Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-08, 18:03   #1
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Red face

Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??


Niedługo sylwester......szukam pewnego kosmetyku ale trudno jest mi powiedziec co to jest bo nigdy nie widzialam tego w zadnej dorgeri w moim miescie.Mianowicie chodzi mi o cos takiego o konsystencji zelu(bezbarwnego) z duza iloscia brokatu...naklada sie to na powieki...baaaardzo sie po tym one blyszcza brokatem..mam nadzieje,ze mnie ktos zrozumie o Co mi chodzi i powiem gdzie kupic:-((((( prosze o rady!!
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:04   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

ja Cie rozumiem, ale nie mam tez pojecia jak to sie nazywa a tym bardziej gdzie to kupic sama bylabym zainteresowana takim kosmetykiem
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:07   #3
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

To juz jakis plus..ze ktos wie o co mi chodzi;-) strasznie mi sie to podoba...takie cudenko na oczy..tusz i juz super make up na sylwestra mam nadzieje, ze ktos nam powiem co to jest
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:13   #4
Oto Ja
Raczkowanie
 
Avatar Oto Ja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wygwizdowo;)
Wiadomości: 47
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

O ja takze bym chetnie sie dowiedziala co to takiego
Kiedys kolezanki mialy takie "brokatowe powieki" na sylwestra,ale niestety nie mialam okacji zapytac sie coz to takiego
Oto Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:13   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

ja na razie znalazlam tylko cos takiego, ale to nie jest jeszcze dokladnie to, czego szukam :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75905602
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:20   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Chodzi Ci pewnie o glitter gel-wklejam kilka zdjec z Sephora-napewno do dostania w sklepach kosmetycznych.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:21   #7
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

wystarczy ze na perłowy swiecacy sie mocno cien (bez brokatu) nałozysz gloss efekt jest zabujczy
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 18:27   #8
teraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: gliwice.
Wiadomości: 2
GG do teraz
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

mysle, ze jezeli uzyjesz blyszczyka z brokatem, efekt bedzie podobny. bless!
teraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:34   #9
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

W tamtym roku była cała seria Kolastyny fun line i byłytam m.in. żel do twarzy i ciała z brokatem (srebrny, złoty ) lakiery do włosów i coś jeszcze. Może wrto poszukać, bo drogie to nie było a efekt całkiem niezły. Miałam żel srebrny i byłam z niego zdowolona. Lakieru za to nie polecam, skleja, efektu srebra nie widać, ogólnie bardzo zle go wspominam. Niestety tylko taką fotkę znalazłam, ale o tą serię mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3987.jpg (40,8 KB, 42 załadowań)
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 18:48   #10
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Kalex własnie tez nie o to mi chodzi...tamto musi byc cos w rodzaju...blyszczyk bezbwarwny i w tym bardzo duzo brokatu..ale takiego bardzo drobnego.....przejde sie do spehory moze to ten Glitter Gel..jesli nie to chyba kupie bezbarwny blyszczyk i wyspie tam brokatu;-)ale wlasnie w tym problem ze popwieki sie beda kleic:-/
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:09   #11
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

ja znalazlam jeszcze cos takiego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2490
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 19:14   #12
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Hmm no ciekawe jak wyglada to na powiekachTo o czym mówie widzialam kiedys jak kosmetyczka malowala tym...to było w czyms takim jak błyszczyk z pedzelkiemchyba pozostaje popytac w drogerach Wydaje mi sie ze ejst to moze ten glitter gel Ale w sephorze bede dopiero za tydzien i ciekawe jeszcze jaka jest tego cena??
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:15   #13
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

poza tym na KWC znalazlam jeszcze cos takiego z sephory (wiem, ze to nie do konca taki cien, ale moze sie spodoba ):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4649

a tak poza tym to ogladalas moze cienie do powiek z Rimmela, nie pamietam nazwy, pojawily sie rok temu, takie w tubce z kuleczka u gory tez mienily sie brokatem, ale nie byly w zelu w kazym razie ja kiedys smarowalam sie takim na probe u kolezanki i przyznam, ze bardzo ladnie sie swiecily na powiekach
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:16   #14
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

ooo mam znalazlam w necie, ten cien z Rimmela, o ktorym pisalam to Rimmel Metalic Stars Roller
http://polki.wp.pl/kat,1682,wid,6595...ml?ticaid=1af4
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:29   #15
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

