świetlista cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-28, 09:41   #1
haszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 11

świetlista cera


Witam,

jakich kosmetyków użyć, aby mieć taką świetlistą cerę. Oczywiście bezdyskusyjne jest to, iż cera musi być zdrowa . Prywatnie używam tylko podkładu, nie umiem używać pudru. Proszę o poradę jak uzyskać taki efekt, aby mieć takie błyszczące policzki i całą twarz. Czy to są tylko te pudry z drobinkami rozświtlającymi ?

Pozd.
haszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 10:28   #2
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: świetlista cera

Na początek to ożywiłabym twarz, niejako od samej skóry, czyli przydałby się dobry krem z witaminką C.
Polecam duo C erisu, lepszy i dla mnie najlepszy Active C LRP.
Twarz będzie więc naturalnie rozświetlona i promienna.
Co do kosmetyków kolorowych- to jest takich rozświelaczy pełno na rynku.
Dziewczyny polecają podkład rozświetlający Oceanica...jest niedrogi i przyzwoity.
Kosci policzkowe warto zaś potraktować rozświetlaczem, na przykład z Revlonu skinlight... mozesz tez rozetrzec nieco cienia perłowego białego lub cielistego, tuż nad linią różu.
W katalogu znajdziesz mnóstwo innych rozświetlaczy o różnej cenie i jakości- wybierzesz z pewnoscią coś dla siebie.
Polecam też wpisac u góry w wyszukiwarce forum dyskusyjnego hasło rozświetlacze bądź coś pokrewnego- znajdzie sie tam mnóstwo informacji
Ja używam np sztyftu guerlaina terraccota, bazy meteorites, cieni inglota...dają świetny efekt
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-02, 20:36   #3
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: świetlista cera

Mariqo,
czy taki krem w wit. C nadaje się dla wszystkich cer?(mam normalną w kierunku suchej) I czy mozna go uzywac wychodzac na słonce?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-04, 12:43   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: świetlista cera

Oczywiscie, kremu z witaminą C mozesz używać- szczególnie polecam active c XL z La Roche Posay, ma on filtry.
Na noc odpowiedni będzie active c LPR w wersji dla skóry suchej- ja mam mieszaną skłonną bardzo do przesuszeń, a z tym kremem nie mam żadnych problemów, jestem bardzo zadowolona.
Ostatnio też w ramach kosmetycznych odkryc, zakupiłam nowy krem ziaji, czerwony rozświetlający rewitalizujący. Jest do cery tłustej i mieszanej, nie jest treściwy bardzo, nawilżania oczywiście nie oczekuję, ale za to świetnie się wchłania i rewelacyjnie nadaje sie pod makijaż. Co do efektu świetlistości, jeszcze nie potwierdzę radykalnych zmian, bo od niedawna dopiero używam tego kremu, ale pierwsze aplikacje napawają mnie optymizmem. W każdym razie ewideentnie spostrzegam poprawę kolorytu cery. No i ma tam jakieś filtry
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-04, 12:50   #5
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: świetlista cera

Ja Ci polecam zestaw : podkład Oceanic rozswietlajacy+puder rozswietlajacy.
Z tym,że to jest rozwiązanie jak naprawdę lubisz błysk ;]
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-04, 15:09   #6
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: świetlista cera

Bardzo dziekuje za odpowiedz mam zamiar kupic ten krem LRP, bo wydaje mi sie ze jestem baardzo blada i szara(ale teraz w sobote troszke sie opalilam )
Namietne Usta: podklad oceanica ogladalam kiedys, najjasniejszy kolor wygladal na mnie, jakbym wysmarowala sie samoopalaczem :P niestety, jestem blada bardzo poza tym ostatnio odechciewa mi sie tak mocno malowac, wiec w ogole zrezygnowalam z podkladow, cieni, kredek, szminek.. ..ale pudru rozswietlajacego nie zdradzę :P
Pozdrawiam
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 06:51   #7
kyiomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 57
Dot.: Re: świetlista cera

Probowalas kulek z avonu? tych rozswetlajacych? Mi odpowiadaja
__________________
"Kiedy jedna osoba cierpi na jakies urojenie, nazywamy to szalenstwem. Kiedy wiele osob cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religia."
"Jak możemy oczekiwać idealnych warunków na Ziemi, skoro nasze ciała są żywymi grobami pomordowanych zwierząt?"
Lew Tołstoj
kyiomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.