Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 11:36   #481
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka

A z doborem podkładu to mam mały problem. Bo wiekszosć jasnych podkładów w na naszym rynku ma włąsnie odcień rózowawy i ten cały Max Factor zupełnie do mnie nie pasuje-odcina sie od szyji. Twarz wychodzi różowa a szyja woskowa. Max Factor ma straszne te odcienie. Znalazłam natomista idealny odcien z lumeny-bardzo jaśniutki taki waniljowy, ale jest matujacy i dla skóry tłustej a ja mam suchą...W sumie najlepszy jaki do tej pory mialam podkład to goscha-kryjacy i to o dziwo kolor naturalny!!! Na mojej twarzy wychodzi bardzo jasno.Nie ma różowego odcienie i nadaje mojej skórze kolor woskowy no i skóra jest taka jednolita.Gorąco polecam!!! A może wy znacie jakies podkłady jasne ale z żółtwym odcienie nie różowym!
no wlasnie mam ten sam problem z max factorem, strasznie rozowy, a ze z natury jestem blada z tendencja do czerwienienia sie, to ten rozowy odcien podkladu jest strasznym pomyslem.Na dodatek wycofali ze sklepow najjasnijeszy odcien 100, 101(lasting performance) chyba tez, wiec juz w ogole lipa. A uzywam go glownie z mysla o kryciu, ktorego niestety bardzo potrzebuje.No ale niestety tak samo mi sie odcina i jest wielki kontrast z szyja. Mam tez wrazenie, ze ciemnieje na twarzy. Zaraz po nalozeniu jest ok, a za chwile coraz ciemniejszy co nie wyglada dobrze.Zielonooka Dorka mozesz mi powiedziec co to za podklad gosha masz i jaki odcien?

no i do wszystkich pytanie i prosba jesli znacie podklad o jasnym odcieniu (bez rozowego odcienia!!), ktory dobrze kryje (ale znowu nie jest za ciezki ) to blagam dajcie znac. Chodziloby mi o co porownywalnego z mf lasting performance, wlasnie jesli chodzi o krycie i konsystencje. W sumie bylabym z niego bardzo zadowolona, gdyby nie ta rozowosc :/ Uzywalam juz La roche posay kryjacego i zastanawiam sie nad powrotem do niego, ale na lato jest zdecydowanie za ciezki. Revlon, colorstay, podejrzewam ze tez teraz by sie nie sprawdzil. Wiec, jesli mozecie cos polecic, to bede bardzo wdzieczna
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 13:26   #482
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

@sko- jezeli bylas zadowolona z kryjacego LRP, to ja polecam Ci tez z La Roche'a ale ten optycznie wygladzajacy kryje tez naprawde dobrze, a jest o wiele lzejszy niz kryjacy (mam oba) i nie podkresla tak suchych skorek
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:25   #483
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9320

To jest ten podkład Gosh X-ceptional wear. Ja mam odcien 12 czyli natural. Jest jeszcze jaśniejszy ale w drogeri w której go kupuje nie zamiawiaja tego najjaśniejszego.Wypróbowa łam próbke tej 11 i mi nie pasowała-odcinała sie od szyji. 12 jest bardziej żóltawa ale mimo wszystko jasna. Ten podkład to moj numer 1!!!!! Jest poprostu rewelacyjny, bo niedość ze świetnie kryje to po chwili od nałożenia stapia sie ze skóra nadjąc jej jednolitą strukturę-dzięki silikonowi. Przy nim Max Factor LP wygląda nienaturalnie i robi maskę. Musisz sobie wypróbować czy 11 czy 12. Bo jak mówie, ja mam cere bardzo jasną a u mnie wyglada lepieje 12 (11 jest lekko rózowawa ale i tak nie tak bardzo jak LP)
Jest jeszcze z Lumeny bardzo jasny żółty odcień. Nie wiem dokładnie jak sie nazywa. Chciałam sie na niego skusić ale jest do cery tłustej(boje się ze by mi wysuszał skóre). Sprawdz w sklepie jest to Lumena kryjący do cery tłustej. Kolorek super, bardzo jasny takie vaniliowy.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:11   #484
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9320

