Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-18, 17:06   #1
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48

Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy


Witam, mam pytanko, jest ono dla mnie dosyc wazne. W maju zrobilam sobie piercing w brodzie. Juz mi sie zagoilo, ale do tej pory nie wyciagalam jeszcze kolczyka. Sa jednak sytuacje ze wolalabym go nie zakladac i chcialabym sie dowiedziec po jakim czasie dziurka w tym miejscu zarasta, bo slyszalam ze bardzo szybko??
Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 17:26   #2
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: kolczyk w brodzie

...zdaje sie ze pod dolną wargą a nie w brodzie...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 18:38   #3
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: kolczyk w brodzie

Ja mialam rok kolczyk w brodzie (mimo ze to jest miejsce miedzy broda a dolna warga)ale mowi sie ze w brodzie, nie sciagalam go w tym czasie, ale mialam miesiac przerwy ostatnio i dziurka sie nie zarosla do konca jedynie lekko zarosla blonka wewnatrz ust, mysle ze im dluzej sie nosi tym pozniej dluzej zarasta sie, ale przypuszczam ze po miesiacu noszenia to spokojeni na noc mozna sciagnac tak do (12h) nie powinno sie nic zarosnac.

Pozdrawiam.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 18:41   #4
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: kolczyk w brodzie

a jesli chodzi Ci o totalne znikniecie, to poprostu sciagnij i zapomnij o tym bo dziurki nie widac po paru minutach gdy zniknie lekkie zaczerwienienie, bo juz wsumie sama nie wiem czy chcesz by zaroslo sie czy nie.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 21:11   #5
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48
Re: kolczyk w brodzie

własnie chodzi o to ze nie chce żeby zaroło, dzieki za szybciutka odpowiedz
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 15:29   #6
czujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2
kolczyk w bordzie

witam! wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w brodzie, ale nie w centralnym miejscu tylko z boku (ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie).. chodzi o to, ze dzis pojawiła mi sie opuchlizna.. chciałabym się dowiedziec ile to moze potrwac i jak szybko sie jej pozbyć (jakie ziółka?).. a druga sprawa to ta, ze przez tą opuchlizne kolczyk jest dość mocno przycisniety do skóry i czy to moze negatywnie wplynac na gojenie?
czujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 15:36   #7
czujka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2
chodzi oczywiscie o kolczyk w brodzie:)

chodzi oczywiscie o kolczyk w brodzie
czujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-20, 15:55   #8
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: chodzi oczywiscie o kolczyk w brodzie:)

A robilas to w salonie czy tez ktos znajomy Ci przebijal ,poniewaz istnieje zagrozenie ,jakiegos zakazenia albo ropienia, ja mialam robiona dziurke po sirodku i fakt mialam opuchlizne ale tylko pare godzin , w salonie prosili mnie albym przez 1do2tyg po kazdym jedzeniu, zapaleniu papierosa itp., plukala usta czysta woda, moze byc to przegotowana a moze byc mineralna niegazowana.Po 2gie przecieranie ranki, bez sciagania kolczyka, woda utleniona nie spirytusem sal.1raz dziennie.Jezeli zacznie Ci ropiec to najlepiej skontaktowac sie z ludzmi ktorzy zajmuja sie tym prof. ciezko mi cos wiecej poradzic,mam nadzieje tylko ze szybko Ci zejdzie opuchlizna i nic zlego sie nie stanie,aha jesli lekko Cie boli a moze do tygodnia lekko bolec to nie ruszaj kolczyka poprostu daj sie przyzwyczaic buzi do istnienia tego kawaleczka metalu,ja czulam takie dziwne uciazenie przez kalawek czasu i ps uwazaj przy buzi buzi moj chlopak zapomnial o kolczyku gdy mialam go ponad miesiac i urazil mnie niechcacy w to miejsce (bol strasznie nie mily.

3maj sie cieplutko wrazie jakis pytan to wal smialo.
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 17:35   #9
Etherine
Przyczajenie
 
Avatar Etherine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 17
GG do Etherine
Question Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Witam.
Od roku marzę o kolczyku. Bardzo mi się podoba kolczyk w brodzie i w wardze, po środku.
Zdecydowałam się na wargę.
Jak kiedyś mi rodzice pozwolą to chcę zrobić sobie taki kolczyk.

Potrzebuje natomiast informacji na temat tego kolczyka, lub też opini osób, które go miały lub mają.

