177cm wzrostu jak się ubierać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-30, 09:45   #1
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69

177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)


Witam
Chciałam się dowiedzieć czegoś na temat ubioru dla tak wysokiej babki jak ja. Mam 177cm wzrostu jestem szczupła ale nie chuda taka normalna wiele razy słyszałam że nie wyglądam na tak wysoką.
Uwielbiam buty na wysokim obcasie i elegancki styl ubierania ale też czasami chodzę w adidasach i dżinsach.
Podobają mi się sukienki i spódnice 3/4 z rozkloszowanym dołem ale czy nie będzie mnie to wydłużało (fotka)
Proszę napisać wszystko na temat ubioru dla mnie.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 09:56   #2
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Hej Kochaniutka! Ja jestem od ciebie tylko 1 cm niższa (mam 176) i wierz mi, że prawie we wszystkim będziesz się świetnie prezentować. Ja tylko pod żadnym pozorem nie ubieram szpilek, ani butów na obcasach (czego nie mogę przeżyć), bo jak ja mam na sobie, to wszyscy faceci są ode mnie niźsi...Buuu...;( Tylko nie noś pionowych pasków. A ta sukiemka i tego typu rzeczy, o których pisałaś (prócz szpilek) na pewno cię nie wydłużą. Wydłużają spódnice typu ołówek itp. Jak wynajdę jakieś fajne zdjęcia, to ci dam znać.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 10:54   #3
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Witam Ja także mam 177 cm wzrostu i jestem bardzo z tego dumna Co prawda mało jest facetów wysokich i to niekiedy stanowi problem... Moim zdaniem takim dziewczynom jak my, praktycznie w prawie wszystkim jest ładnie. Ja nie kryję się ze swoim wzrostem i swobodnie noszę buty na obcasach.

Krótkie spódniczki są bardzo wskazane, do tego wysokie skórzane kozaczki. Fajnie wyglądaja rybaczki. Wydaje mi się, że wszystko zależy od gustu, bo wysokie zgrabne kobiety wyglądają we wszystkim ładnie Ja osobiście unikam spódnic długości za kolana, do tego zwężających sie (także rozszerzających się) na dole. Jeśli masz normalną figurę to możesz sobie zaszaleć Ja mam troszeczkę bardziej obfite biodra, więc ten krój chyba raczej u mnie nie pasuje. Unikałabym golfów, jakoś tak wydaje mi się, że nie pasują Buźka!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 11:22   #4
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Miło wiedzieć że nie jestem sama
Nie raz słyszałam na ulicy "ale ona jest wielka" hi hi
i wcale mi to nie przeszkadza bo ja jestem dumna z tego jak wyglądam. Mojemu mężowi też to nie przeszkadza a ma UWAGA 171 cm wzrostu i jak mam obcas różnica wzrostu wynosi ponad 10cm wręcz zachęca mnie do noszenia wysokich butów bo mówi że takim wzrostem trzeba się chwalića nie ukrywać
Muszę kupić sobie troszkę nowych ciuszków bo za miesiąc wreszcie zobaczę się z moim sięgającym do pachy mężem siedzącym za granicą i muszę wyglądać szałowo &)
Dziękuję za zdjęcia i proszę o więcej
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 13:22   #5
maira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: rybnik
Wiadomości: 81
GG do maira
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Hej! Ja uważam że nam wysokim (też mam 177 cm) pasuja spodnie biodrówki i do tego dłuzsze sweterki, ale nie golfy- na moje oko wydłużają, ale i tak mam takie w szafie.Ja dopiero od jakiś 3 miesięcy zaczęłam chodzic w szpilkach i czuje się w nich super- tylko szkoda że faceci sa nizszi Przedtem tylko adidasy, adidasy, adidasy.
maira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 13:51   #6
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Ależ czy nie jest miło popatrzeć na facetów z góry
Ja zawsze chodziłam i będę chodziła w butach na wysokim obcasie bo uważam że to eleganckie i wydłużają już i tak długie nogi.
Jak narazie ze słowami krytyki spotkałam się tylko od ludzi, którzy mają mniej niż 165cm i nie wiem z czego to wynika, muszą wyżej na nas patrzeć czy z zazdrości czy też może mają kompleksy na punkcie swojego wzrostu.
He! to już mamy 4 babki powyżej 175cm.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 14:46   #7
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

