Mata Ozonowa? Czy To Działa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 12:56   #1
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Arrow

Mata Ozonowa? Czy To Działa?


Mam nadzieje, ze nie było tego wątku, bo spradzalam w wyszukiwarce i nie znalazłam. Pare dni temu widziałam reklamę w TV maty ozonowej i jak to zobaczyłam to ta mata nie daje mi spokoju. Pomyślałam ze fajnie mieć w swojej łazience takie "jacuzzi", wyczytałam ze ta mata ma wiele zalet m.in.
  • Gdy pęcherzyki ozonu masują skórę, skóra absorbuje tlen atomowy z ozonu, który przenika do głębszych warstw skóry i dotlenia ją oraz nawilża,
  • Terapia ozonowa oczyszcza skórę oraz usuwa martwy naskórek (doskonały peeling)
  • Wpływa na opóźnienie procesów starzenia, w tym zmarszczek
  • Usuwa zmęczenie i jego oznaki
  • Likwiduje cellullit , rozstępy i inne choroby skóry
  • Opóźnia procesy starzenia
I własnie chciałam się dowiedziec czy ktoraś z was posiada takie cos w domu i czy to jest takie dobre jak reklamują, czy po prostu nastepny przereklamowany bubel. Boje się tego kupic tak w ciemno bo to dla mnie dosc spory wydatek (mata kosztuje 599zl). Czekam na jakies wypowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mata_2.jpg (71,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mata_3.jpg (44,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mata_1.jpg (69,4 KB, 14 załadowań)
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:04   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

kup zwykla mate i podłacz odwrotnie do odkurzacza,efekt bedzie taki sam

za 600 zł wolałabym pojsc na basen ,masaze lub zapisac sie na aerobik

sprawdz na allegro zazwyczaj sa tam wszytskie cudowne wynalazki z tv marketów
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:06   #3
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Ozonowa ?
.....
mam nadzieje ze to tylko taka nazwa bo ogolnie ozon jest bardzo bardzo szkodliwym gazem dla czlowieka
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:14   #4
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

jakos nie wierze w te wszystkie dobroczynne dzialania maty...
az dziw ze do tego jeszcze nie "sprzata pierze i gotuje!"
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:18   #5
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

hehehe To samo chcialem napisac ale sie powstrzymalem
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:22   #6
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

mialem kiedys cos podobnego, watpie zeby to mialo jakies inne znaczenie poza masazem wodnym, napewno nie usunie cellullitisu. Faktem jest ze przyjemnie sie lezy w takim domowym hydromasazu
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 11:55   #7
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

ozon jest bardzo zdrowy dla czlowieka .... i odmladza... wiec nie rozuemim twojej wypowiedzi .. moze ktos kto uzywal jej prez 6 tygodni moze sie wypowiedziec ( taki jest minimalny czas na osiagniecie efektow)??? http://www.tvmarket.pl/tshop.asp?ac=IZD&ID=302 chodzi mi o taka mate ... Czy ona dziala???
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 13:38   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Miałam okazje mieć taka mate.Ale nie ta z tv shopu tylko inną i troche droższą.No i tak po pierwsze niezaprzeczalnie jest to przyjemne i relaksujące.Zresztą zależnie od programu może też pobudzać.
Akurat jak stosowałam tą mate to byłam na lekkiej diecie i stosowałam kremy antycellulitowe i faktycznie schudłam a cellulit się zmniejszył.Tyle, że nie wiem na ile to działanie maty, na ile kremu a na ile diety.Razem te 3 składniki dały niezły efekt.
No i to tyle.Cudów nie należy oczekiwać ale jak ktos ma kase to czemu nie.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 15:47   #9
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

no ja tez jestem ciekawa jak ona tak naprawde dziala,ale napewno nie wywalilabym 600 zł na nia
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 11:45   #10
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

ktos jeszcze moze cos doda??
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:16   #11
jaszczura
BAN stały
 
Avatar jaszczura
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szwecja
Wiadomości: 208
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

ja mam w domu taka mate i nie widze zadnej roznicy poza tym ze fajnie masuje no i przyjemne jest to odprezenie ale watpie czy usuwa cellullit
jaszczura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 14:28   #12
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Hm.

No ozon w stężeniu ''wiekszym'' jest szkodliwy dla zdrowia.
Ale nie wiem, co to za wynalazek z chemicznego punktu widzenia.

Jesli taką matę potraktować jako takie ''dżakuzi'' - no to hm - no można pomysleć.

Nie wierzę w żadne właściwości takiej maty. Taka sama to bzdura jak ''motylki pojędrniajace biust''.

