Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 18:52   #1
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx

Biura Podróży, opinie, doświadczenia


Drogie wizażanki,chciałabym abyście wypowiedziały się na temat biur podrózy z których korzystałyście-czy warto,jakie ceny itp.
Wybieram się w tym roku z moim TŻ do Hiszpanii,jako że chcemy skorzystać z wypoczynku,nie obozu zastanawiamy się nad wyborem biura.Chcę więc znaleźć coś pewnego,dobrze by było też żeby było w miarę tanio Ja do tej pory korzystałam tylko z usług krakowskiego Arionu i Triady-oba godne polecenia
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 18:54   #2
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Biura Podróży

chcialam Ci polecic Triade ale widze ze sama juz wyprobowalas ich uslugi
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:03   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Biura Podróży

Ja mam 2 biura z ktorych uslug jestem bardzo zadowlona:
1 biuro to Buksa Travel - oferuja tylko wczasy we Wloszech, ale Wlochy to akurat moj ulubiony kraj, wiec ja tam moge jezdzic bez przerwy Bylam od nuch 2 razy we Wloszech, moi rodzice z siostra 3 razy. Hotel prowadzony przez Polakow (co moim rodzicom zwlaszcza pasowalo ), wysmienite posilki serowowane 3 razy dziennie, mozliwosc wycieczek itd.
www.buksatravel.pl

2 biuro to Orlando Travel - bylam od nich w Hiszpanii.
http://www.orlando.com.pl

Z uslug triady tez korzystalam jakis czas temu - dokladnie to byly wczasy we Francji, w Nicei.
Ale moim numerem 1 jest BuksaTravel Na to biuro trafilismy przez znajomych i tak juz zostalo
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:08   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Biura Podróży

Jeśli interesuje Was Hiszpania to naprawde polecam Orlando Travel, jeśli Włochy to BuksaTravel
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:13   #5
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

Dodam jeszcze że najlepiej gdyby dało radę lecieć samolotem bo niewyborazam sobie kolejny raz męczyć się w autokarze i stracić 4dni wycieczki
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:17   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Biura Podróży

Ech, do Hiszpanii akurat jechalam 2 dni autokarem Samolotem...hm....to może biuro Itaka?:
www.itaka.pl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:21   #7
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Biura Podróży

a czy może ktoraś z Was byla na wakacjach w Grecji i moze cos polecic?
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 19:24   #8
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

Zapoznałam się juz z ofertą Itaki,i mają straszne ceny jak narazie Triada ma najlepszą ofertę Wogóle zauważyłam że w tym roku coś mało biur oferuje wyjazdy na wybrzeża Hiszpanii,w bardziej znanych biurach dominują wyspy,tzn Majorka,Lanzarote itp
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:27   #9
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

Romesko ja byłam w Gracji,na środkowym "palcu" półwyspu Chalkidiki,w miejscowości Metamorfosis.Kraj ogólnie przepiękny,wspaniały jednak tam gdzie ja trafiłam to była istna dziura,zadupie,że tak brzydko powiem dobre dla emerytów potrzebujących ciszy i spokoju,nie dla osób chcących się bawić.Słyszałam jednak z opowiadań znajomych że świetnie jest w Leptokarii czy na Riwierze Olimpijskiej.
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:34   #10
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Romesko ja byłam w Gracji,na środkowym "palcu" półwyspu Chalkidiki,w miejscowości Metamorfosis.Kraj ogólnie przepiękny,wspaniały jednak tam gdzie ja trafiłam to była istna dziura,zadupie,że tak brzydko powiem dobre dla emerytów potrzebujących ciszy i spokoju,nie dla osób chcących się bawić.Słyszałam jednak z opowiadań znajomych że świetnie jest w Leptokarii czy na Riwierze Olimpijskiej.
O tak, na Riwierze Olimpijskiej jest miejscowośc Paralia - w sam raz dla młodych ludzi
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:53   #11
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Biura Podróży

Oj ja triady wogóle nie polecam ;(
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 20:12   #12
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez daphne81
Oj ja triady wogóle nie polecam ;(
mozesz powiedziec dlaczego? ja wyjezdzalam z Triada i bylam bardzo zadowolona, znajoma rowniez ale ogolnie o Triadzie krazy wiele negatywnych opinii, ale najczesniej zaslyszanych od kogos... chce z nimi jechac takze w tym roku wiec kazda opinia z pierwszej reki jest wazna
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:20   #13
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Biura Podróży

