nie umiem się malować.... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 19:29   #1
paulina145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Unhappy

nie umiem się malować.... :(


Hej! Wiem, że się to wyda dziwne, ale ja się nie umiem malować! Mam 14 lat no i chciałabym się wreszcie nauczyć. Wiem, że najpierw trzeba zacząć na nałożenie podkładu na twarz, ale jak go nałoże to go widać! No i po nim zawsze dostaje plamek na twarzy. Dziewczyny poradzcie mi co i jak robic. Co najpierw, czego więcej czego mniej. A i jak będzie któraś miała zdjęcia z delikatnym makijażem (takim w sam raz do szkoły) to plisia dajcie je tutaj. No i mała instrukcja by się do tych zdjęć przydała. Będe very wdzięczna !
paulina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 19:53   #2
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Witaj polecamci pogram "No to pięknie" na kanale TVN Style tam makijazystka udziela fachowych rad jak sie malowac czego unikac itd. zalanczam tez kilka fotek z delikatnym makijażem Jesli chodzi o makijaz do szkoły polecam delikatny błyszczyk i dobry tusz do rzęs jak na szkole moim zdaniem zdecydowanie wystarczy zalanczam kilka fotek z delikatnym makijazem
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (17,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10_f.jpg (26,0 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 407BIS.JPG (30,2 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125065makeupidea.jpg (17,3 KB, 250 załadowań)
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:25   #3
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez paulina145
Mam 14 lat no i chciałabym się wreszcie nauczyć.


"wreszcie"???

nie przesadzajmy, mysle, ze masz jeszcze sporo czasu, by nauczyc sie robic perfekcyjny makijaz.
a na razie trzeba pamietac, ze mlode dziewczyny sa najpiekniejsze, gdy sa naturalne...
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:15   #4
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Wydaje mi się,że w wieku 14 lat z makijażem bedziesz wyglądać po prostu śmiesznie.
Malować będziesz się kilkadziesiąt lat,jeszcze Ci sie znudzi.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:20   #5
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Heh...Ja mam 16 (rocznikowo ) i malować zaczęłam się rok temu.

A co do makijażu do szkoły, to używam podkładu, tuszuje rzęsy, błyszczyk na usta i tyle mi wystarcza

Pozdrawiam
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:24   #6
antonina
Przyczajenie
 
Avatar antonina
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Ello....A ja mam 17 lat i się nie maluję...Chyba coś ze mna nie tak :/
antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:25   #7
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Malować będziesz się kilkadziesiąt lat,jeszcze Ci sie znudzi.
przeczytałam: za kilkadziesiąt lat
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 21:52   #8
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Ajj dopiero zauważyłam :P Ja też <lol2>
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 23:08   #9
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: nie umiem się malować.... :(

wydajemi sie ze 14 lat to zdecydowanie za malo na makijaz!ja mi leci 20 i maluje sie delikatnie(podklad tusz)dopiero od roku i czasami sie zastanawiam czy nie za wczesnie zaczelam.przeciez 14 latka to jescze...nie niszcz skory ktora jest pelna blasku i vigoru wlasnie teraz.potem mozesz zalowac!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 23:13   #10
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: nie umiem się malować.... :(

heheheh to troche smiesze zazwyczaj takie 14latki tak sie malują ze az sie patrzec nie da hehe ja mam 16 i uzywam tuszu jak narazie:P
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 23:24   #11
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: nie umiem się malować.... :(

