Białe kozaczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-04, 22:50   #1
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648

Białe kozaczki


Hej dziewczyny! Chciałam prosić Was o pomoc, a mianowicie zastanawiam się co mogłabym założyć do białych kozaczków na wysokim obcasie, z czarna podeszwą. Myślałam nad czarną spódniczką i biała bluzką, a do tego rajstopy ale kolor naturalny, albo jeansy i czarna bądź białą bluzka. Jeśli macie jakieś pomysły to czekam. Jeśli możecie to napiszcie jeszcze czy nie będę wyglądać przesadnie w białych kozaczkach, czarnej spódniczce i białej bluzce, dzięki za wszelkie porady, papa!
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 00:19   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Białe kozaczki

<font color=blue>[b] Witaj! Dorwalam tylko jedna fotke! Mysle,ze lepiej zabrzmi biala spodnica do bialych kozaczkow niz odwrotnie-takie jest moje zdanie! Pozdrawiam !

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-09 o 00:47
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 12:46   #3
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Białe kozaczki

Ja mam biale i czarne kozaczki i zakladam do nich biala, lub czarna spodniczne, czasem jeansowa. Rozne kombinacje sa fajne Przymierzaj, poradz sie rodzicow/rodzenstwa/chlopaka. Pomoga ci wybrac najodpowiedniejszy stroj. A wybierasz sie gdzies na dicho? Czy na jakas inna okazje? Moze masz swoje zdjecia w tych roznych kombinacjach, to cos wybierzemy Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 15:45   #4
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Re: Białe kozaczki

W zasadzie to idę na mecz mojego chłopaka, może właśnie dlatego mam trochę takie wątpliwości. Pewnie też dlatego, że spódniczka jest krótka, no i sama nie wiem. Co do chłopaka to jemu się bardzo ten pomysł podoba A niestety nie mam aparatu obecnie i nie mam jak zrobić fotek
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 23:26   #5
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Re: Białe kozaczki

na mecz polecalabym dzinsiki i najlepiej jakies sportowe butki. ale jezeli faktycznie chcesz isc w kozaczkach to fajnie z bialymi komponuja sie dzinsiki w kolorze ciemnego granatu np dlugosci 3/4, ciekawie wyglada calosc na bialo np biala spodnice plus bluzeczka i jakis czarny akcent np paseczek z duza klamra w tym kolorzem plus torebka. zeby nie bylo zbyt bialo. ja mam dlugie czarne wloski wiec to tez czarny akcent co jeszcze? mam w domku taka satynowa spodnice za kolano koloru... ciemnegofioletu ale jest to piekny kolor i calosc ladnie wyglada choc nie kazdemu moze sie podobac. inne propozycje to np ciemnodzinsowa spodnica spodnie np czarne ale z jakimis ciekawymi zdobieniami np kieszonki, cekiny i inne takie
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 12:26   #6
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Re: Białe kozaczki

No i jednak założyłam czarną spódniczkę, białą bluzkę i do tego czarne kolczyki, wydaje mi się, że wyglądałam ładnie, najważniejsze, że mój chłopak się mną zachwycał. A tydzień temu na meczu byłam w jeansach i bluzie, musiałam teraz zrobić jakąś odmianę dzięki za rady, pomogłyście mi i odważyłam się! Pozdrawiam!
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 19:13   #7
kalosz79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Re: Białe kozaczki

kozaki masz za***iste, też takie nosze ale damskie kozaki, jestem facet w białych kozakach !!!
kalosz79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 20:46   #8
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Białe kozaczki

dobrych kilka lat temu też nosiłam białe kozaczki i w zasadzie nosiłam do nich wszystko +białą torebkę, by jednak tę biel również na innym elemencie zaakcentować

nosiłam je przede wszystkim z dzinsami zarówno jasnymi, jak i ciemnymi plus jakas biała bluzka bądź sweterek. obowiązkowy był też biały pasek. raz nawet ubrałam te moje zacne butki do białych krótkich spodenek i bluzeczki w biało-czarne prążki... ale to było dawno... na szczęście... teraz z białych butów akceptuję jedynie adidaski.

pozdrawiam serdecznie
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.