Byliśmy z TŻ w Egipcie z Triady, hotel miał miec 4 * a miał może ze 3, plaża było po drugiej stronie ulicy dlatego hotel nawet wśród miejscowych miał ocene 3*. Rezydentka była fatalna, wogóle hotel się zepsuł odkąd wzieła go w "obroty" Triada.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:26   #14
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nekome
mozesz powiedziec dlaczego? ja wyjezdzalam z Triada i bylam bardzo zadowolona, znajoma rowniez ale ogolnie o Triadzie krazy wiele negatywnych opinii, ale najczesniej zaslyszanych od kogos... chce z nimi jechac takze w tym roku wiec kazda opinia z pierwszej reki jest wazna
Ja "porównywałam" opinie wakacyjne z koleżanką - ja byłam w Tunezji z EximTours, ona w Turcji z Triadą. Ja miałam standard 3*: pokoje codziennie były wysprzątane, rezydentka na miejscu, jedzenia do woli (gdybyś była zainteresowana,mogę udzielić więcej info); moja koleżanka z Triadą w 3* miała brudno, jedzenie wydzielali (naprawdę -np. tylko po 1 jakju na osobę), a piloci oszukiwali ich na wycieczkach- kupowali bilety dla wszystkich i nie chcieli dawać ich (ludzie chcieli na pamiątkę) w końcu się okazało że były tańsze niż pilotka mówiła.

W Grecji byłam na płw. Chalkidiki i wspominam to wspaniale, tylko że to biuro już niestety,nie istnieje.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:26   #15
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez daphne81
Byliśmy z TŻ w Egipcie z Triady, hotel miał miec 4 * a miał może ze 3, plaża było po drugiej stronie ulicy dlatego hotel nawet wśród miejscowych miał ocene 3*. Rezydentka była fatalna, wogóle hotel się zepsuł odkąd wzieła go w "obroty" Triada.
a jak hotel byl oznaczony w katalogu? bo u mnie jest napisane ze najwyzsza miejscowa kategoria, cztery gwiazdki w katalogu...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:28   #16
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez daphne81
Byliśmy z TŻ w Egipcie z Triady, hotel miał miec 4 * a miał może ze 3, plaża było po drugiej stronie ulicy dlatego hotel nawet wśród miejscowych miał ocene 3*. Rezydentka była fatalna, wogóle hotel się zepsuł odkąd wzieła go w "obroty" Triada.
za to ja nie polecam ecco holiday i exim tours. bylam w maju rok temu w egipcie i bylo tragicznie. nawet nie mam sily pisac co bylo nie tak - po prostu wszystko, poczawszy od startu samolotem skonczywszy na podrozy powrotnej, blleee. jak widac to nie tylko triadzie nie wypalila wycieczka do egiptu . z tego co slyszalam, to niemieckie biura podrozy sa dobre.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-03-24 o 12:19
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:47   #17
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

Kurcze to mnie teraz wystraszylyscie ja już byłam z Triadą w Hiszpanii i wszystko było w najlepszym porządku.Qrcze,teraz to już nikomu nie mozna ufać
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:58   #18
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Biura Podróży

2 lata temu byliśmy w Egipcie dokładniew Hurgadzie z ecco holiday i było cudownie, hotel Palam de Mirette przepiekny, czyściutki i tyle jedzenia, prosto z pokoju wychodziłam na plaże - poprostu cudo. Co do Triady to w katalogu Roma miała 4* ale miejscowi dają jej tylko 3 bo nie ma plaży przy hotelu tylko po drugiej stronie z resztą plaż tragiczna, kamienista i brudna, jedzenie był kiepskie i ciągle to samo, pokój posprzatany porządnie jak zostawiło sie bakszysz, ciągle zepsute windy. Razem z nami w Egipcie w tym samym czasie byli nasi znajomi, którzy mieszkali w hotelu Empaier czy jakoś tak - jest to hotel 3* u miejscowych ma mocne 3*, plaża może 15m od hotelu, super jedzenie, ładne pokoje. A co do kupowania wycieczek fakultatywnych to nigdy nie kupujcie ich u rezydentów bo przepłacicie nawet 150% dla przykładu za 2 dniowy Kair płaciliśmy 60 $ od osoby a u rezydentki kosztował 120 $. Byliśmy też w grudniu na Dominikanie z TV podróże, było wszystko super - polecam.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:59   #19
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Biura Podróży

ach słyszałam jeszcze, że Triada się sprawdza tylko na wycieczkach po Europie
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 21:00   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Biura Podróży

