Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 10:55   #2611
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cimqa, ja Ci radze kupic na allegro jest sie pojawia. Ja tez sobie wyliczylam kiedy mi przyjdzie z EDM (wtedy jeszcze byly), a potem paczka nie doszla i klops. I tak musialam flattiego kupic na All.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 11:24   #2612
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dobrze,że mówisz. To znaczy,że jak zamówie próbki to też mogą nie dolecieć?
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:04   #2613
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wszystko moze nie doleciec
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:24   #2614
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mozna dodac do spisu mineralow jeszcze te firmy:

www.purecolorsinc.com
www.ferrocosmetics.com
www.puritycosmetics.co.uk
www.bellapierre.eu


edit: porownanie dla wizazanki edm i buff'd

Ps. pomalowalam nadgarstek perfectem,multi - tasking, peach i medium beige natural i troche sie zdziwilam ze medium biege az tak ciemny jest niestety ja sie nie opalam, ale moze mamie zostawie ta probeczke

Perfect pieknie wyglada u mnie na nadgarstku w swietle dziennym, wydawacby sie moglo ze idealny dla mojej cery ale jest za jasny, a nie wiem ktory z tej rodziny bylby ciut ciemniejszy (bo wg ich hierarchii zostaje po perfecie tylko jeden kolor ) .. no kolor taki stonowany bezyk z kapka rozu.. ahh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080885.jpg (116,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080886.jpg (105,5 KB, 69 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:10
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:30   #2615
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A co ze zwrotem pieniążków w takiej sytuacji?
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:42   #2616
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny drogie, znacie może proszek w odcieniu Fair Neutral (EDM), tyle że odrobinę jaśniejszy?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:17   #2617
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, znacie może proszek w odcieniu Fair Neutral (EDM), tyle że odrobinę jaśniejszy?
Jaśniejszy to już chyba tylko biały z Buff'd. Pewnie solo będzie za jasny, ale przynajmniej nada się do rozjaśniania Fair Neutral.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 17:03   #2618
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dobra zapytam tu bo jest tyle watkow i nie wiem gdzie

Napiszcie mi jak to jest z odcieniami EDM z kategorii BUFF, one sa dobrze na stronce ulozone od najjasniejszego do najciemniejszego? [po za tym cos mam z kolorami na monitorze, chociaz ja nic nie grzebwalam w ustawieniach]

Ogolnie to raczej mam dosc jasna cere, pasuje mi Perfect choc wolalabym DEKO.. DEKO ciemniejszy wlasnie z kategorii Buff a ostatnio jest Fairly Summer, ktory raczej kojarzy mi sie z żółtymi tonami

Dzis zrobilam sobie prawdziwy test wszystkich odcieni ktore mam a mam ich malo no i nie wiem.. z poczatku wydawalo mi sie ze perfect jest za jasny i multi tasking, ale wychodzi na to ze Perfect jest OK [nie jest rozowy, taki neutralny bezyk, ktory daje u mnie efekt photoshopa]. Multi tasking troche szarawy na mojej twarzy..

Wiec ktory z buff bedzie ciut ciemniejszy od Perfect? [no chyba ze zmieszam perfect z peach albo medium beige]


PS. zawsze uzywalam maxfactora LP 106, wiec wg tego powinnam miec Pink Tan, ale na moim monicie wyglada na ciemny :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:06
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:54   #2619
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jaśniejszy to już chyba tylko biały z Buff'd. Pewnie solo będzie za jasny, ale przynajmniej nada się do rozjaśniania Fair Neutral.
Dzięki Pokombinuję.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:58   #2620
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O, ciekawostka z tv: pierwszy podklad w plynie z mikromineralami od maybelline! wow! a co to sa mikromineraly?

