wyglądam jak córka młynarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 10:13   #1
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Wink

wyglądam jak córka młynarza


witam witam i drogę pytam jestem bledziusieńka jak ściana mam sińce pod oczkami RATUNKU DZIEWCZYNY co mam porabiać?
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:17   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

To, że jestes blada to chyba raczej atut jasna cera jest sliczna, a na sińce pod oczami to nie wiem co może pomuc - okłady z ludu, torebek herbaty...ewentualnie jakiś dobry korektor.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:24   #3
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

dziękuję Ci bardzo ale wszyscy mnie pytaja czy nie jestem przypadkiem chora bo wyglądam tak blado juz mnie to drażni a co do sinców to na pewno wypróbuję Twoje rady pozdrawiam gorąco
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 13:10   #4
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

ja też mam taką jasną cerę ale mi się to bardzo podoba uważam że dużo lepiej wygląda jasna twarz, ale z drugiej strony ciało zdecydowanie korzystniej opalone a ja się opalam na czerwono (jeśli w ogóle mi sie uda)
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 13:38   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Witam. Na since pod oczami tak naprawdę nic do końca nie pomoże, polecam jednak kremy ze świetlikiem , są w miare dobre i okulary żelowe na zimno.
Jesli chodzi o bladą karnację , tez taką posiadam. Moim zdaniem to atut, powoli wraca ona do łask Jeli chcesz by zdrowiej wyglądała proponuje od czasu do czasu soczek marchewkowy ( niezbyt wiele bo to nie najlepsze dla wątroby , a za dużo moze spowodować , że Twoja cera będzie pomarańczowa),puder lekko brązujacy na policzki , lub samoopalacz na ważniejsze okazje, ale o juz osobny temat .
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:21   #6
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Na sińce pod oczami polecam korektor specjalnie pod oczy, taki w pisaku na przykład, L'oreal ma chyba coś takiego. Dobrze, gdyby był rozświetlający.
A na blada twarz bronzer: ja bardzo lubię ten w kompkcie z Sephory, bo ma jasny odcień, jest bardzo duży (coś koło 30 gramów), tylko pędzel już sobie samemu trzeba dokupić.
Jeśli o mnie chodzi, to wolę puder brązujący niż samoopalacz, bo z tym ostatnim za dużo zachodu.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:45   #7
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Hm cere mam rowniez bladziutka (nie zapomne komentarzy typu 'polozysz sie na przescieradle i znikniesz') a since pod oczami tez dotycza mojej osobki W kazdym razie obecnie jakos sobie z tym radze. Od czasu do czasu korzystam z solarium - co jednak nie daje natychmiastowych efektow w przypadku mojej karnacji. Na codzien uzywam brazujacego pudru (efekt dosc naturalny - nie przesadzam zeby sie nie rzucac w oczy) Na since pod oczami metody nie mam- pozostaje korektor. Pozdrawiam
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:59   #8
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

balbinka27 mam doslownie taki sam problem, wszyscy zawsze mowia ze brakuje mi witamin i jestem anemiczka, ale juz sie tym nie przejmuje-taka moja uroda chyba
Od jakiegos tygodnia jem starta marchewke (czasami dwie) z lyzeczka(dwie) oleju i musze przyznac ze poprail sie stan mojej skory, wyglada zdrowiej
Bylam raz na solarium na 10 min, a wygladalam jakbym wyszla po 20 To zapewne dzieki marchewie Teraz tez zamierzam chodzc na solarium, ale na 5 min co tydzien, albo dwa
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:01   #9
Gadzinka
Przyczajenie
 