Ja z Triada bylam tylko raz jak pisalam, we Francji i bylo calkiem ok, tylko wlascie jak rok pozniej chcielismy gdzies pojechac to zaczelismy wtedy slyszec mnostwo zlych opinii o tym biurze. W ogole to ponoc mialo przestac istniec, ale okazalo sie, ze istnieje...To byl bodajże 2001 rok. I zrezygnowalismy z tego biura i trafilismy wtedy na BuksaTravel i OrlandoTravel.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:34   #21
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

daphne a jak to jest z tymi wycieczkami fakultatywnymi? jeśli nie u rezydenta to gdzie kupić?
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:14   #22
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Biura Podróży

Zaznaczam, że ja po Europie nie jeżdżę, tzn, zwiedziłam juz sobie częśc nadmorskiej Europy jak jeszcze nie było Uni - teraz jest tam za drogo no i nie tak pięknie i gorąco jak np. w Egpicie. Co do Egiptu i Dominikany to wycieczki wykupywaliśmy u miejscowych, zawsze sie tacy znajdą i sami zaproponują, Najczęściej jedzie się tym samym autobusem np. do Kairu czu Luxoru co ludzie wykupujący wycieczki u rezydentów. Logiczne - rezydent to pośrednik, i bierze swoją dolę za to,że nam tą wycieczkę załatwia. Nurkowanie też o tysiąc razy lepsze z Egipcjaninami niż z polskimi nurkami, no i tansze.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:49   #23
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Biura Podróży

jesli chodzi o biura to nie polecam triady. godne zaufania jest scan holiday. bylam tez z selectours i bylam zadowolona chociaz wiem ze inni na to biuro narzekali.
co do hotelu to zalezy gdzie sie jedzie, zawsze w afryce (Egipt, Tunezja, maroko itp) to trzeba wybrac hotel co najmniej 4gwiazdkowy!
duzo o wakacjach, hotelach, jest na forum na www.wakacje.pl
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 10:54   #24
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Biura Podróży

Więc może ja pomogę, ogólnie nie polecam wczasów z Triady, Itaki, po pierwsze klienci nie są zbyt zadowoleni ża taką cenę chcieliby więcej (mam praktyki w biurze podró.zy) z doświdczenia mogę polecić małe biura podróży które sprzedają wczasy, wycieczki wielu firm, możesz wtedy porównać kilka ofert nie tylko jednego biura. No i te biura małe mają czasem niższe ceny niz te firmowe, podam przykład mamy katalogi z Triady, ale cennik mamy inni niż oni ceny dużo niższe niż w ich salonach czemu? nie mam pojecia.
Gdybyś potrzebowała jakiś bliższych informacji służe pomocą
POzdrawiam!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:06   #25
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Molca
zawsze w afryce (Egipt, Tunezja, maroko itp) to trzeba wybrac hotel co najmniej 4gwiazdkowy!
Tu bym polemizowała- byłam w Tunezji w hotelu 3* (wg biura miał 2,5*, wg miejscowej kategorii były to 3*)- owszem, mieliśmy 5 min drogi do plaży, ale hotel był czysty, posiłki dobre i w wystarczającej ilości, obsługa miła i uczynna, pokoje codziennie wysprzątane. Gdy raz wycieczka nam się przedłużyła i przyszliśmy 5 min przed końcem kolacki, to jedzenie na nas czekało i zostaliśmy miło obsłużeni.
Moja kuzynka była w hotelu 4,5*w Turcji- mieli daleko od plaży (tzn niby blisko w linii prostej, ale dojeżdzali busikiem, bo drogą wychodziło ponad 2 km) i mimo wykupionej opcji all inclusive- jedzenia było mało, jeśli ktos przyszedł później to już nie było jedzenia. Pokoje nie były codziennie sprzątane, a co gorsza nie była zmieniona pościel gdy przyjechali do hotelu (musieli sie upominać, bo przecież nie chcieli spać w pościeli po komś). Napoje miały być w dowolnej ilości przez cały dzień- kelner nalewał ociupinę i pokazywał, że już więcej nie ma i nie dostaną. Po porwocie sądzili sie z biurem o zwrot kosztów.

Tak więc bazując na opinii, że hotel musi mieć co najmniej ileś tm gwiazdek - można sie zawieść na wczasach.

Najlepiej przed wybraniem konkretnego hotelu popytać na różnych forach osób, które w nim były. Wiadomo, że ile osób tyle opinii, ale zawsze można na podstawie ich opisów wyrobić sobie swoje własne zdanie.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:08   #26
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Pracowałam w biurze podróży, znam ten rynek. Co chcecie wiedzieć?

