Help!! Jak Się Postarzyć????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-01, 14:58   #1
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Lightbulb

Help!! Jak Się Postarzyć?????



Dziewczynki, proszę pomóżcie!! Co dzień prawie słyszę , że wyglądam baaardzooo młoooodooo (czyt. jak dziecko)..Nie dość, że jestem chuda, krucha i mała to jeszcze pewnie z gęby mam 12 lat ((

Plis poradźcie jak chociaż makijażem dodać sobie kilka lat...Bo mój młody wygląd przeszkadzać zaczął mi nawet w pracy!!!!!
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:36   #2
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

a ile ty tak naprawde masz lat, ja bym zastosowala jakis fajny makijaz, ale to tez zalezy od twojego wygloądy, zamiesc swoje zdjecie lub napisz ile masz lat
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:59   #3
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Hmmm...taki problem chyba ma sporo osób. Moja siostra ma 27 lat i nadal jak kupuje piwo w knajpie to chcą od niej dowód. A ma już pierwsze, takie małe zmarszczki... po makijażu wygląda głupio,jakby dziecko się pomaziało... ja też młodo wyglądam, ale jeszcze nie tak tragicznie... dają mi najwyżej kilka lat mniej. A koleżankę ostatnio zapytał kolega w pracy,ile ona właściwie ma lat, czy przynajmniej ma maturę; i nie chciał uwierzyć, że już dawno jest magistrem... przyznam, że mnie trochę postarza,jak ufarbuję włosy na ciemniejszy kolor; ale u mojej siostry już to nie działa, makijaż tym bardziej, więc jeśli zna ktoś jakiś skuteczny sposób to podłączam się do pytania
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 09:02   #4
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez czarna_232
a ile ty tak naprawde masz lat, ja bym zastosowala jakis fajny makijaz, ale to tez zalezy od twojego wygloądy, zamiesc swoje zdjecie lub napisz ile masz lat
mam 20...
ale wyglądam na 16 (
włosy mam blod bo w ciemnych chyba jeszcze młodziej wyglądam...
Może nie powinnam mieć grzywki?
Hm??
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 09:48   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

to raczej ciemne włosy postarzają, a nie jasne. a w makijażu - podobno brązy postarzają.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 10:00   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Prawda - to ciemne włosy postarzają, jasne jeszcze odmładzają. I grzywka faktycznie też odmładza.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 10:08   #7
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez margitta
Prawda - to ciemne włosy postarzają, jasne jeszcze odmładzają. I grzywka faktycznie też odmładza.
Możliwe...
Kiedy miałam ciemne włosy to miałam też grzywkę i już kompletnie wyglądałam jak dziewczynka...
Ale blond mi odpowiada, długo dążyłam aby wrócić do naturalnego koloru..
Zastanawiam się nad makijażem..może jakieś krechy czy cu...
Usta może??Tak ich wogóle nie maluję...

Kurna,napewno znacie jakieś triki.....
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-02, 20:51   #8
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Mnie też zawsze brano za młodszą, niż jestem- aż do momentu, kiedy zmieniłam kolor włosów z blondu na ciemny brąz. Masz rację, że grzywka odmładza, dobrze byłyby też trochę mocniej się malować, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić i nie wywoływac szoku Może coś da sie też zmienic stylem ubierania?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 22:18   #9
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

a może balejaż ??
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 22:41   #10
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez margitta
Prawda - to ciemne włosy postarzają, jasne jeszcze odmładzają. I grzywka faktycznie też odmładza.
A to juz rzecz wzglednaO sobiscie znam wiele przypadkow(w tym swoj wlasny) w ktorych jasne wlosy baaaardzo postarzaly. Mam 20 lat i gdy mialam pasemka(duzo, na jasnobrązowych wlosach) to ludzie dawali mi 21-22 lat. A teraz mam ciemne i daja mi 17 Co mi sie bardzo podoba

