cienie pod oczami- czy da sie usunąć ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 21:55   #1
bluszcz89
Przyczajenie
 
Avatar bluszcz89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Unhappy

cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?


Witam. Moim problemem jest to, że zawsze miałam ciemne "podkówki" pod oczami. od kąd pamiętam, zawsze je miałam. Nie są wynikiem siedzenia przed komputerem, problemów zdrowotnych czy braku snu. Poprostu są, bo taka sie urodziłam i takie będą. Zastanawiam się, czy jest możliwe poprzez chirurgię plastyczną usunięcie tych podkówek, aby kolor pod oczami był taki sam jak na reszcie twarzy, oraz ile w przybliżeniu taki zabieg by kosztował (o ile wogóle taki istnieje)?? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
bluszcz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 23:06   #2
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Mozna w miejsce cieni pod oczami (lub zmarszczek) wszczyknąć jad kiełbasiany. Niestety nie oriętuje się ile takie zabieg kosztuje.
Pozdrawiam
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 14:38   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

tez sie nad tym zastanawiam bo to moja zmora, w przyszłym tyogdniu zapytam chirurga bo bede na konsultacji
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:25   #4
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Po jadzie kiełbasianym będziesz wyglądała jak mumia. Paraliżuje on nerwy i ZATRZYMUJE proces starzenia się, jest na zmarszczki, najczęściej stosowany w USA.
Tak przynajmniej czytałam. Najlepiej najpierw wybierz się na badanie krwi, możliwe, że masz anemię.
Ja osobiście też mam z tym problem, trzeba zaopatrzyć się w dobry krem pod oczy. Może spróbuj świetlikowy, ja jestem niestety na niego uczulona. I jakiś dobry korektor by się przydał. Ja czekam, aż mi z Avonu przyślą, wtedy zobaczymy, jeśli nie da się tego zatuszować, idę jeszcze raz na morfologię /\/\. Trzymaj się
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:49   #5
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Cienie pod oczami mogą być uwarukowanie genetycznie, moga swiadczyc o problemach z nerkami badz o zlej diecie, zbyt duze ilości kawy lub herbaty wplywają na ich powstawanie. Czasami po prostu sa i nawet dobry krem nie pomoze.... szczegolnie jezeli chodzi o te o podlozu genetycznym... taki ich "urok"
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:51   #6
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Nie ma tak źle. Są gorsze rzeczy na świecie.
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 19:02   #7
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
Nie ma tak źle. Są gorsze rzeczy na świecie.
, wystarczy dobry korektor. A poza tym byla kiedys aktorka (nie pamietam jak sie nazywala), miala strasznie duze cienie pod oczami, ale jej to pasowalo... to bylo jej image hihihihi
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 12:47   #8
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

z korektorem to dopiero wygladam jak mumia :d chirurg mi dzis powiedzial, ze nie ma na to sposobu...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:52   #9
żabka
Przyczajenie
 
Avatar żabka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

a może znacie jakies dobre kremy pod oczy???
żabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:25   #10
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Cytat:
Napisane przez pushit
z korektorem to dopiero wygladam jak mumia :d chirurg mi dzis powiedzial, ze nie ma na to sposobu...
Widocznie źle go dobrałaś. Może zbyt ciemny odcień? Ja zamówiłam sobie ostatnio z Avonu, żółto-beżowy w pudełeczku. Cudo to nie jest, ale zawsze coś zakrywa i mnie to wystarczy.