Sprawdzilam w necie: " Mikromineraly: kobalt, jod, mangan, molibden, fluor..."
Robi sie coraz ciekawiej...
Jak słyszę o kolejnych fluidach mineralnych, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

"Mikrominerały" to chwyt czysto marketingowy (ten sam stosuje Vichy). Podkłady takie są mineralne głównie z nazwy. Zawierają mniej lub więcej pigmentów mineralnych, czyli minerałów właściwych w kosmetyce mineralnej, ale trąbi się przede wszystkim o tym, że są w nich sole mineralne, makro- i mikroelementy w sensie dietetycznym. To co zażywamy, połykając suplementy czy pijąc wodę mineralną, ma z minerałami w sensie geologicznym tyle wspólnego, że może być z nich pozyskiwane. Jednak samymi solami mineralnymi umalować się nie można.

Producenci popularnych marek wykorzystują nazewnictwo, aby promować jako "mineralne":

a) fluidy czy podkłady w kremie, które zawierają tyle pigmentów mineralnych, co każdy normalny podkład;
b) podkłady, które poza minerałami właściwymi, zawierają także sole mineralne, rzeczone "mikrominerały", najlepiej kilka, żeby stworzyć pozory mnogości składników "mineralnych" (vide sypki podkład Vichy czy ten płynny Mejbelin).

Owszem, kosmetyka mineralna wykorzystuje niektóre sole, np. stearynian magnezu czy cynku, węglan wapnia, ale są to jedynie dodatki mające poprawiać właściwości kosmetyków, a nie składniki, od których wywodzi się nazwa tej gałęzi przemysłu kosmetycznego (stearynian magnezu pojawiający się w proszkach jest pochodzenia roślinnego).

To co robi Maybelline nazywając ten podkład mineralnym, to już po prostu woła o pomstę do nieba. Jeśli skład podany przez Aneckę jest poprawny, to mamy do czynienia z klasycznym fluidem nafaszerowanym silikonami i solą kuchenną.

Powtórzę się: niemal każdy kosmetyk kolorowy zawiera minerały (pigmenty mineralne). To jednak nie czyni go kosmetykiem mineralnym. Najbezpieczniej byłoby zachować tę nazwę dla produktów w postaci sypkiej. Fluid czy podkład kremowy jest emulsją, musi zawierać substancje dodatkowe oleje lub/i wodę, emulgatory, woski itd. Intensywność krycia fluidów zależy od stężenia pigmentów mineralnych. W takim kontekście poczciwy Dermacol pod względem "mineralności" bije na głowę wszystkie fluidy, bo stężenie to wynosi w jego wypadku ok. 50% (bazą jest dwutlenek tytanu). Ale chyba każdy, kto używał, wie, jaki efekt daje wysmarowanie całej twarzy takim minerałowcem w postaci kremu. Fluidy "mineralne" zawsze będą po prostu zwykłymi fluidami. Tak jak mineralne maskary. Niestety marketing robi swoje i niedługo cała kolorówka będzie mineralna, wystarczy, że producenci poprzypinają odpowiednie etykietki.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:07   #2621
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

No niestety, marketing rządzi

Dlatego dobrze, że się podjęłaś Lorri stworzenia wątku o składnikach i składach. Większość ludzi jednak wierzy reklamie i nie zdają sobie sprawy z tego, że w rzeczywistości niemal każdy ze "sklepowych" minerałów ma z mineralnością niewiele wspólnego.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 20:11   #2622
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Wiesz ja czasami zciemniałam LMWarm dosypką Medium Beige