Dojezdzajac do szkoly obserwuje 30-latki ktore wlasnie maja pasemka i wygladaja naprawde niekorzystnie.Jak takie smutnee staruszki. Jedna niedawno przyciemniela wloski i od razu wyglada mlodziej.
Pozdrawiam!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 09:11   #11
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Ja tam bym się nie przejmowała. Sama też wyglądam na młodszą ale wykorzystuję to jako atut a nie powód do postarzania. Jesli jednak uważasz że powinnaś cos zrobic w tym kierunku to myslę, że duzo daje zmiana stylu ubierania. Powinnaś wymienić zawartośc szafy na bardziej kobiecą, jakieś szpileczki, spódnice bluzki podkreślające figurę, dekolty, staniki push-upy, kobiece dodatki, bizuteria. Uważaj jednak aby nie przesadzić. Styl ma być kobiecy ale elegancki. Tak samo z makijażem. Powinien byc wyrazisty ale nie wyzywający. Ja kiedy np. użyję szminki czuję się troche starsza. Z autopsji wiem ,że dłuższe włosy tez są wskazane. To chyba tyle. Sama stosuje te metody i pomaga. Pozdr.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 09:15   #12
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

moim zdaniem kolor blond moze powaznie postarzyc bo widzialam wiele takich przypadkow, znowu czarny tak samo, tak jak juz mowiono, to zalezy od czlowieka . A co do tego jak sie postarzyc to polecam opalenizne (moze byc "sztuczna z tubki" ) ponadto cienie do powiek w kolorach brudnego brązu (moze byc w polaczeniu z bielą, ale nie sama biel) i czarna kredka do oczu, zamiast różu do policzkow (ktory czesto odmladza) puder brązujący. Co do włosów to prosta grzywka odmładza (przynajmniej mnie) a na bok jest bezpieczna . Nie wymądrzałabym sie tak gdyby nie to ze mam 19 lat a daja mi 16 :P i sprawdzilam te sposoby tylko ze ja niekoniecznie zawsze sie tak maluje bo mam w nosie ze daja mi 16 lat :P pozniej w wieku 30 beda mi dawac 20 ponadto mam młodszego chłopaka ;] przynajmniej wygladamy razem normalnie :P
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 09:42   #13
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Wątek o takim temacie już był

Ale rozbawiłaś mnie tym,że masz 20 lat i biorą Ciebie za 16-stkę Nie ma w mojej wypowiedzi kszty zgryźliwości ale za 5 lat będziesz chciała się odmłodzić
Paradox co?
Myślę ,że nie jest aż tak źle - mnie osobiście też biorą za młodszą i wcale mi to nie przeszkadza
No ale przejdźmy do meritum - podasz fotkę to wtedy "popracujemy" nad postarzeniem Bo tak na ślepo to ....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 12:18   #14
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Czarną kredką wewnątrz oka- to działa I ciemne kolory cieni- jak już wyżej dziewczyny powiedziały brązy będą ekstra
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 17:58   #15
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez mona1978
Ale rozbawiłaś mnie tym,że masz 20 lat i biorą Ciebie za 16-stkę Nie ma w mojej wypowiedzi kszty zgryźliwości ale za 5 lat będziesz chciała się odmłodzić
Paradox co?
ja też mam 20 a daja mi 14-15
ale zawsze odgryzam się, ze pogadamy za 10 lat

tylko fakt faktem ze na dłuższą mete jest to męczące, czasem ma już się dość
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 18:45   #16
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

ja mam 16 a ludzie myślą że gimnajzum dopiero zaczynam... heh, no nie jest tak tragicznie, ale.... chociaż rzeczywiście - za kilka lat to my będziemy lepiej wyglądały
do dureksis - myślę że dużo by dała zmiana stylu ubierania się na taką sportową elegancję zamiast szalonych modowych nowinek a jeśli jasne włoski Ci się podobają, to nie zmieniaj kolorku tylko po to, żeby się postarzyć
pozdrowienia dla wszystkich wyglądających-za-młodo