O wlasnie o cos takiego mniej wiecej mi chodzi...musze zobaczyc w sephorze to : Sephora Star Dust - limitowana paleta 5 błyszczyków z brokatem do oczu, ust i policzków, 43 zł
To jest dokładnie chyba ten kwadracik na samej gorzeskoro to seria limitowana..to ciekawe czy jest to jeszcze w sprzedazy ale przed karnawalem chyba tak??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komety.jpg (46,4 KB, 77 załadowań)
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:47   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

no własnie tez mnie zainteresowało to sephora star durst - ja znalazłam większe zdjęcia tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg f1_1_b.jpeg (12,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora1.JPG (5,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg m14.jpeg (29,7 KB, 61 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:57   #17
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

ten ostatni zestawik(ostatnie zdjecie) suuuper kolorki kurcze msuze to miec;-) tez poszukam tego w necie..moze znajde jakies rozne kolorki tych zestawów
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:02   #18
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

dodam jeszcze, ze pojawila sie nowa linia kosmetykow z Art Deco "Glamour Highlights" - w sklad wchodza m.in. eyelinery i cienie z brokatem moze bys tez w tym cos znalazla dla siebie szczerze mowiac zainteresowla mnie ten watek przy okazji ja sie czegos dowiem i moze cos wybiore dla siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg art_deco_trio_box.jpeg (8,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg art_deco_glamour_eyeliner.jpeg (17,3 KB, 31 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:05   #19
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Cytat:
Napisane przez NeskaCaffe_
ten ostatni zestawik(ostatnie zdjecie) suuuper kolorki kurcze msuze to miec;-) tez poszukam tego w necie..moze znajde jakies rozne kolorki tych zestawów
hehehe dokladnie mnie tez sie wlasnie te kolorki podobają a co innych kolorkow to ja tylko znalazlam te 2 rodzaje co wkleilam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 20:12   #20
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

W programie "No to pięknie" widziałam taki żel w tubce do nabłyszczania powiek lub innych części twarzy, nie wiem jakiej firmy był ten kosmetyk, ale chyba raczej z tych droższych
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:17   #21
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Cytat:
Napisane przez NeskaCaffe_
...tamto musi byc cos w rodzaju...blyszczyk bezbwarwny i w tym bardzo duzo brokatu..ale takiego bardzo drobnego...../
NeskaCaffe ten żel kolastyny który miałam to jest dokładnie to co opisałaś. Jakby w błyszczyku bezbarwnym zatopiony brokat, bardzo droniutki i ślicznie mieniący się. Ten na fotkach które wkleiłam wogóle tego nie oddaje. Kosztował nie całe 10 zł i można nim posmarować powiekę, dekolt, ramiona...
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:37   #22
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Jeszcze cos takiego znalazłam:
1. Karnawał to czas, w którym możesz sobie pozwolić na bardziej śmiały makijaż niż w pozostałą część roku. Skorzystaj z propozycji firmy Mincer-Mona Liza.

Opalizujące cienie w żelu nadają powiekom zwilżony i opalizujący wygląd. Łatwo się je nakłada. Kosmetyk dostępny jest w pięciu kolorach: miedzianym, złotym, niebieskim, srebrnym oraz beżowym. Cena 8,20 zł.
2. Teraz możesz sobie pozwolić na szaleństwo w makijażu i używać kosmetyków mocno nabłyszczających. Wypróbuj nowość Kolastyny. Błyszczyk do ust, żele do twarzy, ciała i włosów oraz lakiery do włosów z brokatem.

Nawilżający błyszczyk o smakowitym zapachu w trzech modnych kolorach. Malina (transparentny), Rodzynka (perłowy) i Delikatny róż (perłowy). Cena 6,20 zł.

Bezbarwne żele z brokatem, w trzech wersjach kolorystycznych brokatu:
- Złoto Pustyni
- Srebro Alaski
- Kameleon (różnokolorowy).
Żele łatwo się rozprowadzają na ciele, na włosach i na odzieży. Zapewniają intensywny i długo utrzymujący się połysk. Przyjemnie i trwale pachną.
Cena 8 zł.

Lakiery do włosów z brokatem nie tylko bardzo dobrze utrwalają fryzurę, ale także nadają jej sylwestrowo-karnawałowy wygląd. Dostępne w trzech kolorach:
- Złoto Pustyni
- Srebro Alaski
- Kameleon (różnokolorowy).
Cena 12 zł.

3. Bal sylwestrowy i karnawał to okazja, aby bawić się i błyszczeć w towarzystwie. Odpowiedni efekt zapewni skrzący się srebrzyście makijaż marki PUPA. Kolekcja Glittering dla kobiet, które lubią zaskakiwać i lśnić.

Eye Shadow - Prasowane cienie do powiek z brokatem. Łączą w sobie dwie różne tekstury: delikatną, jedwabistą, kolorową bazę i subtelnie skrzący brokat.
Dzięki pudrowej konsystencji łatwo nałożysz produkt nawet palcem. Należy nakładać cienie według własnej fantazji, pokrywając nimi całą powiekę lub tylko jej część.
Cienie dostępne w 3 kolorach: glittering white - skrząca biel, glittering rose - skrzący róż, glittering dark - skrząca czerń.

New Chic - Transparentna pomadka do ust z delikatnym brokatem nadająca subtelny, lekko różowy połysk.
Kosmetyk może być używany na dwa sposoby: samodzielnie dla delikatnego podkreślenia ust lub na inną pomadkę w celu uzyskania skrzącego efektu.