z EGM zamówiłam obecnie próbki, podkładów De Anna, Paris, Lauren (YG) i Namina
z pełnowymiarowych Rosalyn i Trish , które są trochę za jasne, ale dorzuczą mi "Tweekers for both formulas that will allow you to custom blend them to a deeper level according to your needs"
Poaz tym wzięłam Facial Primer Gel i pełnowymiarowy róż TERRACOTTA LIGHT.
Pudrów wykończeniowych nie brałam ,jeszcze nie zuzyłam tych z Lumiere, a wydaje mi się ,że w EGM tak ładnie wygladam ,że już ich nawet nie potrzebuję.
Czyli zdecydowalas sie tylko na Youthfull Glow? Cover Me za ciężka?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:32   #2623
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jeśli idzie o podkłady sypkie, to nawet te drogeryjne muszą zawierać sporo pigmentów (inna rzecz, że producenci kombinują dodając składniki, bez których można by się spokojnie obejść; często ze względu na te składniki podkłady są konserwowane - bez sensu). Ale fluid to już zupełnie inna bajka. Zupełnie inny typ kosmetyku. Tutaj się po prostu nie da upchnąć pigmentów w zbyt dużym stężeniu, większość składników emulsji jest dobierana pod kątem właściwości aplikacyjnych.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Milan Minerals - nie da się wejść na stronę sklepu
Sweetscents - adres nieaktualny; sklepu chyba już nie ma

- ja wchodze, moze masz jakas blokadę?

LLNY i SK wywalilam, linkow nie da sie zmienic bo nie otwieraja sie wtedy
Pastereczko, przepraszam, pisałam półprzytomna.
Miałam sprecyzować o co chodzi z Milan, ale zapomniałam. Na strony informacyjne wejść się da, można sobie poczytać (zdjęć odcieni podkładów nie widziałam), ale jak się chce przejść do sklepu, np. Shop - Foundations, to jest coś takiego: http://www.milanminerals.net/shop-foundations/
i po kliknięciu w ten link, co każą - lipa. Nie ma żadnego sklepu, nie ma oferty (pop-upy mam odblokowane, okienko wyskakuje, ale strona nie istnieje).
W życiu nie widziałam tak beznadziejnie zrobionej strony sklepu, jakiegokolwiek. Jeśli komuś się uda dotrzeć do odcieni podkładów, to proszę mnie oświecić, bo może tylko ja nie umiem znaleźć (nie mam cierpliwości).

Odnośnie linków do wymiany - miałam Ci podać poprawne, a zamiast tego podałam te niepoprawne, skopiowane właśnie z wątku promocyjnego. Blusche, widzę, już poprawiłaś, więc tylko Cory został. Poprawny adres:
http://www.corycosmetics.com/

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-22 o 20:36
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:59   #2624
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Pastereczko, przepraszam, pisałam półprzytomna.
Miałam sprecyzować o co chodzi z Milan, ale zapomniałam. Na strony informacyjne wejść się da, można sobie poczytać (zdjęć odcieni podkładów nie widziałam), ale jak się chce przejść do sklepu, np. Shop - Foundations, to jest coś takiego: http://www.milanminerals.net/shop-foundations/
i po kliknięciu w ten link, co każą - lipa. Nie ma żadnego sklepu, nie ma oferty (pop-upy mam odblokowane, okienko wyskakuje, ale strona nie istnieje).
W życiu nie widziałam tak beznadziejnie zrobionej strony sklepu, jakiegokolwiek. Jeśli komuś się uda dotrzeć do odcieni podkładów, to proszę mnie oświecić, bo może tylko ja nie umiem znaleźć (nie mam cierpliwości).