a tak w ogóle... lepiej wyglądać za młodo niż za staro (a znam też takie przypadki...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 18:48   #17
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Ja mam ten sam problem mam 19 a wyglądam.. na duuzo mniej... już mi dawali nawet 13:P Ale to wszystko zależy tak jak już wczesniej dziewczyny powiedziały od makijażu czy ubioru. Jednym z takich zabiegów postarzających jest przyciemnienie brwi... tylko nie chodzi o to zeby z jasnych brwi blondynki zrobic kruczo czarne Usta pomalowane tez zwlaszcza ciemne kolory... no i brązy na oczach... A co do ubioru to wiadomo że bardziej eleganckie ubranka postarzają no i buty na obcasach też
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 19:37   #18
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez psheniczka
Ja mam ten sam problem mam 19 a wyglądam.. na duuzo mniej... już mi dawali nawet 13:P Ale to wszystko zależy tak jak już wczesniej dziewczyny powiedziały od makijażu czy ubioru. Jednym z takich zabiegów postarzających jest przyciemnienie brwi... tylko nie chodzi o to zeby z jasnych brwi blondynki zrobic kruczo czarne Usta pomalowane tez zwlaszcza ciemne kolory... no i brązy na oczach... A co do ubioru to wiadomo że bardziej eleganckie ubranka postarzają no i buty na obcasach też
ale trzeba uważać, by nie zrobić efektu "stara-maleńka" [bo nawet jeśli ktoś "ma wiek" ale nie wygląda na tyle ile ma, to taki efekt bardzo łatwo uzyskać... niestety...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 05:13   #19
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

ja wam powiem kochane ,że równiez miałam taki problem.Pracuje w sklepie i nie raz słyszałam od starszych babc tekst w stylu:to juz dzieci zatrudniaja przy kasie?:wystarczyło jednak ze zafarbowałam włosy na czarno zwiazałam je w jakis fantazyjny sposób i troszke podmalowałam bardziej oko a komentaże ustały w mgnieniu okaWiem jednak niestety ,że w swoich zwykłych ciemno- blądwłosach wygladam na 14 czy 16 lat.Jak niewinna Marysienka.
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-04, 08:30   #20
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Wink Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Ciemne włosy postarzaja,dłuzsze włosy(nie jestem pewna gdzies tak przeczytałam )no i odpowedni makijarz,ale nie mam pojecia jaki.
A moze poprostu taka w Tobie natura,ze bedziesz miała 30,35 lat i zawsze bedziesz wygladała 'dziewczeco'.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 14:15   #21
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Mam ten sam problem. Niedlugo stuknie mi 24 lata, a wygladam na 16. Jak ide do pracy to po drodze mijam gimnazjum i wtedy chloapki zaczepiaja mnie wolajac "czesc kolezanko". W autobusie raz kanar do mnie powiedzial: Pokaz bilecik, dziecko!" Myslalam,ze go zabije Jak teraz zaloze czapke to juz mi mowia,ze wygladam na 12 lat. Trzeba sie przyzwyczaic, w koncu kiedys bedziemy wygladac mlodziej niz inne nasze kolezanki.
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 09:25   #22
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez kaczina
Mam ten sam problem. Niedlugo stuknie mi 24 lata, a wygladam na 16. Jak ide do pracy to po drodze mijam gimnazjum i wtedy chloapki zaczepiaja mnie wolajac "czesc kolezanko". W autobusie raz kanar do mnie powiedzial: Pokaz bilecik, dziecko!" Myslalam,ze go zabije Jak teraz zaloze czapke to juz mi mowia,ze wygladam na 12 lat. Trzeba sie przyzwyczaic, w koncu kiedys bedziemy wygladac mlodziej niz inne nasze kolezanki.
No i dlatego postanowiłam to OLEWAĆ...
Życie jest za krótkie aby sobie je zaśmiecać durnymi "problemami"..
Nawyżej znajdę sobie młodszego męża
Nie ma sensu walczyć z wiatrakami...
Pozdrowionka wizażanki!!
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 11:26   #23
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Heh ja tez mam 20... a daja mi 15:P
raczej nie staram sie postarzac makijarzem bo gdy sie wymaluje (jakokolwiek inaczej niz tuszem i ewentualnie kredka oczy podkresle) wygldam jak mala kur**ka ;P wiec nie polecam o efekt moze yc conajmniej komiczny
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 20:45   #24
Młoda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 38
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Dziewczynki!! za szybko się poddajecie. Ja założyłam podobny wątek (tyle że ja chce się postarzyć aby wejść na dyskoteke)
Moim zdaniem: make up jest najważniejszy (Byłam nawet u znajomej wizażystki , która doradziła ciemne kolory (OCZY np. w kącikach przy nosie perłowy reszta szary, brązowy) wyraźnie wytuszowane rzęsy, dół górnej powieki pociągnięty czarnym eyeliner'em)
USTA: pociągnięte połyskującym błyszczykiem
TWARZ: podkład (tylko nie za ciemny by nie zrobić tak zwanego efektu maski)
następnym krokiem do postarzenia jest opalenizna (oczywiście może być sztuczna) <--- Ale niestety nie wszystkich stać na dość drogą SOLARKE :/
Duże znaczenie ma również styl ubioru - eleganckie czarne ciuszki, szpilki, dodaki takie jak: torebki.... Nie powinno się też zaniedbywać paznokci (radziłabym tu wyraziste kolory)
NO i chyba to by było na tyle... ale to moje skromne zdanie...
P.S Tylko w przypadku SUPER dziecinnego wyglądu nie radziłabym tak wyrazistego make up'u i szpilek
Młoda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:55   #25
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Cytat:
Napisane przez Młoda_
Dziewczynki!! za szybko się poddajecie. Ja założyłam podobny wątek (tyle że ja chce się postarzyć aby wejść na dyskoteke)
- 14lat
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:55   #26
an2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

