L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 17:20   #1
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717

L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?


tak jak w temacie co byście poradziły? czytałam recenzje na KWC i jednego i drugiego produktu... Ale chciałam usłyszeć odpowiedz osoby która i jednego i drugiego specyfiku używała.
Najbardziej zależy mi na tym żeby sie dowiedzieć czy kolor wyszedł taki jak miał wyjść, po ilu myciach sie zmył, czy były jakieś trudności z farbowaniem itd... wszystko co moze mi pomoc. Musze sie zdecydować do czwartku. Błagam Was Wizażanki o pomoc. Licze na Was
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:02   #2
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Bierz Loreal Casting!!!Kolor wychodzi podobny jak na opakowaniu(czasami refleksy sa inne-ale to zależy od włosów,od wyjsciowego koloru)trzyma sie i schodzi fajnie-tzn.nie po2myciachNo i zero odrostów,za to śliczny blask i duzo owocowej(skutecznej!)odży wki.Ja na Casting nigdy sie jeszcze nie zawiodłam
Natomiast Wella Soft-zbyt"delikatny"efekt-prawie nie widać zmiany w odcieniu,a choćby nawet to zmywa sie b.szybko(kilka myć),no i na moj ciemnoblond orzechowy zostawił rude refleksy
ZDECYDOWANIE LOREAL!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:30   #3
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Ja uzywalam Castinga i jestem bardzo zadowolona,farbowanie nie jest skomplikowane(pomimo ze niemialam instrukcji w jezyku polskim w pudelku )farba dlugo sie trzyma,a kolor jest taki jaki widac na opakowaniu oczywiscie jezeli bedziemy trzymac farbe tyle czasu ile trzeba(im dluzej tym ciemniejszy).Ja tez zdecydowanie polecam!
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:34   #4
anna_paw
Raczkowanie
 
Avatar anna_paw
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 272
GG do anna_paw
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Casting jest super, włosy są po nim bardzo ładne. Jedyna niespodzianka to to, że kolor nie schodzi (niby to jest szampon i kolor powinien zejść po kilku myciach) - ja używałam go jako farby. Ale to może zależy po prostu od włosów i tego jak przyjmują takie specyfiki
A co do odcienia to powiem tak: jak farbowałam włosy na kolor ciemny to wychodziło mniej więcej tak jak na opakowaniu, ale jak chciałam rozjaśnić to raczej nie przypominało to kolorów na pudelku, choć zawsze wychodził mi ładny kolorek.
Generalnie polecam casting
anna_paw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:39   #5
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Casting to moje ulubione szampony koloryzacyjne. Nigdy sie na nich nie zawiodłam. Włosy są po nich miękie, błyszczące. Dają bardzo ładne odcienie.
Ja trzymam je na włosach ok 30-40 min, gdyz mam gube włosy. Gdy trzymłam krócej, czasem włosy farbowały się nierównomiernie (tam, gdzie farba była nakładana najpierw - kolor był intensywniejszy). Kolor wychodzi ciut ciemniejszy niz na opakowaniu. Przykład:
farba, której użyłam - http://www.lumiere.pl/pictures/alt_5950_biggest.jpg
i moje włosy - http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1134299891
(2 pierwsze zdjęcia - miesiąc po farbowaniu, ostatnie - 3 miesiące po farbowaniu).

Co do braku instrukcji w j. polskim - zalezy do sklepu. Kupując w "normalnych" sklepach, zawsze miały polska instrukcję, ale np. w Rossmanie już jej nie miały.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:56   #6
kahulciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

ja te zpolecam loreal casting!
kahulciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:23   #7
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Zdecydowanie Casting! Po welli wszystkie ciemne kolory wychodzą czarne jak smoła, przynajmniej u mnie. I moim skromnym zdaniem casting jest chyba jakościowo lepszy i łagodniejszy dla włosów, to takie moje odczucia. Farbowanie jest super wygodne, no i tak jak napisała jedna z poprzedniczek, jest dość trwała. Ja traktuję ją jaką farbę, bo praktycznie się nie zmywa, ale zaznaczam, że używam tylko ciemnych kolorów i takie też mam włosy naturalne. I to jedyna chyba farba, po której brązy wychodzą brązowe, a nie czarne.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 12:02   #8
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Również polecam Casting, jestem jego fanką od 4 lat, kilka razy chciałam spóbować czegoś innego ,ale za każdym razem wracałam do Castingu.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:58   #9
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

