Dobry,kryjacy puder w kamieniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-02, 16:32   #1
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309

Dobry,kryjacy puder w kamieniu


Znacie takowy?Uzywam praktycznie tylko pudrow w kamieniu,ale jadnoczesnie mam przebarwienia i drobne blizenki na twarzy,bo caly czas mecze sie z krostami.Za fluidami nie przepadam,bo skora mi sie dosc szybko swieci,pozatym fluidy mi sie po paru godzinach zaczynaja scierac,wazyc i potwornie to wyglada.Winie za to swoja cere bardziej niz kiepska jakosc kosmetykow.
Mam juz troszeczke dosyc testowania i wydawania kupe kasy na nowe pudry dlatego chetnie poczytam wasze opinie.Tylko ten puder ma byc na prawde dobrze kryjacy!!!
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 19:06   #2
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Creme Puff MF jest dosc kryjacy. Mozna go nakladac chyba nawet na mokro, chociaz nie probowalam. Niestety jesli masz jasna cere bedziesz miala klopot z dobraniem kolorku.
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 08:31   #3
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Nie wiem czy jakimś pudrem w kamieniu uda się zamaskować ślady i przebarwienia. Chyba że może chodzi Ci o kompact (do nakłądania wilgotną gąbką)? Raczej radziłam ci używać korektora do twarzy i na to puder.

Z puderków w kamieniu polecam:
Rimell Stay Matte - dobrze matuje (niestrety nie na bardzo długo), dopasowjue się do cery, ociepla ją lekko.
Avon - puder w kamieniu - ładnie matuje a jednocześnie jest prawie niewidocny na twarzy. Bardzo dobra jakość. uważam go za jeden z lepszych produktów Avonu. Dobry też do poprawek makijażu w ciągu dnia (i ma opakowanie z lusterkiem)
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 08:57   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki lub zajrzyj do KWC. Znajduje się tam bogata kategoria pudrów prasowanych: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...&category_id=7

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:21   #5
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Dzieki dziewczynki.Zauwazylam ze MF ma strasznie ciemne kolory i niestety nie dla mnie,ale mamie na mikolajki kupilam
Avonu pudru tez uzywam i nawet jestem zadowolona,ale szukam czegos bardziej kryjacego,bo to dla mnie troszeczke za malo.
Niestey nie moge laczyc pudry prasowanego z korektorem,nie wiem czy wy tez tak macie,ale mi sie robia plamy od korektora i to obojetnie w jakiej kolejnosci go uzyje czy pod puder czy na puder.Probowalam juz z 3 roznych firm i caly czas to samo,odznaczajace sie plamy na skorze,az mi mama zwraca uwage,zebym cos z tym zrobila,bo nie wyglada to za estetycznie.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:30   #6
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Anahstasia,czytalam o pudrach na KWC,ale co z tego,jak co osoba to inna recenzja.Ja mam konkretnie sprecyzowany problem,chce cos kryjacego.Na KWC bardzo czasto jest tak,ze ktos pisze,ze puder jest kryjacy,po czy ide do sklepu i sie okazuje,ze kryjacy to on za grosz nie jest.
Rozumiem,ze komus sie moze wydawac,ze cos jest kryjace jak ma idealna cere,ale ja takiej nie mam dlatego wole tu zadac pytanie,bo moze jest ktos z takim samym problemem jak ja i mi doradzi cos.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:40   #7
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

wg mnie pudry raczej nie kryja, a przynajmniej ja sie z takowym nie spotkalam... a moze faktycznie rozwiazaniem bylby taki kompakt, ktory ma wlasciwosci pudru i podkladu?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 17:01   #8
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

