Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 22:13   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!


Cześć. Mój dylemat jest mianowicie taki..moze najpierw opisze jak to u mnie z tymi włosami. Wiec juz od niecałego roku jestem farbowana BRUNETKą a wczesniej byłam ciemną blondynką Teraz mam juz odrosty straszne że masakra normalnie. I nie wiem co zrobic, mam dylemat. Najchętniej bym powróciła do mojego kolorku naturalnego a nawet do jasnego blondu<podoba mi sie blond co ma doda>. Tylko nie wiem jak to sie "przyjmie wśród ludzi" no chyba rozumiecie o co mi chodzi, że brunetka a teraz jasna blondynka...Wiec nie wiem czy nie lepiej z tym blondem poczekac do wakacji doradzcie mi . Acha i jeszcze taki problem, wlasnie jak na te czarne przyjmie blond?? O dekoloryzatorach za słodkich rzeczy nie słyszałam. Nie chce wyłysieć, wiec jak najlepiej. Teraz nie wiem ale chcialabym na szatynke sie zrobic może,bo czarne juz nie. Postarza że szok. Ale brąz znowu nie przyjmie ...Może seście odemnie mądrzejsze i bardziej oświecone hehe i dacie mi kilka rad :Pozdrowionkaa i licze na was PAa
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:19   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Generalnie mam jedną radę:idź do dobrego fryzjera! sama tego nie zrobisz, tzn. nie przejdziesz na blond z ciemnych bezboleśnie dla włosków i tak, aby efekt byl dla Ciebie zadowalający. A co do tak drastycznej przemiany to myslę, że może najpierw jakieś pasemka, balejaż, żeby przyzwyczajac i siebie i otoczenie. Z dożwiadczenia wiem, że z ciemnych do jasnych najlepiej przechodzić stopniowo, żeby szoku nie przezyć i włosów nie zrujnować.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:25   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

asia dobrze radzisz ale słysze że mało który fryzjer chce sie poejmowac zmywania czarnej farby
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:30   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
asia dobrze radzisz ale słysze że mało który fryzjer chce sie poejmowac zmywania czarnej farby
No pewnie tak, ale Twoja to nie jest juz chyba taka ostatnio kładziona prawda? Dobry fryzjer da radę jak sądzę. powodzenia
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:43   #5
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

błagam was pomózcie mii ;(;(.Doradzcie mi zebym chociaz mogła zejsc na brąz, a potem na ciemny blond i stopniowo do wkacji tak...Błagam...!!
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:46   #6
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

asia tą co mam to juz od maja zeszłego roku, a odrosty jakies 10 cm!! ;]
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:17   #7
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Ja również radzę Ci pójść do dobrego fryzjera. Ja niecały rok temu ściągałam czarną farbę i wyszło ok Farbowałam na czarno włoski przez trzy lata i zeszła mi gdzie niegdzie całkowicie do blondu, gdzie indziej miałam rudy i brąz. Fryzjer farbnął mnie na taki rudy kasztan. Potem po kilku miesiącach przefarbował mnie na jasny, złoty szatyn choć farba była średni blond ( tłumaczył, że producenci żle określają kolor farb dlateog zawsze wychodzą ciemniejsze ) Teraz mam na włoskach jasny szatyn i blond baleyage . Jest super - nie ma to jak dobry fryzjer , który w ręku ma fach, potrafi wysłuchac i zna się na rzeczy. Takiego Ci życzę
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 11:44   #8
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