wiecie co jest najlepsze dziewczyny?w wakacje bylam z moja bratanica(ma roczek)w sklepie i kupowalam dla bratowej papierosy.mala miala taki okres ze uczyla sie mowic i nazywala wszytskie kobiety "mama".podeszlam z mala do kasy i robilam zakupy mala co chwile "mama ciem"co znaczylo ze cos chce no i w koncu poprosilam o paczke papierosow poczym kobieta na mnie spojrzala i poprosila o dowod.niestety nie mialam go przy sobie ani jego ani wozka a samochod byl troszke oddalony od miejsca sklepu.troszke sie zdziwilam ja powiedzialam kobiecie ze z dzieckiem na reku musialabym pojsc kawalek specjalnie po ten dowod a kobieta do mnie ze sama jestem dzieckiem i mi nie sprzeda.zaplacilam za zakupy po dowod poszlam weszla do sklepu pokazalam jej ona wyciagnela na lad epapierosy a ja jej podziekowalam i oswiadczylam ze pojde do innego sklepu gdzie potraktuja mnie powaznie.ona zaczela mnie przepraszac mowila ze takieczasy sa ze 15 latki sa tak wymalowane ze wygladaja na 20 a ja bez makijazu to chyba jak 14 wygladalam tylko dziwi mnie to ze nie zastanowila sie dlaczego dziecko mowi do mnie mama,papierosow i tak nie kupilam mimo goracych przeprosin.upokorzyla mnie przy ludziach a ja (wredna malpka)musialam sprawic zeby zrobilo sie jej glupio dlatego tam wrocilam.ale dlugi post sorki ze tak troszke nie na temat ale mi sie przypomnialo
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 00:09   #12
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: nie umiem się malować.... :(

dziewczyny, czasy sie zmieniaja i praktycznie kazda 14latka sie maluje! Jak chodzilam do gimnazjum (teraz mam 19 lat) to sie nieliczne malowaly tylko, bo poprostu to bylo w szkole zabronione. Moim zdaniem 14 lat to odpowiedi wiek na makijaz! (chodzi mi o to ze malowanie sie w tym wieku to norma, gorzej jak malują sie 12 latki, a u mnie w miescie niektore sie malują... ) Owszem niektore dziewczyny przeginają, ale podklad, tusz do rzes, blyszczyk, delikatny cien są "dozwolone". Wydaje mi sie ze dobrze ze dziewczyna pyta sie jak sie malowac a nie nasladuje kolezanki ktore łapią czarną kredkę i idą na całość
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 00:36   #13
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Moim zdaniem kiedy nastolatka używa podkładu lub pudru to nie jest nic złego, ważne żeby dobrze się czuła
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:17   #14
zakrecoOona
Zakorzenienie
 
Avatar zakrecoOona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wschód :)
Wiadomości: 3 854
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Niektóre to mają dobrze...Wygladają bez malowania jak ja umalowana
zakrecoOona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:28   #15
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Jeśli juz bardzo chcesz sie zacząć malować, to może najpierw maluj tylko rzęsy. Ładnie podkreślisz oczy. Z cieniami i pudrami poczekaj jeszcze parę latek, bo to naprawdę brzydko wygląda jak 14 latka chodzi wymalowana. Jeśli chcesz wyglądać "doroslej" wychodząc gdzies ze znajomymi w weekand możesz uzyć delikatnego cienia i błyszczyku do ust, ale z podkładami poczekaj jeszcze. Poza tym dobre są raczej droższe,( lepiej kupic sobie jakiś ciuszek), przynajmniej ja tak tak mam. Tych za 10zł nie potrafie rozsmarowac, a jak już mi sie uda, to na drugi dzień wysypuje mi twarz
Nie denerwuj sie tylko na mnie, ale ja piszę to prosto z serca, chcę dla ciebie dobrze
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:41   #16
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: nie umiem się malować.... :(

hmm mam prawie 18 lat i w sumie dopiero na poczatku stycznia kupilam sobie delikatne cienie i tusz i to wszystko.

Chodzac do gimnazjum nie malowalam sie w ogole. Tyle co uzywalam to byl blyszczyk bezbarwny i korektor na syfki aa i odzywke do rzęs;P

Jesli juz koniecznie chcesz sie malowac to kup sobie ladny delikatny blyszczyk, korektor i co najwyzej tusz lub odzywke.


