Wyszczuplająca buśkę grzywka!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-03, 11:11   #1
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Red face

Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!


Witam dziewuszki!!!!

Mam problema. Chiałabym sobie zrobić jakąs fajną wydłuzająca i wyszczuplająca moją buśke grzywkę,ale nie wiem jaką. Mam ciemne( ale nie czarne) włosy do ramion,a czolo w sumie nie za wysokie . Mysłalam o jakiejś grzywce na bok,ale nie wiem jak ona powinna wyglądać . Poza tym jestem niską osobą o okrągłej buśce ,wiec nie może mnie skracać . Może pomożecie mi w poprawie wyglądu?? Bardzo z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (8,9 KB, 230 załadowań)
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:14   #2
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

no i cio nikt mi nie pomoże ??
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:49   #3
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

hej
jesli mogę ci doradzic jak mozesz wyszczuplic buzke to proponuje zrobic grzywkę na ukos z przedziałką na bok i wtedy ja wycieniowac stopniowo a napewno optycznie twoja buzka będzie szczuplejsza pozdrawiam
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 15:08   #4
wsad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

mysle, ze gdybys troche schudla to bys miala nie tylko optyczne szczupla twarz.
wsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:47   #5
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

czemu innemu służy to forum (to tylko w ramach takiego malutkiego przypomnienia )Jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia to się nie wypowiadaj .Skąd w Tobie tyle złośliwości WSAD ?
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:50   #6
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

najgorzej jak sie komus zdaje a moze kolerzance nieprzeszkadza waga tylko włosy przeczytaj tekst zanim cos napiszesz*wsad*
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:00   #7
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Ja proponuje pomóc naszej kobiecie w potrzebie niz zaśmiecać watek bo przeciez nie warto skupiac sie nad kims kto jedynie jest bezczelny, a moderator juz bedzie wiedział jak zareagowac

Powaracajac to zgadzam sie z fryzjerka2086 ukośna grzywka wyszczupla wizualnie buźke cos o tym wiem bo mam ze tak powiem lekko pucałowate poliki i odkad mam grzywke to buźka wydaje sie troche szczulejsza
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 19:09   #8
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Olenko ja mysle ze najlepsza bedzie grzyweczka mocno wystrzepiona z takimi dluzszymi kosmyczkami przy policzkach i cale wloski tez mocno wycieniowane, bo podobno poziome ciecia, wiesz takie calkiem proste pogrubiaja twarz. mam nadzieje ze troszke pomoglam. jak zdecydujesz sie na grzyweczke to wklej foteczki. pozdrawiam cieplutko.buzka
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:26   #9
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Wink Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Moje kochane dziewuszki
Bardzo wam dziękuje,za rady a przede wszystkim za wsparcie. Nie będe komentowała tego co napisała pani o nicku Wsad,bo to jest poprostu żalosne. A co do grzywki, to sie chyba zdecyduje na tą ukośna .Tylko mialabym prosbe moze ktoras z was pokazala mi jakies zdjecie z taka super grzyweczka? Dziekuje z gory za wszystko,caluski
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 00:27   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

wiecie ... nie zawsze wsad pasuje do danego miejsca.. tak sie zdarza.. moze komus sie wyrwalo, albo zle wsadzilo??
Olus ja tez mam okragla buzie i co z tego? ma sie co pzrejmowac
wysyalm Ci kilka fotek
uwazam ze z grzyweczka ukosna i z pazurkami wokol buzi wyszczupli ale nie wim czy ccghesz miec wloski dluzsze czy moga byc tez krotsze, ja mysle ze moga byc takie i takie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 00:33   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

oto fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001[1].jpg (13,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (19,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43.jpg (38,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelspre.jpg (18,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (12,9 KB, 25 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 07:30   #12
wsad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Nie, bynajmniej się nie pomyliłam i post został umieszczony dokładnie tam gdzie zamierzałam.
Irytuje mnie to, że forum przesycone jest przymilającymi się postami. No, ale jak to się mawia nie ma karesu bez interesu. Właściwie nie ma tu mowy o konstruktywnej rozmowie, bo o czym? O filozofii grzywki? Zaraz się czepniecie, że fora pomyliłam, zaskoczę i uprzedzę, że nie.