a czy to jest farba? bo też rózne opinie słyszałam....
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:49   #10
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez wewelinka
a czy to jest farba? bo też rózne opinie słyszałam....
Casting to szampon koloryzujący. Rózni się tym od farb, że nie ma amoniaku, przez co jest o wiele łagodniejszy od tradycyjnych farb. Można nim przyciemnić włosy, ale nie rozjaśnić. Na opakowaniu producent podaje, że trzyma się 6 tygodni, ale w rzeczywistości trzema się dłużej. Pokrywa pierwsze siwe włosy.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:54   #11
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Potwierdzam pozytywy na temat Castinga, największą zaletą jest to , że nie blaknie i jest bardzo trwały. Minus to mała liczba odcieni. Brąz wychodzi nieco ciemniejszy niż na pudełku, ale odcień to sprawa indywidualna.
A! I odżywka pięknie pachnie
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 19:25   #12
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

o to super ciesze sie ze to nie farba robie sobie włoski kolorkiem jasny brąz
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 14:12   #13
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Hej dziewczyny, kupiłam sobie ten szamponik z L'oreala - Casting. Tylko, że nie wiem jak go użyć, bo nie mam polskiej instrukcji
Możecie napisać jak farbujecie nim włosy? Nakładacie na suche czy mokre?
I jeśli wcześniej farbowałam farbą i mam już odrosty, to powinnam najpierw nałożyć na odrosty i potem na resztę włosów (tak jak zawsze robiłam w przypadku farby) czy od razy na całe włosy nałożyć?
I czy wogóle mogę tym szamponem postępować tak jak z farbą? Czy są inne zasady?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:49   #14
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez magrest
Hej dziewczyny, kupiłam sobie ten szamponik z L'oreala - Casting. Tylko, że nie wiem jak go użyć, bo nie mam polskiej instrukcji
Możecie napisać jak farbujecie nim włosy? Nakładacie na suche czy mokre?
I jeśli wcześniej farbowałam farbą i mam już odrosty, to powinnam najpierw nałożyć na odrosty i potem na resztę włosów (tak jak zawsze robiłam w przypadku farby) czy od razy na całe włosy nałożyć?
I czy wogóle mogę tym szamponem postępować tak jak z farbą? Czy są inne zasady?
Nakładaj go na namoczone i wytarte ręcznikiem włosy (ale nie umyte!). Najpierw nanieś farbę przy skórze, na odrosty, na całej gówie, a kiedy to zrobisz - nałóż na reszte włosów. Trzymaj ok. 30 min (ja czasem trzymam nawet 40, ale mam dośc grube włosy). W miedzy czasie rozmasowywuj kilkakrotnie farbę na głowie. Po upływie czasu najpier namocz troszke włosy i rozmasuj szampon, aż zrobi Ci się delikatna piana (tak, jakbyś myła włosy). Odczekaj jeszcze parę minut i dopiero spłucz. Potem wycisnij z nich wodę, nałóż odzywke, odczekaj kilka minut, spłucz i już!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 23:59   #15
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Ewka.mnk dzięki za wskazówki
A orientujesz się czemu jedną farbe nakłada sie na mokre włosy, a inną na suche? Tak z ciekawości pytam, bo zawsze nakładałam na suche, a teraz piszesz żebym je wcześniej zmoczyła i zsatanowiło mnie to
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 18:19   #16
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez magrest
Ewka.mnk dzięki za wskazówki
A orientujesz się czemu jedną farbe nakłada sie na mokre włosy, a inną na suche? Tak z ciekawości pytam, bo zawsze nakładałam na suche, a teraz piszesz żebym je wcześniej zmoczyła i zsatanowiło mnie to
Z tego, co zauwazyłam - farby nakłada się na suche, a szmpony na zmoczone włosy. Niestety nie wiem od czego to dokłądnie zależy. W każdym bądź razie Casting na pewno nakłada się na zmoczone włosy. W sumie, tak się o wiele łatwiej rozprawa mieszanke na włosach.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:49   #17
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Nakładaj go na namoczone i wytarte ręcznikiem włosy (ale nie umyte!). Najpierw nanieś farbę przy skórze, na odrosty, na całej gówie, a kiedy to zrobisz - nałóż na reszte włosów. Trzymaj ok. 30 min (ja czasem trzymam nawet 40, ale mam dośc grube włosy). W miedzy czasie rozmasowywuj kilkakrotnie farbę na głowie. Po upływie czasu najpier namocz troszke włosy i rozmasuj szampon, aż zrobi Ci się delikatna piana (tak, jakbyś myła włosy). Odczekaj jeszcze parę minut i dopiero spłucz. Potem wycisnij z nich wodę, nałóż odzywke, odczekaj kilka minut, spłucz i już!

