Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 21:40   #1
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cool

Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.


Postanowiłam założyć wątek o pielęgnacji włosów cienkich, delikatnych, długich, przetłuszczających się. Szybko tracą swoją swieżość i wyglądają jak przyklepane smalcem Takie właśnie mam ja! Włosów nie farbuję od 4,5 roku.

Przejrzałam KWC i niestety nie znalazłam odpowiedniej odżywki, serum, maski do swoich włosów. Wszystko z czym się spotkałam jest przeznaczone do włosów farbowanych, suchych, których jedynym problemem jest puszenie się itp., zupełnienie moja bajka. Proponowane fryzury też nie proponują za wiele dla cienkich włosiąt. Czy producenci wszelkiej maści myślą, że wszystkie kobiety na świecie mają włosy jak końska grzywa? Czuję się dyskryminowana w tym temacie.


Dlatego dziewczyny proszę Was o to, abyście mi poleciły jakąś odżywkę, maskę, serum- coś co zacznie odżywiać włosy, jakoś je chronić, poprawi trochę ich kondycję, ale nie będzie nadto obciążało i tak już słabego włosa. Oczywiście cudów się nie spodziewam.

Uprzedzam, że nie stać mnie za bardzo na kosmetyki profesjonalne, ale jeśli zajdzie potrzeba, to się zruinuję i zakupię coś z wyższej półki. Warunikem jest cudowne działanie i efekt niczym u Viletty Villas.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-09-06 o 20:39 Powód: LIterówka.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 22:19   #2
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Pomadko daloby sie przeniesc ten kasek rozmowy z tamtego watku na ten ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 22:27   #3
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Cytat:
Napisane przez desti
Pomadko daloby sie przeniesc ten kasek rozmowy z tamtego watku na ten ??
Dałoby się, ale ja nie mam narzędzi na forum fryzjerskie. Trzebaby poprosić którąś z Modek, aby wycięła posty z tamtego wątku i wkleiła je tutaj.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:28   #4
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Wlasciwie zastanawia mnie jeszcze jedno... pielegnacja wlosow cienkich, wszystko ok... tylko, ze pielegnujemy te nasze dlugie chudziny a co ze wzmacnianiem cebulek... skory glowy... przeciez iles tam centymetrow od skory wlos jest juz martwy... a najwiecej klopotow jest przy glowie... bo malo... bo sie przetluszczaja... bo oklapniete... czy sa jakies pielegnacyjne sposoby na wzmocnienie u zrodla ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:52   #5
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Podpinam się pod temat też mam cienkie wlosy, na szczęście dużo, do tej pory najlepsze okazały sie dla mnie Wax, seria seboradin i zwykły olej rycynowy, ale moze znacie coś innego, coś co będzie równie skuteczne?
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:00   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Własnie przydałaby się rada jakiegos eksperta, ale na razie ani widu,
ani słychu...

Ja używałam WaXa i szczerze mówiąc bardzo mi obciązał włosy, były prawie natychmiast tłuste-po umyciu. Włosy mi rosły, ale nie szły w jakość tylko w długość, czyli wisiały długie, smętne strąki... Średnio byłam zadowolona z Waxu i odstawiłam go właśnie z powodu silnego przetłuszczania włosów.

Seboradin loton miałam, okropnie śmierdzał, włosy miała sztywne jak koci ogon, poodkształcane, a z natury mam włosy proste i nie poddatne na kręcenie, ale za to miękkie do krecenia i szybko uzyskuję skręt. NIe zauważyłam zbawiennego wpływu na włosy, czy przetłuszczanie się.

Olej rycynowy nie próbowałam, nie wiem jak i z czym miałoby to działać. Czy trzeba skomponowac jakąś miksturkę...?

Nafty używałam, ale bardzo krótko... Więc efektów nie było widać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:27   #7
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Ja uzywalam nafty dosc dlugo... w polaczeniu z zoltkiem, cytryna i lyzka cieplej wody... owszem wzmacnialo ale powalajacych efektow nie bylo.

