Mascara Volume Shocking Loreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-28, 18:24   #1
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48

Mascara Volume Shocking Loreal


Czy ktoś może już kupił ten tusz?
Jakie wrażenia?
silk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:34   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

Cytat:
Napisane przez silk
Czy ktoś może już kupił ten tusz?
Jakie wrażenia?
wpisz nazwe do wyszukiwarki poza tym tusz jest w KWC
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:52   #3
ulitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 30
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

Od razu napisze.......DAJ SOBIE SPOKOJ DZIEWCZYNO Z TYM TUSZEM.........Kupilam go zachwycona efektem z reklamy.......Jak sie jednak okazalo po zakupie tusz jest koszmarny......Gdy malowalam sie biaola baza bylo OK ale gdy uzylam czarnego wlasciwego tuszu dramat sie zaczal. Grzebyk ktory zastapil szczoteczke skleja rzesy niemilosiernie, powiem nawet ze moje rzesy pomalowane najtanszym tuszem ze szczoteczka wygladalyby znacznie lepiej..........Wprawdzie wydluzenie moze i jest jednak nie jakies oszalamiajace.......Dodam jedynie ze nie jestem osoba ktora lubi "bawic sie" w malowanie rzes i przeczesywac je szczoteczka, dlatego od razu pozbylam sie tego nieudanego zakupu......podarowalamgo siostrze, ktora z kolei po wyprobowaniu pozbyla sie go ( z tego wniosek ze i jej nie przypadl do gustu ). Byc moze po pomalowaniu i rozczesaniu rzes efekt bylby nawet zadowalajacy jednak po pomalowaniu rzezsy byly tak posklejane iz sadze ze przezczesanie jedynie by "poobrywalo" tusz z rzes bo bylo go az tak duzo.........Powiem jedynie ze moim faworytem z tuszow jest L'Oreal Volumous.......szczerzez Ci go polecam jesli zalezy Ci na pogrubieniu i wydluzeniu a zarazem naturalnym efekcie.......Dla wygladu bardziej "dramatycznego" nakladam po prostu dwie warstwy mojej ulubionej mascary.......i efekt jest ok........AHA, rzeski wygladaja w 100% rewelacyjnie gdy przed wytuszowaniem podkrece je zalotka.......

Pozdrawiam i mam nadzieje ze zdarzylam Cie powstrzymac przed zbednym wydaniem pieniazkow ( a moze Twoje wrazenia beda inne).........
ulitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:59   #4
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

A mnie ten tusz sie bardzo podoba....
Rzeczywiscie, pierwsze wrazenie - koszmarne, juz go chciałam rzucic w głab szuflady. Bo do jego uzycia potrzeba wprawy...Ale gdy nauczyłam się go obsługiwać, to teraz jest super!
Moja rada jest tylko taka: ja nakładam 2 lub 3 warstwy białej bazy i czekam aż lekko zaschnie na rzęsach, dopiero nakładam czarny tusz. Wtedy rzęsy się nie posklejają bo są już usztywnione przez baze, a czarny nadaje im tylko koloru. Jak dla mnie jest lepszy niz Double Extension, rzęsy mam naprawde do brwi...wydłuzone, podkręcone.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:03   #5
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

Dołączę się do wątku mam dylemat pomiędzy volume shocking l'oreala, a tym nowym bourjoisem też z bazą. Nie wiem, który mam wybrać, oba wyglądają zachęcająco...
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:00   #6
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

No to trafilas na maniaczke tuszow do rzes. Volume shocking l'oreala mam juz zamowione drugie opakowanie i bardzo wpadl mi ten tuszyk w oko Ostatnio uzywalam bazy lancome i do tego jeden z tuszow z sredniej polki za co placilam kolo 200zl ... Ten sam efekt mam po zastosowaniu nowej mascary loreala ... Daje ona teatralny efekt gdy nalozy sie 2 warstwy bialej bazy ... Lecz nie wolno przesadzac bo moze sklejac ... Za to bourjois jest subtelniejszy- efekt nie jest juz teatralny, ale za to rzesy nie sa takie sztywne ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 08:00   #7
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

Troche już było mówione o tym tuszu, choćby w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73320
Zresztą jeśli wpiszesz nazwę w wyszukiwarkę, to na pewno trochę tego znajdziesz. No i na KWC jest już pare opinii...

Ja go teraz używam i zgadzam się z modliszką, jeśli się nauczysz go nakładać to efekt będzie świetny.
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 18:01   #8
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Mascara Volume Shocking Loreal

Dzięki za wypowiedzi
W dalszym ciągu jednak nie wiem czy ryzykować...
Czy ja się będę umiała posłużyć grzebykiem?
silk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.