To już macie 5tą żyrafę (178 cm).
Mi też się wydaje, że w golfach nie wyglądamy najlepiej, ale za to buty na wysokich obcasach: jak najbardziej!
Aha, i niestety takie butki ze szpiczastymi noskami do dużych stópek (wysokich dziewczyn) nie pasują, przynajmniej moich...
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-30, 14:57   #8
modlisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Witam
Ja mam 180 cm , czasami pozwole sobie na buty na obcasie, ale zdarza sie to bardzo rzadko. Nie dlatego, ze wysokim dziewczyna to nie pasuje tylko dlatego, ze poprostu czuje sie zle w nich. Szczerze powiedziawszy nie potrafie po prostu w takich chodzic
A poza tym uwazam, ze wysoki wzrost u dziewczyny to prawdziwe szczescie tym wieksze gdy osoba ma szczupla figurke

Pozdrawiam wszystkie zyrafy
__________________




modlisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 11:35   #9
varka
Raczkowanie
 
Avatar varka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Heja!
ja tez mam 177cm, ale dopiero jak poszlam na studia to wzrost przestal mi przeszkadzac i juz sie nie garbie! Wysokie babki dobrze wygladaja w szpilkach, ale jeszcze mam lekka treme przed ich zalozeniem - na razie podziwiam je na innych paniach Zeby nie bylo widac ze jestes taka duza nos ciuchy wielowarstwowe, np jakas bluzka z dlugim rekawem na to koszulka z krotkim, szersze spodnie jezli preferujesz styl sportowy Pozdrawiam wszystkie zyrafy
varka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 12:10   #10
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

na wysokich wszystko ąłdnie leży, niz na tych niskich bo im człowik wyzszy tym smuklejszy zazwyczaj chociaz nie zawsze ja mam 1,74cm i dobrze mi z tym , nie nakłądam szpilek chyba ze na eleganckie wyjscia
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 14:27   #11
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Też uważam że bycie wysoką ma swoje zalety , choć nei jestem super smukła ponieważ w biodrach mam 100cm khe to jednak dzieki moim 173 cm wcale tego nei widać a co do facetów moj ma ok 170 cm i nam to raczej nie przeszkadza a jesli chodzi o butki pozwalam sobie na takie do 5 cm choc najbardziej preferuje kaczuszki są eleganckie wygodne i po prostu słodkie
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 15:39   #12
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

to jeszcze ja dołącze, mam 178cm i nie wyobrażam sobie wogle tego, że mogłabym być niższa! Czasem może wzrost mnie denerwuje, bo lubię eleganckie buty, ale wybieram te na niskich obcasach, a jakoś zawsze ładniejsze są te wysokie :P Ale i tak uważam, że mój wzrost jest po prostu IDEALNY a co do ubioru to zdecydowanie WSZYSTKO hehe ja najbardziej kocham krótkie spódniczki przy których wręcz jest niemożliwe żebym przeszła gdzieś niezauważona
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:50   #13
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

...a ja mam 1.75 i uwielbiam buty na obcasie. Dawniej tylko płaskie a dziś - koniecznie szpilki. I w tym wzroście cały urok, bo długie nogi + obcasy wyglądają świetnie. Kluczem do sukcesu jest zacząć traktować swój wzrost jako atut a nie jako problem
Jeśli jesteś szczupła to spónice z rozkloszowanym dołem są jak najbardziej na miejscu! Natomiast przy tym wzroście nie polecam szerokich spodni bo wydłużają sylwetkę dając wrażenie "wieszaka" (niestety, bo bardzo je lubię ). Świetnie wyglądają dżinsy z prostymi nogawkami. Do tego coś grubszego na górę, np. wełniany sweter lub marynarka i strój gotowy. A na eleganckie wieczory sukienka ze zdjęcia jest cudowna!
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:25   #14
Boogy
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