ale jak to 30 min ? 30min na odrostach ? bo ja nie rozumiem ? ile trzymac na odrostach ? a potem jak juz naloze na reszte to ile na reszcie wlosow ? mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi...
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 03:29   #18
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez wewelinka
ale jak to 30 min ? 30min na odrostach ? bo ja nie rozumiem ? ile trzymac na odrostach ? a potem jak juz naloze na reszte to ile na reszcie wlosow ? mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi...
Nakładnie farby na odrosty też chwile trwa, prawda?
Więc gdy skonczy się nakładać na odrosty, akurat minie wystaczająca ilość czasu, żeby zacząć nakładać na resztę włosów - zaczynając od tego samego miejsca, od którego zaczynało się nakładanie na odrosty.
Te 30 min liczę od momentu zakończenia nakładania farby na całość.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:43   #19
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Nakładnie farby na odrosty też chwile trwa, prawda?
Więc gdy skonczy się nakładać na odrosty, akurat minie wystaczająca ilość czasu, żeby zacząć nakładać na resztę włosów - zaczynając od tego samego miejsca, od którego zaczynało się nakładanie na odrosty.
Te 30 min liczę od momentu zakończenia nakładania farby na całość.

a to nie za długo? nie wyjdzie mi bardzo ciemny kolorek?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 16:17   #20
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Dziś w końcu zafarbowałam włosy tym Castingiem Kolor - Noyer (brąz). Wyszło super Tak jak u Ciebie ewka.mnk na zdjęciu, które kiedyś wklejałaś w jakimś watku
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:12   #21
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Dziewczyny,nie orientujecie sie,czy w zakladach fryzjerskich dysponuja tym Castingiem? bo nie chce farbowac na stale..
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:39   #22
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez wewelinka
a to nie za długo? nie wyjdzie mi bardzo ciemny kolorek?
Farba ma z góry ustalony kolor. To, że trzyma się ją dłużej, nie powoduje, że farba zmienia kolor. Po kilku/kilkunastu minutach od nałożenia nabiera w 100% swojego koloru, a potem tylko jest "wchłaniana" przez włosy.

Magrest, cieszę się razem z Tobą.

Cytat:
Napisane przez modliszka000
Dziewczyny,nie orientujecie sie,czy w zakladach fryzjerskich dysponuja tym Castingiem? bo nie chce farbowac na stale..
Modliszko, Casting jest przeznaczony do farbowania domowego. Jeśli masz problemy z farbowaniem włosów sama, a nie masz nikogo do pomocy, to zawsze możesz kupić go w sklepie i pójść z nim do fryzjera.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 14:15   #23
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

