JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-24, 21:59   #1
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58

JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???


Hmmm...mam pytanie. Jestem szczupła i troche "kanciasta". Nie mam ani biustu, ani pupy, (ale brzuch mi odstaje- jak na złośc).
Wiem, że niektóre dziewczyny chciałyby miec mniej ciałka gdzieniegdzie, ale ja mam odwrotnie- chciałbym mieć na sobie troszkę więcej mięska tu i ówdzie
Nie ma szans, bym przytyła, bo wszystko (ach, te słodkości...mniam) odkłada się u mnie na pupie i brzuchu (i tu pocieszam- nie trzeba być pulchnym, by miec cellulitis!!!!)

No ale przejde do rzeczy... Mimo tych wszytskich uroków bycia "sobą" nie wiem, co mam robić, by czuć się bardziej kobieco, czyli CO NOSIĆ I W JAKIM STYLU, KROJU ITP..ITD.
Dodam, że na codzień lubię dżinsy i różnego rodzaju bluzki (taki sobie styl sportowy), lubię tez krótkie spódniczki (sportowe).
A przede wszystkim jakie sukienki powinien nosic ktoś, kto w ogóle nie ma kobiecych kształtów.

Pomóżcie mi, bo ja się nie znam na "sztuczkach odzieżowych"
Pozdraiwiam i licze na pomoc
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 22:28   #2
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

Sama jestem ciekawa i dołączam sie do prosby o odpowiedz
Pozdrawiam!!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 22:35   #3
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

ja tez jestem bardzo szczupla cycuszki mam i pupcie chyba tez ja zakladam biodroweczki gdyz wtedy pupcia wyglad alepiej tak troszke wieksza sie wydaje bardziej wypieta a co do cycusiow to mozesz nosic staniczki typu push up chociaz sama ich nie nosze ( nie lubie takiego typu staniki) ale wiem ze sa osoby z malymi piersiami ktore nosza tylko takie mozesz tez nosic bluzeczki z wycietymi dekoltami, nie garbic sie jak masz mala pupke to mozesz tez nosic spodnie z kieszkonkami aby pupa wydawala sie wieksza unikaj czarnych rzeczy gdyz one wyszczuplaja
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 03:01   #4
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

Na poczatek rada dotyczaca sukienek, niby malej czarnej, ale chyba mozna stosowac przy kazdej
Wiec sukienka powinna wygladac tak: gleboki dekolt w ksztalcie V podszyty jakas koronka np, dopasowana w talii i poszerzana ku dolowi.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 08:03   #5
JUSTII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 82
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

a ja zauważyłam ,że jak nosze tego typu spodenki pupcia wygląda wtedy bardzo kobieco
JUSTII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 08:11   #6
JUSTII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 82
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

JUSTII jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 09:31   #7
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

Dziękuję!!!!
Jeżeli chodzi o jeansy- nie noszę innych niż biodrówki, bo po prostu uwielbiam takie spodnie!!!
Zbliża sie wiosna i chcialabym kupić sobie jakąś fajna kurteczkę, ale żebym nie wyglądała w niej jak wieszak, bo tak się składa,ża gdy juz coś mi sie upatrzy, to albo ma za krótkie rękawy, albo sama jest za krótka.
Poza tym, że by była słodziutka i wielofunkcyjna.
Macie kochane Wizażanki jakies propzycje??????!!!!??????
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-25, 10:31   #8
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

Witaj
Biust możesz 'powiększyć' biustonoszem typu push'up do tego mozesz nosic także bluski wysoko pod szyje lub z golfem. Przy małym biuscie dekolt V nie wyglada ładnie- bo uwidacznia jeszcze braki.
Ja bym poszła w kierunku podkreślenia szczupłości Twojej sylwetki ale z dodaniem jej kobiecości.

Jeżeli masz wystajacy brzuszek mozesz ukryc go pod lekko marszczoną bluzeczką. Najkorzystniejsze rozwiazanie to krótki żakiet dopasowany w talii, zapinany na kilka guzików. Jednorzędowy, rozpięty żakiet pozostawia na widoku jedynie pionowy fragment tułowia, a to optycznie wyszczupla.

Pupa na pewno korzystniej bedzie wygladac w biodrówkach z kieszonkami - tylko w tym wypadku należało by pozbyć się nieco brzuszka gdyz w biodrówkach nie bedzie wygladał korzystnie. kieszenie w spodniach powinny być małe, unikaj tych dużych, mozesz tez zakupic spodnie ze szwami z tyłu. Także aplikacjami, które optycznie poszerza Twoje kształty. Dobrze powinny wygladać także niejednolite materiały - np. krata, ale unikaj pionowych pasków które wyszczupla jescze sylwetke

Spódnice rozszerzane lub rozkloszowane:
długość tuż nad kolanem oraz tuż za. Najlepszy dla Ciebie fason to spódnica cięta z koła. Mile widziane falbanki, drapowania i marszczenia. Mozesz sięgnąc po wzorzyste materiały

pozdrawiam serdecznie
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 13:24   #9
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Re: JAK "WYDOBYĆ" Z SIEBIE KOBIECE KSZTAŁTY???

biust i pupe mozna optycznie lekko powiekszyc jakimis marszczeniami (sprawdzilam na sobie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 680553_600.jpg (32,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pb2_040428_005_1_2_600.jpg (35,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18177473.jpg (14,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30074936_2.jpg (19,7 KB, 8 załadowań)
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.