Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-17, 17:25   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4????


Który będzie lepszy do bardzo wyraznego, efektownego makjażu oczek? Nawet mile widziany efekt teatralny Wybieram się jutro na zakupy świąteczne i nie wiem który wybrać, który będzie lepszy?!?! Zależy mi na wydłużonych, grubych i dokładnie rozdzielonych rzęsach. Cena nie ma w tym przypadku znaczenia
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:33   #2
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4????

moim zdaniem zaden z podanych przez Ciebie nie wywoła "teatralnego" efektu.a jesli juz, to lepszy efekt daje ten l'oreal.skoro cena nie ma znaczenia, to moze lepiej zainwestowac w coś lepszego?? pzdr
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:36   #3
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4????

Używam tuszu lash Architect L'oreala ale chciałam spróbować któryś z tych 2, które wymieniłam bo sa tak dobrze oceniane na KWC. Chodzi mi o to, który z tych 2 daje mocniejszy efekt?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:40   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4????

ja mam ten MAYBELLINE,MF 2000 calorie i L'OREAL ,ale INTENSIFIQUE.Najmocniejsz y efekt dają dwa pierwsze, z tym że MAYBELLINE jest nieco bardziej trwały i nie skleja rzęs po entym z kolei nałożeniu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 17:41   #5
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4????

nio to w takim razie juz Ci odpowiedziałam, ze ten l'oreal'a. ale powiem Ci, ze z tych trzech najlepszy jest lash architect(czyt.najmocniej szy efekt) pzdr
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 13:43   #6
DEMIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Thumbs down Dot.: Re: Który tusz lepszy do wyraznego makijażu?- Maybelline Volume Express Curved Brush czy L'oreal Vollumissime x4????

ja nie polecam l'oreala tusze sie bardzo krusza sa suche i ta cena
DEMIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.