To jest ten podkład Gosh X-ceptional wear. Ja mam odcien 12 czyli natural. Jest jeszcze jaśniejszy ale w drogeri w której go kupuje nie zamiawiaja tego najjaśniejszego.Wypróbowa łam próbke tej 11 i mi nie pasowała-odcinała sie od szyji. 12 jest bardziej żóltawa ale mimo wszystko jasna. Ten podkład to moj numer 1!!!!! Jest poprostu rewelacyjny, bo niedość ze świetnie kryje to po chwili od nałożenia stapia sie ze skóra nadjąc jej jednolitą strukturę-dzięki silikonowi. Przy nim Max Factor LP wygląda nienaturalnie i robi maskę. Musisz sobie wypróbować czy 11 czy 12. Bo jak mówie, ja mam cere bardzo jasną a u mnie wyglada lepieje 12 (11 jest lekko rózowawa ale i tak nie tak bardzo jak LP)
Jest jeszcze z Lumeny bardzo jasny żółty odcień. Nie wiem dokładnie jak sie nazywa. Chciałam sie na niego skusić ale jest do cery tłustej(boje się ze by mi wysuszał skóre). Sprawdz w sklepie jest to Lumena kryjący do cery tłustej. Kolorek super, bardzo jasny takie vaniliowy.
a ile kosztuje ten podkład Gosh? też byłabym nim zainteresowana skoro taki fajny i jaśniutki
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:15   #485
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Moonlight
a ile kosztuje ten podkład Gosh? też byłabym nim zainteresowana skoro taki fajny i jaśniutki
Produkty Gosha sa na Estylu, tam mozesz sprawdzic ceny-
http://estyl.pl/sklep/customer/home.php
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:16   #486
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska

no i do wszystkich pytanie i prosba jesli znacie podklad o jasnym odcieniu (bez rozowego odcienia!!), ktory dobrze kryje (ale znowu nie jest za ciezki ) to blagam dajcie znac. Chodziloby mi o co porownywalnego z mf lasting performance, wlasnie jesli chodzi o krycie i konsystencje. W sumie bylabym z niego bardzo zadowolona, gdyby nie ta rozowosc :/ Uzywalam juz La roche posay kryjacego i zastanawiam sie nad powrotem do niego, ale na lato jest zdecydowanie za ciezki. Revlon, colorstay, podejrzewam ze tez teraz by sie nie sprawdzil. Wiec, jesli mozecie cos polecic, to bede bardzo wdzieczna
Jasny, zoltawy odcien ma w swojej ofercie Dermablend Vichy (najjasniejszy odcien, 15 OPAL)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:20   #487
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Parę miesięcy temu kupowałam ten podkład Gosha za 45 zł w drogerii Natura.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 16:54   #488
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jest to naprawde swietny watek, wlasnie zaglebiam sie w jego lekturze...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 17:33   #489
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mimbi
Produkty Gosha sa na Estylu, tam mozesz sprawdzic ceny-
http://estyl.pl/sklep/customer/home.php
Cytat:
Napisane przez annemon
Parę miesięcy temu kupowałam ten podkład Gosha za 45 zł w drogerii Natura.
dzięki dziewczyny
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 17:50   #490
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie ma sprawy. Tak swoją drogą to zdziwiłam się, czytając słowa Zielonookiej Dorki, że drogeria nie sprowadza nr 11 X-ceptional Wear. To dziwne, bo tam gdzie kupowałam swój, w drogerii Natura w Szczecinie (właśnie odcień nr 11), były wszystkie odcienie. Być może ten odcień nie był kupowany, bo jest jaśniutki, a tu moda na opaleniznę...
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 18:19   #491
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja mogę się wypowiedzieć co do żółtych bledziochów

Też mnie denerwują różowawe podkłądy, ale ktoś kiedyś stwierdził, że Polski mają różowawe cery i się to przyjęło. Coś w tym jest, bo większość Polek to podobno typ lato, no ale o innych też mogliby pomyśleć.

Jasne, żółte podkłady, sprawdzone przeze mnie:
- Rimmela odiceń Ivory (więkdzość rodzajów ma ten kolor)
- Max Factora Lasting Performance zamówiłam na Allegro wersję amerykańską Light Champagne - nr 3
- Avonu Personal Match - Nude (bardzo polecam jeżeli tylko ktoś nie ma problemów z cerą)