Avatar Gadzinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 26
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Ja też mam taką cerę, ale od jakiegoś roku biorę regularnie beta karoten i jestem o wiele ciemniejsza (dermatolog mi przepisał). Polecam taki firmy chance- 100 tabletek a w każdej 10 mg beta karotenu + wit e (ok 17 zł). Aha, i bardzo łatwo się potem można opalić.
Gadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 06:19   #10
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Thumbs up Dot.: wyglądam jak córka młynarza

dziękuję dziewczynki nawet nie wiecie jak fajnie mieć kogoś kto wie co to znaczy blada cera i nie mówi o Ty pewnie masz anemie weź się przebadaj a na sińce pod oczami to no z tą Twoją wątrobą to nie jest w porządku poprostu szok. Dzięki za rady na bank je wykorzystam Marchewa idzie w ruch już od dziś no i solarium też niestety żadnych pudrów i korektorów i kremów nie mogę używać bo jestem alergikiem i wszystko to mi szkodzi bo dostaję wstrętnych krost i straszę ludzi na około
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:24   #11
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Ja zawsze byłam blada i cienie pod oczami też mam,ale używam pod oczy korektora,trochę różu,codziennie jem marchewkę(pomaga na cerę) i jest ok!
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 07:45   #12
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez Durga
To, że jestes blada to chyba raczej atut jasna cera jest sliczna, a na sińce pod oczami to nie wiem co może pomuc - okłady z ludu, torebek herbaty...ewentualnie jakiś dobry korektor.
a te torebki herbaty to jakie i w jaki sposób bo chyba nie taki poprostu z suchę tylko zaparzone tak? no i jaka to herbata ma być?
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 10:53   #13
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Na podkrążone oczy są dobre okłady z mleka.Tak słyszałam.Podkrążone oczy mogą być tez wynikiem tego, że prowadzisz zły tryb zycia, czyli nie dosypiasz, źle sie odżywiasz, moga to byc objawy chorobowe itp.Często stosując nawet drogie kosmetyki nie można uwolnić sie od tych sinych "podków", bo niektóre osoby maja tendencje do ich występowania i nic sie na to nie poradziNie przejmuj sie, takie podkowki ma wiele z nas i nie jest to koniec swiata.Zacznij robic sobie oklady z mleka, to moze to cos pomoze.Probowalam juz kremow ze swietlikiem i roznych innych "cudownych" specyfikow, nic nie pomoglo:/.Obecnie wklepuje tylko zwykly żel chłodzący, no i stosuje te oklady, o ktorych predzej pisalam.
Ad.Blada twarz)
Jesli masz bardzo..bardzo jasna skore to sie ciesz..Tez bym taką chciała..:P POZDRAWIAM
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 11:56   #14
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez Naga
Na podkrążone oczy są dobre okłady z mleka.Tak słyszałam.Podkrążone oczy mogą być tez wynikiem tego, że prowadzisz zły tryb zycia, czyli nie dosypiasz, źle sie odżywiasz, moga to byc objawy chorobowe itp.Często stosując nawet drogie kosmetyki nie można uwolnić sie od tych sinych "podków", bo niektóre osoby maja tendencje do ich występowania i nic sie na to nie poradziNie przejmuj sie, takie podkowki ma wiele z nas i nie jest to koniec swiata.Zacznij robic sobie oklady z mleka, to moze to cos pomoze.Probowalam juz kremow ze swietlikiem i roznych innych "cudownych" specyfikow, nic nie pomoglo:/.Obecnie wklepuje tylko zwykly żel chłodzący, no i stosuje te oklady, o ktorych predzej pisalam.
Ad.Blada twarz)
Jesli masz bardzo..bardzo jasna skore to sie ciesz..Tez bym taką chciała..:P POZDRAWIAM
u mnie te siniaki to naszczęście nie zmiany chorobowe bo niedawno robiłam wszystkie badania bo mnie wszyscy nastraszyli że ja muszę być chora ( schudłam 25 kg w bardzo krutkim czasie)a wyniki pani doktor powiedziała że nigdy tak dobrych nie miałam jak mam teraz a sprawdziła wszystko Więc zostaje mi się pogodzić z tmi sińcami bo to chyba faktycznie taka moja uroda ale z mlekiem spróbuje. Czy ono mam byc ciepłe? pozdrawiam
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:02   #15
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Mleko ma być zimne).Okłady robie wieczorem, po uprzednim oczyszczeniu twarzy.Płatki kosmetyczne nasączam mlekiem i kłade na moje podkówki,całość zdejmuje po ok 7 minutach i nakładam żel rozjaśniajacy.Rezultat nie jest "ZASKAKUJĄCY", ale warto spróbować, może akurat Tobie pomoże
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 11:41   #16
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Też mam sińce pod oczami. Próbowałam rumianku, herbaty i zimnych okładów, ale albo podrażnia, albo przesusza. A od zimnego oczy po prostu strasznie bolą. Ostatnio wyczytałam na forum o witaminie c w kropelkach dla dzieci -jako o preparacie do twarzy - i sobie kupilam. Kładę też pod oczy - świetnie nawilża i rozjaśnia. Wypróbujcie sobie - koszt niski, niecałe 10 zł. Tylko najpierw poczytajcie o tym na forum. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę witamina c - i można czytać przez 3 dni
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:21   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez balbinka27
dziękuję dziewczynki nawet nie wiecie jak fajnie mieć kogoś kto wie co to znaczy blada cera i nie mówi o Ty pewnie masz anemie weź się przebadaj a na sińce pod oczami to no z tą Twoją wątrobą to nie jest w porządku poprostu szok. Dzięki za rady na bank je wykorzystam Marchewa idzie w ruch już od dziś no i solarium też niestety żadnych pudrów i korektorów i kremów nie mogę używać bo jestem alergikiem i wszystko to mi szkodzi bo dostaję wstrętnych krost i straszę ludzi na około
Wiesz jakim jesteś alergikiem, jakie masz problemy ze skórą i chcesz się dać naciągnąć na solarium?? Solarium mówię stanowcze nie
Napisałaś,że jesteś blada-nie napisałaś nic o swoim kolrze włosów, oczu, czy masz piegi, jak się opalasz,a to jest potrzebne do ustalenia naszego fototypu skóry.Jeżeli się okaże,że masz pierwszy fototyp skóry to możesz sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Poza tym niestety,ale solarium bardzo wysusza naszą skórę.

