zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 23:37   #1
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950

zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?


zeluje juz swoje naturalne pazokcie od kilku lat, mam sprawdzona, swietna dziewczyne, ktora dba o moje pazurki. Jednak jestem w awaryjnej sytuacji-ona idzie na urlop a ja nie zdazylam sie zalapac na dopelnienie przed jej urlopem(terminy u niej kosmiczne-bo dobra ) .potem ja wyjezdzam i przed wyjazdem musze miec dobrze zrobione pazurki
uufff..pytanie sie nasuwa, gdzie we Wrocku moge uzupelnic swoje zelki, nie niszczac tego, co juz mam
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 08:25   #2
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Z czystym sumieniem moge Ci polecic salon "Gabriela" w NOTcie.Sama chodze tam od roku.Idz do pani Malgosi.Pazurki zawsze sa ladnie zrobione i przede wszystkim trwale.Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona jesli sie zdecydujesz wlasnie na ten salon.
Pozdrawiam
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:11   #3
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez 7777777
Z czystym sumieniem moge Ci polecic salon "Gabriela" w NOTcie.Sama chodze tam od roku.Idz do pani Malgosi.Pazurki zawsze sa ladnie zrobione i przede wszystkim trwale.Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona jesli sie zdecydujesz wlasnie na ten salon.
Pozdrawiam
wiem gdzie a nie wiesz ile biora tam za dopelnienie? masz moze nr tel?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 09:34   #4
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

no i na jakich zelach pracuja, jakiej firmy? t w koncu rownie istotne
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 17:27   #5
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Samo dopelnienie-50zl,jesli chcesz hologramy badz kwiatki z akrylu albo cos w tym stylu doliczyc musisz jeszcze 20zl.Kurcze nie pamietam na jakich materialach ta Pani pracuje,ale ja jestem naprawde bardzo zadowolona.Dopelniam raz na miesiac i nic mi sie z tipsami nie dzieje.Telefon-7833907.jesli sie zdecydujesz to napisz jak wrazenia
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 20:21   #6
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

dzieki serdeczne. Bede jutro dzwonic i jak tylko beda wolne termny-umawiam sie.Oczywiscie dam znac juz po wszystkim
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 23:21   #7
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Ja mialam dwie klientki po Nocie i niestety nie polecam ( to nie kryptoreklama bo ja raczej przedluzam a nie utwardzam) . Narzekaly zdiewczyny ze bardzo szybko zapowietrzenia, ze pazurki sie lamaly, bardzo pieklo w lampie ( widocznie nakladano za duzo zelu na raz) no i ich kondycja po zdjeciu nie byla najlepsza.
Dziewczyny na forum polecaly tez inne salony we Wroclawiu- moze jeszcze poszukaj zanim sie zdecydujesz....
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 20:29   #8
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

no to mnie Tiara zaszokowalas, tam zawsze takie tlumy, wyglada calkiem profesjonalnie, nio ale nie wszystko zloto co sie swieci..poszukam jeszcze na forum, bo jak dotad nie dokopalam sie info o wroclawskich salonach
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 07:52   #9
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Tez jestem zdziwiona bo polecilam ta Pania kilku dziewczynom i sa to teraz stale klientki Pani Malgosi.W Nocie jest jeszcze jeden salon i moze mowimy o 2 roznych
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:32   #10
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

no w kazdym badz razie, ja juz sie umowilam do pani Gosi co prawda dopiero na 2 marca, ale wolalam zaklepac wczesniej, aby nie zostac przed wyjazdem na lodzie. zdam relacje jak bylo, ide tam na pewno jednorazowo-nie zdradze swojej pani Magdy- wiec ryzyk-fizyk
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 19:36   #11
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Mam nadzieje ze bedziesz zadowolonaTylko zeby potem nie bylo na mnie
A tak z ciekawosci to gdzie zazwyczaj robisz tipsy i ile placisz??
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 20:20   #12
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

ja robie u Magdy w Centrum rekreacji "Nefretete" na Powstancow SL. dopelnienie za 50zl. polecalam juz ja kiedys na forum i kazdemu z czystym sercem nadal polecic moge!
aha, ja nie mam tipsow, tylko zeluje wlasne pazurki
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:12   #13
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

dowiedzialam sie ze w "gabrielli" pracuja na produktach firmy Grafiti
pierwsze slysze, no ale w koncu znawca nie jestem czy ktos sie moze wypowiedziec na temat tych zeli?
oto stronka tego producenta
http://www.grafiti-nails.com/
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 06:51   #14
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Tez nie slyszalam o zelach grafitti.

