Frenchyk z cyrkonii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 20:01   #1
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk

Frenczyk z cyrkonii ;)


Pewne dwie, obrzydliwe i upierdliwe smarkule dopraszały się o tą fotkę No to macie, niech Wam będzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1409.jpg (44,6 KB, 919 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1417.jpg (35,8 KB, 757 załadowań)

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2005-12-22 o 21:48
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:05   #2
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

qrde cudneeeeeeeee uwielbiam takie swiecidelka
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:13   #3
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

mi sie nie podoba, ale wszystko jest kwestia gustu
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:10   #4
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

super, ja tez lubie takie ekstrawaganckie
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:17   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Jest pewien plus - wszystko pasuje! nie martwiłabym się w końcu, że skoro mam turkus na paznokciach to cały tydzień musze chodzić w turkusie hihihiihi...
Ale dla mnie za dużo tego. Ja wolę subtelniejsze dodatki
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:17   #6
dorcia20
Raczkowanie
 
Avatar dorcia20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: niedaleko GLIWIC :)
Wiadomości: 57
GG do dorcia20
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

świetny ten frenczyk ale ja wolałabym z jednego kolorku właśnie na sylwka musze sobie coś takiego wyczarować na moich pazurkach
dorcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:28   #7
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

nie podoba mi sie..
bazarowe jakies takie...
a duzo tego...

sory za krytyke
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 21:37   #8
ewelina27
Raczkowanie
 
Avatar ewelina27
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Są rewelacja!! Uwielbiam takie pazurki!! Ja robię od 3 lat i moim zdaniem paznokcie powinny być widoczne. Przekonałam do takich kolorowych moje klientki nawet te po 40-stce. Jak dokupie kabelek do aparatu to pokaże wam moje wzorki
ewelina27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:48   #9
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Cytat:
Napisane przez villemcia
nie podoba mi sie..
bazarowe jakies takie...
a duzo tego...

sory za krytyke
też tak myśle... jak dla mnie za dużo wszystkiego
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:53   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Hihi dzieki za wszystkie opinie Ja osobiście uwielbiam kolorowe, rzucające się w oczy pazury bo do szarych myszek nie należe Ale to przecież oczywiscie wszystko kwestia gustu! Bo w momencie kiedy wiem ,że od strony technicznej pazurki są zrobione poprawnie, to sprawa zdobienia ( lub jego braku ) pozostaje otwarta Ale kiedy po raz setny słyszę "frenchyk biały", "frenchyk bialy", "frenchyk biały" to naprawde popadam w depresje!!

Bo równie dobrze skromniejsze i bardziej konserwatywne dziewczyny mogą nosić takie cos - ale i tak będzie masa takich..hmmm moherkowych które uznaja ,że " za długie, za mocne , zbyt ekstrawaganckie.."
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1404.jpg (32,7 KB, 649 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 22:57   #11
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Bo równie dobrze skromniejsze i bardziej konserwatywne dziewczyny mogą nosić takie cos - ale i tak będzie masa takich..hmmm moherkowych które uznaja ,że " za długie, za mocne , zbyt ekstrawaganckie.."
o gustach chyba sie nie dyskutuje..
a poza tym chyba kazdy moze stwierdzic ze dla niego dany wzor jest ladny, brzydki, taki sobie lub przeldowany...
niektore maja duzo elementow ale sa tak skomponowane ze nie raza..a inne potrafia razic przy jednym elemencie
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 23:00   #12
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

mi zdecydowanie bardziej podoba sie ten drugi wzorek, z brokatem, lubie pstrokate wzorki ale jakos do pierwszego nie moge sie przekonac
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 23:01   #13
Candace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Moherkowa chyba jestem bo nie podoba mi sie za grosz. No i pomijam fakt, że w pracy czułabym się idiotycznie, a jakaś babcia mogłaby zawału dostać...