Kiedyś używałam żelu świetlikowego, firmy nie pamiętam. Był niezły, ale nie wiem, czemu później się na niego uczuliłam, tak jak na rumianek. Obecnie używam również z Avonu, żelu aloesowego, ale jeszcze efektów nie ma .
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 11:51   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

avon przerobilam caly, ten korektor w pudeleczku dla mnie jest tak komfortowy jak nakładanie tynku na twarz, stary korektor w płynie avony coś tam dawał, ale też sie wazył, inne te delikatne nie zakrywają, kremy rozjasniające, nie kremy cuda na kiju i nic, ja mam po prostu czarne kregi i tego sie nie da zamaskowac inaczej niz w photoshopie
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 12:16   #12
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

z tego co wiem to cienie mozna usunac laserem.... tzn robia to tutaj w USA.... trzeba wtedy wkladac do oka takie metalowe soczewki kontaktowe aby nie uszkodzic oka....... niestety nie mam pojecia ile taka usluga kosztuje ale z tego co widzialam naprawde dziala......
pozdrawiam
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 22:37   #13
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Cytat:
Napisane przez pushit
ten korektor w pudeleczku dla mnie jest tak komfortowy jak nakładanie tynku na twarz
Nieźle to ujęłaś . To nie koniec świata, taka nasza uroda. Mogę rzec, że przez to jesteśmy wręcz wyjątkowe .
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 23:46   #14
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

wyglądam na "wyjatkowo zmęczoną, wyjątkowo niedospaną i ... wyjatkowo dobra impreza była wczoraj"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 11:24   #15
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Talking Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Heheh... I to jest najlepsze
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 16:59   #16
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
Heheh... I to jest najlepsze
i takie tajemnicze, idziesz sobie ulica, ktos sie patrzy na Ciebie i sie zastanawia "Co ta dziewczyna robila w nocy ?"
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 23:26   #17
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

mnie czesciej pytaja "boze dziecko jestes chora?"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:22   #18
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Moja odpowiedź?

Nie, lekko zawirowana
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 22:15   #19
vegawizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

WitamJeżeli ktoś ma genetycznie uwarunkowane cienie pod oczami to bardzo możliwe, że jest to spowodowane cienką skórą pod oczami i wtedy naczynka, które tam są dają efekt sinych podków.Ja tak mam w każdym razie.Istnieje pewna metoda na poprawienie tego defektu (pewnie nie do końca, ale znaczna poprawa powinna byc)Otóż możnaby przeprowadzić serie zabiegów IPL-em na naczynka i pogrubienie skóry w tej okolicy. Podczas takiego zabiegu trzeba jednak chronić oczy z wykorzystaniem soczewek tytanowych. I tu zaczyna się problem bo nigdzie w Polsce nie mają tych soczewek bo ja już szukałem wszędzie i to od conajmniej 4lat. W dodatku nawet nie wykazują zainteresowania tym problemem. Widocznie jeszcze za słaba konkurencja jest i nie dba się u nas o klienta zbytnio.W tej chwili jestem już skłonny sam je kupić. Koszt to ok. 2 000 - 2 500 zł. Fajnie gdyby był tu ktos z trojmiasta to moznaby podzielic koszty i razem kupic. Moj kontakt: vega007@interia.plgg: 5295317PozdrawiamKrzysi ek z Gdyni
vegawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 18:14   #20
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Oj widzę, że nie jestem sama. Też oddziedziczyłam "podbite oczka". Mama ma i babcia ma więc i ja mam od kiedy pamiętam Używałam kremików, korektorów i teraz dałam już spokój i przestałam z tym walczyć. Lekarz stwierdził, że taka już moja uroda, a mój facet od zawsze je lubił Chociaż przyznam, że jak trafi się jakiś zastrzyk gotówki to może się zdecyduję na jakiś zabieg, ale czy będę mieć pewność, że na zawsze pozbyłam się cieni?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:07   #21
Monika-18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 28
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Tak...ale wszyscy tu mówicie o zwalczaniu cieni w dzien. Ja w ciągu dnia nie mam z tym problemu, nałoże korektor i nic nie widać. Ale wieczorem jak zmyje twarz, to koszmar... Chce cos zrobić żeby móc rano spojrzeć w lustro i nie łapać dołka. A latem chciałabym pojeździć nad jezioro ale ciężko będzie Pomóżcie...ja mam dopiero 18 lat i nie chce tak wyglądać....
Monika-18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:51   #22
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Ja też mam bardzo cienką skórę pod oczami i prześwitują przez nią naczynka, bez makijażu korekcyjnego wyglądam tragicznie. Być może to jest jakaś cecha charakterystyczna mojej urody, znak rozpoznawczy, ale jest to po prostu męczące. Chciałabym nie myśleć o konieczności używania korektorów. Bo to, że nałożę korektor też do końca nie rozwiązuje problemu - niby kolor prawie wyrównany, ale inny jest jednak wygląd skóry.
Ktoś kiedys pisał o metodzie wstrzykiwania cienkiej warstwy własnego tłuszczu właśnie w te rejony pod oczy, po to, aby przez cienką skórę nie było widać naczyń krwionośnych. I tu pytanie do pana doktora - czy taką metodę się stosuje? czy rzeczywiście rozwiązuje to problem? jakie są koszty? proszę o odpowiedź
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:50   #23
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Korektorek z maybellina everfresh czy jakos tak. jest naprawde dobry zreszta recenzje na KWC same za siebie mowia...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:39   #24
agnieszkary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Question Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Czy Aquamid (bio-alcamid) może pomoc?
Ja rowniez mam ten problem jak dlugo zyje..cienka skora i tyle
Ostatnio przegladalam stronke jednej z klinik chirurgi plastycznej. Nie chcialabym robic reklamy, ale jest tam fotka ktora dala mi cien nadzieji ze jest moze rada na te cienie.
http://www.chir-plast.com.pl/zdjecia---bio-alcamid.php . Na podstawie tego zdjecia nie mozna byc pewnym do konca, dlatego jezeli ktos cos wie prosze o rade.
Ktory preparat jest lepszy? Bio Alcamid czy Aquamid ??
agnieszkary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:40   #25
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