PS. Czy robienie takiego kolczyka bardzo boli? [np. o wiele bardziej niż w uchu czy w chrząstce ucha]

Z góry dziękuję za wypowiedzi

Edytowane przez Etherine
Czas edycji: 2005-11-04 o 23:35
Etherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 01:12   #10
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Talking Kolczyk w brodzie

Dziewczyny, czy któraś z Was ma kolczyk w brodzie? Dokładnie chodzi mi o miejsce pod dolną wargą, pośrodku. Chciałabym się dowiedzieć czy przekłucie tego miejsca boli? Ile to kosztuje? Czy po przekłuciu są z tym jakieś problemy? Chciałabym kolczyk w brodzie, ale najpierw wolę się wszystkiego dowiedzieć. Pomożcie!
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 01:22   #11
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kolczyk w brodzie

Ja mam a właściwie miałam.Wyjęłam go niedawno po 5 latach.Przekłuwałam w salonie, nie bolało samo przekłucie nic no potem jak się goiło to może troche.Koszt razem z kolczykiem ok 100zł.Chyba miałam jednak źle przekłute bo od tej blaszki w środku zaczęły mi się troche obniżać dziąsła przy dolnych jedynkach dlatego wyjęłam.Dlatego uważam, że to dość trudne miejsce i trzeba wybrać dobry salon żeby nie było potem takich problemów.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 10:22   #12
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: Kolczyk w brodzie

Witam !ja tez mialam kolczyk w brodzie, wyjelam po kilku latach, bo mam teraz gdzies indziej na twarzy Przeklucie nie bolalo, szybko sie zagoilo, nie mialam z nim zadnych problemow.Nie trzeba o to miejsce jakos specjalnie dbac, mozesz sobie plukac corsodylem.Broda sie szybko goi, w ogole miejsca kolo ust sie szybko, ladnie goja.U mnie w miescie kosztuje przklucie 70 zl wraz z kolczykiem a koles, ktorey przkluwa-zna sie na tym BDB !!
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:25   #13
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kolczyk w brodzie

Hehehehe, Maaaaaam!!!!!
Ale super wyglada, ciesze sie okrutnie!!
Wybralam dobry salon, dezynfekcja pierwsza klasa, pan w rekawiczkach wszystko czyscil przez kwadrans, zrobil to profesjonalnie, dostalam ksiazeczke, mase ulotek, dwa plyny do higieny ( jeden do plukania buzi wewnatrz, a drugi by psikac na zewnatrz), ulotki do czytania, i nakaz przychodzenia do kontroli gojenia.
Bolalo, przeklucie mnie bolalo, no ale ja ogolnie jestem wrazliwa na bol strasznie, dlatego przyjaciolka porobila mi mase fotek na "stole operacyjnym", ale jak juz przebil i zalozyl kolczyk to nic. Przez nastepne kilka dni troche szczypie, balam sie, ze bedzie zapuchniete, ale nic nie ma, w ogole nie widac, ze dopiero co kolczyk byl zalozony, bawie sie ciagle zatyczka jezykiem, myslalam, ze moze bedzie ocieral sie o dziasla lub niszczyl szkliwo, ale on jest tak jakos umieszczony, ze wlasciwie niczego nie dotyka, a zatyczka jest plaska i gladka (nie taka jak od zwyklego kolczyka, ani jak w nosie). Narazie mam tytanowy, sterylny kolczyk, ale za trzy tygodnie bede mogla sobie zalozyc jakis fajniejszy, na przyklad pod kolor oczu, albo cos swiecacego z cyrkoniami.
Tak wiec, polecam!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 15:29   #14
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Hej,
jezeli chodzi o kolczyk w brodzie, to pisalam tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...czyk+w+brodzie
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:31   #15
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Ból przy przekłuwaniu ciała to indywidualna sprawa. Dam dla przykładu język... Mnie przekłucie bardzo bolało, natomiast moja kumpela kompletnie nie odczuła bólu. Nie kieruj się też informacjami, że w tym i w tym miejscu to boli, a w tym i w tym nie. Tak samo jak i mnie powiedziano w salonie piercingu, że przekłucie języka jest najmniej bolesnym zabiegiem, a później siedziałam zszokowana na krześle . Ale nie martw się niczym, przecież to tylko kilka sekund, a efekt jest spektakularny . Trzymam kciuki.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 23:16   #16
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

tez mnie straszyli ze robienie koczyka w brwii booooli Mnie własciwie tylko szczypce "szczypały" te które mi zacisnęła na brwii Odbyło sie to szybko, zamknęłam oczy, pani wsadziła igłe wyjęła, wsaziła kolczyk zakręciła, szczypce zdjęła i tyle Ale kazdy moze odczuwac to inaczej... takze 3mam kciuki za Ciebie Dasz rade !
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 00:42   #17
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

No mi na przyklad powiedziano, ze przeklucie brody nic nie boli, natomiast mnie bolalo. Teraz - tydzien po, nie czuje juz prawie nic, ale przeklucie ZABOLALO dosc dobitnie. Raz jak przekluwal, a potem jak zakrecal kolczyk. Wiec odczucie bolu jest chyba sprawa indywidualna.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 12:20   #18
Etherine
Przyczajenie
 
Avatar Etherine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 17
GG do Etherine
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Hm, dawno ten temat założyłam, a teraz sie przełamałam. W sumie ból mam gdzieś, i nie interesuje mnie jak mi będzie w kolczyku... Mi się zawsze będzie podobać.