@marti86
i b ardzo dobrze Cie Pani potraktowała. Gdyby wszedl do sklepu jakis Pan z inspekcji i zobaczyl ze ta Pani nei sprawdzila Ci dowodu to ona za kare zaplacilaby I nie mowimy tu o małych sumach tylko o takich ktore moglyby ja zrujnowac. Więc nie ma co się obrazać i buntować tylko Panią zrozumieć.
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:50   #17
paulina145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Dziewczyny! Dzięki za wszystko! Będe się malować tylko czasami :P bę de tylko uzywać tuszu i błyszczyku ewentualnie korektora jak mi coś wyskoczy. Dzięki jeszce raz ! Pozdro!
paulina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:51   #18
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez marti86
wiecie co jest najlepsze dziewczyny?w wakacje bylam z moja bratanica(ma roczek)w sklepie i kupowalam dla bratowej papierosy.mala miala taki okres ze uczyla sie mowic i nazywala wszytskie kobiety "mama".podeszlam z mala do kasy i robilam zakupy mala co chwile "mama ciem"co znaczylo ze cos chce no i w koncu poprosilam o paczke papierosow poczym kobieta na mnie spojrzala i poprosila o dowod....
Też uważam, że bardzo dobrze zrobiła. Jestem stanowczo przeciwna sprzedawaniu papierosów i alkoholu nieletnim i nigdy nie zaszkodzi sprawdzić komu się sprzedaje. Tym bardziej, że dorosły wygląd to rzecz względna. A dziecko nic nie zmienia.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:52   #19
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez Atoska
@marti86
i b ardzo dobrze Cie Pani potraktowała. Gdyby wszedl do sklepu jakis Pan z inspekcji i zobaczyl ze ta Pani nei sprawdzila Ci dowodu to ona za kare zaplacilaby I nie mowimy tu o małych sumach tylko o takich ktore moglyby ja zrujnowac. Więc nie ma co się obrazać i buntować tylko Panią zrozumieć.
kochana ja sie nie obrazam tylko dla nie to juz bylo nurtujace!za kazdym razem tak samo bylo a z 10kg dzieckiem na reku nie bylo mi w smak isc 0,5km do samochodu po dowod.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 11:52   #20
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez paulina145
Hej! Wiem, że się to wyda dziwne, ale ja się nie umiem malować! Mam 14 lat no i chciałabym się wreszcie nauczyć. Wiem, że najpierw trzeba zacząć na nałożenie podkładu na twarz, ale jak go nałoże to go widać! No i po nim zawsze dostaje plamek na twarzy. Dziewczyny poradzcie mi co i jak robic. Co najpierw, czego więcej czego mniej. A i jak będzie któraś miała zdjęcia z delikatnym makijażem (takim w sam raz do szkoły) to plisia dajcie je tutaj. No i mała instrukcja by się do tych zdjęć przydała. Będe very wdzięczna !

Z tą nauką makijażu to bym nie przesadzała w tym wieku. Ale powoli zaczynać to czemu nie? Jeżeli podkłąd jest widoczny to albo nakładasz go za dużo, albo wybrałaś zły odcień, albo zły podkład. Też uważam, że do tego tusz do rzęs, jakiś błyszczyk i jest super. A to wcale nie jest trudne.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 12:00   #21
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez Atoska
@marti86
i b ardzo dobrze Cie Pani potraktowała.
jesczez jedno dziewczyny nie wiem czy zauwazylyscie ja nie mialam jej za zle ze poprosila o dowod tylko powiedziala do mnie"sama jestes dzieckiem"a to mnie .... mogla powiedziec kulturalnie ze nie jest pewna mojej pelnoletnosci i zeby sprzedac mi to o co poprosilam musialaby wczesniej zobaczyc dowod tozsamosci.wg mnie zachowala sie niekulturalnie i to mnie zdenerwowalo.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 12:02   #22
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez margitta
Jestem stanowczo przeciwna sprzedawaniu papierosów i alkoholu nieletnim i nigdy nie zaszkodzi sprawdzić komu się sprzedaje. T
zupelnie sie z Toba zgadzam tylko trzeba to robic kulturalnieczy nie?a w moim przypadku tak nie bylo!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 12:10   #23
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: nie umiem się malować.... :(