do tej pory nazywalam "to" cieniami lub dolami pod oczami , teraz wiem , ze to "niedobor tkanek w zakresie powiek dolnych" !
blee, brzmi okropnie-pozostaje albo sie przyzwyczaic i przestac walczyc z wiatrakami(bo zaden kremik tu nie pomoze), albo skierowac sie w strone chirurgii!
jesli wiecie cos wiecej na temat tego Aquamidu (bio-alcamidu)-prosze o wszelkie informacje
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:45   #26
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Czyli jest jakaś nadzieja. Nie wiecie ile taki zabieg może kosztować? Niby na tej stronie są podane ceny, ale nie jest uwzględniona strefa pod oczami. No chyba, że zalicza się to do policzków...
Czy ktoś zna tę klinikę? czy jest godna polecenia?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 08:47   #27
Sonia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

E tam,kremiki czy korektory:/ To dobre jest właśnie po imprezie, a na coś co jest od urodzenia, te rewelacje nie pomagają i nigdy nie pomogą. Podobnie jak wy, zmagam się w tym od urodzenia. Pomijam już ogromny dyskomfort z pokazywania komukolwiek takiej twarzy,kiedy wyglądam jakbym wstała z grobu jakiś czas po śmierci:/ Ale jeszcze jako małe dziecko, często byłam wręcz wypychana ze szkoły do domu, bo nadopiekuńcze panie patrząc na mnie myślały, że coś strasznego mi dolega:/ Hmmm...do tej pory,kto ma okazję mnie zobaczyć bez korektora to się pyta co to <ściana> i czy ja się dobrze czuję. Przerzuciłam naprawdę stosy literatury szukając czegoś, co mogłoby już na stałe usunąć ten problem. Jeśli ewidentnie widać, że problem "leży" pod skórą, czyli różne substancje organizmu prześwitują przez skórę, to oznacza to atrofię, czyli zanik tkanki tłuszczowej w tym miejscu, na dolnej powiece (co z resztą ktoś z was już pisał). Od jakiegoś czasu dostępne są właśnie wspomniane wyżej zastrzyki z tkanki tłuszczowej, najczęściej pobieranej z ciała samego pacjenta, co nie jest ani miłe,ani nie daje gwarancji, że nie zostanie blizna po pobraniu. Poza tym, z tego co się orientuję, takie zabiegi trzeba powtarzać co jakiś czas (nie wiem jaki), ponieważ tłuszcz jest naturalny i może się rozpuścić,wchłonąć, etc. Tak więc wracamy do walki z wiatrakami...i to bolesnej. Od niedawna na rynku jest dostępny także zabieg wstrzykiwania w dolną powiekę kwasu hialuronowego, który zapewne jest tańszy niż zastrzyki z tłuszczu, ale również trzeba go powtarzać co ok. 6 miesięcy. To, co wydaje mi się absolutnym hitem, to właśnie preparat Bio Alcamid. Jest bezpieczny, a na dodatek zabieg taki wykonuje się raz w....życiu Zależnie od kliniki, w której zabieg jest wykonywany, kosztuje to ok. 3000. Zastanawia mnie właśnie link podany powyżej przez agnieszkary. Zastanawia w sensie rzetelności tej kliniki. Jak sprawdzić wiarygodność takiej placówki?:/ Jakie w ogóle taki szpital powinien mieć....nie wiem...certyfikaty...upra wnienia...jakieś specjalne papiery? Cały czas nad tym pracuję, jeśli ktoś byłby w stanie pomóc, zachęcam do wypowiedzi
Sonia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 12:24   #28
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Cytat:
Napisane przez bluszcz89 Pokaż wiadomość
Witam. Moim problemem jest to, że zawsze miałam ciemne "podkówki" pod oczami. od kąd pamiętam, zawsze je miałam. Nie są wynikiem siedzenia przed komputerem, problemów zdrowotnych czy braku snu. Poprostu są, bo taka sie urodziłam i takie będą. Zastanawiam się, czy jest możliwe poprzez chirurgię plastyczną usunięcie tych podkówek, aby kolor pod oczami był taki sam jak na reszcie twarzy, oraz ile w przybliżeniu taki zabieg by kosztował (o ile wogóle taki istnieje)?? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.
wiem, że dobrą metodą na usunięcie cieni pod oczami jest mikrodermabrazja i najlepiej w połączeniu z mezoterapią - cena zabiegu 300 - 400 PLN i efekt już po pierwszym - podobno trzeba zrobić 5 i po roku powtórzyć
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 17:51   #29
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

Jak to mikrodermabrazja? Przecież ten zabieg polega na ścieraniu zewnętrznych warstw skóry, więc jeśli ktoś ma cienie pod oczami spowodowane bardzo cienką w tym miejscu skórą (i w efekcie "prześwitują" naczynia krwionośne), to ten zabieg odniesie odwrotny skutek. Cienie pod oczami to nie jest przebarwienie, które można "zetrzeć" ze skóry.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:35   #30
zidane2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: cienie pod oczami- czy da sie usunąć ?

nie polecam Wam tej kliniki w Katowicach!! ten mazan to naciagacz i partacz . miałem u niego operacje na cienie pod oczami tzn wygladała tak ze przemiescił mi mój tłuszczyk z policzka w miejsce oczodołu tam gdzie przeswitywało ale to gówno pomogło bo dalej widac po prostu wziął kase 3800 zł a efektów nie widze po prostu taka ilosc tłuszczyku nic nie da musiało by go byc duzo wiecej ale z kad. po prostu nie da sie zrobic tego i tyle ale powiedział mi ze sie da ze bedzie tak samo wygladac jak skóra jak sie go pytałem o efekty a tu huj za przeproszeniem , wiec odradzam wam ta klinike a słyszałem wiele negatywnych opini o tym doktorku. bede musiał isc do innego bo z załozenia wiem ze sie nie chodzi do tego samego na powtarzanie bo z załozenia jak juz raz s*******ił to pewnie drugi raz tez szału nie bedzie.
pozdrawiam
zidane2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.