Ystheal + od Avene - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 11:33   #1
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Arrow

Ystheal + od Avene


Pytanie kieruję do Dziewczyn/ Pań stosujących Ystheal.
Założyłam ten wątek, bo pomimo wielu wypowiedzi na temat tego kremu nie znalazłam jednej istotnej dla mnie rzeczy, a mianowicie - wiem, że używając Ysthealu można się spodziewać łuszczenia, ale czy to jest stan przejściowy czy ciągły? Piszecie też o czasowym pogorszeniu wyglądu skóry - jak spore są zmiany? Czy użycie peelingu na skórę podrażnioną retinaldehydem jeszcze bardziej nie pogorszy sytuacji?
Mam ochotę zainwestować w ten krem i niniejszym chcialabym zebrać wszystkie informacje na jego temat w jednym miejscu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:39   #2
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez L_V
Pytanie kieruję do Dziewczyn/ Pań stosujących Ystheal.
Założyłam ten wątek, bo pomimo wielu wypowiedzi na temat tego kremu nie znalazłam jednej istotnej dla mnie rzeczy, a mianowicie - wiem, że używając Ysthealu można się spodziewać łuszczenia, ale czy to jest stan przejściowy czy ciągły? Piszecie też o czasowym pogorszeniu wyglądu skóry - jak spore są zmiany? Czy użycie peelingu na skórę podrażnioną retinaldehydem jeszcze bardziej nie pogorszy sytuacji?
Mam ochotę zainwestować w ten krem i niniejszym chcialabym zebrać wszystkie informacje na jego temat w jednym miejscu

U mnie pogorszenie było niewielkie i czasowe, ja bym nie ryzykowała peelingu.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:57   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ystheal + od Avene

Moge sie wypowiedziec, bo tez uzywam produktow Avene z retinaldehydem, tylko, ze w mocniejszej dawce, obecnej w Diacnealu (do tej pory jedynie laboratoria Pierre Fabre maja patent na retinaldehyd, ktory w roznych stezeniach pojawia sie w innych produktach - Diacneal wychodzi najtaniej, bo targetem sa nastolatki )

Luszczenie zaobserwowalam minimalne - pojawilo sie po kilku tygodniach stosowania (najpierw pojawialo sie tylko zaczerwienienie > szczegoly jak stosowalam sa w mojej bujnej recenzji tego kremu na KWC ) i bylo mikroskopijne - zadnej skory odpadajacej platami, jak u tych, ktore stosowaly mocniejszy (no i nie z retinaldehydem, ofkors) Retin A. Po prostu po potarciu mocniejszym buzi, np recznikiem, skora byla lekko sciagnieta i pojawial sie taki bialy "nalot" - nie wiem do konca jak to opisac : kiedy przygladalam sie w lusterku powiekszajacym, to widzialam ten bialy "nalot" na naskorku.

Potem zaczelam stosowac tez pod oczy.
Bylo pieknie i ladnie az dostalam mocnego podraznienia - kiedy zaczelam stosowac krem co noc (wczesniej stosowalam co 2-3 noce przez kilka tygodni), podraznienie rozprzestrzenilo sie na gorna czesc policzkow i trwalo kilka dni - skora byla szorstka, czerwona, lekko opuchnieta. Nie zaobserwowalam luszczenia ale po intensywnym smarowaniu sie "Wind un Wetter Balsam" Weledy, Tokovitem E Hasco-leku (uwaga! migruje do oczu! ) wszystko zniknelo i po 3-4 dniach wrocilam znow do retinaldehydu.
Pod oczy stosuje co 2ga noc, na wszelki wypadek.

Wierz mi, nie bedziesz w stanie posmarowac sie filtrem na twarzy ( nie piekla jedynie emulsja Avene spf 50, na szczescie mam zachomikowane cale opakowanie, ktore pozwolilo mi przetrwac podraznienie) a co dopiero wypilingowac!