A tak off topic- tylko bez obrażania sie proszę
Czy z takimi pazurkami można cokolwiek zrobić w domu, posprzątać, zmyć naczynia, czy tylko do pokazywania sie nadają?
Candace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 23:05   #14
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Podoba mi się bardzo,ale raczej jako takie "małe dzieło sztuki" do oglądania niż do noszeniaZa bardzo "barokowe" jak na mój gust. A ani do moherkowych ,ani do mało odważnych nie należę
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 23:26   #15
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Voodia trafiłaś w samo sedno! Bo w pewnym momencie przestałam traktować swoje paznokcie tylko jako rogowy wytwór naskórka który czasem można pomalować na czerwono ale jako.. no dzieło sztuki to za dużo powiedziane ale jako pole do pewnego rodzaju eksperymentów estetycznych. Bo nie raz i nie dwa nosiłam na paznokciach piórka, metalowe figurki,szkiełka i sreberka bynajmniej nie przeznaczone do paznokci ( to akurat nie mój pomyśl ale Salvadora Dalego - uwielbiam go ). I podoba mi się to, bo jest po prostu inne! Bo odróznia sie od reszty i wiem ,że nie zobacze na ulicy laski z identycznymi paznokciami!
I podobnie jak w obrazach Salvadora publikę raziły przedstawione postaci ze spodniami poplamionymi ekskrementami, tak tutaj pewien 'nadmiar' ma wywołać podobny efekt. I jak widać na załączonym obrazku - wywołuje

AAa i jeszcze dodam ,że można robić wszystko - od zmywania garów, czyszczenia kuwet, przestawiania mebliaż po malowanie pokoju i szpachlowanie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 23:43   #16
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Voodia trafiłaś w samo sedno! Bo w pewnym momencie przestałam traktować swoje paznokcie tylko jako rogowy wytwór naskórka który czasem można pomalować na czerwono ale jako.. no dzieło sztuki to za dużo powiedziane ale jako pole do pewnego rodzaju eksperymentów estetycznych. Bo nie raz i nie dwa nosiłam na paznokciach piórka, metalowe figurki,szkiełka i sreberka bynajmniej nie przeznaczone do paznokci ( to akurat nie mój pomyśl ale Salvadora Dalego - uwielbiam go ). I podoba mi się to, bo jest po prostu inne! Bo odróznia sie od reszty i wiem ,że nie zobacze na ulicy laski z identycznymi paznokciami!
I podobnie jak w obrazach Salvadora publikę raziły przedstawione postaci ze spodniami poplamionymi ekskrementami, tak tutaj pewien 'nadmiar' ma wywołać podobny efekt. I jak widać na załączonym obrazku - wywołuje

AAa i jeszcze dodam ,że można robić wszystko - od zmywania garów, czyszczenia kuwet, przestawiania mebliaż po malowanie pokoju i szpachlowanie.
1 - jesli chodzi o paznokcie mi sie zdecydowanie bardziej ten pierwszy french podoba ten drugi ladny ale bez rewelacji
2 - a jesli chodzi o sztuke zdecydowanie wole Josephine Wall - ta kobieta to ma fantazje a na pazurkach nie wyczaruje nic w jej stylu bo...no coz obejrzycie obrazy i same sobie odpowiedzcie (chociaz w motylach, kwiatach,wrozkach i tej kolorystyce kocham sie od zawsze ). ale fajnie byloby miec malenkie reprodukcje na pazurkach
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 23:51   #17
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Josephine Wall !!!!!!!!!!!! Tak tak tak !!!!!!!!!!!!! Cudowna po prostu!! Tu zaczynają sie klimaty Borisa Vallejo i innych grafik czy ilustracji s-f, które też uwielbiam!!!!
Motylki, kwiaty....ale nie zapominaj o jednorożcach !!!!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 07:57   #18
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Ja kocham ekstrawaganckie zdobienia i to tez by mi sie podobalo gdyby bylo lepiej kolorystycznnie skomponowane, bo dla mnie to wyglada jak moczenie zazelowanego pazurka we wszystko jedno jakim pudeleczku z cyrkonii... ja bym takich na pewno nie nosila mimo ze pazurki zawsze mam bardzo widoczne rowniez.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:36   #19
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

