Jak 'nauczyć się' mody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-13, 09:55   #1
hovaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1

w zasadzie...


Mam wrazenie, że wszyscy wkoło mnie genialnie znają się na modzie, cudnie łaczą style, zawsze maja pomysł na oryginalną fryzurkę (która na dodatek wychodzi jak chcą). A ja? A ja zawsze dopasuję coś nie tak, tu wpadka, tam wpadka (z doborem dodatku, z kupnem ubrań). Ale, co mi tam, trzeba próbować. Dlatego mam do Was pytanie: pomożecie coś zmienić? Jak nauczyć się być modną? KOgo podpatrywać? Co zrobić, żeby nie koniecznie pędzić za modą na oślep, ale wreszcie znaleźć swój styl - a mieszkam w niewielkim miasteczku, tu jest tylko kilka sklepów na skrzyż. Chyba nie o sklepu chodzi jednak, prawda Dziewczyny? Więc jak: pomożecie? ("pomożemy!" )
hovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 10:27   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: w zasadzie...

A może to tylko wrażenie, że wszyscy inni znają się na modzie? Styl to kwestia szalenie indywidualna. Każdej z nas podobają się inne rzeczy, każda z nas czuje się w różnych strojach zupełnie inaczej. Do tego istotna jest uroda własna (że tak to nazwę - typ kolorystyczny, budowa sylwetki ciała. Można podpatrywać znajome, zdjęcia aktorek, propozycje projektantów i wybierać rzeczy, które nam się wyjątkowo podobają. Przy tej okazji mogę polecić Ci ciekawą stronę - www.neimanmarcus.com . Jest tu wiele, według mnie, prześlicznych ubrań, butów, dodatków. Wprost cudo
Ja sama lubię proste kroje, drażni mnie zabawa kolorami - lubię utrzymywać strój w jednej tonacji. Podobnie z dodatkami, wolę mieć jeden wielki wisior, niż być obwieszona cała biżuterią. Słowem - dominuje u mnie minimalizm.
Załączę parę rzeczy, które bardzo podobają mi się i które są właśnie w moim stylu

Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 13:01   #3
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: w zasadzie...

Może powinnaś wybrać się do jakiejś miejskiej dżungli i odwiedzić kolorystkę. Ona dobierze Ci kolorki i zrobi przykładowy makijaż. Będziesz też wiedziała jakie kolorki włosów i ubrań Ci pasują. Potem należałoby kupić ze dwa nowe ciuszki w odpowiedznich kolorkach i zroić fryzurkę. Fryzurę najlepiej wybrać i "przymierzyć" na kompie. Gotową wydrukować i pójść ze zdjęciem do fryzjera.

Pomożemy Ci wybrać ciuszki i fryzurkę, jeśli wkleisz swoją fotkę. Dziewczyny mają naprawdę duuuże zbiory!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:45   #4
Loczq
Przyczajenie
 
Avatar Loczq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warmia-mazury
Wiadomości: 25
GG do Loczq
Dot.: Jak 'nauczyć się' mody?

Ja z przyjaciółką już mamy to za sobą Poszłyśmy do duuużego ciucholandu i mierzyłyśmy ubrania w różnych stylach, ale takich które nam się podobają... Już wiemy jakie kolory nam pasują ( mierzyłyśmy chyba wszystkie kolory) i mniej więcej jaki styl. Strasznie podoba mi się styl "hip-hop" Albo bardziej skate ale jestem niska i takie rzeczy mnie jeszcze obniżają;/ Więc łączę elegancje ze sk8 i jest ok. myślę, ze tobie tez przyda się taki wypad z przyjaciółką i odnalezienie swoich kolorów..
A po tym następują porządki w szafie i wywalanie rzeczy "nie w swoim stylu"
Poświęc na to dzień i masz dobrą zabawe i pożytek
PozdrAwiAm:cm ok:
__________________

...bo umrzec to zbyt mały powód,żeby przestac kochac...



Loczq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 14:57   #5
AsikL
Rozeznanie
 
Avatar AsikL
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 681
Dot.: Jak 'nauczyć się' mody?

nie da sie nauczyc "mody", albo sie rodzisz z wyczuciem stylu albo i nie, jesli w Twoim przypadku to drugie to lepiej oddaj sie w rece kogos innego bo z kombinowania nic dobrego nie wyniknie
AsikL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 16:07   #6
ciumcium
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 193
Dot.: Jak 'nauczyć się' mody?

Heh tez mam ten problem Dlatego nigdy nie chodze sama na zakupy
ciumcium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 17:08   #7
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Jak 'nauczyć się' mody?

Obserwuj ulice, eksperymentuj w przymierzalni, czytaj modowe gazety i wizaż.pl
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 18:43   #8
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Jak 'nauczyć się' mody?

Badz soba i wybieraj to, co Ci pasuje, nie ubueraj sie tak jak wszystkie dziewczyny, badz oryginalna i nie mysl, ze to Ty sie nie znasz, przeciez sama tworzysz prywatny styl
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:00   #9
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Jak 'nauczyć się' mody?

Ale stary temat odkopany Rozwiązanie widzę jednak tylko jedno, mianowicie czytać wizaż,a przynajmniej dział o modzie
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.