Z daleka trzymać się od: Kopernik; gazetkowe No Name Triady i innych biur - wybierajcie konkretne hotele, NIGDY oferty typu "ruletka"; cieszyński Damptour - Chalikidiki - istnieje poważne ryzyko, że wylądujecie w obskurnym hotelu z czeską kucharką zamiast w przestronnych apartamentach z aneksem kuchennym

Natomiast co musicie wiedzieć: biura podróży naprawdę mają niewielki wpływ na godziny wylotów - to uzależnione jest od rozkładu lotów na całym świecie (jeśli samolot z Egiptu wylatuje dajmy na to o 16:00 naszego czasu, i ma wracać z nową pulą turystów, to nie łudźmy się, że z Polskiego lotniska wyruszy wcześniej niż ok. 20 - 21) - ale to tylko przykład.

Biura podróży nic nie poradzą na to, że samolot sie spóźni, bo za późno wyleciał z pierwszego lotniska - a powodów takiej sytuacji może być i tysiąc.

Nie dajcie sobie wciskać kitu, że musicie (podkreślam MUSICIE) wykupić u rezydenta wycieczki fakultatywne - to jest największe kłamstwo jakie w życiu słyszałam (od klientów zresztą ). Nawet w krajach arabskich możecie BEZPIECZNIE wykupić sobie wycieczkę o połowę taniej w miejscowym biurze podróży - nie na bazarze - w biurze Tylko sprawdzajcie czy ma polisę - mają obowiązek ją wam okazać. W Hurghadzie sa polskie biura podróży - polecam. W Turcji to samo - w Tunezji polecam samodzielne wyprawy ich komunikacją (działa nadzwyczaj dobrze). Pamiętajcie, że w pociągu nie należy pić wina czy innego alkoholu - na to patrzą źle. Grupka 6-8 osób świetnie poradzi sobie jeżdżąc mini busem - większe taksówki po prostu.

Uff... Pytajcie jeśli chcecie cos wiedzieć
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:23   #27
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Biura Podróży

byłam z triada we Włoszech i w Grecji (7+7), z obu jestem b.zadwolona. Wiadomo wszystkim się nie dogodzi, były również takie osoby, które skarżyły się na brak polskich kanałów <kto jedzie za granice oglądać tv >. Tak pozatym znam wiele osób, które bardzo sobie chwalą Turcję<z triadą>, sama mam ochotę jechać na nią, ale ta ''ptasia grypa'' ehhh . Z czystym sumieniem polecam Triadę, również orientuję się w branży i naprawdę za taką cene jest adekwatny standard. Jeśli ktoś chce wyższy standrad polecam Sigma Trvel i Logos
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:29   #28
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Biura Podróży

kamaO w takim razie jakim biurom można zaufać?Myślałam że na tych większych,bardziej znanych można polegać a tymczasem... Pociesza mnie tylko myśl że nie jadę bardzo daleko,że to zawsze Europa,i że znam dobrze hiszpański więc w razie czego jakoś dam sobie radę
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:33   #29
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Pociesza mnie tylko myśl że nie jadę bardzo daleko,że to zawsze Europa,i że znam dobrze hiszpański więc w razie czego jakoś dam sobie radę
Nati, a czy w takiej sytuacji nie lepiej byłoby sobie samemu zorganizować wyjazd? Możesz wynająć sobie kwaterę nad morzem, z transportem przy takiej ilości połączeń lotniczych też nie powinno być problemu. Zwłaszcza ze znasz dobrze hiszpański...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:52   #30
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
kamaO w takim razie jakim biurom można zaufać?Myślałam że na tych większych,bardziej znanych można polegać a tymczasem... Pociesza mnie tylko myśl że nie jadę bardzo daleko,że to zawsze Europa,i że znam dobrze hiszpański więc w razie czego jakoś dam sobie radę
Musisz niestety liczyć się ze sporym wydatkiem jeśli planujesz podróż lotniczą. I tutaj zajrzyj na stronę Ecco Holiday, Triady również Ja tylko uprzedzam przed kupowaniem "w ciemno" - w umowie MUSI być nazwa hotelu, a nie tylko jego kategoria.
Jeśli jednak dałabyś się namówić na autokar, to szczerze polecam Orlando Travel - mają hotele na poziomie, bogate wyzywienie (z tego co wiem to 3 razy dziennie) FB, dobre autokary i fajną ofertę wycieczek - których wcale nie musisz kupować.
W który region Hiszpanii planujesz uderzyć? Orlando organizuje wypoczynek raczej w Katalonii, więc jeśli chcesz jechać bardziej na południe to zostaje faktycznie samolot (Itaka, Ecco, Scan - tylko te ceny i chyba Sigma Travel). Jakby co to pytaj dalej

A może faktycznie na własną rękę byłoby dla Ciebie wygodniej?

AHa! Zapomniałam: Rainbow Tours - nigdy sie na nich nie zawiodłam, a w sezonie wysłałam z nimi sporo osób na wypoczynek
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.