Przypomina mi to Dziki Zachód i zielone płyny na wszystko.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:34   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Cytat:
ozon jest bardzo zdrowy dla czlowieka .... i odmladza... wiec nie rozuemim twojej wypowiedzi .. moze ktos kto uzywal jej prez 6 tygodni moze sie wypowiedziec ( taki jest minimalny czas na osiagniecie efektow)??? http://www.tvmarket.pl/tshop.asp?ac=IZD&ID=302 chodzi mi o taka mate ... Czy ona dziala???
Ozon ma bardzo silne właściwości utleniające z tego co pamiętam, ale wątpię, aby to było takie zdrowe dla człowieka.
''Zalety'' czystego tlenu również są bardzo szeroko dyskutowane

Nie szukając daleko, wklejam natomiast to:

''Ozon - powstaje w sposób naturalny w górnych warstwach atmosfery, otaczając Ziemię. Ozon chroni życie na Ziemi przed niszczącym działaniem promieniowania ultrafioletowego (UV) emitowanego przez Słońce. Przy powierzchni Ziemi, ten sam ozon jest szkodliwy dla wszystkiego co żyje;

powoduje zanieczyszczenie powietrza, przyczyniając się do problemów zdrowotnych człowieka, negatywnie wpływa na wegetacje roślin. Ozon jest głównym składnikiem miejskiego smogu.
Ozon jest najbardziej uciążliwy w ciągu dnia w miesiącach letnich, ponieważ większe nasłonecznienie i wyższa temperatura sprzyjają powstawaniu ozonu.

Ozon nie jest emitowany do atmosfery bezpośrednio - powstaje wówczas gdy tlenki azotu (NOx) oraz lotne związki organiczne (VOCs) reagują ze sobą w cieple i przy nasłonecznieniu.

Wdychany ozon negatywnie wpływa na zdrowie człowieka.
Nawet w niewielkich stężeniach, ozon może wywołać problemy z oddychaniem oraz wzmóc astmę u dzieci, u ludzi z chorobami układu oddechowego, a nawet u zdrowych osób, które jednak pracują lub ćwiczą na zewnątrz podczas dni, kiedy występuje smog
.

Najbardziej narażone na działanie ozonu są dzieci - przebywają one bowiem "na powietrzu" zwłaszcza latem, a ich płuca nie są do końca wykształcone. Długotrwałe wystawienie na działanie ozonu może prowadzić do przedwczesnego starzenia płuc oraz przewlekłych chorób dróg oddechowych''.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 13:21   #14
sava86
Raczkowanie
 
Avatar sava86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 135
GG do sava86
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Hello! Interesuje mnie rowniez efekt po minimum 6tyg stosowaniu maty ozonowej...

Edytowane przez sava86
Czas edycji: 2011-12-16 o 10:26
sava86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:50   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Tia jasne , zgłaszam jako reklama.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:24   #16
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Ja mam ozonomatic czy jakoś tak i kupiliśmy to przez naciągaczke wstrętną, przyszła na prezentacje do nas tego i potem zostawiła że niby można wypróbować i do 10 dni do niej zadzwonić jeśli chce się zrezygnować a potem nie można się było do babska dodzwonić i po 10 dniach już umowa zatwierdzona i trzaba było płacić . Ale ta mata fajna sprawa faktycznie jak sie systematycznie kompałam to i schudło mi się i cera ładniejsza a teraz leży w kącie bo mi się znudziło .
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 10:12   #17
envy29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Tia jasne , zgłaszam jako reklama.
Szkoda gadać... zgłaszaj jak chcesz, rozumiem że jakbym narzekała na firmę to nie ma problemów, ale jak coś pozytywnego to już jest podejrzane. Jakie to typowe dla naszego wspaniałego kraju. A może chodzi o to, że to pierwszy post a nie n-tysięczny? No może ale każdy musi od czegoś zacząć, ja zaczynam od tego na temat czego mam coś do powiedzenia (napisania) i co może komuś pomóc - choćby zaoszczędzić kilka tyś. zł, co potwierdza poprzedni post.
envy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 10:20   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Cytat:
Napisane przez envy29 Pokaż wiadomość
Szkoda gadać... zgłaszaj jak chcesz, rozumiem że jakbym narzekała na firmę to nie ma problemów, ale jak coś pozytywnego to już jest podejrzane. Jakie to typowe dla naszego wspaniałego kraju. A może chodzi o to, że to pierwszy post a nie n-tysięczny? No może ale każdy musi od czegoś zacząć, ja zaczynam od tego na temat czego mam coś do powiedzenia (napisania) i co może komuś pomóc - choćby zaoszczędzić kilka tyś. zł, co potwierdza poprzedni post.