a Luis Royo ?
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-22, 09:40   #20
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Cytat:
Bo w momencie kiedy wiem ,że od strony technicznej pazurki są zrobione poprawnie, to sprawa zdobienia ( lub jego braku ) pozostaje otwarta Ale kiedy po raz setny słyszę "frenchyk biały", "frenchyk bialy", "frenchyk biały" to naprawde popadam w depresje!!
Zgadzam się z Toba w 100% najważniejsze jest aby paznokcie z "technicznego" punktu widzenia były dobrze zrobione, a co na nich umiescimy, to juz spawa rozmowy z nasza klientką.

Co do Twojego frencha, mi sie bardzo podoba, a to duzy komplement dla niego, bo mam ostatnio dośc lasek z cyrkoniowym frenchem- od momentu pojawienia sie takich paznokci u Dody połowa znanych mi stylistek marzy o nim, bądź robi sobie taki....

I podobnie ja ty, własne paznokcie traktuje jako pole do popisów artystycznyh, lubie je zdobić i robić z nich małe dzieła sztuki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 13:05   #21
dorcia20
Raczkowanie
 
Avatar dorcia20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: niedaleko GLIWIC :)
Wiadomości: 57
GG do dorcia20
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Cytat:
Napisane przez paulakrk
AAa i jeszcze dodam ,że można robić wszystko - od zmywania garów, czyszczenia kuwet, przestawiania mebliaż po malowanie pokoju i szpachlowanie.
z tym to się zgadzam w 100%, ja też nosze dość długie pazurki i w domku robie dosłownie wszystko
dorcia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 13:21   #22
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Dziewczyny, to napiszcie mi jeszcze jak z zakładaniem soczewek kontaktowych i częstym chodzeniem na basen? Od jakiegoś (dłuugiego )czasu przymierzam się do żeli, ale boję się, że:
A) Nie poradzę sobie z nałożeniem soczewek albo uszkodzę sobie oko.
B) Od chloru zawartego w basenowej wodzie pazury mi się pooodklejają, zniszczą, odbarwią...(chodzę, a raczej planuję pod nowym roku, 2-3 razy tygodniowo).
Czekam na fachowe instrukcje

Edytowane przez Voodia
Czas edycji: 2005-12-22 o 13:58 Powód: pożarta literka;)
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 13:39   #23
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Luis Royo!!!! Kobieto miód na moje serce!!!!!!! Hihi wieczorkiem moze uda mi sie wrzucić tu pare moich rysuneczków - to zobaczysz jakie mam ciągoty do takich klimatów

Ktoraś z dziewczyn napisała ,że za dużo kolorów - jak najbardziej, zgodze się , może to razic - ale zobaczcie proszę na tą stronkę -czyż to nie jest piękne!!?? MImo ( a może dzięki) swej kolorystyce !! http://www.josephinewall.co.uk/josephine.html

Voodia - z soczewkami nie ma problemu - wiem ,że wystarczy opracować sobie technike kładania 'tego' do oka i dalej leci jak z płatka. Oczywisscie im dłuższe paznokice tym bardziej trzeba uważać, ale nie jest to przecież jedynie domena tipsów ale każdeych długich szponkow.