Ale z rycyna mialabym obawy... bo ja sie powinno trzymac na glowie w cieple i im dluzej tym lepiej. I prawde mowiac nie wyobrazam sobie potem splukiwania tego oleju z dlugich wlosow. Moze tworzyc jakies balsamy ale czy one sa rownie skuteczne... hmmm... jakby nie bylo olej jest tlusty... ja chyba nie zaryzykuje... na raze testuje na rzesach i jakos ani nie sa bardziej geste ani nie rosna ale jeszcze poczekam moze to za krotko.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 15:56   #8
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Ooo temat dla mnie Mam cienkie delikatne włosy, max długość do ramion potem, zwisają smętnie mysie ogonki
Ale do rzeczy stosowałam wax, ale mimo że chwalę go sobie to jednak widocznie obciążał włosy, mile wspominam eksperymenty z olejem kokosowym (wcieramy we włosy na noc, można dodac kikla kropli olejku lawendowego, rano myjemy normalnie szamponem już bez odżywki), stosowałam jeszcze odżywkę Elseve Regenium- jak na marketówkę bardzo ok, po dłuszym czasie lekko obciąża, ostatnio zakupiłam Rigenol - faktycznie nadaje puszystość, włosy są bardzo lekkie, jak dla mnie nawet za bardzo, zrobiłam eksperyment i pomieszałam na dłoni Rigenol ze wspomnianą Regenium pół na pół - i to chyba jest jak na razie najlepsza odżywka jakiej używałam , włosy się błyszczą, są puszyste cały dzień, zobaczymy co będzie z odżywianiem, tu liczę na działanie Rigenolu
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 14:43   #9
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Moje włosy też nie naleza do zbyt puszystych.Cały czas musze miec nie dluzsze niz do ramion,bo potem robia sie beznadziejne.Jedynym moim problemem są włosy przetłuszczające się wokół czoła.Poprostu zwariować można z nimi.
Na pozostalych czesciach głowy pozostaja świeże,tylko to nieszczęsne czoło...
Nie stosuje jakichś masek ,niewiadomo czego.Raz na tłuste włosy kupiłam Seboradin.NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA!!Porobiły mi sie tylko jakies strupki na głowie i łupież.A nie zminimalizował przetłuszczania włosów wogóle.
Tyle wiem,ze jak umyłam włosy w piwie to były całkiem fajne,tylko ze smierdziały,ale jak ktos lubi zapach piwa to moze zastosowac.
Szamponow uzywam różnych,zmieniam je często.Stosuje odżywke Petritsch profesionel i są trochę mocniejsze.Tylko ze tej odżywki chyba nie dostaniecie w Polsce...
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 18:07   #10
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Claire pisałam o tym na innym watku,po balsamie Seboradin mam cały czas jakby przetłuszczone włosy,zero zycia w nich zrezygnuje z niego,kupiłam Glisskur balsam,zobacze.Uzywał ktos ??????????????

z szamponu jestem zadowolona bo jest ukojeniem dla mojej głowy,głowa nie swedzi.Pozdrawiam
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 18:39   #11
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Długie?- TAK, cienkie?-TAK,przetłuszczające się?-TAK
Jeśli chodzi o szampon to u mnie sprawdza sie Thick and Fuller hair.Ożywka z tej samej serii już nie bardzo mi podpasowała.Kupiłam sobie odżywke bez spłukiwania Pantene pro-vi zwiekszającą objętość.Nie obciąza mi włosów,nie natłuszcza,super rozczesuje włosy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 16:22   #12
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

odświeżam wątek, gdyz mam właśnie taki "rodzaj" włosów i jestem na etapie poszukiwań dobrej odżywki, niestety narazie bezskutecznie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:16   #13
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

no to jest nas jeszcze o jedną więcej dołaczam sie niestety... POMOCY!!!!
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:05   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Ja na razie uzywam serum zAvonu. Daję kilka kropel na końcówki włosów. Muszę stwierdzić, że nie działa zabójczo, ale przynajmniej włosy są w miarę miękkie, nie plączą się, trochę się nabłyszczyły. NIe zauważyłam obciązenia włosów tym serum... tzn. myję je i tam codziennie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:09   #15
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

i ja też niestety cienkie,nieukładające się włosy.Koszmar.Cieniownie-jeszcze gorzej,odżywki-nie pomagają.I ta wiecznie tłusta grzywka.Tylko ona.Włosy właściwie z godzine po umyciu nie tworzą całości tylko,,łączą" się w strąki.Ręce mi opadają,nie moge na siebie patrzeć gdy są rozpuszczone i ciągle chodze w kucyku. Od lat nie moge dobrać dobrej fryzury.Eh..........
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:22   #16
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