tez tak mam z korektorem. Uzywam jako korektor dermacolu i bez podkladu sie nie bedzie, bo odznacza sie. Moze jednak zdecyduja sie na jakis lekki podklad? Jezeli nie masz suchych skorek polecam DMM, a z drozszych Revlon z pompka- ostatnio przypadl mi do gustu. Przebarwienia i rozne slady kryja oba dosc dobrze, z typowymi wystajacymi :P niespodziankami juz nieco gorzej, ale mozna wtedy uzyc korektora.
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 17:03   #9
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
wg mnie pudry raczej nie kryja, a przynajmniej ja sie z takowym nie spotkalam... a moze faktycznie rozwiazaniem bylby taki kompakt, ktory ma wlasciwosci pudru i podkladu?
Tez tak mysle Jeszcze nie spotkalam pudru prasowanego, ktory by kryl Ja uzywam pudrow prasowanych tylko do zmatowienia twarzy. Kompakt to bardzo dobry pomysl Niestety nic nie moge polecic, bo od bardzo dawna ich nie uzywam. Kiedys mialam kompakt Max Factor i bardzo dobrze sie spisywal Innych nie znam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 17:08   #10
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Ja wiem ,ze nigdy nie osiagne takiego efektu kryjacego pudrem w kamieniu jaki otrzymam podkaldem,ale mi glownie chodzi o to,ze przy mojej tlustej cerze podklad mi sie sciera,wazy,rozwarswia i nie mam mowy o tym,zebym miala podklad dluzej niz doslownie 5 h.Mam nawet fixator ArtDeco,ale on i tak za bardzi nic nie daje.Fluid i tak sie zaczyna scierac.Dlatego tak usilnie szukam pudru w kamieniu.
A co do kompaktow,a czy to nie bedzie doslownie to samo,tzn te same "efekty uboczne"tak jak przy fluidach???
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 17:44   #11
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

mysle, ze przy kompaktach bedzie tak samo. Probowalas roznych kremow matujacych? dobrze matuje garnier chociaz po paru godzinach i tak sie swieci czlowiek niektorych dobrze matuje tez skrobia ziemniaczana, ale ona nie kryje z pudrow moge ci polecic jeszcze Lantheric jest w KWC. Niedrogi, sa jasne kolorki i jak narazie to jedyny ktorego mialam wiecej opakowan. Jest tez duzy i starcza na calkiem dlugo.
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 10:58   #12
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Anahstasia,czytalam o pudrach na KWC,ale co z tego,jak co osoba to inna recenzja.Ja mam konkretnie sprecyzowany problem,chce cos kryjacego.Na KWC bardzo czasto jest tak,ze ktos pisze,ze puder jest kryjacy,po czy ide do sklepu i sie okazuje,ze kryjacy to on za grosz nie jest.
Rozumiem,ze komus sie moze wydawac,ze cos jest kryjace jak ma idealna cere,ale ja takiej nie mam dlatego wole tu zadac pytanie,bo moze jest ktos z takim samym problemem jak ja i mi doradzi cos.
Rozumiem, ale mimo wszystko będę się upierać przy KWC, ponieważ:
1) z forum korzystają w większości Recenzentki KWC
2) tak samo tutaj może Ci doradzać osoba, która sądzi, że coś jest kryjące, a tak naprawdę w rzeczywistości nie jest. Forum i KWC to są dwie niemal tożsame platformy z opiniami o kosmetykach

Co do samych pudrów w kamieniu to NIGDY nie spotkałam żadnego kryjącego. Zresztą krycie nie jest ich rolą. Cream Puff również nie jest kryjący. On lekko pokrywa cerę, ale nadal wygląda bardzo bardzo transparentnie.
Może więc zamiast kupować kolejny puder, zainwestuj w bardzo dobry korektor, który nakładałabyś pod? Np. Kamuflaż Art Deco.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 11:05   #13
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Klaudyniu - ja równiez polecam Creme Puff Max Factora.
I wbrew pozorom wcale nie jest trudno znaleźć jasny odcień.
Osobiście mam bardzo jasną cerę. Używam numeru 85 (light 'n' gay) i jest dla mnie idealny. Naprawdę jest jasny
firletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:04   #14
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Buuu!Nie moge uzywac kremow matujacych,bo mi skore wysuszaja.Jesli juz to tylko nawilzajace,ale nie moga miec bardzo lekkiej konsystencji.
Moze sproboje tego Lantherica,bo jest niedrogi.Dzieki
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:07   #15
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez firletka
Klaudyniu - ja równiez polecam Creme Puff Max Factora.
I wbrew pozorom wcale nie jest trudno znaleźć jasny odcień.
Osobiście mam bardzo jasną cerę. Używam numeru 85 (light 'n' gay) i jest dla mnie idealny. Naprawdę jest jasny
Ale w Polsce taki kolor wystepuje???Ja sie nie spotkalam.Bylam w Sephorze i w Douglasie i widzialam tylko numerki 05,13,41,42 i 50 cos tam,ale 85?
Te co wymienilam sa dla mnie zdecydowanie za ciemne,nawet w okresie zimy.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:11   #16
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Anahstasia,mam kamuflaz ArtDeco.Jesli go uzywam pod puder w kamieniu robi mi plamy(moze to wina troche za ciemnego koloru,ale zaznaczam dobrala mi to pani wizazystka w Douglasie(nie wiem po co one tam sa???)),a jak go uzywam na cala twarz to wcale nie daje takich efektow kryjacych jak to zapewnia producent.Unifiance LPR daje lepsze efekty kryjace,ale za to skora mi sie po nim swieci juz po godzinie.Ale jestem wybredna,co?
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:19   #17
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

