Pantene Pro-V Ekspresja Koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-30, 19:54   #1
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex

Pantene Pro-V Ekspresja Koloru


Buszując w necie znalazłam na stronie Interii artykuł o nowej gamie produktów Pantene Pro-V do pielęgnacji włosków Myślę, że część Wizazanek na pewno z chęcia je wypróbuje

"Aby pomóc wydobyć unikalne piękno każdego koloru włosów, Pantene Pro-V prezentuje kolekcję produktów do pielęgnacji włosów blond, brąz oraz rudych. Teraz kobiety o różnych odcieniach włosów będą mogły stosować kompletny program pielęgnacyjny przeznaczony specjalnie do potrzeb ich włosów.

Ekspresja Koloru składa się z trzech linii ekskluzywnych produktów dedykowanych specjalnie do potrzeb włosów o różnych kolorach - blond, brąz i rudych, zarówno tych naturalnych, jak i koloryzowanych.

Technologia zastosowana w formule kosmetyków zapewnia włosom ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych podobną do tej, którą włosy mają dzięki naturalnej warstwie ochronnej - powłoce F.

Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Blondy

Aby wydobyć blask i kolor włosów blond, Coco Chanel zalecała płukanie ich w szampanie... Teraz blondynki o każdym odcieniu włosów, od platyny poprzez ciepłe miodowe refleksy do ciemnego blondu, mogą pielęgnować swój unikalny kolor włosów dzięki gamie produktów Ekspresja Koloru Blondy. Linia została stworzona z myślą o pielęgnacji zarówno naturalnych jak i farbowanych włosów w jasnym kolorze. Szampon, odżywka oraz maseczka intensywnie regenerująca wchodzące w skład linii wzbogacone są ekstraktem ze słonecznika. Dzięki takiej formule wszystkie odcienie blond są chronione przed blaknięciem i matowieniem, a włosy nabierają niezwykłego satynowego połysku. Kuszą świetlistymi refleksami, wzbogacającymi całość koloru.

Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Brązy

Ekskluzywna kolekcja produktów Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Brązy, dedykowana jest ciemnym odcieniom włosów - od jasnego brązu do ciemnej, nasyconej czekolady. Szampon, odżywka oraz maseczka intensywnie regenerująca wchodzące w skład linii zawierają wyciąg z krwawnika. Unikalna formuła zapewnia zarówno naturalnym jak i farbowanym włosom w ciemnym kolorze urzekająco lśniący i aksamitny kolor. Wydobywa głębię kasztanowych odcieni, kusi wzrok ciepłem nasyconych brązów.

Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie

Wyjątkowym składnikiem szamponu, odżywki oraz maseczki intensywnie regenerującej tworzących gamę kosmetyków Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie jest wyciąg z kory dzikiej wiśni. Zawierająca ten składnik formuła zapewnia włosom od odcieni miedzi do burgunda, niepowtarzalny głęboki i płomienny kolor. Podkreśla oryginalną i intrygującą barwę. Uwydatnia piękno płomiennych, nasyconych i wielowymiarowych odcieni czerwieni. Seria Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie, podobnie jak dwie poprzednie linie, przeznaczona jest zarówno do włosów o naturalnych odcieniach jak i poddanych zabiegom farbowania.

W skład każdej linii Pantene Pro-V Ekspresja Koloru wchodzą:

Szampon - dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z włosów bez pozbawiania ich niezbędnej wilgoci. Formuła szamponu wzbogacona w wyciągi z naturalnych składników, nawilża i wygładza powierzchnię włosów nadając im głęboki połysk i blask.
Cena: (200 ml) - ok. 10 zł.

Odżywka - nawilża i wygładza włosy, bez nadmiernego ich obciążania. Dzięki nowoczesnej formule tworzy warstwę ochronną zastępującą naturalną "powłokę F". Formuła zawierająca wyciąg z naturalnych składników roślinnych dodatkowo zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami, zapobiega ich matowieniu i wydobywa głęboki i świetlisty połysk.
Cena: (200 ml) - ok. 10 zł.