Co do grzywki. Nie mogę zgodzić się z postem fryzjerka2086. Jeżeli autorka napisała, że chce optycznej wyszczuplić twarz, tzn. że kształt owej twarzy jej się nie podoba i zależy jej na jej optycznym wyciągnięciu, w innym przypadku, po co temat, mający na celu pomoc w doborze wysmuklającej optycznie grzywki?

Jako człowiek, któremu sport kiedyś był obcy, mogę zaproponować ćwiczenia i gimnastykę. Nie trzeba chyba zapewniać, że po sumiennej dawce jakichkolwiek akrobacji, twarzy nie będzie trzeba optycznie wyszczuplać, a i kondycja lepsza będzie. Tak sport zaznaczam raz jeszcze, a nie jakieś durnowate diety i zarzynanie się nimi.
Nie ma co się oburzać tylko z pokorą spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

Jeżeli natomiast jesteś chora, i związku z tym Twoja waga nie zależy od Ciebie, to wybacz- rzeczywiście się zapędziłam.

Ps. Bezczelna? Oj, tego o mnie powiedzieć nie można, pewności siebie za grosz we mnie nie ma.
wsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 15:21   #13
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Cytat:
Napisane przez fryzjerka2086
najgorzej jak sie komus zdaje a moze kolerzance nieprzeszkadza waga tylko włosy przeczytaj tekst zanim cos napiszesz*wsad*
w 100% zgadzam się z Tobą. Jeżeli ktoś nie prosi Cię o radę w jakiejś sprawie to nie warto się wychylać. Każdy ma prawo do indywidualności i czucia się ze sobą dobrze. A poza tym ja wcale nie sądzę, że powinna schudnąć. Wydaje mi się, żę chciałaby jedynie zatuszować wystające kości policzkowe. W dodatku zamieszczono tu tylko jedno zdjęcie i to samej twarzy więc nie masz żadnego prawa do tego typu komentarzy.
P.S. te fryzurki są naprawdę fajnę mam nadzieję, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 17:17   #14
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

hey olenka nie martw sie tez jestem pucusiowata i tez mam z tym problem ! a ty wdas to sobie ekhm wiesz co zrob z tymi sowimi radami ? nikt tu nie jest cukierkowaty tylko zachowuje sie kulturalnie !! to po pierwsze a po drugie sama sobie schudnij jak masz kompleksy
ja np nie jestem gruba ale buske mam jak pucek :P
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 17:27   #15
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Cytat:
Napisane przez wsad
mysle, ze gdybys troche schudla to bys miala nie tylko optyczne szczupla twarz.

Nie zamierzałam odpowiadać na post Pani "wsad" aby nie rozdmuchiwać owego tematu ale muszę...
Pani"Wsad" Pani uwaga była bezczelna i zaczepliwa ... komentarz wystawiony przez Panią dotyczył nie tylko twarzy ale sugerował równiez potrzebę odchudzenia całej sylwetki... od razu napiszę , ze nie następuje tu nadinterpretacja i ,że niestety strasznie głupio i nieprzyjemnie zabrzmiał Pani post!


Olenka22 poprosiła o konkretną radę... , czasami jeśli ma się napisać jakąs głupote warto zamilknąć!

Ja również nie jestem za tym aby być za przeproszeniem"Słodko pierdzącą" ale nie jest to forum dotyczące odchudzania... czy też zdrowego trybu życia jest to forum fryzjerskie dotyczące fryzur i wszystkiego co jest związane blisko z tym tematem! dlatego uważam ,ze uwaga przez Panią zamieszczona była bardzo nie na miejscu!

Uf , i tyle
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:20   #16
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Wsad napisała:
"Nie, bynajmniej się nie pomyliłam i post został umieszczony dokładnie tam gdzie zamierzałam.
Irytuje mnie to, że forum przesycone jest przymilającymi się postami. No, ale jak to się mawia nie ma karesu bez interesu. Właściwie nie ma tu mowy o konstruktywnej rozmowie, bo o czym? O filozofii grzywki? Zaraz się czepniecie, że fora pomyliłam, zaskoczę i uprzedzę, że nie."

