Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-17, 20:54   #1
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44

Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów


Hey
Właśnie sobie kupiłam ten rozjaśniacz- ale teraz nie wiem czy go nakładać czy nie. Nie chciałabym efektu pomarańczowych włosów czy też "kurczaka". Włoski moje farbowałam jakiś czas temu farbą Garnier Color Naturals nr 10 (bardzo bardzo jasny blond). Ale teraz już mam długie odrosty- więc chciałam coś z tym zrobić. Moje naturalne włosy to ciemny blomd.
I co mam zrobić? Czy któraś używała tego rozjaśniacza? I jaki był efekt.
Proszę o pomoc.
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 22:18   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

ja generalnie nie polecam palette, z rozjasniaczy to wole juz Londe, przynajmniej nie barwi na zolto, a Palette, trudno powiedziec.ale mysle ze jesli mozesz to zamien, a chcesz ten rozjasniacz polozyc na cale odrosty? to ja raczej polecam z Nutriuss nazywa sie chyba bardzo jasny popielaty blond, a Palette...na pasemka moze i tak, ale ja na calosc bym nie dala.
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:51   #3
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

Właśnie chciałam położyć na całe odrosty. No i teraz mam dylemat.
Please help!
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 00:35   #4
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

dziewczyny nie używajcie palette, ja zaryzykowałam i wyszedł obrzydlwy kurczak :/
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 18:06   #5
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

hej, ja własnie tez kupiłam ten rozjasniacz bo juz bardzo długie włosy mi odrosły. uzylam kiedys farby pallet i obiecalam sobie ze wiecej tego nie zrobie ale pomyslalam ze moze ta linia (palette blond) bedzie lepsza niz tamta. czy ktoś nakładal dokładnie ten rozjaśniacz na włosy i jak to wyszło???
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 07:58   #6
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

heh ja tez sprubowałam. dzisiaj ide po jakas neutralną farbe zeby zlikwidowac kurczaczka w sumie efekt uzyskałam - chciałam bardzo rozjasnic włosy zeby dobrze i ladnie lapala plukanka lub farba z popielatym blondem...ale najsmieszniejsze jest to ze na ta farbe płukanka nie chce złapać pdradzam serdecznie
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 10:59   #7
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

nie chce łapać
a od pallete tez trzymam sie z daleka
napisz później czy zneutralizowałaś kurczaka .pzdr
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 14:10   #8
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

o trak zneutralizowałam go, wygladam śmiechowo, ale mojemu facetowi się podoba :-P :-D płukałam sie w mało rozcienczonej niebieskiej płukance, dół włosów złapał mi na srebrno niebieski a kurczak zrobił sie jasniutkim popielato blondynkowatym kolorkiem mam trój kolorową głowę i wlasnie sie zastanawiam czy tak nie zostawić :-D
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:16   #9
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

ehehe no ciekawa jestem jak to wygląda
ja juz tak okropnie boję się wszelkich farb ze chodze z odrotstem prawie na pół głowy
nienawidże żółtych blondów a platynowy tak cięzko uzyskać
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 12:46   #10
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

No wlasnie n_omi ja tez jestem ciekawa.Mam zamiar zrobic dekoloryzacje ciemnego dosc brazu z czarnymi koncowkami .I boje sie wlasnie ze wzgledu na te koncowki. Jak przeczytalam TZ jakie Tobie wyszly wlosy to powiedzial "fajnie zrob sobie takie tez". Jesli masz mozliwosc wstaw fotke tego ciekawego efektu
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:10   #11
czekoladka8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

ja wlasnie kupilam sobie ten rozjasniacz i tez sie boje go uzyc. Mam dosc ciemne brazowe wloski i chcialam sobie rzucic tym kilka pasemek i na to nalozyc taki kolor karmelowy braz, zeby troche rozjasnic moj kolor wlosow, no i wlasnie boje sie, ze zamiast jasnego brazu wyjdzie mi rudy.Robil ktos cos takiego??
czekoladka8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 22:40   #12
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

Czekoladko wydaje mi sie ze moze wyjsc nie zaciekawy kolor wlosow,lepiej wybierz sie do fryza.