Maseczka intensywnie regenerująca - głęboko odżywia i regeneruje włosy nadając im świetlisty i intensywny blask. Bogata formuła intensywnej odżywki wygładza łuski włosa. Włosy stają się mocne i zabezpieczone przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek. Regularne stosowanie kosmetyku sprawia, że włosy są zdrowe, miękkie, gładkie, podatne na stylizację i niewiarygodnie lśniące wewnętrznym blaskiem.
Cena: (150 ml) - ok. 20 zł".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Pantene_ProV_Ekspresja_865075.jpeg (29,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Ekspresja_Koloru_Pantene_865078.jpeg (28,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Ekspresja_Koloru_Pantene_865081.jpeg (28,8 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2005-12-30 o 19:56 Powód: literówki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 22:15   #2
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

gdzie to znalazłaś? w żadnym sklepie nie widziałam tej serii z chęcią bym wypróbowała bo kosmetyki Pantene zaliczam do najlepszych ze sklepowych półek.
Właśnie jutro miałam iśc do sklepu po Złota linie ale chyba sie wstrzymam może uda mi sie kupić serie do blondu.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 00:56   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Mialam ta odzywke z tej serii do wlosow braz- strasznie chemicznie pachnie i wysusza wlosy i nie widzialam zadnych efektow wydobycia koloru-ogolnie nie polecam-no ale moze na mnie tylko tak dzialala.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 09:06   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

hmmm..chemicznie pachnie ja co prawda nie wąchałam jeszcze niczego z tej serii, ale jak zobacze na sklepowej polce te produkty to 1 co zrobie (zreszta jak zawsze) to powącham z tym, ze mnie interesowałaby raczej ta seria do blond wloskow na mnie pantene działa roznie - zlota seria jest wg mnie bardzo dobra, natomiast maseczka "lsniacy kolor" to u mnie porazka
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 12:16   #5
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Hmmm bardzo interesujące... Ciekawe jak się będzie ta seria sprawować.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 16:32   #6
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Mam szampon pantene do włosów blond (platinum), ktorego uzywam od 3 miesięcy (butelka 380ml) i jest go w tej chwili połowa butelki (myje włosy co 2 dzień), więc jest jakiś ultrawydajny.

Nie powiem jak działa na naturalne blond wlosy. Ja go stosuje z racji tego, że robiłam blond pasemka na uprzednio połozona brązową farbę, wiec wyszły ciut zółtawe i tym szamponem sie leczę ;>

Na odrastających naturalnych włosach (nieszczęsna nazwa mysi kolor) mam teraz sloneczne refleksy.
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 16:42   #7
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

...ja też jestem ciekawa gdzie można nabyć to cudo
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-31, 17:14   #8
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Super Tylko szkoda, że (z tego co przeczytałam) seria do brązów bedzie wydobywać ciepłe refleksy
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 19:03   #9
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Cytat:
Napisane przez Versa
Super Tylko szkoda, że (z tego co przeczytałam) seria do brązów bedzie wydobywać ciepłe refleksy
Czyli chodzi o rudawy połysk?
A jeśli zafarbuję chłodnym brązem, to też będzie wydobywać ciepłe refleksy?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 19:14   #10
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

No właśnie .. jak go kupowałam poza granicami Polski była - pamietam dla blondu- mozliwośc wyboru
- albo platinum (po ciemniejszy czyli to co na zdjęciu)
- albo taki, ktory bedzie dawal ciepłe miodowe odcienie.