czesc!
Ja od 8 miesiecy jestem jasniutka blondynka,a 1,5 roku temu mialam czarne wlosy(2 lata farbowalam na czarny). Moj naturalny to sredni braz. O przemianie zadecydowalam nagle i udalam sie do fryzjera. Nie czekalam na duzy odrost, bo tego nie lubie. Zrobiono mi pasemka ciemny blond, wczesniej rozjasniono je i byly bardzo rude, ale zaraz po nalozeniu farby zrobil sie ciemny blond. I tak za kazdym kolejnym razem dodawalam coraz to wiecej jasnych pasemek, a te pasemka, co juz byly rozjasnione na ciemny blond za pierwszym razem - rozjasnilam na jasny blond.
Mysle, ze to najlepszy sposob, bo i szoku nie bedziesz miala, a to wszystko wcale dlugo nie trwa i wlosy prawie sie nie niszcza. Duzo odzywek, maseczek i beda super!!!
Pozdrawiam!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:37   #9
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Agniesia~
czesc!
Ja od 8 miesiecy jestem jasniutka blondynka,a 1,5 roku temu mialam czarne wlosy(2 lata farbowalam na czarny). Moj naturalny to sredni braz. O przemianie zadecydowalam nagle i udalam sie do fryzjera. Nie czekalam na duzy odrost, bo tego nie lubie. Zrobiono mi pasemka ciemny blond, wczesniej rozjasniono je i byly bardzo rude, ale zaraz po nalozeniu farby zrobil sie ciemny blond. I tak za kazdym kolejnym razem dodawalam coraz to wiecej jasnych pasemek, a te pasemka, co juz byly rozjasnione na ciemny blond za pierwszym razem - rozjasnilam na jasny blond.
Mysle, ze to najlepszy sposob, bo i szoku nie bedziesz miala, a to wszystko wcale dlugo nie trwa i wlosy prawie sie nie niszcza. Duzo odzywek, maseczek i beda super!!!
Pozdrawiam!
Dzieki za rade, bardzo fajna . A mówisz ze byłaś u fryzjera tak? wiec lepiej samemu nie...a ciemny blond to ci wyszedł taki jak na opakowaniu?? i długo to trzeba siedziec u fryzjera hehe bo dla mnie czas cenny to jest pozdrawiam
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:45   #10
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

no ze trzy, cztery godzinki to sobie musiosz na tego fryzjera zarezerwowac niestety, a w żadnym razie nie kombinuj w domku
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 22:16   #11
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Ten ciemny blond robilam u fryzjera, wiec nie widzialam opakowania, ale takie male probki wloskow. Fryzjerka sama mi zaproponowala (ona wie lepiej).
Spedzilam tam 3,5 godziny z modelowaniem wlosow.
Zaznaczam, ze w salonach maja profesjonalne farby, a to co w sklepach, to produkcja masowa i czasami trudno przewidziec, jaki kolor wyjdzie.
To zbyt powazna zmiana koloru, by robic to samemu.
Pozdrawiam!!!!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 11:37   #12
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Hej juz mam percepcje jaki chce kolor jak dostane wieksze foty to tu wkleje Pozdrawiam !! jesctescie kofffanee
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 16:23   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
Hej juz mam percepcje jaki chce kolor
chyba koncepcje
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 06:51   #14
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
błagam was pomózcie mii ;(;(.Doradzcie mi zebym chociaz mogła zejsc na brąz, a potem na ciemny blond i stopniowo do wkacji tak...Błagam...!!
Ja tez miałam taki sam problem,ale poszłam do dobrego fryzjera.Potrafiła mi z granatowej czerni doprowadzic łosy do prawdziwego blondu(pasemka)ale zeby te pasemka w połączeniu z ta czernia nie wygladały komicznie nałożyła mi na to jeszcze takie cós fajnego ze wyszedł jasny brązik nie rudy to był fajny brązik.Ja tam spedziłam 5godz z modelowaniem,ale warto było.Potem oczywiscie długa droga do zdrowych włosów,ale z profesjonalnymi odżywkami i maseczkami,szamponami nie jest to trudne.Tylko jednadobra rada wybierz dobrego fryzjera lepiej zapłacic wiecej i wygladac jak człowiek,prawda?Jak odwiedziłam wczesniej normaln\y tani zakład to proponowała mi nałozyc czerwone pasemka
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:22   #15
Madzia1552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Ostatnio wybrałam się do sklepu po farbę,miałam wziąść czekoladowy brąz ale ze sklepu wyszłam z czarną farbą...Niewiem co mi odbiło ale zafarbowałam się na czarny Strasznie tego żałuje bo kompletnie nie podoba mi sie ten kolor ani to jak w nim wyglądam.Uczę się na fryzjerke więc podpytałam mojej szefowej co mi poradzi na wypłukanie farby ale jakoś nic specjalnego mi nie doradziła.Słyszałam że szampony przeciwłupieżowe i oczyszczające mają takie działanie,czy któraś z was stosowała takie szampony i wypłukały farbe ??
Madzia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:30   #16
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Ja farbuje włoski na czarno i używam hedenszołders przeciwłupiezowy (napisałam tak jak sie mówi hehe) i mogę z czystym sumieniem Ci doradzi abyś sobie go kupiła bo farba po nim złazi jak oszalała Nizoral odradzam dlatego że jest drogi i skoro nie masz problemu z łupieżem to nie będzie Ci potrzebny. Poza tym możesz tez sobie kupi szampon z rumiankiem on ma zdaje się właściwości rozjaśniające. Aha, jak chcesz szybko uzyskac efekt to często myj włosy szamponem przeciwłupieżowym