Po tych nieprzyjemnych przejsciach, mam wrazenie, ze zniknely mi zupelnie poczatki "kurzych lapek" ale skora pod oczami jest jeszcze fatalna : mam wrazenie, ze zmarszczki sie poglebily a codzienny filtr (Anthelios DP) dziala mocno drazniaco przez pierwsze kilka minut po aplikacji.
Nie bede jednak ostawiac preparatu, Basia i uzytkowniczki forum Biochemii (gdzie z reszta znajdziesz wiecej opinii i porad na temat Ysthealu) pisaly, ze pogorszenie jest TYMCZASOWE a potem jest juz o wiele lepiej a nawet swietnie!

Na przyszla jesien/zime jednak, do terenow "podocznych" zaopatrze sie w Ystheal creme +, a Diacneal bede stosowac na reszte twarzy - pod oczami ten kwas w nim zawarty moze mi nie do konca sluzyc
Diacneal bede jednak uzywac jeszcze przez kilka miesiecy, zachowujac ostroznosc i uwaznie sie filtrowac - na forum BO Lenna napisala, ze przy nakladaniu wlasciwej ilosci filtra, roznica w stanie cery jest jeszcze wyrazniejsza i zmarchy zanikaja!!!!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:41   #4
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ystheal + od Avene

Przede wszystkim chcę powiedzieć, ze jakkolwiek bardzo bym chciała, zeby tak było, to niestety - zmarchom zdecydowanie lepiej zapobiegać jest niż z nimi walczyć, niestety.
Filtry pod oczy walę też hojną ręką i jest ogólnie nieźle, ale prewencja przede wszystkim!
I tu retinoidy to dobry wybór. Diacneala miałam próbkę ( na codzień używam retinu A, czyli większego kalibru), ale diacneal mi się bardzo podobał. Poróbka mała, ale myślę sobie, że jakbym poużywała dłużej to na bank miałabym, problem z przesuszeniem, jak Sylwiasta. Ale jak wiadomo - co nie, Sylwia? - to przejściowe.
Ystheala nie znam - ale czy to będzie to, czy sio - nie odpowiemy jednoznacznie jak będzie w Twoim przypadku; ja wiem, ze to czasem zakrawa na walkę z witrakami, ale idź do apteki i walcz o próbki!!!
Powodzenia (chociaż łatwo nie bedzie)
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 17:09   #5
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ystheal + od Avene

Ja używam Yestala pod oczy, ponieważ resztę twarzy "kwaszę". A uzywam w wersji do twarzy (wychodzi taniej) , do cery suchej , mimo iż ma mieszaną, ale stwierdziła, że jeśli ma mi służyć tylko do oczu to lepiej aby był mocniej natłuszczający. Na początku (mój błąd) zaczęłam go używać od razu codziennie i po paru dniach odczuwałam jakby pieczenie i gorąco i nie mogłam zmyć tuszu ponieważ cholernie bolało , ale jak zrobiłam sobie przerwę dwudniową i zaczęłam używać go stopniowo na początku co dwa dni to obecnie jest wszystko w porządku. Nie zaobserwowałam, żadnego piecznenia, swędzenia, schodzenia skóry itp.
Obecnie stosuję go codziennie
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:16   #6
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Ystheal + od Avene

Od około półtorej miesiąca używam na noc Ystheal+ . Na początku nie było pieczenia, swedzenia czy łuszczenia skóry. Teraz jakiś tydzień temu zaczęła mnie lekko piec twarz zaraz po nałożeniu , po chwili jest juz ok. Łuszczenie też się pojawiło, jednak minimalne.
Jestem wdzięczna dziewczynom, szczególnie Piti , dzięki temu forum zmieniłam diametralnie swoją pielęgnację i wymieniłam zawartość swojej kosmetyczki
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:57   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ystheal + od Avene

Dzięki wielkie. postaram sie wyżebrać jakąś próbkę, choć wątpię czy w Lublinie się uda....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 10:52   #8
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez L_V
wiem, że używając Ysthealu można się spodziewać łuszczenia, ale czy to jest stan przejściowy czy ciągły?
Przejściowy (u mnie jakieś 2 tygodnie, przy używaniu Ystheala co drugi-trzeci dzień).