77777 masz pewnie racje jak sa 2 salony, bo ja nie wiem jaka jest jego nazwa - dziewczyny mowily po prostu ze w Nocie.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 11:58   #15
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

bylam wczoraj wu pani Gosi w "gabrielle" i ...
nikomu nie polecam!!!!
  1. Sama pani Gosia malo sympatyczna mi sie zdala, ani kawki nie zaproponowala ,a ni wiele sie nie odzywala, moze za bardzo rozpieszczona jestem, ale przyzwyczailam sie do milusiej atmosfery
  2. Ogolne wrazenie na minus, lampa stara(zdaje sie 9W), obklejona zelem, zapylona, zreszta wszystko zapylone,nieestetyczne.Ni e wiem jak ze sterylnoscia, ale pani G. pracowala bez rekawiczek(znow przyzwyczjenie-zawsze robi mi pani w rekawiczkach) pilniki skad brala tam odlozyla, nie wiem jaki bedzie ich dalszy los
  3. Co do samego wykonania to pozal sie boze.Nawalila kupe zelu na paznokiec, utwardzila i dopiero formowala pilnikiem-z marnym skutkiem+ krwawiaca skorka na kciuku( nie uslyszalam "przepraszam").Zadnej warstwy zelu(a byly ich 3-ostatnia cieniutka, zdaje sie nablyszczacz)nie odtluscila! dopiero na koncu
  4. plus za innowacje-koncowki najpierw utwardzila akrylem, maja byc mocniejsze
  5. Na koniec poprosilam o frencha-i juz mi szkoda slow by to opisac, nierowny wyszedl tylko tyle powiem
  6. W efekcie zaplacilam 60 zl, wrocilam do domu, zmylam frencha( dobrze ,ze nie skusilam sie na tego na stale! ) i spedzilam godzine pilujac pazurki, nadajac im jednakowa rownosc, ksztalt(kazdy, podkreslam kazdy byl inny), nie tylko koncowki, ale calej blytki.Dobrze ze tego zelu tyle tam bylo, to mialam z czego zbieracdobrze, ze umiem sobie zrobic przy pazurkach, bo musialabym szukac pomocyteraz pazurki wygladaja dobrze, tak jak powinny wygladac, zobaczymy jeszcze, jak dlugo beda sie trzymac
777777777- oczywiscie nie bierz tego do siebie, dobrze , ze ty bylas zawsze zadowolana, ale udaj sie raz do mojej Madzi, a do pani Gosi nie wrocisz i podniesiesz swoje wymagania napewno!!
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 09:57   #16
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

no i po trzech tygodniach..
musze twierdzc, ze wszystko ok, paznokietki(po mojej przerobce) wygladaja przyzwoicie
odpadl jeden, ktory byl przedluzany akrylem na szablonie(bo wczesniej tez byl zlamany)-juz po kilku dniach, ale juz naprawiony
wszystko wskazuje na to, ze bede mogla standardowo uzupelnic za 2 tyg.(czyli razem 5 tyg)!
czyli kolejny plus dla pani Gosi
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 05:45   #17
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

brrr ja bym krwawiacej skorki bez slowa przepraszam nie darowala- ja to prawie zawalu dostaje jak widze ze lekko zajechalam po skorce - a i tak do krwi nigdy mi sie nie zdarzylo...
Pazur po kilku dniach tez Ci odpasc nie powinien...
Chyba pojde tam na zwiady hihih
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:29   #18
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Droga moriam
Czy moglabys podac numer telefonu do salonu "Nefretete"?
Bardzo mi na tym zalezy, bo chce zrobic sobie zelowe paznokcie przed slubem i szukam profesjonalnego salonu z mila obsluga.
Z gory dziekuje!!!!!!!!!!!!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:19   #19
bLonDe
Przyczajenie
 