Teraz ja mam pytanko do Ciebie Madziu1552 w związku z tym ze uczysz się na fryzjerkę: czy balejaż w kolorach czarny-ciemny brąz-bordo będzie ładnie wyglądac? Pytam bo nie moge znaleźc żadnych zdjęc z takimi kolorkami włosów

Pozdrawiam
cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:14   #17
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Cytat:
Napisane przez Madzia1552 Pokaż wiadomość
Ostatnio wybrałam się do sklepu po farbę,miałam wziąść czekoladowy brąz ale ze sklepu wyszłam z czarną farbą...Niewiem co mi odbiło ale zafarbowałam się na czarny Strasznie tego żałuje bo kompletnie nie podoba mi sie ten kolor ani to jak w nim wyglądam.Uczę się na fryzjerke więc podpytałam mojej szefowej co mi poradzi na wypłukanie farby ale jakoś nic specjalnego mi nie doradziła.Słyszałam że szampony przeciwłupieżowe i oczyszczające mają takie działanie,czy któraś z was stosowała takie szampony i wypłukały farbe ??
Skoro uczysz się na fryzjerke , powinnaś wiedziec, że naturalnymi sposobami nie usuniesz barwnika czarnego z włosa, przynajmniej nie całkkowiecie. Żadens zampon rumiankowy ci nie pomoże, przeciwłupieżowy natomiast faktycznie, może przyspieszyć usuwanie barwnika, ale na pewno nie zejdzie on do końca. Jeśli jednak farbowałas na czarno pierwszy raz a kupiłaś farbę o słabych barwnikach ( własnie jaką farbą farbowałaś) kolor może Ci sie sprać po pewnym czasie do ciemnego brązu czy innego podobnego koloru najprawdopodobniej w ciepłej tonacji.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:52   #18
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Jeśli chcesz natychmiast pozbyć się koloru to zastosuj ściągacz koloru.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 21:18   #19
Dusia_01
Przyczajenie
 
Avatar Dusia_01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Mozesz tez zastosowac plukanke-25ml plynu do trwalej+25ml 3%wody+50ml wody.Umyj wlosy,przelej ta plukanke na wlosy,pare min poczesz je grzebieniem i ponownie umyj!Tak sie czasem postepuje gdy kolor wychodzi za ciemny!Ona co prawde nie zciagnie ci calkiem koloru ,ale napewno zjasnieje!No i nie zapomnij o mocnym odzywieniu wlosow potem!Dziwi mnie ze szefowa nie proponuje uczennicom farbowan w salonie,w ramach szkolenia jedna na drugiej!!!!!!
Dusia_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 13:55   #20
Madzia1552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Cytat:
Napisane przez cookie Pokaż wiadomość
Ja farbuje włoski na czarno i używam hedenszołders przeciwłupiezowy (napisałam tak jak sie mówi hehe) i mogę z czystym sumieniem Ci doradzi abyś sobie go kupiła bo farba po nim złazi jak oszalała Nizoral odradzam dlatego że jest drogi i skoro nie masz problemu z łupieżem to nie będzie Ci potrzebny. Poza tym możesz tez sobie kupi szampon z rumiankiem on ma zdaje się właściwości rozjaśniające. Aha, jak chcesz szybko uzyskac efekt to często myj włosy szamponem przeciwłupieżowym