przestan mi wyjeżdzac z takimi tesktami o pieknym kraju ,sie nie podoba granic juz nie ma
kazda osoba ktora sie tu pojawia i od razu ładuje pozytywy ,podaje linki jest traktowana jako reklama,marketing szpetany i inne sposoby nabicia w butelkę.
wystarczy?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:40   #19
envy29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
przestan mi wyjeżdzac z takimi tesktami o pieknym kraju ,sie nie podoba granic juz nie ma
kazda osoba ktora sie tu pojawia i od razu ładuje pozytywy ,podaje linki jest traktowana jako reklama,marketing szpetany i inne sposoby nabicia w butelkę.
wystarczy?
Nie, nie wystarczy, w tym wątku są conajmniej 2 linki, więc nie wyjeżdzaj z reklamą czy marketingiem szeptanym - trzeba było je też usunąć. A to gdzie mieszkam to tylko i wyłącznie moja sprawa więc uwagi na temat otwartości granic są conajmniej infantylne.
envy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 08:48   #20
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Cytat:
Napisane przez envy29 Pokaż wiadomość
A ja mam, używam od dwóch lat i już nie mogłabym zrezygnować ani zamienić na żadną wanne z hydromasażem albo coś innego.

Mam dokładnie ten model: http://www.medicom.bielsko.pl/index....id=8&Itemid=20

Zapłaciłam około 2800zł (chociaż na stronie jest ponad 4000zł - bez problemu dostałam rabat!)

Dużo by pisać, ale efekt po wyjściu z wanny jest powalający, stosuję praktycznie codziennie - po kąpieli czuję się tak jakbym dopiero wstała z łóżka i wypiła kawę dlatego nie zalecam stosowania tego bezpośrednio przed spaniem ale minimum 2-3 godziny przed.

Dodatkowo ten model, który mam jest bardzo cichy i ma niesamowicie wygodną matę - przy innych plastikowych matach (przetestowane oczywiśćie na prezentacjach) zostawały mi czerwone ślady na plecach i pośladkach, nie mówiąc już że po 5 minutach chciałąm wstać i wyjść z wanny...

Więc, generalnie same plusy i niezauważalne minusy
Ile Ty i Vasterek dostajecie za post?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:52   #21
Janek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2260349 2]Ja mam mata ozonowa czy jakoś tak i kupiliśmy to przez naciągaczke wstrętną, przyszła na prezentacje do nas tego i potem zostawiła że niby można wypróbować i do 10 dni do niej zadzwonić jeśli chce się zrezygnować a potem nie można się było do babska dodzwonić i po 10 dniach już umowa zatwierdzona i trzaba było płacić . Ale ta mata fajna sprawa faktycznie jak sie systematycznie kompałam to i schudło mi się i cera ładniejsza a teraz leży w kącie bo mi się znudziło .[/QUOTE]

czyli jednak działa ta mata? zastanawiam się w ogole nad mata albo wanna do masażu, wie ktos moze jakie są różnice?
Janek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:50   #22
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Witam

Zastanawiam się nad kupnem TEJ maty...
Ma ją może któraś z Was?
Głównie chodzi mi o walory masujące, bo chciałabym ją kupić dla rodziców na rocznicę ślubu. No i czy jest głośna
Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:37   #23
Hippie94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

Korzystam z maty, do której link podała adaikaka i muszę przyznać, że nawet się sprawdza Ogromnym plusem jest to, że nie trzeba korzystać z opcji ozonu, gdyż bez problemu można ustawić ową matę na sam masaż (tym lepiej, bo ozon raczej nie słynie ze swego dobrotliwego działania jeśli chodzi o wpływ na organizm ludzki). Pilot można przymocowac do wanny, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Ale jest jeden minus - niekiedy przez nieuwage mozna przycisnac mate stopami u wylotu rury i wtedy jest ryzyko, ze rura wypadnie, gdyz jest zbyt duze stezenie powietrza, a mocowanie rury z mata nie jest niewiadomo jak stabilne. Po hydromasazu skora jest bardziej napieta, ujedrniona, ale poza tym nie zauważyłam większych efektów, które niby miały się pojawić jak zniknięcie celluitu czy rozstępów.
Hippie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:51   #24
Oluniunia
Raczkowanie
 
Avatar Oluniunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Mata Ozonowa? Czy To Działa?

a ja mam mate kupioną na allegro za ok 300 zl Moja mamuśka sobie ją zażyczyła. Ja używam ją od ok miesiąca, staram się co najmilej 2 razy w tyg ( częściej nie mogę ponieważ mieszkam częściowo u chłopaka i głupio mi wejść tam z matą pod pachą i okupować łazienkę przez godzinę ) Co do cellulitisu nie mogę się wypowiedzieć ponieważ jestem na hormonach i puki nie odstawie nic mi nie pomaga ale skóra jest mięciutka i przede wszystkim można się niesamowicie odprężyć Co do drogich oryginałów nie wiem jak z nimi jest, ale myślę że kiedyś zainwestuje
Oluniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.