a ja nie lubie kucyków nosić
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:28   #17
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

ja też nie!! ale co mam zrobić? chciałabym zeby moje rozpuszczone włosy były gęste i ,,lejące" ale jak popatrze na tą cienizne to mi sie wszystkiego odechciewa i robie kucyk
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:42   #18
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja na razie uzywam serum zAvonu. Daję kilka kropel na końcówki włosów. Muszę stwierdzić, że nie działa zabójczo, ale przynajmniej włosy są w miarę miękkie, nie plączą się, trochę się nabłyszczyły. NIe zauważyłam obciązenia włosów tym serum... tzn. myję je i tam codziennie.
a to serum (bo mam) dajesz na mokre końcówki zaraz po umyciu czy moze na suche?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:06   #19
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a to serum (bo mam) dajesz na mokre końcówki zaraz po umyciu czy moze na suche?
Tak, nakładam kilka kropel serum na mokre włosy, lekko wgniatam i natępnie zakręcam włosy w ręcznik. Robię co tam mam robić i na końcu rozczesuję włosy.
To jest to serum. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11096 Uprzedzam, że nie jest to CUD, ale takie strsznie złe też nie jest. Jetsem w miare zadowolona.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 16:55   #20
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

sobiscie używam maseczki z Joanny do włosów blond oraz odżywki z mleczka migdałowego z wanilia
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:03   #21
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Pomadko jeśli chcesz pomóc swoim włosom powinnas przede wszystkim zlikwidowac przetłuszczanie , bo to jest problem i podstawowe zadanie, żeby potem jakoś te wlosy odżywić. Drogeryjne specyfiki raczej nic nie dadzą. Miałam podobny problem. Użyj szamponu Seboradin Niger -masując głównie skóre głowy- jest to szampn apteczny (choc w niektórych sklepach tez już jest-więc nieco plącze i wysusza )i nie pachnie tak jak inne "cudeńka" . potem nakładaj odżywkę , nie od skóry głowy, ale zostawiając kilka cm odległości od nasady włosa. jesli zwalczysz przetłuszczanie większosc odzywek będzie dobra dla Twoich włosów.

Jesli nie poradzisz sobie z przetłuszczanie to nawet odzywka za 200 zł nic nie poradzi, bo jedynie wzmocni problem.
Swoetnie na skórę głowy działa tez Garnier Neril-z tym , że główne działanie to przeciwdziałanie wypadaniu, ale u mnie wraz z Seboradinem zlikwidował łupiez tłusty.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:36   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Pomadko jeśli chcesz pomóc swoim włosom powinnas przede wszystkim zlikwidowac przetłuszczanie , bo to jest problem i podstawowe zadanie, żeby potem jakoś te wlosy odżywić. Drogeryjne specyfiki raczej nic nie dadzą. Miałam podobny problem. Użyj szamponu Seboradin Niger -masując głównie skóre głowy- jest to szampn apteczny (choc w niektórych sklepach tez już jest-więc nieco plącze i wysusza )i nie pachnie tak jak inne "cudeńka" . potem nakładaj odżywkę , nie od skóry głowy, ale zostawiając kilka cm odległości od nasady włosa. jesli zwalczysz przetłuszczanie większosc odzywek będzie dobra dla Twoich włosów.

Jesli nie poradzisz sobie z przetłuszczanie to nawet odzywka za 200 zł nic nie poradzi, bo jedynie wzmocni problem.
Swoetnie na skórę głowy działa tez Garnier Neril-z tym , że główne działanie to przeciwdziałanie wypadaniu, ale u mnie wraz z Seboradinem zlikwidował łupiez tłusty.
Masz racje, przetłuszczanie się włosów to moja zmora. Zresztą łupież nie lepszy...

Zapisałam nazwy szamponów i przy najbliższej okazji zaglądnę do apteki. Mam nadzieję, że będą mieć te specyfiki. Przy okazji bratu też je polecę, bo ma podbny, ale mniej intensywny problem ze skóra głowy.
Bardzo bym chciała się pozbyć tych uciążliwych dolegliwości, które psują cały efekt!

Dziękuję.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:26   #23
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Masz racje, przetłuszczanie się włosów to moja zmora. Zresztą łupież nie lepszy...