Przyjeli że w Polsce sprzeda się 1 typ ?
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 12:48   #11
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Cytat:
Napisane przez magrest
Czyli chodzi o rudawy połysk?
A jeśli zafarbuję chłodnym brązem, to też będzie wydobywać ciepłe refleksy?
No zapowiada się, że tak. Zobacz: "Wydobywa głębię kasztanowych odcieni, kusi wzrok ciepłem nasyconych brązów"
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 13:23   #12
kasia0702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 52
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Nie wiem czy jest sens odpowiadać po dwóch miesiącach,bo już na pewno spotkałyście się z tymi produktami w sklepach ale zauważyłam tę serię w Naturze i odrazu nabrałam na nią ochoty.Oczywiście na brązik,bo mam brązowe włoskiI strasznie mnie kusi żeby już porzucić szampony i odżywki(mimo,że są prawie pełne),ktore stosuję do brązowych włosków z nadzieją,że ta seria będzie ciekawsza
kasia0702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 15:09   #13
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Odświeżam wątek
Kupiłam tą serię, jestem bardzo zadowolona ale dziś odkryłam, że na opakowaniu oprócz szamponu, odzywki i maseczki wymienione jest jeszcze serum bez spłukiwania... Nie widziałam go w sklepach i tak się zastanawiam - czyżby ta seria nie dotarła do nas w całości? A może tylko ja go nie spotkałam?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:00   #14
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Czy któraś z Was miała serię Gliss Kur do włosów blond (szampon, balsam, maseczka)?? Mi się kończy właśnie i chciałam uzupełnić zapasy, ale zastanawiam się nad Pantene. Z Gliss Kura jestem bardzo zadowolona, włosy sa mięciutkie, ślicznie pachną, super sie rozczesują i są nawilżone Mam włosy średniej długości, gęste i często katuje je prostownicą.
Dziewczyny jeśli, któras z Was używała Gliss Kura i Pante do włosów blond, to czy może powiedzieć, która seria jest lepsza??
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:14   #15
antagonistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

ja używałam do włosów brązowych pantene`a a teraz używam gliss kura, z pantene`a bylam bardziej zadowolona, ale to chyba zalezy od rodzaju wlosow
antagonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:16   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Cytat:
Napisane przez yedanna
Odświeżam wątek
Kupiłam tą serię, jestem bardzo zadowolona ale dziś odkryłam, że na opakowaniu oprócz szamponu, odzywki i maseczki wymienione jest jeszcze serum bez spłukiwania... Nie widziałam go w sklepach i tak się zastanawiam - czyżby ta seria nie dotarła do nas w całości? A może tylko ja go nie spotkałam?
też mam Brązy ale serum nigdzie nie widziałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 06:40   #17
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

skuszę się na tą serię do włosów blond będę mieć porównanie z Gliss Kurem
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 18:56   #18
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

przeglądałam strony internetowe pantene np z Kanady,ze Stanów i rzeczywiście u nas jest bardzo skromnie...np ta seria blond expression-w Polsce jest tylko jeden rodzaj szamponu i odżywki,a w Kanadzie 2 rodzaje szamponów-jeden do ciepłych odcieni blondów,a drugi do chłodnych,jasnych odcieni..tak samo 2 rodzaje odżywek.. http://www.pantene.com/en_CA/expressions/index.jsp u nas poszli na łatwizne i dali jeden uniwersalny...
wypatrzyłam jeszcze jakąś nową serie-Ice Shine http://www.pantene.com/en_US/product...hine/index.jsp znając zycie u nas pewnie nigdy sie nie pojawi
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:33   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

A miała któraś z Was serię do rudych/czerwonych włosów
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 19:31   #20
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

odsiweżam , czy te szampony i odzywki zawieraja filtry UV ? /zastanawiam sie czy skusic sie na brązy
__________________
siedzimy na dachach bawimy się powietrzem!
długim włosom mówie
ZMIERZCH <3

DIETĘ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 11:35   #21
minou
Raczkowanie
 
Avatar minou
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Netland
Wiadomości: 70
Dot.: Pantene Pro-V Ekspresja Koloru

Hej Dziewczyny !
Dostałam zadanie od babci - strasznie jej zależy na szamponie Pantene Pro V blonde expressions, bo jej odpowiadał, ale ja go nie mogę znalezc w sklepach - czy może wiecie czy ten szampon jest do dostania i gdzie go w Warszawie można nabyc ? A jeżeli nie, to ewentualnie , który inny szampon Pantene byłby najbardziej do niego zbliżony w działaniu ?


Chodzi mi o ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...s-szampon.html

dziękuję za pomoc!
__________________
każdy kogoś ma
minou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.