no ja tez mam 177 :P tylko 15 lat i wiekszosc osob u mnie w budzie to krasnale przy mnie ale tez sie ciesze ze wzrostu bo jestem szczupla i to sie fajnie kombinuje a na codzien to ubieram jakies fajne biodrowki (jeansy), fajny tshirt i jakies bluzy ( zazwyczaj z trolla ) aaa no i norma u mnie to jakies halowki pozdrawiam, pa
Boogy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 12:11   #15
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Ja mam tylko 174cm wzrostu i długo strasznie byłam z tego niezadowolona, ale znalazłam ukochanego duuużo wyższego i wszystkie problemy prysły Mój TŻ ma 194cm i upiera się, żebym nosiła wysokie obcasy oraz wszystko inne, co mi przyjdzie do głowy I twierdzi, że we wszystkim mi dobrze... A poważnie, unikam długich szerokich spódnic (albo długie wąskie albo trapezowe mini) oraz luźnych ubrań w ogóle, bo mam wrażenie, że wyglądam jak maszyna do zabijania Nie lubię też specjalnie spodni bojówek (szerokie + kieszenie - wyglądam jak słonica:|)
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 14:13   #16
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Ludziee....ale problemy ....Jeśli masz 177 to możesz założyć wszystko...każda modelka w gazecie ma powyżej 175 więc przykładów masz mnustwo. Tym bardziej,ze jesteś szczupła.
Jam mam 178 więc wiem co mówię. Buty na obcasie przy takim wzroście spokojnie mogą być bo średnia wzrostu ludzkości już dawno perzekroczyła 150 cm....teraz taki wzrost to nic szczególnego ...
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 10:15   #17
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

nastepna żyrafa się kłania ja mam ok.180 cm (w sumie to nawet nie jestem pewna ile, bo dawno się nie mierzyłam) i swój wzrost oczywiście uważam za atut zawsze byłam chudzielcem i chociaż ostatnio mi się troszkę przytyło to wszyscy twierdzą, że tego nie widać co do ubioru to myślę, że Athii ma rację...nam jest nawet łatwiej niż innym (sporo niższym) bo rzeczywiście modelki prezentujące modę są mniej więcej naszego wzrostu,więc możemy czerpać z nich inspirację a buty na obcasach jak najbardziej, chociaż ja szczerze mówiąć wole na płaskim albo małym obcasiku...jeśli chodzi o szpice to tez nie mam nic przeciwko, sama mam rozmiar 41 i nosze takie (czasami sobie myślę, ze to musi śmiesznie wyglądać ale wcale mi to nie przeszkadza)
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:05   #18
Justyś
Raczkowanie
 
Avatar Justyś
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 105
GG do Justyś
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Dziewczyny ja też mam 176 i lubie butki na obcasie choc ostatnio coraz rzadziej w takich chodze i sie troszkę odzwycziłam Ponadto kiedys też był problem z facetami ale nieprzejmowałam się niższymi bo i tak podobali mi się wysocy,teraz mój men na ponad 190cm i się nieprzejmuje wzrostem i butami bo nigdy niebędę od niego wyższa Uważam że z ubiorem nie powinnysmy miec problemu wkońcu popatrzmy na modelki
Justyś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 19:44   #19
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Ja w sumie nie wiem ile mam wzrostu, coś koło 176-177 będzie, ale raczej mi to przeszkadza. Idiotycznie się czuję w grupie niższych osób, chociaż czasem odpowiedni wzrost się przydaje Obcasów nie nosiłam nigdy, nawet tych najniższych i już się boję jak sobie pomyślę, że w tym roku pewnie będę musiała poszukać jakichś bardziej eleganckich butów, w których nie będę wyglądała jak w kajakach, no i kiecki do tego... nad dobieraniem ciuchów do sylwetki raczej się nie zastanawiam, o ile nie wyglądam workowato (chudzielec ze mnie do tego :[ ) i znajdę nieprzykrótkie spodnie...
p.s. czuczenko, czyżby calineczka? 1,74cm?
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 10:57   #20
paulina028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Hey!
Ja też mam 176cm i powiem Wam dziewczyny,ze kiedyś mi to przeszkadzało,ale teraz...uważam,że wysokie dziewczyny są bardzo atrakcyjne, pewne siebie i ogólnie OK)
A ile cm macie w bioderkach przy takim wzroście? Ja mam 94cm i czasami wydają mi się zbyt szerokie
paulina028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:27   #21
Boogy
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Cytat:
Napisane przez paulina028
Hey!
Ja też mam 176cm i powiem Wam dziewczyny,ze kiedyś mi to przeszkadzało,ale teraz...uważam,że wysokie dziewczyny są bardzo atrakcyjne, pewne siebie i ogólnie OK)
A ile cm macie w bioderkach przy takim wzroście? Ja mam 94cm i czasami wydają mi się zbyt szerokie

88cm
Boogy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:22   #22
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Ja mam 175cm i wcale mi to nie przeszkadza w noszeniu obcasów, nawet tych wysokich. Może to dlatego, że mój TŻ jest dużo wyższy bez względu jakie buty założę?