ja mam 39 lat, a caly czas nie dają mi nawet 18 ... I jest wbrew pozorom jest to powazny problem...
an2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:14   #27
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Ja mam 25 lat a dają mi 18
Kiedyś mnie to męczyło i baaardzo przeszkadzało
Nic na siłe
Ciekawe jak to bedzie za pare lat
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 14:13   #28
EffyBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Dziewczyny, pomóżcie - bo już mam serdecznie dosyć.
Mam 27 lat, ludzie wokół dają mi max 15. Jestem niska, drobnej budowy, nie wiem co mam zrobić żeby zmienić ten stan, a strasznie utrudnia mi to codzienne funkcjonowanie.
Nie mogę nic załatwić w urzędach, u lekarzy, kupić alkoholu bez narażania się na obraźliwe, często również wulgarne komentarze. Nie wiem czemu mam takie szczęście, że ciągle trafiam na tak niewychowanych ludzi, ale wiele razy usłyszałam np od ekspedientki że jestem smarkaczem/ dzieciuchem/ dziecinką itp i jak nie pokażę jej "dowodziku" to mogę spadać. Raz w urzędzie kobieta powiedziała mi, żebym wróciła z rodzicami bo dzieci nie obsługuje... Najchętniej mam ochotę w takich sytuacjach zniżyć się do poziomu takich osób i po prostu dać im w twarz. Nie pocieszają mnie komentarze, że za kilka lat będę wdzięczna za mój wygląd - od lat czuję się upokarzana w codziennych sytuacjach i chcę to zmienić.

Proszę, podajcie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby zmienić swój wygląd i w końcu zacząć wyglądać chociaż minimalnie na swój wiek...
EffyBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 16:39   #29
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Help!! Jak Się Postarzyć?????

Effy, ale u Ciebie chyba nie jest problem sam wygląd tylko to, że nie potrafisz zareagować. Możesz się próbować postarzać, ale ile Ci to da? Teraz 18-stki wyglądają jak 30-latki. Ale tak czy siak nie pozwól się tak traktować a skoro te sytuacje się powtarzają to możesz co najwyżej wyglądać jak 15-latka w makijażu starej ciotki.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 17:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.