Bardzo prosze o pomoc w wyborze prostownicy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-04, 23:48   #1
lacara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 25
GG do lacara

Bardzo prosze o pomoc w wyborze prostownicy!!!


Mam naturalne krecone wlosy i od dwoch lat prostuje je zwykla prostownica o mocy max 150W...Przez ten czas zdazyly sie one zniszczyc, nie sa juz tak podatne na prostowanie a efekt jest krotkotrwaly...Teraz chcialbym kupic taka prostownice, ktora nie bedzie niszczyla wlosow...Cena nie gra roli, chce najlepsza...Najlepiej z ceramicznymi, szerokimi plytkami, z nagrzewaniem w kilka sekund, regulacja temperatury i moca min 100W...Bardzo bardzo prosze o doradzenie konkretnej prostownicy...nie wiem jakiej firmy urzadzenie kupic i jaki model...
lacara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 10:59   #2
lacara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 25
GG do lacara
Re: Bardzo prosze o pomoc w wyborze prostownicy!!!

Ratunku!!! Przeciez co trzecia z Was uzywa prostownicy...jestem zdesperowana...mam juz dosyc tej tandety ktorej uzywam!
lacara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 11:08   #3
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Re: Bardzo prosze o pomoc w wyborze prostownicy!!!

Niedawno był wątek pt. "ranking prostownic", tam znajdziesz mnóstwo opinii.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 11:48   #4
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Bardzo prosze o pomoc w wyborze prostownicy!!!

Rowniez odsylam do wątku: Najlepsze prostownice. Tam jest mnostwo opinii z ktorych wynika ze najlepsze są profesjonalne prostownice: efalock, wigo, ga.ma, babyliss.

Ja polecam efalocka. Szybko sie nagrzewa, ma regulacje temperatury,ma ceramiczne plytki (nie sa szerokie ale to nie ma wiekszego znaczenia- mam dlugie wlosy a mimo to prostownica sprawuje sie swietnie; i jest bardzo poręczna).

Efalock co prawda jest drogi (ponad 300 zl ale czasem na allegro da się kupić taniej) ale na pewno jest wart swojej ceny. Warto zainwestowac w lepszy sprzet.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:16   #5
nike777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 21
GG do nike777
Dot.: Bardzo prosze o pomoc w wyborze prostownicy!!!

Strona techniczna prostownicy: długi gruby kabel- fryzjerski, po pierwsze aby nie krępował swobody ruchów, po drugie jest bardziej wytrzymały niż ten w prostownicach za 80zł. To była pierwsza rzecz jaka się sugerowałam przy zakupie prostownicy, ma to znaczenie przy używaniu prostownicy w różnych krajach, w których siła prądu jest słabsza niż kraj produkcji prostownicy (grubości kabla dotyczą także suszarek, lokówek itp.). I druga najwazniejsza rzecz: płytka, na której nie znam się zupełnie. I przydałaby się opinia fizyka co jest lepsze i mniej niszczy włosy. Osobiście kupiłam prostownice turmalinowo-ceramiczna Babylisss pro 230C 2085BU. Polecona przez koleżanke, jeszcze jej nie użyłam, bo zastanawiam się nad wymianą na PhilipsTRESemme Salon Shine Diamond Straightener z technologią EHD cokolwiek to znaczy. Czy ktoś mi moze wytłumczyc na czym to polega i czy wymieniać czy zostać przy Babyliss-ie, mam straszny dylemat,bo wydaje mi sie ze obydwie sa dobre. Babyliss testowalam u kolezanki i byla lepsza niz moja stara prostownica,a może Philips TreSemme jest lepszy?Niestety nie mam pojęcia jak działa, czy ktoś moze mi doradzić, czy któraś z Was używała lub ma nadal prostownice Philipsa o której wspomniałam?
nike777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.