Uwielbiam nosić proste biodrówki, obojętnie czy to jeansy, sztruksy. Jestem zmarzluchem i zdarza mi się nosić golfy (szczególnie teraz) ale jakoś nie zauważyłam żeby to nas jeszcze bardziej wyciągało.

Nie zamierzam się kurczyć
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 12:39   #23
sandrunia83
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia83
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 322
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Ja mam 174-176 nie wiem dokladnie, i w bioderkach mam 88cm - czy to za mało?
Jeśli chodzi o buty na szpilkach to nie praktykuje, gdyż mam niskiego faceta - bez butów jesteśmy mniej wiecej rowni. Głupio bym sie czuła taka wysoka przy nim, wiec sobie podarowałam. Ale jesli macie wysokich menow to tylko pozazdroscic. Wysoka dziewczyna, szczupła + obcasy, szpile i inne cudenka wyglada rewelacyjnie < patrz wybieg>
sandrunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 16:45   #24
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Ja mam w biodrach 92cm i uważam, że to tak w sam razik
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 07:28   #25
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

dziewuszki, widze ze grono wysokich sie powieksza, ja niestety przy was to krasnal :-D tylko 172, ale pewnie jeden problem mamy wspolny. mam stope 41,5 .. no i te niesczzene 0.5 mi zycie utrudnia. jkai macie rozmiar stopy i gdzi8e zaopatrujecie sie w butki?
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 12:15   #26
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Już jest wątek na temat ubierania się wysokich dziewczyn

Wyszukiwarka Twoim przyjacielem jest .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 13:11   #27
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

No to ja też się przyznam do 175cm i 39-40 nr buta.
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 14:36   #28
Area16
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Area16
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: KZM
Wiadomości: 243
Smile Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

Mam 178 cm wzrostu + 39 rozmiar buta + szczupła i więcej do szcześcia mi nie potrzeba. Mi to wystarcza. Wogóle rodzinka u mnie jest wysoka więc ja tak jakby z nich jestem najniższa
Area16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 14:50   #29
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Re: 177cm wzrostu jak się ubierać? Sam pomóż :)

Witam w takim razie koleżanki.. ja mam 176, (czasem 177 zalezy gdzie i kto mnie mierzy), niestety szpilek nie nosze gdyż moj TZ mierzy tyle co ja i nie chce by przy takiej kozie jak ja sie źle czuł.. Waże 60 kilo (przy moim wzroscie to jest tak w sam raz, ale jestem bardzo smukla) a but 38-39..., w biodrach 92, a co do ciuszkow to nosze wszystko gdyz uwzama ze nawte jesli mnies kroci nieco to i tak dobrze, a juz bardziej wydluzyc sie mnie nie da, ale nawte popatrzmy na te wszystkie modelki, wiekszosc z nich wygladabardzo dobrze w weikszosci ciuchow, wiec dlaczego ja tez mam takich nie nosic?? Co do butkow to tak jak wspominalam rezygnije ze spzilek, ale nosze sandalki (pokochalam balerinki).. i jest ok...
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:28   #30
flygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: 177cm wzrostu jak się ubierać?

hehe jak wiekszosc mam 177 cm wzrostu rozmiar buta 40-41 (zalezy jakie te butki maja byc bo adidaski wole luzniejsze noscic) w biodrekach 91 (hehe chyba nie tak tragicznie) a co do ubrań to moim zdaniem nie powinno sie chodzic tylko w tym co nam pasuje.jesli mam wybierac to wole sie dobrze czuc w uraniu niz dobrze w nim wygladac !!! no oczywiscie w jakis workach to nie polecam chodzic hihi. ja to kupuje wszystko co mi sie spodoba a potem tak wszystko wymieszam ze jakos to zawsze wyglada hehe . pozdróffki wielkie dla was wszystkich ;*
flygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.