Tyle na razie znalazłam naprawdę dobrych kolorów

Polecam mój stary wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49227
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 18:32   #492
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja akurat mam różowawy odcień cery, więc żółtawe odcienie dla mnie się nie nadają. Ale w ogóle mam problem z dopasowaniem koloru, bo mam b. jasny, taki porcelanowy, odcień karnacji. Na szczęście drogą prób i błędów dopasowałam sobie kilka podkładów i ich się trzymam. Oby tylko nie wycofano tych odcieni...
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 18:45   #493
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cudowny wątek! Przeczytałam calusieńki i muszę powiedzieć, że mnie podbudowałyście dziewczyny. Prawda jest taka, że zawsze jak zajrzę na wizaż to od razu mam lepszy humor
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy ze mną wszystko w porządku bo ja taka blada, a wokół mnie same opalone panienki. Ale teraz... będę się dumnie obnosić z moją bladością
Ja co prawda mam trochę dziwny kolor cery bo od paru lat namiętnie wręcz piłam Kubusie :P Ale ostatnio nawet jakieś za słodkie się dla mnie zrobiły, więc żegnam się z Kubusiami a witam kwaśny kefirem (mniam). Normalnie teraaz cała uchchana jestem hehehe.
Tak się zastanawiam nad zmianą podkładu, tylko że mam cerę z problemami,(czyt. pryszcze :/) więc nie wiem który z przez was podawany będzie najlepszy.
Pozdrawiam wszystkie bladziochy Musimy być mocne i murem opierać się wszystkim plastikowym tandetom z solarium!!!
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 18:47   #494
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja też mam podkład Gosha- nr 12. Ale niezbyt mi się podoba i używam go raczej z musu Jest zbyt żółty.. tzn. sam w sobie żółty nie jest, ale jak dla mnie za mało różowy Zdecydowanie lepszy dla mnie jest Lasting Performance 101 oraz True Match C1 Ale i na Gosha znalazłam ostatnio sposób: mieszam go z Dermacolem nr 211 i efekt jest bardzo ładny.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 20:39   #495
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja chciałabym polecić podkład Oriflame AquaSurge, mam próbkę w odcieniu Porcelain i jestem nią zachwycona to taka tańsza wersja Full Coverage Mary Kay, przynajmniej dla mnie. Chociaż mam cerę mieszaną, a podkład jest dla suchej to u mnie sprawdza się wyśmienicie Jest taniutki i można go kupić za 19 zł Najjaśniejszy odcień jest po prostu śliczny.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 20:49   #496
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
@sko- jezeli bylas zadowolona z kryjacego LRP, to ja polecam Ci tez z La Roche'a ale ten optycznie wygladzajacy kryje tez naprawde dobrze, a jest o wiele lzejszy niz kryjacy (mam oba) i nie podkresla tak suchych skorek
a odcien jest taki sam jak unifiance? i sa tam rozne wersje do cery suchej i mieszanej, czy tylko jedna? dzieki za info, zorientuje sie

dzieki dziewczyny za odpowiedzi mam ochote wielka na tego gosha, pojechalam nawet dzis do sklepu tylko nie zdazylam i mi zamkneli tylko teraz dylemat, czy gosh czy lrp...
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:14   #497
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez annemon
Nie ma sprawy. Tak swoją drogą to zdziwiłam się, czytając słowa Zielonookiej Dorki, że drogeria nie sprowadza nr 11 X-ceptional Wear. To dziwne, bo tam gdzie kupowałam swój, w drogerii Natura w Szczecinie (właśnie odcień nr 11), były wszystkie odcienie. Być może ten odcień nie był kupowany, bo jest jaśniutki, a tu moda na opaleniznę...
Tak.... na pewno to wynika z mody na skwarkowy kolor skóry Pani w w sklepie powiedziała mi że nie zamawiają 11 bo tu cytuje:" taki biały i mało klientek kupuje" hmm dziwne bo w tym samym sklepie byly deficytowe Max Factory nr 100 i 101...
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:18   #498
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska
a odcien jest taki sam jak unifiance? i sa tam rozne wersje do cery suchej i mieszanej, czy tylko jedna? dzieki za info, zorientuje sie
I ten i ten to Unifiance tylko jeden jest Optic smoothing a drugi Corrective kolorki te same, wersje dwie to jedyny podklad ktorego zuzylam juz 4 buteleczki (zawsze konczylo sie na jednej)
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:34   #499
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
I ten i ten to Unifiance tylko jeden jest Optic smoothing a drugi Corrective kolorki te same, wersje dwie to jedyny podklad ktorego zuzylam juz 4 buteleczki (zawsze konczylo sie na jednej)
no to super ! lece jutro rano do apteki zobaczyc co i jak no pamietam jak jeszcze uzywalam tego kryjacego, wszyscy mi mowili ze mam taki ladny koloryt skory ale to krycie naprawde jest tez takie dobre w tym optic smoothing? jejku jak dobrze ze jest wizaz dzieki
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 21:36   #500
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Kolejnym dowodem na to że porcelanowa karnacja jest piękna jest obecnym nawiększy symbol sexu w Hollywood- Scarlett Johansson
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images851483_scarlett-johansson-elle03.jpg (55,0 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 98a.jpg (30,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (12,4 KB, 138 załadowań)
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:40   #501
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska
no to super ! lece jutro rano do apteki zobaczyc co i jak no pamietam jak jeszcze uzywalam tego kryjacego, wszyscy mi mowili ze mam taki ladny koloryt skory ale to krycie naprawde jest tez takie dobre w tym optic smoothing? jejku jak dobrze ze jest wizaz dzieki
Wiesz, ja go lubie za to, że nie wyglada jak maska. Kiedy potrzebowalam mocniejszego krycia- kladlam go wiecej. Teraz moja buzia jest juz jednolita, wiec nie musze jej tak chowac Naprawde nie tak latwo z nim przesadzic (co z kolei bylo proste przy korygujacym)
Na wszelki wypadek poczytaj jeszcze recenzje na KWC