Radzę spróbować marchew, Kubusia lub beta-karoten w tabletkach.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:58   #18
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez Gadzinka
Ja też mam taką cerę, ale od jakiegoś roku biorę regularnie beta karoten i jestem o wiele ciemniejsza (dermatolog mi przepisał). Polecam taki firmy chance- 100 tabletek a w każdej 10 mg beta karotenu + wit e (ok 17 zł). Aha, i bardzo łatwo się potem można opalić.

a po jakim okresie czasu widac efekty??????? i czy po długim zażywaniu beta-karotenu skora nie robi sie pomaranczowa?? i na jak dlugo starcza to opakowanie (100 tabletek)???
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:01   #19
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

witaj Natti no więc tak kolor włosów naturalny widziałam ostatnio mając 18 lat hihi ale jak widze odrosty to mysie nijakie oczy mam w kolorze niebieskim piegi pojawiaja się latem w niedużej ilości (kiedyś było ich mnóstwo) a opalam się coś tak jakby czerwono ale jeszcze tego samego dnia robi się z tego ładny brąz na solarium chodziłam raz dwa razy w miesiącu z zalecenia dermatolog bo miałam okropne problemy z dzióbkiem ale ostatnio sobie odpósciłam i myslałam o bardziej naturalnych sposobach nabrania kolorów marchew poszła w ruch ale wiem że to trzeba poczekać na efekt
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 14:05   #20
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez kicala1
Też mam sińce pod oczami. Próbowałam rumianku, herbaty i zimnych okładów, ale albo podrażnia, albo przesusza. A od zimnego oczy po prostu strasznie bolą. Ostatnio wyczytałam na forum o witaminie c w kropelkach dla dzieci -jako o preparacie do twarzy - i sobie kupilam. Kładę też pod oczy - świetnie nawilża i rozjaśnia. Wypróbujcie sobie - koszt niski, niecałe 10 zł. Tylko najpierw poczytajcie o tym na forum. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę witamina c - i można czytać przez 3 dni
a nie podrażnia bo pamiętam jak byłam smarkulą bardzo przeszkadzały mi piegi to wybarwiałam je sokiem z cytryny to trochę wysuszało hihihi ale piegów nie było
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:23   #21
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

