Kosmetyki z allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 09:21   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Kosmetyki z allegro


Mam pytanie. Czy kupowałyście może kosmetyki na allegro? Chodzi mi o kosmetyki kolorowe. Tusze, szminki, pudry. Mam zamiar uzupełnić kosmetyczkę i takie duże zakupy oznaczają spore oszczędności kupując na allegro a nie w sklepie. Boję się jednak naciąć na jakieś podróbki. Macie doświadczenia? Z jakich źródeł są to kosmetyki? Oczywiscie pytałam sprzedawców, ale każdy się zaklina, że ma produkt orginalny. Jak to więc możliwe, że kosztuje 70 % mniej niż w drogerii??

Jakie jest Wasze zdanie.
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:35   #2
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Kosmetyki z allegro

Kupowałam i bardzo sobię tę formę cenię-już parokrotnie udało mi się ustrzelić rózne cacka za śmieszne pieniądze. Nie chce mi się rozpisywać, bo ten temat wałkowany był już wielokrotnie..wyszukiwark a nie gryzie
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:56   #3
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kosmetyki z allegro

Będę bardzo wdzięczna za pewny namiar. Zauważyłam , że jesteś z Łodzi. Czy próbowałaś również kosmetyków np. z ŁKS?
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:28   #4
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Kosmetyki z allegro

oj, co to to nie tam mają ewidentne podróby. Z resztą na rynku nigdy nie kupuję żadnych kosmetyków..z wyjątkiem lakierów do pzanokci za 2 zł
a jeśli chodzi o Allegro to kwestia wprawy..teraz już na pierwszy rzut oka widzę czy coś jest oryginałkiem czy żałosną podróbką. A początkowo-sugerowałam się stronami producenta w necie, sprawdzałam każdy kosmetyk-czy jest taki rzeczywiscie, jak wygląda opakowanie, jaka jest gama kolorystyczna..(czasami, np.: w przypadku juicy tubes opakowania są bardzo podobne, ale oferowanych kolorów prawdziwe Lancome na oczy nie widziało)
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:36   #5
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Kosmetyki z allegro

Ennkaa, poszperaj w archiwum wizażowym- jest tu naprawdę wiele informacji na temat zakupów na allegro, padają też często nicki godnych polecenia sprzedawców, także polecam wyszukiwarke
Dodam jeszcze, że nie ma cudów i np. oryginalny Juicy Tubes NAWET na allegro nie może kosztować 19zł Zalecam ostrozność.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:49   #6
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Kosmetyki z allegro

Dzięki. Spray..a czym się różnią te z ŁKSu? Bo teoretycznie to mogą być Ci sami sprzedawcy. Próbuję właśnie sprawdzać kosmetyki na stronach producentów, ale już utonęłam w cenach, wątpliwościach. Tym bardziej, że chcę zrobić większe zakupy.
W wyszukiwarkę wklepałam i znalazłam sporo linków ale nieaktywnych już. Poszperam jeszcze a tymczasem będę wdzięczna za więcej opinii
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.