EDIT:Tak Ci powiedzialam, ze te kolorki sa takie same, a w sumie do konca nie wiem z optica mam 21 (najjaśniejszy) a z korygujacego mam 11 (tez najjasniejszy) i one sa takie same wiec reszta tez powinna.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:41   #502
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Blade aktorki takie jak Nicole czy Scarlett przypominają mi piękności z Hollywood z dawnych lat- klasyczne, piękne, eleganckie.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:54   #503
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dużo rozmawiamy tu na temat makijażu- podkaldów. A jaki według was kolor ubrań podkreśle najlepiej naszą skóre? Moim zdaniem skóra koloru kości słoniowej wygląda świetnie w krwistej czerwieni (niezależnie czy sie jest brunetką, blondynką czy rudą). Do blondynek i rudowłosych pasuje też zieleń ( tak jak sukienka scarlett na zdjeciu wyżej). Mysle ze kolory zdecydowane, kontrastujące z jasną karnacja wyglądają świetnie. A jakie jest wasze zdanie?
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 21:57   #504
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
Tak.... na pewno to wynika z mody na skwarkowy kolor skóry Pani w w sklepie powiedziała mi że nie zamawiają 11 bo tu cytuje:" taki biały i mało klientek kupuje" hmm dziwne bo w tym samym sklepie byly deficytowe Max Factory nr 100 i 101...
Skądś to znam. A ta 11 aż taka biała jak śnieg przecież nie jest, w nazwie ma Porcelain, ale to jest po prostu b. jasny neutralny (ani różowawy ani żółtawy) odcień w sam raz dla bladolicych, które przecież też są w Polsce, obok tych opalonych. Ja sama należę do b. bladych i przez ten deficyt jasnych odcieni zawsze mam problem ze znalezieniem odpowiedniego. Niestety, tych dostępnych odcieni ciągle ubywa, patrz MF 100.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 22:27   #505
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
Wiesz, ja go lubie za to, że nie wyglada jak maska. Kiedy potrzebowalam mocniejszego krycia- kladlam go wiecej. Teraz moja buzia jest juz jednolita, wiec nie musze jej tak chowac Naprawde nie tak latwo z nim przesadzic (co z kolei bylo proste przy korygujacym)
Na wszelki wypadek poczytaj jeszcze recenzje na KWC

EDIT:Tak Ci powiedzialam, ze te kolorki sa takie same, a w sumie do konca nie wiem z optica mam 21 (najjaśniejszy) a z korygujacego mam 11 (tez najjasniejszy) i one sa takie same wiec reszta tez powinna.
no wlasnie jak widzialam na opakowaniu 21 to od razu myslalam, ze ciemniejszy, nie wiem czemu Dokladnie, z kryjacym latwo bylo przesadzic ! az sie nie moge doczekac jak jutro sprawdze w aptece
a kojarzy mi sie z innego watku guia, ze mialam jakies zabiegi mikrodermabrazji, co nie? to dzieki niej juz masz jednolita skore??
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 17:10   #506
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez @ska
no wlasnie jak widzialam na opakowaniu 21 to od razu myslalam, ze ciemniejszy, nie wiem czemu Dokladnie, z kryjacym latwo bylo przesadzic ! az sie nie moge doczekac jak jutro sprawdze w aptece
a kojarzy mi sie z innego watku guia, ze mialam jakies zabiegi mikrodermabrazji, co nie? to dzieki niej juz masz jednolita skore??
A masz dobra pamiec mialam i bardzo mi pomogly. Najpierw, kiedy wygladalam naprawde nieciekawie, bylam w sumie na 5 zabiegach. Niestety pieniążki sie skonczyly i trzeba bylo zrobic przerwe i w tym czasie solidnie smarowalam sie Diacnealem na zmiane z Effaclarem K (smaruje sie nadal) i powiem jedno- kwasy to NIESAMOWITA rzecz jakies poltora miesiaca temu mialam jeszcze 3 zabiegi mikro i teraz za tydzien tez chce sie wybrac
Po kwasach i mikrodermabrazji jestem bielusieńka codziennie slysze rozne epitety/anegdotki (niemile przewaznie, niestety) odnosnie mojej bladosci, ale ja ja lubie i nie oddam
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 12:39   #507
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
Dużo rozmawiamy tu na temat makijażu- podkaldów. A jaki według was kolor ubrań podkreśle najlepiej naszą skóre? Moim zdaniem skóra koloru kości słoniowej wygląda świetnie w krwistej czerwieni (niezależnie czy sie jest brunetką, blondynką czy rudą). Do blondynek i rudowłosych pasuje też zieleń ( tak jak sukienka scarlett na zdjeciu wyżej). Mysle ze kolory zdecydowane, kontrastujące z jasną karnacja wyglądają świetnie. A jakie jest wasze zdanie?