Cytat:
Napisane przez L_V
Piszecie też o czasowym pogorszeniu wyglądu skóry - jak spore są zmiany?
Nic takiego nie zaobserwowałam (to chyba po kwasach, nie retinaldehydzie?)

Cytat:
Napisane przez L_V
Czy użycie peelingu na skórę podrażnioną retinaldehydem jeszcze bardziej nie pogorszy sytuacji?
Pogorszyć sytuację może zastosowanie pilingu na skórę podrażnioną czymkolwiek, nie tylko retinaldehydem.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:14   #9
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez L_V
Dzięki wielkie. postaram sie wyżebrać jakąś próbkę, choć wątpię czy w Lublinie się uda....
W Lublinie najłatwiej jest wysępić próbki w aptece na Świętoduskiej. Ostatnio znowu latałam za emulsją Avene SPF 50, której co prawda nie było, ale w zamian dostałam kilka próbek tej emulsji - ponad połowa pełnowymiarowego opakowania
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:44   #10
Lanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 21
Dot.: Ystheal + od Avene

To czy będziecie się złuszczać i czy pogorszy sie czasowo stan cery po zastosowaniu Ystheala+ jest sprawą indywidualną. Sama o tym się przekonałam, ale na pierwszy ogień wziełam Diacneal, no i nic sie nie dzieje, brak złuszczenia, pogorszenia też nie widać, a smaruję sie dokładnie codziennie. Dołożyłam pod Diacneal tonik aspirynowy i też nic, ale radzę obserować reakcję i robić to ostrożnie, bo ja chyba nosorożec jestem.
Lanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:13   #11
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Ystheal + od Avene

UZywam teraz Ystheal+ na noc, kupiłam też Diroseal na naczynka, nie wiem, czy można te ktemy stosować równocześnie tzn raz Ystheal a raz Diroseal. Może lepiej zużyć Ystheal, a póżniej stosować Diroseal?
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 13:19   #12
Lanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 21
Dot.: Ystheal + od Avene

Z tego co wiem, dziewczyny tak właśnie robią. Mocniejszy specyfik 2 - 3 razy w tygodniu, w pozostałe dni słabszy, oby tylko nie jednocześnie.
Lanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:22   #13
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez adzia2
UZywam teraz Ystheal+ na noc, kupiłam też Diroseal na naczynka, nie wiem, czy można te ktemy stosować równocześnie tzn raz Ystheal a raz Diroseal. Może lepiej zużyć Ystheal, a póżniej stosować Diroseal?
Stężenie retinalu w Yestalu i Diroseal jest takie same
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:28   #14
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez Paula07
Stężenie retinalu w Yestalu i Diroseal jest takie same
No właśnie, 0,05 % retinalu. Dziewczyny pisały o zamiennym stosowaniu Ystheal i Diacneal (ten ma kwas glikolowy 6% i retinal 1% i jest najsilniejszt z gamy). Nie ma sensu kupować Ysthel i Diroseal równocześnie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:33   #15
Lanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kluczbork
Wiadomości: 21
Dot.: Ystheal + od Avene