Avatar bLonDe
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez moriam
bylam wczoraj wu pani Gosi w "gabrielle" i ...
nikomu nie polecam!!!!
  1. Sama pani Gosia malo sympatyczna mi sie zdala, ani kawki nie zaproponowala ,a ni wiele sie nie odzywala, moze za bardzo rozpieszczona jestem, ale przyzwyczailam sie do milusiej atmosfery
  2. Ogolne wrazenie na minus, lampa stara(zdaje sie 9W), obklejona zelem, zapylona, zreszta wszystko zapylone,nieestetyczne.Ni e wiem jak ze sterylnoscia, ale pani G. pracowala bez rekawiczek(znow przyzwyczjenie-zawsze robi mi pani w rekawiczkach) pilniki skad brala tam odlozyla, nie wiem jaki bedzie ich dalszy los
  3. Co do samego wykonania to pozal sie boze.Nawalila kupe zelu na paznokiec, utwardzila i dopiero formowala pilnikiem-z marnym skutkiem+ krwawiaca skorka na kciuku( nie uslyszalam "przepraszam").Zadnej warstwy zelu(a byly ich 3-ostatnia cieniutka, zdaje sie nablyszczacz)nie odtluscila! dopiero na koncu
  4. plus za innowacje-koncowki najpierw utwardzila akrylem, maja byc mocniejsze
  5. Na koniec poprosilam o frencha-i juz mi szkoda slow by to opisac, nierowny wyszedl tylko tyle powiem
  6. W efekcie zaplacilam 60 zl, wrocilam do domu, zmylam frencha( dobrze ,ze nie skusilam sie na tego na stale! ) i spedzilam godzine pilujac pazurki, nadajac im jednakowa rownosc, ksztalt(kazdy, podkreslam kazdy byl inny), nie tylko koncowki, ale calej blytki.Dobrze ze tego zelu tyle tam bylo, to mialam z czego zbieracdobrze, ze umiem sobie zrobic przy pazurkach, bo musialabym szukac pomocyteraz pazurki wygladaja dobrze, tak jak powinny wygladac, zobaczymy jeszcze, jak dlugo beda sie trzymac
777777777- oczywiscie nie bierz tego do siebie, dobrze , ze ty bylas zawsze zadowolana, ale udaj sie raz do mojej Madzi, a do pani Gosi nie wrocisz i podniesiesz swoje wymagania napewno!!
Powiem Ci że ja tez tam byłam i również odczułam wrażenie nie miłej atmosfery...po zrobieniu pazurków Pani Gosia zażyczyła sobie 150zł..to były moje najdroższe w życiu pazurki i powiedziałam sobie nigdy więcej do NOTU!!! :P hehe..Pozdrawiam.
__________________
KeEp SmiLinG
bLonDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 20:16   #20
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Ale wlasnie ostatnia warstwe sie odtluszcza. W czasie jak nakladam kolejne warstwy zelu to ich nie odtluszczam. Żel dobrze sie trzyma bo jest warstwa dyspersyjna.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:32   #21
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Thumbs down Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Dziewczyny jeśli zamierzacie zrobić sobie pazurki odradzam wam salon STYLIZACJA PAZNOCKI PARIS na Sienkiewicza 52 we Wrocławiu u Uli (www.tipsy.org.pl) dziewczyna wydaje się znac na rzeczy a naprawdę pozory mylą.
Używa dziwnych produktów-myślę że najtańszych....Utwardzacz jest koloru a'la fioletowego (ultrafiolet) -na dworze wygląda jak siny....ja osobiście chowałam ręce po kieszeniach tak okropnie-znajomi któzy widzieli mówili ze jakas tandeciara to robiła-okropnie!!!Żelu natomiast żąłuje kładzie jedną warstwę albo jak juz to wylewa go tonami-i nie spiłowuje go-masakra!!!Nakłada go w dużej ilości i twierdzi ze się rozejdzie po całosci ale końcowy efekt jest okropny-a'la żelowe kropeczki pod ostatnią warstwą nabłyszczacza. W efekcie pazury sa z gulami, nierównościami-nie potrafi też porządnie spiłować paznokci-trzeba w domu robić po niej poprawki-naprawdę jestem rozczarowana zarówno jej pracą jak i samą osobą...mam porównanie i z całą pewnoscią stwierdzam że to gorzej niż AMATORKA !!!!A ponoć 5 lat doświadczenia.
Ja byłam i się nacięłam dlatego ostrzegam.
Na początku się dziwiłam że tak łatwo się do niej dostać -zero kolejek-teraz to juz chyba logiczne...
Jak chcecie mieć ładne pazurki to omijajcie jej salon szerokim łukiem...
Monia
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 06:50   #22
efectus
Raczkowanie
 
Avatar efectus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 42
GG do efectus
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Kurcze rozumiem, ze jej nnie polecasz, ale ten post wkleilas juz dokladnie 6 razy w innych tematach, wiemy juz, zeby do niej sie nie zglaszac ;]
__________________

Get better or die ;D


efectus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 16:16   #23
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: zel na naturalne-gdzie we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez efectus Pokaż wiadomość
Kurcze rozumiem, ze jej nnie polecasz, ale ten post wkleilas juz dokladnie 6 razy w innych tematach, wiemy juz, zeby do niej sie nie zglaszac ;]
dokładnie.. i przecież nawet masz swój odrębny temat!!!!
pozatym bez sensu ze wyciagasz watek sprzed 2 lat... zasmiecasz tylko forum ...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.