Jak malować rzęsy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 14:44   #1
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Talking

Jak malować rzęsy?


Witam Mam jedno może trochę głupie pytanie,ale dla mnie dość ważne Wiem,że teatralny efekt na rzęsach nie zależy tylko od dobrego tuszu,ale przede wszystkim od profesjonalnego pomalowania.Ale jeśli mogłybyście powiedzieć jak tak naprawdę malować rzesy żeby uzyskać naprawdę dobry efekt Sama mam z tym problem bo malować zaczęłam się dopiero niedawno a na jakieś większe wyjście chciałabym "stworzyć" sobie przynajmniej zalążki takich firanek Z góry dziękuję za odpowiedź
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 14:46   #2
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Jak malować rzęsy?

Dodam jeszcze,że szukałam czegokolwiek na ten temat w wyszukiwarce,ale niestety nie znalazłam aaaa jeszcze jedno mam dosyć krótkie i rzadziutkie rzęski niestety i serio mam problem żeby je ładnie "wymalować"
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 15:03   #3
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Jak malować rzęsy?

Z tego co mi wiadomo należy je malować zygzakowatym ruchem z dołu do góry kolejne wrastwy nakładać przed wyschnięciem poprzedniej. Aha efekt w dużej mierze NAPRAWDĘ zależy od tuszu jakiego używasz pozdrawiam
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 15:19   #4
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Jak malować rzęsy?

Cytat:
Napisane przez diamentowa
Z tego co mi wiadomo należy je malować zygzakowatym ruchem z dołu do góry kolejne wrastwy nakładać przed wyschnięciem poprzedniej. Aha efekt w dużej mierze NAPRAWDĘ zależy od tuszu jakiego używasz pozdrawiam
No i dobrze jest tesz rozczesac rzesy przed wyschnieciem tuszu grzebykiem do rzes
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:55   #5
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jak malować rzęsy?

Jeżeli szczoteczka jest gęsta to nalezy robić to rychem zygzakowatym Ale jeżeli mamy do czynienia ze szczotka o rzadkim włosiu lub z grzebyczkiem to nie mozna zygzakiem bo wtedy bardzo je sklejamy Jeśli masz krótkie i rzadkie rzęsy to po pierwsze powinnas używać tuszów wydłużająco-podkręcająco-pogrubiajacych lub jeszcze używać zalotki przed pomalowaniem, po drugie nigdy nie maluj rzęs ciągnąc szczotkę na bok tylko prosto do góry (jak znajde fotkę to podrzucę żebyś dokładniej wiedziałą o co chodzi).

Wyższą szkołą jazdy sa już tusze dwufazowe- zawierające z drugiego końca specjalną białą bazę. Tutaj niestety nie mam jeszcze żadnego doświadczenia, musiałabyś looknąć do KWC żeby sprawdzic który jest najlepszy.
Możesz też poszukać przepisów na kuracje odżywcze dla zagęszczenia i polepszenia kondycji rzęs albo kupić w drogerii specjalną odżywke bezbarwną, np. świetne jast Pierre Renee z keratyną i pantenolem, polecam

Jak więc widzisz Twoje pytanie wcale nie jest głupie, a kto pyta - nie błądzi
Powodzenia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:40   #6
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Jak malować rzęsy?

Dziękuję Rzyrafka No dla was to pytanie może wydawać się głupie,ale dla mnie jest ważne ,bo dopiero stawiam pierwsze kroki w makijażu Myślę,że gdyby więcej wizażanek napisało jak malują swoje rzęski to każda z nas mogłaby się dowiedzieć czegoś nowego Szczególnie te początkujące dziewczyny
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:28   #7
butterfly14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 126
GG do butterfly14
Dot.: Jak malować rzęsy?

Post jest stary ale dodam że ja używam 2 mascar i efekt jest świetny ) Jedna szczoteczka z gęstym włosiem idealnie rozdziela i pogrubia druga podkręcająca i rzęsy są sexy ) nie muszę używać zalotki )
butterfly14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 22:01   #8
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Jak malować rzęsy?

Cytat:
Napisane przez butterfly14 Pokaż wiadomość
Post jest stary ale dodam że ja używam 2 mascar i efekt jest świetny ) Jedna szczoteczka z gęstym włosiem idealnie rozdziela i pogrubia druga podkręcająca i rzęsy są sexy ) nie muszę używać zalotki )

A możesz napisać, których konkretnie tuszy używasz i w jakiej kolejności?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.