Creative... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 23:26   #91
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

Rozumiem, bo ja tez latami nie zagladalam na fora paznokciowe, teraz mam luzy, szukajac czegos w necie tu wpadlam. Ale nie wiem, czy miejsce zagrzeje praca sie rozkreca, dzieci rosna i tez sporo czasu zabieraja

Salongeek edukacyjnie jest niezly, choc i wymagania rosna i gdy po latach zajrzalam, jakos mnie rozczarowal.

A u kogo sie szkolias w Dublinie?
Ja sie ciesze strasznie na ten wyjazd, przez za duzo pracy nie mialam kompletnie czasu na szkolenia, jakos czlowiek sie zapetla w grafiku i lata leca, potem dzieci mnie zajmowaly. Z drugiej strony jak sie wyrwalam na jakies warsztaty, to zalowalam i mialam potem uraz, ze sie kase w bloto wywala - tak bylo ze szkoleniem u Emilii Jasinskiej, brr.
A teraz troche jakby od nowa zaczynam, ale nie od nowa adrenalinka az milo, zapach swiezych tapet i nowych mebli w moim kaciku. Fajnie.
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:43   #92
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość

A u kogo sie szkolias w Dublinie?

tutaj:
http://www.creativeacademy.ie/
ale nie polecam, niestety. Pieniądze wyrzucone w błoto - no moze nie do konca, bo cena szkoleń w zasadzie jest ceną produktów, które się na takim szkoleniu otrzymuje. Instruktorki są - a przynajmniej byly 4 - Karen i Marina - siostry, wlascicielki biznesu - dość znane nazwiska w Irl, bardzo charyzmatyczne i na prawde o ile osobowosci nie mozna im odmówić, tak z umiejętnosciami juz gorzej. Reszta ekipy to Michelle i Eva - ale nie jestem pewna imienia tej ostatniej.... - w każdym razie Eva robiła na mnie na szkoleniu jednego szpica na tipsie pokazowego (bo szkolenie w ogóle formy nie obejmowało) - i powiem, że tak, jak ona mi przepiłowała paznokcie, to jeszcze w zyciu mi się samej nie zdarzyło (najlepsze było wytlumaczenie tego czerwonego placka na mojej plytce - mianowicie - cover był źle wymieszany... (bo uzywala covera zmieszanego z jakimś shimmerem z tego co pamietam i z jakimś pinkiem chyba, więc powiedziała mi że w tym zarozowionym miejscu to po prostu nie ma covera, tylko jest moja naturalna łytka paznokcia - że niby wystaje spod covera).
Najmilej wspominam Michelle, byla całkiem niezła technicznie z tego co pamietam, jednak nieco stłamszona przez pozostałe trzy, niestety.

A szkolenia bardzo, bardzo zazdroszczę, moje prace wolają o pomstę do nieba i sama z checią bym się gdzies wybrała - jednak w sierpniu zmieniam stan cywilny, więc niestety doszkolenia musi poczekac, bo mamy obecnie nieco innne wydatki.
Ogólnie ostatnio zauwazylam, że zaczęłam się nieco mniej przykładać do pracy - zmęczeni daje o sobie znać - to jedno - a drugie - potrzebuję doszkolenia, żeby trochę zlapać wiatr w żagle i uwierzyć w siebie.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-07-25 o 23:46
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:54   #93
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

u la la..
no to nieciekawie, nie okazalas niezadowolenia z poziomu? ja bym pewnie skrobnela email do glownej siedziby z odpowiednim komentarzem, choc pewnie duzo bys nie zyskala

tak sobie myslalam o Suzanne Alcock i tym co napisalas - zostanie nail techem roku duzo zalezy od ogolnego poziomu w irlandii inna sprawa, ze z moich doswiadczen wynika, ze dobry fachowiec a dobry szkoleniowiec, to moga byc dwie rozne postacie

mozna robic piekne paznokcie, a nie umiec umiejetnosci ubrac w slowa, przekazac, wylapac bledu u ucznia
mozna byc dobrym nauczycielem, nie wygrywajac konkursow
cudownie jest trafic na kogos 2w1 mi sie ogromnie, ale to ogromnie podobaja filmy z gregiem salo z YN, robi bajeczne paznokcie, swietnie tlumaczy, mam ochote sie na jakis workshop z nim zalapac, 20.09 jest brush up w blackpoole, ja bede w leeds, moze by mi sie udalo polaczyc to razem..

bol w tym, ze jak sie dowiesz, jak trafilas, to juz zaplacone wiec dobrze szukac polecenia
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 07:55   #94
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
tak sobie myslalam o Suzanne Alcock i tym co napisalas - zostanie nail techem roku duzo zalezy od ogolnego poziomu w irlandii to razem..
i właśnie to budzi moje największe obawy
a wylewanie zali na cnd odpusciłam, cóż tak jak napisałam - cena kursu równa sie cenie produktów otrzymanych, więc po prostu starałam się o tym zapomnieć i odpuścilam
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:13   #95
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
i właśnie to budzi moje największe obawy
a wylewanie zali na cnd odpusciłam, cóż tak jak napisałam - cena kursu równa sie cenie produktów otrzymanych, więc po prostu starałam się o tym zapomnieć i odpuścilam

haha no tak, na miejscu masz najlepszy oglad, jak wyglada sytuacja z bliska skoro masz podobne wnioski, to chyba niewesolo??

ja przyznam, ze tez nieco watpliowsci mam
duzo rzeczy ladnie wyglada z daleka, ale ufam, ze jednak CND jest marka godna zaufania i w glownej siedzibie sie nie natne
uf uf
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 23:06   #96
izzy1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 22
GG do izzy1983
Dot.: Creative...

Pozwólcie, że odświeżę wątek.
Właśnie jestem w trakcie kursu CND w Irl., więc wszystkie Wasze spostrzeżenia uwagi i sugestie są niezwykle cenne.
Uśmiechnęłam się jak przeczytałam o robieniu szumu wokół firmy na której się pracuje bo co tydzień mam "przyjemność" słuchać "fanatycznych" teorii mojej nauczycielki
Przyznam jednak szczerze , że wyznała nam iż zdarza jej się pracować na innych produktach np.OPI , które jakością jak najbardziej dorównują CND.

Tak więc wpadłam tylko się przywitać.
Pozdrawiam
Iza
izzy1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 17:23   #97
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Creative...

Czy ktos moze wie, gdzie kupie wWarszawie lub w necie lakiery CND (kolorowe)

i czy w Ekertnails mozna kupowac prywatnie????
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 23:14   #98
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Creative...

......
pytanie do Dziewczyn używających tego produktu : http://ekertnails.pl/ekertsklep/prod...y_podklad.html ,dobrze rozumiem,ze wystarczy go nałożyc na płytkę ,poczekać aż przeschnie i to akryl? czy ten produkt zostawia jakąś warstwę czy odparowuje do matu?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 07:49   #99
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

teoretycznie jest bezkwasowy, jednak momentalnie odparowuje do matu, jak kwasowiec
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:26   #100
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
teoretycznie jest bezkwasowy, jednak momentalnie odparowuje do matu, jak kwasowiec
.....
dzięki za odp. dzisiaj go wypróbowałam,ciekawe czy pomógłby jakoś żelowi w lepszym trzymaniu płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:44   #101
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

primer jak primer, jak dla mnie nic specjalnego i nie zauważyłam by jakoś wpływał na przyczepność masy powiem szczerze, no ale zawsze warto spróbować
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.