Pozwolili mi ^^
Robie pod koniec czerwca, po zakończeniu roku szkolnego. 3majcie kciuki, potem napisze jak było ^^ ;*
__________________
Hm?
Etherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 15:50   #19
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

tobie dobrze mi nie pozwolili na kolczyk w pępku ale i tak mam, tylko oni nie wiedzą, chciałam zrobić w brwi i przysłonic grzywką ale za duże ryzyko, ze zauważą
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 16:16   #20
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Cytat:
Napisane przez Etherine
Hm, dawno ten temat założyłam, a teraz sie przełamałam. W sumie ból mam gdzieś, i nie interesuje mnie jak mi będzie w kolczyku... Mi się zawsze będzie podobać.

Pozwolili mi ^^
Robie pod koniec czerwca, po zakończeniu roku szkolnego. 3majcie kciuki, potem napisze jak było ^^ ;*
Etherine.. a gdzie robisz? CHcesz foto z zabiegu?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:07   #21
Etherine
Przyczajenie
 
Avatar Etherine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 17
GG do Etherine
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Hm, robie w moim mieście - Kołobrzegu prawdopodobnie w Maya Tattoo (:
A fota wolę nie, bo jeszcze wyjde jak ćpun jakiś ;D

Cytat:
Napisane przez *agniesia*
tobie dobrze mi nie pozwolili na kolczyk w pępku ale i tak mam, tylko oni nie wiedzą, chciałam zrobić w brwi i przysłonic grzywką ale za duże ryzyko, ze zauważą
Nie bój nic. Ja jakieś 2 miechy temu zrobilam sobie dziurkę w nosie, niestety za cieńką igłą --> 1mm. Nie wcisnełam kolczyka. Pewnego dnia mama zauwazyla ze cos mi sie zrobilo na nosie oO Więc chyba dobrze ze nie włożyłam kolczyka...
__________________
Hm?
Etherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 23:19   #22
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Cytat:
Napisane przez Etherine
Hm, robie w moim mieście - Kołobrzegu prawdopodobnie w Maya Tattoo (:
Hehe, chodzilo mi o czesc ciala...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:37   #23
mroczna_magnolia
Raczkowanie
 
Avatar mroczna_magnolia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kolczyk w brodzie

Jowisia a ile dałas za to przebicie? Mam jeszcze jedno pytanie, bo moja kolezanka po przebiciu brody miała załozony zwykły złoty leczniczy kolczyk, który wbijał jej sie w zęby i rysował szkliwo, tez tak macie, bądź miałyscie? i czy zęby się nie zepsują przez taki kolczyk, bo ja własnie tez myslałam nad przebiciem, ale tego sie obawiam
mroczna_magnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:44   #24
Etherine
Przyczajenie
 
Avatar Etherine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 17
GG do Etherine
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

pisalam w pierwszym poście - warga, środek (:
__________________
Hm?
Etherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:43   #25
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kolczyk w brodzie

Cytat:
Napisane przez mroczna_magnolia
Jowisia a ile dałas za to przebicie? Mam jeszcze jedno pytanie, bo moja kolezanka po przebiciu brody miała załozony zwykły złoty leczniczy kolczyk, który wbijał jej sie w zęby i rysował szkliwo, tez tak macie, bądź miałyscie? i czy zęby się nie zepsują przez taki kolczyk, bo ja własnie tez myslałam nad przebiciem, ale tego sie obawiam
Magnolio, kolczyk wyglada tak (facet pokazal mi go przed zalozeniem), ze na koncu jest taka specjalna zatyczka, tzn plaska, w ksztalcie kola, ale plaska. TO znaczy, ze mozesz sobie np. przejechac po niej jezykiem od srodka, to jest metal - przyjemny, wypolerowany, gladki. Zatyczka jest przywarta do wnetrza ust, delikatnie dotyka zebow jezeli zacisniemy mocno usta, pozostawiajac je lekko rozchylone w ogole sie z nimi nie styka. A poza tym ta zatyczka jest tak umieszczona, ze nie dotyka ZEBOW, a delikatnie dziasel dolnych! NA poczatku to jest troche irytujace, ale potem w ogole sie tego nie czuje
Wiesz, moim zdaniem, to ktos nazwyczajniej twojej kolezance sp*** ten zabieg Przykro mi, ale tak to wyglada . A poza tym do tych czesci ciala nie zaklada sie nigdy na poczatku zlota, tylko sterylne kolczyki tytanowe! Oby nie miala zadnego zakazenia..
Zaplacilam dosc drogo (60euro), bo mieszkam za granica, (tu wszystko jest drogie ) no ale coz. Przynajmniej ciesze sie, ze zostalam potraktowana profesjonalnie.