Odnośnie linków do wymiany - miałam Ci podać poprawne, a zamiast tego podałam te niepoprawne, skopiowane właśnie z wątku promocyjnego. Blusche, widzę, już poprawiłaś, więc tylko Cory został. Poprawny adres:
http://www.corycosmetics.com/
ten milan jest faktycznie wyjątkowo beznadziejnie zrobionym sklepem ale da się:
po prawej stronie jest lista i na niej Face basic i rozwija sie do
-mineral foundation
-primer&
-shop foundation <= dopiero tu mozna wejsc.....
do sampli tez osobne linki... generalnie tam gdzie jest shop heh
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:00   #2625
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny mam nadzieję, że trafiłam na dobry wątek z moją prośbą Otóż śledzę sobie od jakiegoś czasu wątki minerałowe (szczególnie EDM) i oczywiście się zaraziłam minerałkami Na razie jeszcze jestem w tym wszystkim zielona, bardzo mało przetestowałam (tylko EDM intensive i prasowańca). I dlatego,że jestem taka zielona to zwracam się z prośbą do Was, jako bardziej doświadczonych.
Mój problem polega na tym, że niestety te minerałki, które przetestowałam bardzo podkreślają mi pory a co najgorsze uwydatniają strasznie zmarszczki i suchą skórę pod oczami(((((((((
Próbowałam je nakładać w różny sposób (nie mam jeszcze flat topa- czekam jak większość na dostawę, ale zawsze jest to samo.
Być może , a raczej na pewno problem tkwi w niewłaściwej formule podkładu. Doradźcie proszę, w której z firm najszybciej znalazłby się dla mnie podkład, który nie podkreślałby mi tych okropnych kurzych łapek(((((((
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:07   #2626
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nadzieję, że trafiłam na dobry wątek z moją prośbą Otóż śledzę sobie od jakiegoś czasu wątki minerałowe (szczególnie EDM) i oczywiście się zaraziłam minerałkami Na razie jeszcze jestem w tym wszystkim zielona, bardzo mało przetestowałam (tylko EDM intensive i prasowańca). I dlatego,że jestem taka zielona to zwracam się z prośbą do Was, jako bardziej doświadczonych.
Mój problem polega na tym, że niestety te minerałki, które przetestowałam bardzo podkreślają mi pory a co najgorsze uwydatniają strasznie zmarszczki i suchą skórę pod oczami(((((((((
Próbowałam je nakładać w różny sposób (nie mam jeszcze flat topa- czekam jak większość na dostawę, ale zawsze jest to samo.
Być może , a raczej na pewno problem tkwi w niewłaściwej formule podkładu. Doradźcie proszę, w której z firm najszybciej znalazłby się dla mnie podkład, który nie podkreślałby mi tych okropnych kurzych łapek(((((((
Wbrew pozorom problem tkwi przewaznie w aplikacji, szczegolnie jesli produktu nakladasz za duzo- wtedy podkresla wszystko. Zadowalający efekt powinnas osiagnąć jedną z 4 formuł EDM, nie mowie ze to ma byc Twoj ideal, ale w zasadzi kazda z nas byla zadowolona z efektu, a inne firmy czasem po prostu powalaly, no ale poogladaj wszystie filmy z YT z postu EDM. I spróbuj tez nalozyc na inny krem, albo bez. Ja daję 50 % na sposób aplikacji jesli chodzi o znaczenie efektu koncowego (ktos to wczesniej pisał )
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:10   #2627
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ten milan jest faktycznie wyjątkowo beznadziejnie zrobionym sklepem ale da się:
po prawej stronie jest lista i na niej Face basic i rozwija sie do
-mineral foundation
-primer&
-shop foundation <= dopiero tu mozna wejsc.....
do sampli tez osobne linki... generalnie tam gdzie jest shop heh
Mi nie działa.
Nigdzie nie mogę znaleźć odcieni podkładów. Wchodzę w Shop-Foundations, klikam na odnośnik Shop MilanMineral Foundations i dalej już mi się strona nie otwiera.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:16   #2628
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom problem tkwi przewaznie w aplikacji, szczegolnie jesli produktu nakladasz za duzo- wtedy podkresla wszystko. Zadowalający efekt powinnas osiagnąć jedną z 4 formuł EDM, nie mowie ze to ma byc Twoj ideal, ale w zasadzi kazda z nas byla zadowolona z efektu, a inne firmy czasem po prostu powalaly, no ale poogladaj wszystie filmy z YT z postu EDM. I spróbuj tez nalozyc na inny krem, albo bez. Ja daję 50 % na sposób aplikacji jesli chodzi o znaczenie efektu koncowego (ktos to wczesniej pisał )
Tak, to prawda. O ile EDM nie daje powalającego efektu, to nie można sobie nimi krzywdy zrobić. Sekret to dobry pędzel oraz cieniutkie warstwy. Prawdę mówiąc jak widziałam na Youtube ile babeczki tego podkładu na jeden raz używają to trochę się przeraziłam . Ja generalnie cieńsze warstwy kładę, ale za to dwie lub trzy. Łatwiej kontrolować efekt
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:17   #2629
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1110928 4]Mi nie działa.
Nigdzie nie mogę znaleźć odcieni podkładów. Wchodzę w Shop-Foundations, klikam na odnośnik Shop MilanMineral Foundations i dalej już mi się strona nie otwiera. [/quote]
a mnie się otwiera to:
http://www.mywebsitetool.com/website...5/sc/6492.html
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 21:17   #2630
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziękuję ślicznie Pastereczko, tak jak pisałam jestem zielona i jeszcze wiele prób przede mną. Na razie nie chcę się zniechęcać, ale wczoraj tak dla porównania nałozyłam podkład IsaDory i ....cera nieskazitelnaale jednakświadomośc ile to ma w sobie chemii i silikonów fujjjjj. Dziewczyny pisały o takich pięknych cerach po minerałkach a ja mam wszystkie niedoskonałości na wierzchu((((( Więc faktycznie może diabeł tkwi w umiejętności nakładania minerałków. No nic pooglądam te filmiki może mi się rozjaśni
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:26   #2631
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Madziar, napisz cos wiecej - jaka masz cere, jakie kolory testowalas, co kladziesz pod mineraly..