A ja polecam dobry i tani puder matujący w kamieniu Hean, dla mnie efekt jest taki sam jak po Max Factorze ale kolorki lepsze, ja swego czasu zrezygnowalam z fluidów i uzywalam korektora miejscowo i wlasnie bardziej kryjącego pudru w kamieniu, na początku byl to wspomniany Creme Puff MF, ale jak nie mialam kasy i przypadkowo kupilam ten hean to bylam bardzo zadowolona, stopien krycia taki sam a cena ponad polowe mniejsza, mozesz sprobowac bo koszt niewielki a moze wlasnie ci spasuje. Jednak trzeba pamietac ze kwestia pudru to sprawa bardzo indywidualna no i takie pudry prasowane z reguły bardziej zapychają pory, więc skoro masz problem z krostkami to nie wiem czy to dobry pomysl kupowac taki puder. Moze jednak lepiej zainwestowac w dobry korektor i puder sypki (=mniejsze zło dla porów) no i w leczenie cery.
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:23   #18
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Serio pudry w kamieniu zapychaja bardziej pory niz fluid???A ja myslalam,ze na odwrot.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:32   #19
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Ale w Polsce taki kolor wystepuje???
Jasne, ja go kupowałam w Polsce W Sephorze właśnie Także może akurat go nie było, jak tam zaglądałaś. Popatrz też w Galerii Centrum. Tam też go widziałam.
firletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 13:39   #20
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

No to ja sie przelece jeszcze do Galerii w takim razie.Moze zarowno w Sephorze jak i w Douglasie zabraklo tych kolorow i pochowali testery.Dziwne jakies.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:43   #21
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Talking Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Ja zamówiłam sobie z Oriflame komplet: normalizujący puder prasowany, zgłoszony do KWC ale nie ma recenzji i pdkład korekcyjny-zobaczymy jakie bedą efekty
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:48   #22
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez Lolka102
.
Avon - puder w kamieniu - ładnie matuje a jednocześnie jest prawie niewidocny na twarzy. Bardzo dobra jakość. uważam go za jeden z lepszych produktów Avonu. Dobry też do poprawek makijażu w ciągu dnia (i ma opakowanie z lusterkiem)
z tym się zgodzę, ale... czy nie masz wrażenia, że po paru godzinkach (około 3ch) na buzi nie ma śladu pudru? wogóle krótko się to wszystko u mnie na buzi trzyma (chodzi mi o podkłady i pudry)
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:56   #23
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez Auryna
Ja zamówiłam sobie z Oriflame komplet: normalizujący puder prasowany, zgłoszony do KWC ale nie ma recenzji i pdkład korekcyjny-zobaczymy jakie bedą efekty
To ja Cie bardzo prosze,zebys napisala jakie one sa.Jak byly z promocji to ich nie wzielam,bo sie obawialam koloru,bo jakies takie ciemne a teraz jak stwierdzilam,ze moze bym ich wyprobowala to jak na zlosc nie sa z promocji a nie z promocji nie kupie,bo mi szkoda tyle pieniedzy.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:59   #24
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez Aneciak
z tym się zgodzę, ale... czy nie masz wrażenia, że po paru godzinkach (około 3ch) na buzi nie ma śladu pudru? wogóle krótko się to wszystko u mnie na buzi trzyma (chodzi mi o podkłady i pudry)
Ja nawet mam puder matujacy avonu.Calkiem niezle ktyje,ale rzeczywiscie jakos po pary godzinach sciera mi sie z twarzy.Natomiast w kamieniu,mam odcien najjasniejszy,po godzinie oczywiscie ciemnieje,ale jakos nie zauwazylam,zeby mi sie scieral zupelnie.Jestem raczej zadowolona z nigo,ale nie na 100% niestety.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 14:22   #25
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Talking Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Jak tylko przetestuję to ocenię sprawiedliwie oba kosmetyki na KWC.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:56   #26
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Wiecie co,chyba odkryłam kryjący puder,Cliniquw Claryfaing,tylko ta cena,108zł...Ale chyba jest warty.Kupiłam go,tylko na razie nie uzywam codziennie,bo mi szkodaNie wyusza skóry dodatkowo,nie świeci sie po nim skóra szybko,chyba zrezygnuje definitywnie z fluidów na rzecz Cliniqua
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 14:47   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Anahstasia,mam kamuflaz ArtDeco.Jesli go uzywam pod puder w kamieniu robi mi plamy(moze to wina troche za ciemnego koloru,ale zaznaczam dobrala mi to pani wizazystka w Douglasie(nie wiem po co one tam sa???)),a jak go uzywam na cala twarz to wcale nie daje takich efektow kryjacych jak to zapewnia producent.Unifiance LPR daje lepsze efekty kryjace,ale za to skora mi sie po nim swieci juz po godzinie.Ale jestem wybredna,co?
A jak go nakładasz? Camouflage jest specyficznym korektorem i złe jego nakładanie prowadzi do powstawania właśnie plam.
Najpierw palcem nabierasz odrobinę korektoru i rozsmarowujesz go na brzegu dłoni. Kiedy jego konsystencja zmieni się na bardziej kremową, dopiero wtedy nakładasz go na pożądane miejsce na twarzy i wklepujesz, aż do czasu całkowitego stopenia się korektora z cerą.
Poza tym korektora nie nakłada się na całą twarz, a jedynie punktowo.
I IMHO ten korektor jest jednym z najmocniej kryjących (pomijając Kryolan i dodawając Dermablend Vichy). Spróbuj nałożyć go w sposób, w jaki poleca to robić producent, a powinnaś być zadowolona z efektów.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 21:38   #28
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
A jak go nakładasz? Camouflage jest specyficznym korektorem i złe jego nakładanie prowadzi do powstawania właśnie plam.
Najpierw palcem nabierasz odrobinę korektoru i rozsmarowujesz go na brzegu dłoni. Kiedy jego konsystencja zmieni się na bardziej kremową, dopiero wtedy nakładasz go na pożądane miejsce na twarzy i wklepujesz, aż do czasu całkowitego stopenia się korektora z cerą.
Poza tym korektora nie nakłada się na całą twarz, a jedynie punktowo.
I IMHO ten korektor jest jednym z najmocniej kryjących (pomijając Kryolan i dodawając Dermablend Vichy). Spróbuj nałożyć go w sposób, w jaki poleca to robić producent, a powinnaś być zadowolona z efektów.