__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:17   #26
mroczna_magnolia
Raczkowanie
 
Avatar mroczna_magnolia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kolczyk w brodzie

Dziekuję za odpowiedź, chyba sie skuszę. Pozdrawiam
mroczna_magnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:52   #27
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Kolczyk w brodzie

Ja również po maturze sie skuszę Troszkę się boję, że będzie bolało Ale chęć posiadania kolczyka jest silniejsza od strachu Jowisia mam jeszcze pytanko, czy długo trwa samo przebicie? Czy znieczula się jakoś to miejsce?
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:56   #28
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kolczyk w brodzie

Nie jestem Jwoisia ale moge odpowiedzieć.Chyba sie nie pogniewa
Przebicie raczej nie boli ale to każdy ma inaczej.Jak się boisz dentystów, igieł to będzie Ci się pewnie wydawało, że boli.Mnie przebicie nie bolało, może troche przy gojeniu potem ale to mały ból.Przebicie to moment.Dłużej trwaja przygotowania-zaznaczenie miejsca, oglądanie dopasowanie.Nie znieczula się.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:03   #29
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kolczyk w brodzie

Mnie wlasnie BOLALO. Wszyscy mi mowili nie boli nie boli nie masz sie co bac. No wiec sie nastawilam, ze eee nic nie zaboli, albo tylko najwyzej chwilke (ot, samo przebicie).
Poprosilam go o jakies znieczulenie w spray'u, na co uslyszalam odpowiedz ze : moge ci spryskac, ale naprawde to nie ma najmniejszego sensu, bo to potrwa sekunde i nic nie boli.
NO i BOLALO
Bylam wsciekla o to tylko, ze poczulam sie oszukana. Przez znajomych i przez tego tatuazyste. I ze sie dalam zrobic w balona POczulam sie jak male dziecko, ktore sie oszukuje, zeby latwiej nim manipulowac.
POtem stwierdzilam jednak, ze moze rzeczywiscie kazdy ma inne pojecie bolu, jest inaczej unerwowiony..? nie wiem A poza tym to to przebicie wcale nie trawlo sekunde, bo on jeszcze mi wkladal, zakladal, zakrecal, wiec lacznie moze jakas minute. I to byl bol.

NO ale w jednym masz wielka racje BubU: chec posiadania kolczyka powinna byc silniejsza od strachu. A ja wlasciwie to z tym kolczykiem sie wahalam od roku, ale przekonala mnie kiedys obca wlasciwie dziewczyna na jednej imprezie; powiedzialam jej, ze zrobilabym sobie kolczyka (takiego jak ona - srebrno-turkusowe cyrkonie, sliczne), ale sie boje, ze to boli! A ona na to : no i wlasnie o to chodzi, ze to MA zabolec! BO co to by byla za frajda gdyby nic nie bolalo? Wtedy kazdy by mial kolczyka i nie byloby to niczym szczegolnym. A wlasnie ta chwila, kiedy cie zaboli, to ma cie napawac duma i bedziesz dumnie go nosic, bo wiesz, ze zabolalo i zrobilas to swiadomie. TO mnie jakos przekonalo

Ps. MOj tata, ktory dowiedzial sie od mamy (tylko mu nie mow, prosze) obrazil sie na smierc i przez trzy tygodnie nie odpowiadal na skypie...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:25   #30
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: Kolczyk w brodzie

ja bym sobie w życiu nie zrobiła kolczyka w brodzie... a wiecie czemu ? No to patrrzcie na zdjęcie... Potem te jedynki wam wypadną i taki bedzie skutek :/ Co prawda ja robiłam sobie kolczyka w brwii, nie bolało ale...gdybym wieedziała, ze on tak przeszkadza i właściwie boli:/ bo jest tak jakby zaraz przy kości, to chyba bym sie nie zdecydowała :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piercing.jpg (41,8 KB, 572 załadowań)
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.