a ja mam pytanko natury ilościowej...wczoraj trafiłam na ten wąrek i już jestem przekonana co do szamponu loreala tylko teraz jest problem ile opakowań potrzebnych będzie do pofarbowania włosków takich to łopatek, gęstych i kręconych...? Chciałabym się dowiedzieć czy ten szampon jest wydajny, bo nie wiem czy inwestować w 2 czy 3 opakowania... Pomóżcie
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 17:13   #24
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez _Maya_
a ja mam pytanko natury ilościowej...wczoraj trafiłam na ten wąrek i już jestem przekonana co do szamponu loreala tylko teraz jest problem ile opakowań potrzebnych będzie do pofarbowania włosków takich to łopatek, gęstych i kręconych...? Chciałabym się dowiedzieć czy ten szampon jest wydajny, bo nie wiem czy inwestować w 2 czy 3 opakowania... Pomóżcie
Wydaje mi sie,ze 2 powinny wystarczyc. Na geste ,mocno wycieniowane wlosy do lopatek jedno starczalo z bardzo wielkim trudem
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 17:32   #25
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Jejku dziewczyny to ja nieiwem ile wy tego na glowe nakladacie? Ja mam duzo dluzsze niz za lopatki i geste i starczylo mi jedno opakowanie a nawet jeszcze zostalo(z wlosow to poprostu juz cieklo)
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 20:13   #26
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

a ja mam pytanie do dziewcyzn ktore maja na wloskach kolor NOYER, czy podchodzi on bardziej pod czarny czy pod braz? chodzi mi o to czy przy zmywaniu nie robi sie taka hmm rudawa poswiata... ?
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:32   #27
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez Szyszuniaa
a ja mam pytanie do dziewcyzn ktore maja na wloskach kolor NOYER, czy podchodzi on bardziej pod czarny czy pod braz? chodzi mi o to czy przy zmywaniu nie robi sie taka hmm rudawa poswiata... ?
U mnie bardziej podchodzi pod czarny, ale mam go na włosach dopiero drugi dzień, więc kolor pewnie jeszcze się wypłucze trochę. Wygląda on po prostu na moich włosach jak bardzo ciemny brąz Taki jak chciałam. Wyszedł mi identycznie jak na zdjęciu ewki.mnk. Może Ewa umieści to zdjęcie tutaj, to wtedy zobaczysz. Możesz też poszukać w na forum, bo gdzieś ono było, chyba na wątku o połysku włosów
A jeśli chodzi o rudawą poświatę, to nie wiem bo użyłam tego szamponu pierwszy raz i nie miałam okazji sporawdzić jak się "zmywa"
No a poza tym, to ja mam własnie pod światło taki lekki rudawy połysk, bo wcześniej miałam na włosach farbę złoty brąz.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:36   #28
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez _Maya_
a ja mam pytanko natury ilościowej...wczoraj trafiłam na ten wąrek i już jestem przekonana co do szamponu loreala tylko teraz jest problem ile opakowań potrzebnych będzie do pofarbowania włosków takich to łopatek, gęstych i kręconych...? Chciałabym się dowiedzieć czy ten szampon jest wydajny, bo nie wiem czy inwestować w 2 czy 3 opakowania... Pomóżcie
Mam włoski krótkie, do ramion i przy tym cienkie. Wystarczyło mi jedno opakowanie, z którego zużyłam PÓŁ butelki. Spokojnie wystarczyło by jeszcze dla kolezanki która mnie farbowała, albo nawet dla dwóch koleżanek
Jeśli masz włosy do łopatek to chyba powinno wystarczyć jedno opakowanie
Aha dodam jeszcze, że na moim szamponie było napisane: 35% więcej, i że starczy nawet dla długich włosów.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 10:12   #29
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

hMMMMM A ciemny braz ? Moze ktoras z Was ma akurat ten kolor? jestem ciekawa jak on wyglada...i czym sie rozni od Noyer bo skoro nover jest juz prawie czarny to co dopiero ciemny brazz?????
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:18   #30
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

Cytat:
Napisane przez Szyszuniaa
a ja mam pytanie do dziewcyzn ktore maja na wloskach kolor NOYER, czy podchodzi on bardziej pod czarny czy pod braz? chodzi mi o to czy przy zmywaniu nie robi sie taka hmm rudawa poswiata... ?
Tak wyglądają włosy po kolorze NOYER. Ostatnie zdjęci zrobione 3 m-ce po ufarbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (103,4 KB, 2378 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.