Pozdrawiam!
No tak nie nakładałam,tylko na pędzelek brałam,ale i tak wydaje mi sie,że mam za ciemny kolor.Na KWC czytałam(chyba że coś źle zroumiałam),że inne osoby nakładają go tez na całą twarz.Ze 2 razy tak zrobiłam,ale robiłam to gąbeczką czyli pewnie znowu źle,ale nie byłam zadowolona z efektów kryjących.Inne firmy które nie mają w nazwie "kamuflujące" są znacznie lepsze.
A uzywałaś kosmetyków Kryolanu???Jakie one są?Warte swojej ceny?
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 22:59   #29
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Nie używałam jako tako, ale byłam nimi malowana. Jest specjalna linia kamuflująca, która jednak jest polecana dla osób o poważnych problemach skórnych (nawet poparzeniach) i makijaż nią wykonany trzyma się nawet 2-3 dni. Dość ekstremalne i dlatego niezbyt polecane na dzień. Reszta kosmetyków jest też jakościowo dobra. Acz minusem jest ciężka osiągalność i nie zawsze adekwatna do produktu cena

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 08:53   #30
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Co mam rozumiec przez "nie zawsze adekwatna do prduktu cena"???Ja akurat jestem z Warszawy,wiec nie mam zadnego problemu z dotarciem do tych kosmetykow.Nawet juz dotarlamPisalam o tym w innym watku,ale w skrocie...Znalazlam ich sklep,pojechalam tam a obslugiwal mezczyzna.No kompletnie nie wychodzil z inicjatywa zeby mi pomoc w doborze dobrego koloru.Pewnie sie na tym za bardzo nie znal, ale coz...No i skonczylo sie na tym,ze poogladalam i wyszlam,bo nie moglam sie zdecydowac.
Niby tych kolorow jest tam duzo,ale jakos nie widzialam nic dla siebie.Zniechecilam sie na pewno tym facetem,pozatym troche sie balam kupowac cokolwiek skoro sama sobie nie moglam dobrac koloru a troszke te pudry kosztuja.
Tak sobie pomyslalam pozniej,ze je chyba sobie odpuszcze a jak bedzie jakas okazja to sie pojde tam umalowac.Ale teraz nie wiem czy warto?????????
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.