Ja mialam robione(balejaz) od kilku lat rozjasniaczem z Pallet tylko ze na moim naturalnym ciemnym blondem i wychodzil naturalny blond.Bardzo polecam.Teraz bedzie dwa lata jak juz nie farbuje,bo bardzo zniszczyly mi sie wlosy.Teraz znowu zamierzam sie zrobic na blondynke naturalna
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:44   #13
sidex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Exclamation Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

Witam,
wczoraj kupiłam ten rozjaśniacz Palette Blond UIL1. Zamierzam po obiedzie przemienić się w białogłowę Obecnie mam jasny blond, wcześniej (4 miesiące temu) byłam ruda, ale od tamtego czasu robię się na blondynkę. Zostało trochę lekkiej krówki (karmelka) na końcówkach. Mój kolor wyjściowy jest jaśniejszy niż sugerowany na opakowaniu, dlatego mam nadzieję, że będę od dziś wiedźminką Kupiłam jeszcze farbę garnier 100% color super rozjaśniający blond XL1. Nie wiem tylko czy można się od razu farbować po rozjaśnianiu? Proszę o rady!

Dziękuję z góry.
sidex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 03:07   #14
hot Leyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

Hej Dziewczyny! Powiem wam cos na temat rozjaśniania włosów, bo w zasadzie jestem specjalistką od nieszczęść w tym temacie Otóż mój typ urody jest jak to się mówi: "południowy". Ciemne włosy, bardzo ciemna karnacja i czarne oczy. Całe życie miałam ciemne włosy (nawet dodatkowo farbowałam sie na czarno żeby je jeszcze przyciemnić) - bo mi taki look pasował. No ale wiadomo- znudziło mi się to No bo ile można? W kółko ten sam wygląd! I postanowiłam zostać blondynką! Pewnie nie byłoby problemu gdybym nie farbowała włosów na czarno, tylko miała swoje naturalne ciemne!! A tak? Przeszłam koszmar ze ściąganiem tej paskudnej farby z moich końcówek (oczywiście głupia farbowałam się czekoladowym Pallette!!) - bo moje naturalne ciemne włoski u nasady pofarbowały sie bez problemu! Zaczynałam od dekoloryzatora loreala (mnóstwo kasy i gówno dał! byłam czerwona na czubku głowy z ciemnobrązowymi końcówkami!) Póżniej po 3 tygodniach rozjaśniacz joanny- juz trochę lepiej, ale w sumie dalej masakra- na czubku głowy rudy, później pomarańczowy, dalej brązowy. W końcu 2 kolejno nałożone farby garniera super blond- no i nareszcie na górze jestem złocistą blondynką, dalej moje włosy są orzechowo-miedziane, a na końcach ciepły orzech. Wygląda to tak fajnie, że nawet zastanawiałam się czy by tego tak nie zostawić Ale w końcu chcę być blondi. I wiecie co Dziewczyny? Teraz już przyjęłam inną taktykę: żadne tam londy, joanny czy loreale i garniery (o pallette juz nawet nic nie wspomnę, bo to zwykłe g***)!
NIE! Żadnych kosmetyków drogeryjnych! Wejdźcie sobie na forum fryzjerskie- poczytajcie o najlepszych rozjaśniaczach (i co najważniejsze- zasadach rozjaśniania!), a potem wejdźcie na allegro i wklepcie te produkty w wyszukiwarkę! To są profesjonalne firmy fryzjerskie niedostępne dla zwykłych "śmiertelników" w drogeriach! Takie firmy jak: ELGON, SABRINA albo ECHOSLINE! I czymś takim rozjaśniajcie włosy! Możecie tez przejśc się do fryzjera i wybulic dużą kasę za to co przez allegro zrobicie same w swoim domu! Zeby było jasne: nie chodzi o to, że skąpię na fryzjera- ja mam po prostu do fryzjerów duży uraz (nie będę się już rozpisywać dlaczego bo powieść z tego powstanie!) I wolę wszystko robić sama- a jak nie wyjdzie to miec pretensje tylko do siebie!
W każdym razie Dziewczynki Drogie- jak rozjaśnianie- to tylko fryzjer za sporą kaskę (bo wiadomo-musi byc jeszcze dobry, a to już najczęściej są salony fryzjerskie!) albo...dokształcić się trochę w sztuce TLENIENIA WŁOSKÓW i...zaopatrzyc na allegro w odpowiednie kosmetyki dla profesjonalistów. Żadne tam garniery, loreale czy joanny...
buziaki dla przyszłych blondi!
hot Leyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 19:52   #15
Landrynka2305
Przyczajenie
 
Avatar Landrynka2305
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ultraintensywny rozjaśniacz Palette 5-7 tonów

ja polecam rozjaśniacz silver jeśli ktoś chce ladnie rozjasnic wlosy tyl ze jest to proszek osobno i kosztuje 500gr ok.50zli trzeba litrowy badz mniejszy utleniacz,koszt spory ale jaki ladny efekt
Landrynka2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.