No to fakt. Stwierdzenie "sama jesteś dzieckiem" jest niezbyt kulturalne... tu się z tobą zgadzam. Mogła to powiedzieć inaczej.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 12:37   #24
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: nie umiem się malować.... :(

i o to wlasnie chodzi!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:02   #25
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: nie umiem się malować.... :(

kto powiedzial ze 14-sto latka ma taka piekna cere? przeciez mneij wiecej wtedy sie zaczyna dojrzewanie. wiele dziewczyn ma problemy z cera - ja w tym wieku stosowalam podklad under twenty erisa - nic wiecej bo w szkole bylo zabronione ale czulam sie o niebo lepiej niz cala w kropeczki nie kazda 14-stka jest naturalnie piekna - wazne zeby dobrze sie czuc - wtedy ma sie tez lepsze wyniki w szkole i wieksza pewnosc siebie. mysle ze skoro pyta sie o delikatne makijaze nie powinniscie po niej jechac ze taka mloda a juz sie maluje.
ps ja mam 19 lat
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:17   #26
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Ja tak sie sklada maluje sie 4 lata, a wiec majac lat 15 zaczelam ... Uzywalam wtedy jesli dobrze pamietam sypkiego pudru inglota, rozu bourjois i tuszu rimmela. Achhhh mialam tez korektor w sztyfcie na cienie pod oczami. Ale od jakichs 3 lat uzywam tych z pedzelkiem . Pamietam tez ze mialam jakies cudo z bourjois - to byla maskara do brwi, ale uzywalam jej tez do rzes- byla w takim ladnym kolorku zlotego brazu. Wygladala bardzo ladnie na rzeskach, i na brwiach dajac taki monochromatyczny make- upik .Z cera nigdy nie mialam wiekszych problemow, mimo ze zadrosne kolezanki syczaly, ze mnie problemy z cera nie omina, a im pozniej, tym bedzie gorzej... Na szczescie sie nie sprawdzilo
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:20   #27
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Achaaaa zapomnialabym o najwazniejszym - ZALOTKA Zawsze ( ! ) podkrecalam rzesy i robie to do dnia dzisiejszego
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:41   #28
mysza336
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 56
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Ja na Twoim miejscu podkladu bym nie uzywala. On zatyka tylko pory...a w tym wieku masz na pewno fajna cere. jesli pojawia sie jakies pryszcze to mozesz je zatuszowac poprostu korektorem antybakteryjnym A jesli juz tak bardzo chcesz sie malowac to mozesz zaczac od jasnych, delikatnych cieni do powiek i wytuszowania rzes czarna mascara usta pomaluj najlepiej bezbarwnym blyszczykiem
mysza336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:46   #29
Etna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
GG do Etna
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Ja mam 20 lat maluję się jakiś rok hm... tylko to moje malowanie nie można nazwać malowaniem bo codzień wychodzę z domu jedynie z pomadką ochronną na ustach. Maluję się dopiero wtedy gdy idę na jakieś spotkanie ze znajomymi. Chcę zaznaczyć że moja cera też nie jest najładniejsza, mam na niej różne rzeczy ale jest ich mniej odkąd poszłam do dermatologa i mówię szczególnie do młodych dziewczyn mających problemy z cerą: na to nie pomoże make up, on tylko dodatkowo podrażni skórę i będzie gorzej niż wcześniej. Najlepiej iść do dermatologa i leczyć te niedoskonałości.

Hm ale tusz raczej nie zaszkodzi pod warunkiem że nie będziesz go kilogramami nakładała i dobrze rozczesz rzęsy jak nie da się szczoteczką od tuszu to weź jakąś inną. Każda szczoteczka rozczesuje inaczej i każdemu lepiej z inną. A co do ust to polecałabym jakiś błyszczyk najlepiej poprostu bezbarwny albo zwykłą pomadkę ochronną która dodatkowo dobrze zadzała na usteczka. Będą zdrowsze.
Etna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:11   #30
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: nie umiem się malować.... :(

Cytat:
Napisane przez mysza336
Ja na Twoim miejscu podkladu bym nie uzywala. On zatyka tylko pory...a w tym wieku masz na pewno fajna cere
oj z tym bym sie nie zgodziła ze na pewno, ja wlasnie w wieku 14 lat miałam najwiekszy atak pryszczy
co do podkładu to najlepiej wybrac jakis lekki np. Dream Matte Mousse - jest świetny i na pewno bedziesz potrafiła go rozprowadzic! natomiast odradzam wszelkie czarne kreski, najlepsze beda cienie i mascara jak juz dziewczyny napisaly
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.