..) i dlatego pyt.nr 3- czy powinnam przyciemnic sobie wlosy? Lub moze je zostawic?? BLAGAM o pomoc,to dla mnie bardzo wazne Co do sukienek,ktore zamieszcze to dodam, ze na zdjeciu gdzie widzimy pania w rozowej poupinanej satynowej chyba sukience z kurteczka to bym owo sukieneczke bym przedluzyla Nyo,chyba tyle. Pozdrawiami prosze once again o wsparcie

aaa... i jeszcze pytanie:co bym moglazrobic z wlosami? Sa cienkie , do ramion, wywijajace sie u dolu:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwona.jpg (41,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (35,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paris_hilton022b.jpg (72,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paris_hilton036b.jpg (125,4 KB, 4 załadowań)
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2006-01-11 o 20:25
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 01:13   #2
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Re: Przedweselna pomoc :)))

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suk1.jpg (11,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suk2.jpg (23,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg st.jpg (6,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg su.jpg (7,7 KB, 2 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 13:47   #3
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Przedweselna pomoc :)))

Kiciu - też miałam podobny problem. Też jestem z Lublina i też mam podobne odczucia.
Mi szyła sukienkę pani, która szyje dla jakichś "ąę" butików warszawskch. Te suknie często potem są w magazynach dla kobiet. Dlatego była idealnie skorojona, taka jak chce , nawet torebkę mi uszyła do tego.
Gdyby nie to, to tez musiałabym jechać do Warszawy po gotowiec. Nawet juz taki miałam plan. Ale na szczęście wyszło inaczej.
Rozumiem ,że chodzi o ślub cywilny?
Myśle, że kolory są w porządku. Ja wystapiłam w karminowej.
Powodzenia
PS To już w innej kwestii - czy miałąs operowana tarczycę?
Widze bowiem ślad na zdjęciu?
Może ktoś inny by nie zauważył, ale ja też miałąm takową operację. Twój ślad wydaję się w miarę świeży.
U mnie nic w zasadzie nie widać.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 13:49   #4
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Przedweselna pomoc :)))

Upss, zrozumiałąm, że to Ty masz wesele...
O czym ja dziś myślę...
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 19:05   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Przedweselna pomoc :)))

witaj Dark Kiciu zdecydowanie polecam zmianę fryzurki, poniżej podaje moje propozycje co do koloru jak i cięcia, mam nadzieje ze sie na cos przydam, co do sukeinki, to smam mialam podobny dylemat tyle ze bylam świadkową, jesli uszyjesz sukienke to wiesz ze bedzie niepowtarzalna, zz kolei musisz znalezc dobra krawcowa, zycze powodzenia,ps, nie myslalas o grzyweczce? jakos Cie widze w wystrzepionej fryzurce pozdrawiam...ps.2. polecam kolorki ze zdjecia 3 i 7, a cięcie zdjecie 5 i 8,
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 23:51   #6
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Re: Przedweselna pomoc :)))

do Gosiabie : Nie mialam operowanej tarczycy, tylko grasice takie tam chorobsko paskudne mnie dreczy ale blizna (jedna z 4 ) sie ladnie goi zdjatko swieze,ma raptem 3 tyg
Do Lilu: Ja wlasnie chce sobie tak podciac- postrzepic wloski z grzyweczka tylko zapomnialam wspomniec czekam az mi moze jeszcze odrobinke odrosna i LECEEEE!! Chodzilo mi bardziej o zmiane koloru jakby co:P (a mniemam iz zrobic to powinnam Dziekuje za propozycje Tak w ogole, to STRASZIE mi sie podoba ta umiesczona przeze mnie skukienka,wsciekle rozowa poupinana co modelka jest w nia ubrana i kurtecze. Chyba taka zamowie u krawcowej tylko troche dluzsza bo mnie babcia zabije Pozdrawiam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 21:24   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Przedweselna pomoc :)))

Gosiabie napisał(a):
> PS To już w innej kwestii - czy miałąs operowana tarczycę?
> Widze bowiem ślad na zdjęciu?
> Może ktoś inny by nie zauważył, ale ja też miałąm takową operację. Twój ślad wydaję się w miarę świeży.
> U mnie nic w zasadzie nie widać.

pierwsza rzecz na jaka zwróciłam uwage to własnie ta blizna, ale chyba dlatego ze tez taka noszę
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-07, 00:01   #8
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Przedweselna pomoc :)))

Moim zdaniem powinno Ci byż bardzo dobrze w wystrzępionej, dobrze obciętej fryzurce. Ale zalecałabym przyciemnienie włosów na kolor bardziej zbliżony do naturalnego. A sukieneczka fajowa, ale może inny kolorek? Może jakiś szafirowy tak pod kolor oczu??
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 21:03   #9
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Re: Przedweselna pomoc :)))

Hehehe... No pokrojona troche jestem, ale nie przeszkadza mi to w zupelnosci, wiec jej nie zakrywam
Do Katarzyny: nie przepadam za kolorem niebieskim itp jesli juz to myslalam albo o tym, albo o fioletowym takim hmm..cieplejszym? Ale nie wpadajacym w purpure...cosik takiego jak zalaczam

..pozostaje tylko problem- gdzie ja dostane taka tkanine (i tego koloru) w mym pieknym miescie (LBN)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f1.jpg (885 Bajtów, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f2.jpg (885 Bajtów, 51 załadowań)
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 22:44   #10
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Przedweselna pomoc :)))

O, znam ten ból. Też jestem z Lublina i dostać coś wyjątkowego i oryginalnego u nas to jest tragedia. A co do tkanin to nie wiem może na Zamojskiej? Tam jest chyba sklep z tkaninami tylko co do wyboru to nie wiem jaki jest bo przyznam się, że tam nie byłam. W każdym razie życzę powodzenia. Pa
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-08, 19:32   #11
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Re: Przedweselna pomoc :)))

Na Zamojskiej jeszcze nie bylam, w czasie najblizszym jednak to nastapi Wiem jedynie, ze na Kunickiego, niedaleko Stokrotki jest kosmicznie maly wybor. No nic... trzeba zaczac przeczesywac Lublin
Pozdrawiam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.