STYL DANDYSA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-22, 14:17   #1
modlisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78

STYL DANDYSA


Postanowilam, ze moja kreacja sylwestrowa bedzie dosc orginalna, a mianowicie cos na syl dandysa czyli spodnie z materialu w kantke, do tego "meska" kamizelka, dopasowana, pieknie eksponujaca dekold. Wlosy mam ni to krotkie ni to dlugie , wiec fryzure dandysowska bedzie latwo zrobic... Makijaz- czerwone usta i podkreslone delikatnie oczy...
Wszystko mam poukladane w glowie, ale niestety nie mam tej kamizelki!! Nie wiecie dziewczyny gdzie mozna taka dostac?
mieszkam w okolicach Katowic.
A i jeszcze jedna prozba. Moze macie jakies zdjecia prezentujace wyzej wspomniany styl? Jak nie znajde kaamizelki bede musiala zastanowic sie nad czyms innym, wiec potrzebuje inspiracji.
Dziekuje slicznie
__________________




modlisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:53   #2
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: STYL DANDYSA

Podpinam sie pod Ciebie, też bardzo mnie interesuje ten styl))Na Twoim miejscu pomyśłałabym jeszcze o jakimś kapeluszu , czarnym rondelku, z czarną satynową wstążką---takim kabaretowym)
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:59   #3
modlisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Re: STYL DANDYSA

ooooo taki kapelusik bylby taka "kropka nad i". Wlasnie szukam jakis zdjec obrazujacych ten styl tylko, ze moj komp jest bardzo stary i ciezko posapuje... w takim tempie to zastanie mnie noc sylewstrowa przed komputerem znalazlam tylko jedno, ale dosc marne
__________________




modlisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 15:30   #4
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: STYL DANDYSA

Ok, ja czegoś poszukam, bo ten styl jest niesamowity również na co dzień--->tj, sprawia , że wszyscy się za Tobą oglądają z dziwnym, dość dwuznacznym uśmiechem)))Jak znajdę , podejślę.
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 15:49   #5
modlisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Re: STYL DANDYSA

bardzo, ale to bardzo mi sie ten styl podoba. Mysle, ze jest on bardzo tajemniczy, zaskakujacy i seksowny. dziekuje za pomoc ja tez bede szukac i wklejac jak tylko cos znajde.
cmoki
__________________




modlisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 16:53   #6
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: STYL DANDYSA

Chorobcia, ja nie myślałam, że to takie trudne!!! Bo wszelkie klimaty 'dandy' wyskakują mi albo dla facetów, albo eleboraty na temat antropologii kulturowej Naprawdę oprócz tej Twojej stronki znalazłam tylko jedną rzecz i to baaaaardzo naciąganą...Aż mnie to zdziwiło... może ktoś jeszcze nam pomoże???
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.