zdejmowanie akrylu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 16:51   #1
Euphory
Przyczajenie
 
Avatar Euphory
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Question

zdejmowanie akrylu


witam, mam paznokcie akrylowe,niestety zauważyłam że żółkną, jeden odpadł sam(w ekstremalnych okolicznościach ;-) i okazało się ze owe żółto-zielone plamy są nie na akrylu lecz na mojej płytce paznokciowej.czym to jest spowodowane? przy okazji proszę o kilka instrukcji jak zdjąć akryl,(mam aceton).z góry dzięki i pozdrawiam
Euphory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:25   #2
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: zdejmowanie akrylu

Jakaś grzybica??? Lepiej skontaktuj to z lekarzem
Co do ściągania akrylu, to najlepiej mocz pazurki w acetonie aż się zrobią miękkie i ściągaj powoli rozmiękczoną masę patyczkiem. Ja tak ściągnęłam sobie akryl bez piłowania. Musisz uważać, żeby nie uszkodzić płytki, no i skórki najlepiej nasmaruj jakąś wazeliną lub czymś, bo aceton strasznie wysusza. Powodzenia
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 22:08   #3
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zdejmowanie akrylu

Najlepiej jakbys udała sie do stylistki zdjąć paznokcie . Jeśli nie to zdejmij paznokcie tak jak napisała poprzedniczka bez używania pilnika, mocz zdejmij warstwe patyczkiem mocz - tylko po wyjeciu raczki z acetonu wytrzyj pazurki np recznikiem papierowym itp aby aceton z akrylem nie sciekal ci po rece bo sie posklejasz - pomocz zdejmij patyczkiem pomocz itp az dojdziesz do plytki. NIE UŻYWAJ PILNIKA BO MOŻESZ ZNISZCZYĆ PAZNOKCIE A następnie udaj sie do dermatologa, jest to albo zielona bakteria albo grzybica. Uprzedź o tym wszystkie znajome chodzące do tej samej stylistki. Bo być może zaraziłaś sie właśnie tam choć niekoniecznie mogło to nastąpić również w środkach komunikacji miejskiej itp
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:54   #4
Euphory
Przyczajenie
 
Avatar Euphory
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: zdejmowanie akrylu

nie wspomniałam że uzupełniałam sobie tipsy w domu,ale zachowałam wszelkie zasady higieny,z tym ze tipsy były robione na akrylu ez flow a uzupełniłam je akrylem lady perfect,słyszałam ze to ma czasem wpływ na zielonkawe plamy.ale na paznokciu?
Euphory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:06   #5
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zdejmowanie akrylu

Z zachowaniem zasad higieny, a czy z zachowaniem zasad o ktorych dowiedzialas sie na kursie przedluzania paznokci?
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:31   #6
Euphory
Przyczajenie
 
Avatar Euphory
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: zdejmowanie akrylu

nie, nie byłam na kursie, ale widziałam nie raz jak sie to robi i wydaje mi sie z wszystko robiłam tak jak trzeba.wygląda to jak mały siniakk pod paznokciem, i właśnie tak mnie troszke boli-pocieszam sie ze moze sie gdzies uderzylam.co to moze byc waszym zdaniem?czy moge sobie założyć ponownie akryl?
Euphory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:41   #7
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: zdejmowanie akrylu

idz lepiej do dermatologa...takich rzeczy nie nalezy lekcewazyc..jesli wda ci sie grzybica bardzo ciezko ja wyleczyc.jesli polozysz na grzyba akryl zapewniam ze dla bakterii to raj na ziemi!!i mozeszsobie niezle kuku narobic.A co do zdjecia akrylu- najlepiej nasaczyc mocno waciki acetonem polozyc na paluszka i owinac folia aluminiowa(rozgrzewa)szyb ciej mozna pozbyc sie niechcianych pazurkow.oczywiscie przed dobrze nasmarowac skorki oliwka!
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 10:45   #8
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zdejmowanie akrylu

Jak sama bez zadnego szkolenia nakladasz sobie akryl to licz sie z konsekwencjami - watkow o osobach bez kursu przedluzajacych paznokcie bylo multum.

Jak boli to moze byc takze krwiaczek po zlamaniu pazurkach czasem na jakis czas zostaja i bola a potem znikaja - ale sa raczej czerwonawe a nie zielono-sino-zolte. Lepiej lec do dermatologa i nie zakladaj wiecej sama akrylu, bo to ze widzialas jak sie zaklada to nie znaczy ze potrfaisz to zrobic. Trzeba spelnic mnostwo warunkow zeby to wszystko bylo dobrze zrobione.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:18   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zdejmowanie akrylu

"Takie skutki picia wódki"

Jesli boli to raczej nie bakteria czy grzyb a zwyczajny siniak / krwiak po uderzeniu - choć bez fotki trudno dywagować. Kolory mogą być rozne - mnie kiedyś uzarla fretka - musiała dojsc zębem bardzo gleboko, bo slad po ugryzieniu ( nie w paznokiec a w wal paznokciowy!!) schodził mi po pazurku przez kilka miesiecy. A kolor mial brazowo-zielona-sraczkowaty ;]
Co nie zmienia faktu,że od razu pedziłabym do dermatologa, bo moze to być i grzyb i krwiak w jednym ( zle przygotowala paznokcie, uderzyła o cos -zrobil sie krwiak, podeszlo powietrze, tips sie odkleil, dostala sie woda , brud , bakterie, zakleiła to klejem...mozliwosci jest wiele!)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:16   #10
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zdejmowanie akrylu

pewnie zostawiłaś powietrze pod akrylem i wdała się zielona bakteria - powodzenia w dalszym zakładaniu paznokci samemu
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:46   #11
Euphory
Przyczajenie
 
Avatar Euphory
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Red face Dot.: zdejmowanie akrylu

dziewczynki dzieki za rady,byłam jeszcze wczoraj u dermatolooga-to zwykły siniak,dzisiaj juz mniej boli i jest lekko zółtawy,uff.. ale miałam stracha!.zdjęłam akryl tak jak radziłyscie i reszta paznokietków jest ok.narazie dam sobie chyba spokój z akrylem.pozdrawiam serdecznie.
Euphory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 14:25   #12
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zdejmowanie akrylu

Uff to dobrze Masz szczęscie ,ze tak się skonczyło!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.