Mysle, ze jednak od napisania "przymilajacego sie posta" do chamskiej uwagi jest daleko... Mamy tu doradzic jak wysmuklic optycznie twarz, a nie jak schudnac. To kazdego indywidualna sprawa, a Twoj komentarz byl nie na miejscu.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:32   #17
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Wsad:
Troszkę nie bardzo wiesz o czym piszesz Ja od urodzenia jestem bardzo szczupła, sporty nigdy nie były mi obce - wprost przeciwnie - dużo ćwiczyłam a mam okrągłą buźkę i jakoś nie znam ćwiczeń, które wyszczuplały by policzki. Taka już moja uroda i wielu innych osób o pucołowatych policzkach.
A pytanie tutaj było o grzywkę wyszczuplającą buzię a nie o to, co sądzimy o okrągłych twarzach
Olenka:
myślę, że grzywka na bok to bardzo dobry pomysł choć ja mam prostą i wydaje mi się że jakoś te poliki milej wyglądają niż bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzureczkaa.jpg (13,1 KB, 92 załadowań)
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:09   #18
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

dziękuję za wszystko
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:33   #19
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

heh nie che tu watku zasmiecac ale czy ktos moglby looknac na moj watek o fryzurkach i mi doradzic bo co prawda mam pucki ale troszke sie roznia od olenki
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 15:31   #20
wsad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

yedanna:
przede wszystkim wiem o czym piszę, w innym przypadku bym nie pisała
też mam okrągłą twarz, a kiedyś była ona jeszcze bardziej okrągła- pełnia księżca mniej więcej to obrazuje.
wystarczy porówać zdjęcie które zostało zamieszczone w pierwszym poście z jakimiś innym, które załączyły użytkowniczki.
a jeżeli już tak się czepiamy, to w żadnym miejscu nie zamieściłam swojej opinii o twarzy owej użytkowniczki.

pozdrawiam serdecznie!
wsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:31   #21
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

aparat fotograficzny nigdy nieodzwierciedla realu twarzy bo mają na to wpływ rórzne czynniki.Jesli kolerzanka niechce schudnąc tylko wyszczuplic twarz to sport tu nic nie pomoże a jesli dobrym pomysłem jest grzywka to mysle ze komętarze są tu zbędne
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:53   #22
Miss Foch
BAN stały
 
Avatar Miss Foch
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

a moze takie cos? radze schudnac to wtedy bedzie po problemie i włosy dalej beda piekne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3c1920f545e4a030418f9b253463b6ea.jpg (15,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7304dbc99cc633c1ac95e09068907dd0.jpg (29,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a497e9894d5a63a6b9401130e8804edf.jpg (26,2 KB, 14 załadowań)
Miss Foch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:22   #23
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Olenko i jak tam proby z grzyweczka?? CZekam na foteczki pozdrawiam cieplutko
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:34   #24
Olenka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Post Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Kochane Wizażanki
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za cenne rady- zarówno te dotyczące grzywki jak i te odnośnie odchudzania. Wszystkie wziełam sobie głęboko do serca,wątek ze zdjeciami skopiowałam, ale narazie próby z fryzurą musze odłożyc na za jakiś czas. Miałam w rodzinie nieszczęście,mama mojego ukochanego dostała nagle udaru mózgu i przeżywamy cięzkie chwile. Dlatego nie jestem w stanie teraz mysleć o urodzie. Nie pisze tego żeby szukać u was współczucia,ale myśle sobie tak że jak człowiek podzieli się z innymi swoimi zmartwieniami to jest mu torszkę lżej. Dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam gorąco...
Olenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:42   #25
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Wyszczuplająca buśkę grzywka!!!

Wsad tez ma swoje racje...troszkę popieram...pozdrawiam a Olence22 zyczę dobrego doboru grzyweczki, myśle, że Wizażanki Ci pomogły ;-)
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.