Jesli chodzi o basen - generalnie długie moczenie tipsów w wodzie moze być przeciwwskazaniem - np tak jest w przypadku fryzjerek, ale nie mozna porownywać takiego czasu "moczenia" z wyjsciami popływać! Ja osobiscie chodzilam jakis czas 2 razy w tygodniu i nie zauważyłam zadnych negatywnych skutków. Dlatego wydaje mie się ,ze mając na uwadze Twoj basenik, mozna po prostu zrobić tipsiki super extra wytrzymałe - np potraktować je dodatkowo primerem - nie powinno być zadnych problemów!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 13:54   #24
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Kolorystyka u Josephine jest genialna! Nie wyobrazam sobie zeby jej obrazy byly bure!
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 14:03   #25
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Cytat:
Napisane przez paulakrk

Voodia - z soczewkami nie ma problemu - wiem ,że wystarczy opracować sobie technike kładania 'tego' do oka i dalej leci jak z płatka. Oczywisscie im dłuższe paznokice tym bardziej trzeba uważać, ale nie jest to przecież jedynie domena tipsów ale każdeych długich szponkow.

Jesli chodzi o basen - generalnie długie moczenie tipsów w wodzie moze być przeciwwskazaniem - np tak jest w przypadku fryzjerek, ale nie mozna porownywać takiego czasu "moczenia" z wyjsciami popływać! Ja osobiscie chodzilam jakis czas 2 razy w tygodniu i nie zauważyłam zadnych negatywnych skutków. Dlatego wydaje mie się ,ze mając na uwadze Twoj basenik, mozna po prostu zrobić tipsiki super extra wytrzymałe - np potraktować je dodatkowo primerem - nie powinno być zadnych problemów!

Paula, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Pazury i tak musiałabym mieć raczej krótkie- długie kompletnie do mnie nie pasują, kłóciłyby się z moim stylem i upodobaniami
Uspokoiłaś mnie co do tego basenu- teraz nic, tylko szukać jakiejś dobrej babeczki od pazurków w moim mieście..ale to już po Nowym Roku
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 21:10   #26
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Frenchyk cyrkoniowy ujdzie w tłumie. Nie jest zły aczkolwiek ja wolałabym srebrne lub zlote cyrkonie albo jeżeli kolorki miały byc różne to raczej jakieś jaśniejsze pastelowe odcienie typu: jasny róż, srebrny i jasny niebieski. Pazurki jako tako nie są złe tylko dobór kolorów sprawia, ze są przesadzone i ciężkie.

PS. Gdzie kupiłas takie duże cyrkonie??
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 22:55   #27
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Kiciulka na takie rzeczy 'choruję'... Znasz jeszcze kogoś ciekawego, kto mógłby mi się spodobac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1418-1.JPG (23,5 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1419-1.JPG (27,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1420.JPG (28,4 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1423.JPG (33,0 KB, 190 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 23:10   #28
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

W tej chwili mi nie przychodzi nic do glowy
A ksiazeczki fantasy lubisz? Mnie kreca glownie o drowach

A co do szkicow...swietne sa ja niestety od ok 5 lat mam zastoj, wczesniej chodzila do Domu Kultury na lekcje rysunku, nawet dobrze mi szlo, ale przerwa robi swoje teraz rysuje jak 5-letnie dziecko
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 23:19   #29
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

eee dupa nie 5 letnie dziecko wzorki na pazurach śmigasz to z ołówkiem sobie nie poradzisz!!??

A pytanie o fantasy było...nie na miejscu biorąc pod uwagę ,że kolejny regał z książkami własnie zajął mi ostatnią wolną ścianę w pokoju Ale za nic nie moge dojść do tego , co to są ... "drowy"
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 23:36   #30
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Frenchyk z cyrkonii

Mroczne elfy
Polecam lekture Wojny Pajeczej Krolowej ( http://dnd.polter.pl/czytaj/388-1-Upadek.html <== jako taki opis I tomu)
Lub III tomowa historie Liriel Beanre napisana przez Cunningham Elaine (I tom - Corka mrocznego elfa)
Polecam obie serie Pochlonelam je sama nie wiem kiedy

A moje wzroki poki co sa ... delikatnie mowiaz zalosne ale powoli sie wprawiam... treninig czyni mistrza
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.