Zapisałam nazwy szamponów i przy najbliższej okazji zaglądnę do apteki. Mam nadzieję, że będą mieć te specyfiki. Przy okazji bratu też je polecę, bo ma podbny, ale mniej intensywny problem ze skóra głowy.
Bardzo bym chciała się pozbyć tych uciążliwych dolegliwości, które psują cały efekt!

Dziękuję.

Pomadko tylko pamietaj to szampony aptecze- działają wiele dla skóry głowy , ale przy systematyczności, nie można zrażać się zapachem ani plątaniem się po nich włosów ( nałożenie potem odzywki omijając nasadę likwiduje problem).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 06:27   #24
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

ja nie polecam seboradinu szamponu ani odzywki do wcierania milam po tym wlsy jak siano suche sztywne po umyciu nie dalo sie ich rozczesac chocby niewiem jak delikatnie sie mylo !! ja proponuje sie przejsc do derlatologa jezeli twoj problem z przetluszczanem jest rzeczywiscie taki straszny bo jezeli myjesz wloski np co 2 dni to jest to normalka chyba !!
a jezeli chodzi juz o te nasze nieszczesne dlugie i cienkie to przez jakis czas chwalilam sobie szampon dove i odywke ale bardzo szybko tzn ok 3 tygodnie juz nie daje takich efektow teraz planuje zakup jakis fryzjerskich kosmetykow z loreala z seri AMPLIFY SZAMPON I ODZYWKA oraz z serii sleek.look serum zobaczymy co bedzie ...
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 14:03   #25
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

justynkaa z niecierpliwościa będe czekała na twoją opinie o tych kosmetykach. Sama myśle o ich kupnie ale z kaską u mnie teraz krucho
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:26   #26
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

serum na koncowki juz zamowilam u fryzjerki a co do szamponu i odzywki polecila zebym kupila poprostu z elseve loreal ze tez sa dobre !
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:35   #27
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Cytat:
Napisane przez justynkaa Pokaż wiadomość
ja nie polecam seboradinu szamponu ani odzywki do wcierania milam po tym wlsy jak siano suche sztywne po umyciu nie dalo sie ich rozczesac chocby niewiem jak delikatnie sie mylo !! ...

zgodze sie ze tak jest(ale naprawde dziala i od czego jest odzywka)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 15:54   #28
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

a ja tam bym chciała mieć cienkie włosy a nie kupę gęstych sztywnych kłaków, które jak nie są perfekcyjnie wycieniowane to tworzą hełmofon vel bułę...

no ale wracając do wątku: moja psiapsióła ma dokładnie ten sam problem, znaczy się długie cienkie przetłuszcające się włosięta, do tego regularnie rozjaśniane - wiem, że używa dermeny (i szamponu i żelu - szampon wysusza, żel podnosi trochę włosy u nasady), a z odżywek profesjonalnego schwarzkopfa (ale to już ma coś wspólnego z tym rozjaśnianiem raczej) no i wygląda na zadowoloną

do tego fryzjer kazał jej skrócić włosy (tak średnio się posłuchała) i zrezygnować z grzywki, bo zazwyczaj włosy w okolicach twarzy najszybciej się przetłuszczają

to na razie wszystko co wiem o włosach cienkich&przetłuszczający ch, ale się podpytam jeszcze
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 17:43   #29
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Hej, na łupiez i dolegliwosci skóry polecam Scieprox.Ja tez szukalam,próbowalam ciagle czegos nowego i tylko sobie skore podrazniłam niestety Seboradinem własnie, ale na wypadanie był dobry naprawde.
Kupiłam Scieprox i troche pomogło.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 21:55   #30
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pielęgnacja włosów cienkich, długich, czyli szukam odżywki.

Ło jejku każdy co innego pisze.
Na pewno coś kupię, bo mnie do szału te włosy doprawadzają.
A jeszcze jestem po 2 weselach, na których mialam robione loki, tapir, lakier, pianka itp., po rozczesaniu mi wylazło dodatkowo połowę włosów. Teraz to już mi żywcem mysi ogonek został.

Cytat:
Hej, na łupiez i dolegliwosci skóry polecam Scieprox.Ja tez szukalam,próbowalam ciagle czegos nowego i tylko sobie skore podrazniłam niestety Seboradinem własnie, ale na wypadanie był dobry naprawde.
Kupiłam Scieprox i troche pomogło.
Karen, a czy ten szampon nie jest na recpete i on chyba jest dość drogi?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.