No ja na przyklad dobrze wygladam w turkusie, co jest o tyle dziwaczne, ze zawsze widzialam siebie w cieplych kolorach... Ogolnie jest tak, ze w cieplych kolorach wygladam na bardziej zolta niz rozowa. Jesli chodzi o czerwien to u mnie niestety nie pasuje, bo mam plamy potradzikowe i wtedy sa na bardziej widoczne. Kolor owczej welny tez jest ok.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 14:13   #508
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Haa!
Mogę dołączyć się do waszego grona maniaczek jasnej cery - ja też jestem bladym pieguskiem, o brązowych włosach z rudymi refleksami..
Jest tylko jedna rzecz, którą chciałabym zmienić w swojej "bledziźnie" - skóra mojego ciała jest bardzo jasna, tak, że widać pod nią żyłki (np. na nogach, na biuście czy rękach) - co jest w sumie całkiem ładne, ale wolałabym być w typie "alabastrowym"... no ale nie wszystko można mieć..

Ogólnie zaakceptowałam swoją bladość dopiero dzięki mojemu obecnemu facetowi, poprzedni ciągle mi zarzucał, a że mogłabym się trochę opalić, pójść na solarium, czy coś, bo jestem trupio blada... ale jak się okazuje, faceci jednak wolą blade ciałka!
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 14:33   #509
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez justyce
Haa!
Mogę dołączyć się do waszego grona maniaczek jasnej cery - ja też jestem bladym pieguskiem, o brązowych włosach z rudymi refleksami..
Jest tylko jedna rzecz, którą chciałabym zmienić w swojej "bledziźnie" - skóra mojego ciała jest bardzo jasna, tak, że widać pod nią żyłki (np. na nogach, na biuście czy rękach) - co jest w sumie całkiem ładne, ale wolałabym być w typie "alabastrowym"... no ale nie wszystko można mieć..

Ogólnie zaakceptowałam swoją bladość dopiero dzięki mojemu obecnemu facetowi, poprzedni ciągle mi zarzucał, a że mogłabym się trochę opalić, pójść na solarium, czy coś, bo jestem trupio blada... ale jak się okazuje, faceci jednak wolą blade ciałka!
Jestem całkiem podobna do ciebie z natury Tylko, że mam już od dawna rozjaśnione włosy w różnych wersjach. Tak właśnie chciało by się mieć taką mleczną, gładką cerę - wtedy to bladość naprawdę robi wrażenie Ale niestety np ja oprócz stada piegów mam jeszcze wiecznie czerwone policzki brrr.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 14:44   #510
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
Dużo rozmawiamy tu na temat makijażu- podkaldów. A jaki według was kolor ubrań podkreśle najlepiej naszą skóre? Moim zdaniem skóra koloru kości słoniowej wygląda świetnie w krwistej czerwieni (niezależnie czy sie jest brunetką, blondynką czy rudą). Do blondynek i rudowłosych pasuje też zieleń ( tak jak sukienka scarlett na zdjeciu wyżej). Mysle ze kolory zdecydowane, kontrastujące z jasną karnacja wyglądają świetnie. A jakie jest wasze zdanie?
Rzeczywiście, zdecydowana krwista (w żadnym wypadku nie "ćwikłowo-burakowa" - nienawidzę ) czerwień w moim przypadku jest bardzo twarzowa. Podobnie ciemna, szmaragdowa zieleń, chociaż nie jestem rudowłosa. Turkus również ładnie ożywia karnację. Lubię siebie także w czerni i w bieli, niekoniecznie naraz .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.