Lip Gloss - Błyszczyk w dwóch odcieniach dla kompletnego zakończenia makijażu ust: fosforyzujący kolor z odrobiną brokatu i transparentna baza nadająca wysoki połysk. Produkt należy nakładać dołączonym pędzelkiem. Można używać każdą warstwę produktu samodzielnie lub mieszając je.
Błyszczyk dostępny jest w dwóch zestawach kolorystycznych: white-rose - biała róża, violet-rose - fioletowa róża.

Liner - konturówka do powiek łącząca dwie struktury: miękką, kremową pozwalającą kredce ślizgać się po powiece i brwiach oraz mieszankę błyszczących drobinek z dodatkiem substancji pudrowych, które zapewniają doskonałe przyleganie kredki do powieki. Kosmetyk dostępny jest w dwóch kolorach: dark - skrząca czerń, silver - skrzące srebro.

Touch - Puder sypki do twarzy i ciała nadaje subtelny, lekko różowy połysk. Ma gładką, jedwabną konsystencję, co gwarantuje doskonałe przyleganie produktu do skóry. Nakładaj dołączonym do opakowania puszkiem, delikatnie osypując nim kości policzkowe, dekolt i ramiona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg baw-sie-i-blyszcz-copy.jpeg (3,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg brokatowe-copy.jpeg (6,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg baw-sie-i-blyszcz-akapit.jpeg (9,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg karnawa-copy.jpeg (5,5 KB, 24 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 20:54   #23
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Przejde sie do sklpeu i zobacze te zele kolastynkiale jakos uparlam sie teraz na ten zestaw sephory Z tego co wymienilas Kalex mi wydaje sie interesujace 3 pozycje:

Bezbarwne żele z brokatem, w trzech wersjach kolorystycznych brokatu:
- Złoto Pustyni
- Srebro Alaski
- Kameleon (różnokolorowy).
Żele łatwo się rozprowadzają na ciele, na włosach i na odzieży. Zapewniają intensywny i długo utrzymujący się połysk. Przyjemnie i trwale pachną.
Cena 8 zł.




Eye Shadow - Prasowane cienie do powiek z brokatem. Łączą w sobie dwie różne tekstury: delikatną, jedwabistą, kolorową bazę i subtelnie skrzący brokat.
Dzięki pudrowej konsystencji łatwo nałożysz produkt nawet palcem. Należy nakładać cienie według własnej fantazji, pokrywając nimi całą powiekę lub tylko jej część.
Cienie dostępne w 3 kolorach: glittering white - skrząca biel, glittering rose - skrzący róż, glittering dark - skrząca czerń.


Liner - konturówka do powiek łącząca dwie struktury: miękką, kremową pozwalającą kredce ślizgać się po powiece i brwiach oraz mieszankę błyszczących drobinek z dodatkiem substancji pudrowych, które zapewniają doskonałe przyleganie kredki do powieki. Kosmetyk dostępny jest w dwóch kolorach: dark - skrząca czerń, silver - skrzące srebro.


Ciekawa tylko jestem jakiej jakosci sa te kosmetki.Nigdy nie mialam do czynienia z firma Mincer-Mona Liza. nawet o niej nie słyszałam
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:11   #24
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Wydaje mi się że seria Mona Lizy będzie bardzo podobna do kolastyny, bo z tego co zauważyłam to polskie firmy bardzo często wypuszczają podobne serie i produkty. Na szczęście cena jest przystępna i tu i tu. Znalazłam jeszcze to
http://www.wizaz.pl/news/index.php?b...005-01&catid=2
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:13   #25
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Wydaje mi się że seria Mona Lizy będzie bardzo podobna do kolastyny, bo z tego co zauważyłam to polskie firmy bardzo często wypuszczają podobne serie i produkty. Na szczęście cena jest przystępna i tu i tu . Znalazłam jeszcze to
http://www.wizaz.pl/news/index.php?b...005-01&catid=2
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 21:28   #26
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Ja mam takie cudeńko w domuWg mnie najtanszym sposobem jest po prostu kupic gazete,w Twiscie,albo Dziewczyne,w ktorejs z tych gazet jest ten brokacikk kosztuje ok 5,6 zł ,pozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 17:33   #27
Oto Ja
Raczkowanie
 
Avatar Oto Ja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wygwizdowo;)
Wiadomości: 47
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

hehe tez znalazłam wiadomosci o żelu sephora z brokatowym pylem, ale widze ze byłyscie szybsze tak to jest ja sie nie pilnuje wątku
Ale rzeczywiscie ta firma ma wiele ciekawych produktów
Oto Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 22:03   #28
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiecie może co to jest??I gdzie to kupić??

Ja mam jeszcze taki rozświetlacz do oka z Miss Sporty, może teatralnego efektu nie daje, ale ma mnóstwo mieniących się drobinek, to nie jest brokat (chyba). Jest to chłodzący cień do powiek w małej tubce, cena taka jak innych kosmetyków z tej firmy - ok.9zł, sprawdźcie w Rossmanie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.