Oj, sorki dziewczyny, rzeczywiście macie rację, jest tak jak napisałyście. Moja wina Piątek dzisiaj, wybaczcie !
Lanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 09:22   #16
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez Lenna30
W Lublinie najłatwiej jest wysępić próbki w aptece na Świętoduskiej. Ostatnio znowu latałam za emulsją Avene SPF 50, której co prawda nie było, ale w zamian dostałam kilka próbek tej emulsji - ponad połowa pełnowymiarowego opakowania
Lenna chyba oddali Ci wszystkie próbki, bo ja byłam w tej aptece 2 dni temu i nic nie dostałam Albo masz lepszą siłę przekonywania
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 12:17   #17
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Ystheal + od Avene

obawiam się, że jakby tak wszystkie forumowiczki z Lublina pobiegły na hura do apteki na Świętoduskiej to ta apteka nie dawałaby próbek nikomu przez najbliższe pól roku może stwórzmy jakiś grafik - co jakiś czas jedna napada na aptekę i dzieli się "łupem" z pozostałymi
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 13:21   #18
ann217
Raczkowanie
 
Avatar ann217
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Portsmouth
Wiadomości: 169
GG do ann217
Dot.: Ystheal + od Avene

jest jeszcze np. apteka w realu tez maja niezly asortyment dermokosmetykow i zawsze dorzucaja kilka probek jak sie cos z tego kupuje. generalnie to kazda apteka, ktora posiada wiekszy zasob dermokosmetykow ma tez od poszczegolnych firm duuuuuuuuzo probek. niestety nie wszyscy chca sie tym tak chetnie dzielic z pacjentami. tak jak to zwykle w Polsce bywa . . .
ann217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 09:53   #19
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ystheal + od Avene

Od wczoraj zaczęłam używanie Ystheal dla cery normalnej i mieszanej. Spróbuję na razie ostrożnie - raz na 5-6 dni. Ale mam pytanie - nakładacie Ystheal też na powieki?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 17:16   #20
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ystheal + od Avene

^ Wiem, ze dziewczyny nakladaja, nawet Zorac i Retin Tylko ostroznie, stopniowo i nie za blisko oka!
Osobiscie nakladam pod oczy Diacneal.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 17:39   #21
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez !violet!
Od wczoraj zaczęłam używanie Ystheal dla cery normalnej i mieszanej. Spróbuję na razie ostrożnie - raz na 5-6 dni. Ale mam pytanie - nakładacie Ystheal też na powieki?
Ja też zaczynam. i mam znowu pytanko. mam zamiar stosowac ystheal co 2-3 dni, na zmiane z [jakims?]mregenreujacym kremem na noc, na dzien mam filtr 50 [mleczko] avene. ALE, wnoskuje ze ta kuracja retinaldehydem przeciagnie mi sie do marca, tzn. zwiekszy sie naslonecznienie. czy powinnam zwiekszyc filtr? wybralam mleczko avene, bo wszystko inne mam z tej serii [woda termalna, mleczko do demakijazu].

i jeszcze jedno. nierozcienczony juwit [pod filtr] nie "pogryzie" sie z ysthealem?

jestem poczatkujaca w walce z mimicznymi, takze wybaczcie te pytania
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 23:18   #22
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez L_V
Ja też zaczynam. i mam znowu pytanko. mam zamiar stosowac ystheal co 2-3 dni, na zmiane z [jakims?]mregenreujacym kremem na noc, na dzien mam filtr 50 [mleczko] avene. ALE, wnoskuje ze ta kuracja retinaldehydem przeciagnie mi sie do marca, tzn. zwiekszy sie naslonecznienie. czy powinnam zwiekszyc filtr? wybralam mleczko avene, bo wszystko inne mam z tej serii [woda termalna, mleczko do demakijazu].

i jeszcze jedno. nierozcienczony juwit [pod filtr] nie "pogryzie" sie z ysthealem?