Teraz ja mam pytanko do Ciebie Madziu1552 w związku z tym ze uczysz się na fryzjerkę: czy balejaż w kolorach czarny-ciemny brąz-bordo będzie ładnie wyglądac? Pytam bo nie moge znaleźc żadnych zdjęc z takimi kolorkami włosów

Pozdrawiam
A jaki masz swój kolor włosów ? Robiłam dziewczynie balejaż (miała blond włosy),robiłam jej kilka jaśniejszych pasemek,kilka brązowych i bordowych i wyszło bardzo ładnieTakże polecam brąz i bordowy ale nie czarny bo te pasemka Ci się zleją i za ładnie nie będzie to wyglądać. Pozdrawiam Jak znajde jakieś zdjęcia to wkleje

A co do moich włosków to kupiłam head&shoulders i myłam nim codziennie włosy i farba się nawet spłukała i teraz jest bardzo ładny kolorek Nie chodziło mi o to żeby całkowicie ją spłukać bo tego się nawet nie da ,tylko żeby troszku się zmyła
Madzia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 09:04   #21
Naughty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Witam,
Jakieś 3 miesiące temu pofarbowałam sobie włosy na czarno, a teraz chce ją zmyć i to jak najszybciej. Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz. Jakim środkiem mogę zmyć tą farbę, tak żeby szybko zeszła? I ile to może kosztować?
Z góry dzięki
Naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 09:35   #22
ona24
Zadomowienie
 
Avatar ona24
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 256
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

najszybciej czarny kolor usuniesz robiąc dekoloryzację w salonie fryzjerskim. koszt co najmniej 200 zł, (ja tyle płaciłam)
ona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:25   #23
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Z grubej rury - dekoloryzacja, a jak nie to szampon przeciwłupieżowy i duuużo cierpliwości. Proponuję skorzystać z wyszukiwarki bo było bardzo dużo takich wątków.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:12   #24
Naughty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Chyba jednak zdecyduje sie na ten szampon przeciw łupieżowy... Tylko mam jeszcze jedno pytanie. Używając tego szamponu, jak dlugo (mniej więcej) musze czekać aż farba widocznie mi zejdzie?
Naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:45   #25
foxxy
Raczkowanie
 
Avatar foxxy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 40
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Ja również polecam szampon przcwłupieżowy ale także szampon mocno oczyszczający (do włosów silnie przetłszczających się) najlepiej apteczny. Szampon zarówno oczyszczający jak i przeciwłupieżowy wmasuj w wilgotne włosy a następnie odczekaj 15 minut zanim go spłuczesz. Czynność tę możesz powtórzyć raz po razie. Co prawda wymaga to nie lada cierpliwości ale opłaca się. Pozdrawiam
foxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:16   #26
UninstallED
Przyczajenie
 
Avatar UninstallED
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

a ja nie rozumiem, jak taki szampon ma zmyc czarny kolor???
ponieważ ja jestem niecierpliwa, swoje czarne włosy po prostu utleniłam i przefarbowałam na brąz, teraz są lsniące [o dziwo! po utlenianiu!] i proste
UninstallED jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:37   #27
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

poczekaj troche bo niektóre włosy nie trzymają dłgo farby
ja np 2 razy farbowałam na czarno i sie momentalnie zmywało i teraz mam ciemny braz
zalezy jeszc ejaka farba
__________________
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:32   #28
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Ja pofarbowalam czarne wlosy blondem superrozjasniajacym (trzymalam godzine) i teraz mam ciemny braz.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:22   #29
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Ja tez jestem na etapie zmywania czarnego koloru. Z tym, ze ja pofarbowalam nie farba a szamponem-Casting. I nie kolor czarnt a ciemny braz, ale wyszedl mi czarny. JEstem za blada do tego koloru i nie chce go miec .. MYslicie , ze jak pofarbowalabym na te czarne wlosy jakas inna farba, to cos z tego bedzie czy nie rozjasni ? Np jakis braz..
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 10:38   #30
szpanek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

ewakuacja...ja mam ten sam problem. pofarbowałam castingiem ciemny brąz a wyszły mi czarne i też jestem za blada na ten kolor ;/
szpanek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.