poważnie? aż tak? sok z cytryny akurat piekł mnie bardzo, Juwit jest chyba łagodniejszy no i ma glicerynkę nawilżającą,hehe
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:32   #22
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez kicala1
poważnie? aż tak? sok z cytryny akurat piekł mnie bardzo, Juwit jest chyba łagodniejszy no i ma glicerynkę nawilżającą,hehe
to się nazywa desperacja hihihi na szczęscie wyrosłam z piegów mam je tylko latem i juz nie w takiej ilosci ale dzięki teraz denerwuja mnie te sińce
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:41   #23
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
a po jakim okresie czasu widac efekty??????? i czy po długim zażywaniu beta-karotenu skora nie robi sie pomaranczowa?? i na jak dlugo starcza to opakowanie (100 tabletek)???

up up
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:52   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
up up
Wszystko zależy od tego ile będziesz dziennie brała tabletek Więc na taki okres Ci starczy.Jak masz beta-karoten forte to jedna tabletka starczy.Co do koloru-jedni go dostają szybciej,inni późnie wszystko zależy.U mnie zmiana była po 2-3 tyg,tzn po tym okresie ja coś zauważyłam,bo beta-karoten brałam nie dla koloru,a dla witamin
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 09:56   #25
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

O, Nati, dopiero zauważyłam, że ty z Poznania Pozdrawiam
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 10:34   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Cytat:
Napisane przez kicala1
O, Nati, dopiero zauważyłam, że ty z Poznania Pozdrawiam
Z Poznania tylko w ciągu tygodnia Również pozdrawiam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:38   #27
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

jasna cera może być ale mój zanadto jasny brzuszek, nóżki i ręce doprowadzają mnie do szaleństwa. heh ponadto czuje sie przez to dodtakowo gruba, gdyż opalone ciało wygląda na szczuplejsze ... więc co polecacie?? solarium? Mam 2 fototyp, nigdy nie byłam w solarium czyli na początek ile minutek? Myślałam o sesji 5,10,15,20 min w trzy/cztero dniowych odstępach... co o tym myślicie?? jest to dobry pomysł czy lepiej nie rezygnować...w moim przypadku śmierdzące samoopalacze wychodzą z gry. Nawet te które ,,pięknie pachną" są dla mnie obrzydliwe... dzięki za odpowiedzi! pozdrawiam
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 18:58   #28
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Natina o kurcze nie wiem ja najczęściej chodziłam co tydzień i to tylko przed weselem kuzyna i to tylko na 10 min nigdy na dłużej a zaczynałam od 5 potem 8 no i zatrzymałam się na 10 teraz idę raz góra dwa razy w miesiącu tzn teraz nie byłam już dwa miesiące ale już za tym tęsknie
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:23   #29
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

Jeśli jesteś blada, to zacznij od jak najkrótszego czasu, bo się spalisz. Opalenizna wychodzi czasami dopiero na 2-3 dzien i wlasnie wtedy dopiero się czuje, że się przesadziło. Jeśli już koniecznie musisz to solarium, to zacznij od 5 min (tylko nie na żadnym turbo) i idż za kilka dni, jeśli nic się nie będzie działo. Lepiej nie przesuszać skóry, chodząc za często.
Ja nie chodzę wogóle, szkoda jednak skóry
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 15:49   #30
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: wyglądam jak córka młynarza

w takim razie na początek chyba zaryzykuje te 5 min w piątek... po weekendzie zaobserwuję co i jak i wtedy będę ewentualnie decydować sie na więcej dzięki za odpowiedzi... aha! a może ktoś jeszcze powie mi czy sesja 5, 10, 15 ,20 minutek sprawi że z bardzo bladej skóry będę taka hmmm w miarę brązowa... przypomne że mam fototyp 2. może jakaś szanowna kosmetyczka mi odpowie?? pozdrawiam wszystkie wizazanki
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.