jestem poczatkujaca w walce z mimicznymi, takze wybaczcie te pytania
Jesli nakładasz przepisowe ilości filtra to nie musisz zwiększać , 50 wystarczy .
nierozcięczony Juwit może cię pozapychać, więc trzeba uważać. Yestal przecież stosujemy na noc a wit C na dzień więc nic sie nie pogryzie
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:24   #23
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez L_V
i jeszcze jedno. nierozcienczony juwit [pod filtr] nie "pogryzie" sie z ysthealem?
Chyba musisz spróbować, bo każda cera może mieć inaczej. Mnie np. nie pasował po kilkukrotnym użyciu Avene Cold Cream nałożony na dzień po Ystealu+ . Objawiło się to tym, że miałam mocno czerwone i piekące policzki. Przy innych kremach tego nie zauważyłam.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 16:54   #24
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez Paula07
Jesli nakładasz przepisowe ilości filtra to nie musisz zwiększać , 50 wystarczy .
nierozcięczony Juwit może cię pozapychać, więc trzeba uważać. Yestal przecież stosujemy na noc a wit C na dzień więc nic sie nie pogryzie
dzięki za rozwianie moich wątpliwosci! A juvit mam już wypróbowany i jednak wolę "czysty"
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:02   #25
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ystheal + od Avene

Używam Ystheal już albo dopiero 3 tygodnie. Zaczęłam od częstotliwości co 4 dni, potem 3, a od kilku dni co drugi dzień. Nie zaobserwowałam na razie żadnego łuszczenia ani podrażnienia, ale mam wrażenie, że wyglądam gorzej, starzej. Normalnie pod oczami mam bardzo cienką skórę przez którą prześwitują naczynia krwionośne, a więc wyjście bez korektora nie wchodzi w grę bo wyglądam jak ofiara przemocy domowej. Teraz wydaje mi się że jest to jeszcze bardziej widoczne, wyglądam na jeszcze bardziej zmęczoną. Czy może to być efekt stosowania Ystheal?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:46   #26
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ystheal + od Avene

Może powinnas rzadziej naklaac Ystheal pod oczy? np. co 3-4 dni lub zupelnie zrobic skorze pod oczkami przerwe...? Ja osobiscie nie smaruje yesthealem pod oczami, poki co w tamtych okolicach wystarcza mi juvit.


PS Violet, przeczytaj post Sylwiastej na dole watku - opisuje ona swoje "podoczne" przygody z Diacnealem [tez z retinaldehydem].

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2006-02-22 o 10:49 Powód: dopisanie kilku slów
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 11:24   #27
Oleśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
Dot.: Ystheal + od Avene

J nakładam od 3 tyg Ystheal Avene codziennie wieczorem,rano acne-derm i nie zauwarzyłam nic. Pozdrawiam
Oleśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 12:51   #28
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ystheal + od Avene

No tak, ale mi właśnie najbardziej zalezy na poprawie stanu skóry pod oczami. Przeczytałam dział o retinoidach na biochemii i tam była m.in. informacja, że po pewnym czasie stosowania skóra może zgrubieć, zwiększyć swoją gęstość. Chciałabym taki efekt osiągnąć. Tylko chciałam się upewnić czy to co jest teraz to może być prawidłowa reakcja na początku.
Preczytałam post Sylwiastej już wcześniej i może spróbuję też z większą warstwą filtrów.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:56   #29
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ystheal + od Avene

Stosuje ostatnio Ystheal do twarzy ale pod oczy, skora ulega poprawie, po smutnych przygodach z Diacnealem pod oczy.
Na dzien Avene emulsja GRUBO! Albo krem pigwowy Hauschki pod Dermopediatrics LRP tez grubo.
Dziala
Na wiosne obiecuje sobie robic serum z kwasem askorbinowym zamiast retinaldehydu.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:54   #30
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ystheal + od Avene

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Stosuje ostatnio Ystheal do twarzy ale pod oczy, skora ulega poprawie, po smutnych przygodach z Diacnealem pod oczy.
Na dzien Avene emulsja GRUBO! Albo krem pigwowy Hauschki pod Dermopediatrics LRP tez grubo.
Dziala
Na wiosne obiecuje sobie robic serum z kwasem askorbinowym zamiast retinaldehydu.
To i ja moze tak co ktorys dzien zaaplikuje Ystheal pod oczy...a co mi tam. i tak sie grubo paćkam mleczkiem avene w tych okolicach
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.