co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-25, 22:10   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????


Dziewczeta pomozcie? wycofali te super podklady Givenchy Teint Miroi Satine i nie wiem co robic ! kupilam nowy Lumena za 160 zl ale okazalo sie ze jak dla mnie jest duzo za jasny , a to byl najciemniejszy odcien...nie wiem co robic , gdzie znalezc te moje ukochane podklady
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 22:31   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????

Proszę:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33395962 - kolor 66 Spice

Wynika z tego, że Twój ulubiony podkład generalnie można jeszcze kupić w Stanach, oraz - jak widać niżej, w Wielkiej Brytanii:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...530015776&rd=1 - kolor Light Beige

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...529745918&rd=1 - kolor62 Pink

oraz tu:
http://secure.strawberrynet.com/inde...?rel="nofollow" target=makeup - to taki internetowy sklepik, wysyłka gratis (czyli cena, którą widzisz, jest ostateczna).
Jeszcze nie korzystałam, ale podobno zakupy są bezproblemowe.
Sprawdziłam aktualną ofertę, Teint Miroir Satine jest dostępny w kolorach 65 Sun i 66 Spice, kosztuje 137zł.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 23:30   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????

jezeli boisz sie kupowac na allegro, ja moge Ci sprawdzic, czy sa w Holandii (bede w Polsce za jakies 3 tygodnie), w jakiejs normalnej perfumerii (w mojej ulubionej co prawda nie ma Givenchy, ale na pewno jest w Ici Paris).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 05:43   #4
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????

Była bym Ci bardzo wdzięczna Joannea naprawde....tym bardziej ze potrzebuje go jak najszybciej...a jak juz moge to najlepiej mały zapas...miałam z Teint Miroi Satine jeden z ciemniejszych odcieni tj 65...a czy przyokazji , nie wiecie moze komu moge sprzedac podklad Lancome , Photogenic...? kupilam go za 150 zl i zaluje ! jest duzo za jasny
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 07:19   #5
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
Re: co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????

witaj !

a jaki kolorek kupiłaś lancome Photogenic bo jeżeli kolor nr 3 to byłabym zainteresowana zakupem tego podkładu (jakiś czas temu kupiłm na targowisku ten podkładzik za 70 zł i jestem z niego zadowolona)

pozdrawiam
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 10:14   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????

no, tak najszybciej to sie nie da, bo ja za jakieś trzy tygodnie będę w Polsce. jak sprawdzę, dam znać co i jak
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 15:00   #7
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: co robić ? gdzie znajde te stare rewelacyjne podklady GIVENCHY Teint Miroi????

Sergeevna kocie, masz e-maila
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.