Dzisiaj natknelam sie na KWC na kolejny "mineralny" hit - jakis podklad Diora. Lorri ma racje, cala kolorowka zamieni sie w pseudomineralna. Uff dobrze, ze jestesmy bardziej uswiadomione od reszty spoleczenstwa
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:41   #2632
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Madziar, napisz cos wiecej - jaka masz cere, jakie kolory testowalas, co kladziesz pod mineraly..

Dzisiaj natknelam sie na KWC na kolejny "mineralny" hit - jakis podklad Diora. Lorri ma racje, cala kolorowka zamieni sie w pseudomineralna. Uff dobrze, ze jestesmy bardziej uswiadomione od reszty spoleczenstwa
No właśnie. W hAmeryczce to klienci są tak uświadomieni, że takiego kitu nie łykną. A u nas nawet artykuły w gazetach zawierają błędne informacje. Załamka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:41   #2633
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No i właśnie u mnie ta strona nie działa, wyskakuje "Błąd wczytywania strony, Przekroczono limit czasu połączenia, serwer (...) zbyt długo nie odpowiada".

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-02-22 o 21:43
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:43   #2634
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1111015 8]No i właśnie u mnie ta strona nie działa, wyskakuje "Błąd wczytywania strony".[/quote]
Nie masz czego żałować, bo raczej słabo ta strona wygląda
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:44   #2635
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1111015 8]No i właśnie u mnie ta strona nie działa, wyskakuje "Błąd wczytywania strony, Przekroczono limit czasu połączenia, serwer (...) zbyt długo nie odpowiada". [/quote]
u mnie działa ale gorzej zrobionej strony to już dawno nie widzialam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 22:22   #2636
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1110928 4]Mi nie działa.
Nigdzie nie mogę znaleźć odcieni podkładów. Wchodzę w Shop-Foundations, klikam na odnośnik Shop MilanMineral Foundations i dalej już mi się strona nie otwiera. [/quote]

U mnie też działa. Ale faktycznie nie ma co żałować, strona jest ogólnie odrzucająca. Znów przypomina mi bardziej bloga niż sklep internetowy (numerem jeden w wyglądzie a la blog jest dla mnie strona Dream World).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 23:17   #2637
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Czyli zdecydowalas sie tylko na Youthfull Glow? Cover Me za ciężka?


Roselyn wzięłam to formuła Cover Me (sorki, ale wcześniej bład zrobiłam w nazwie koloru) wcale nie jesat za ciezka, już nie mogę sie doczekać kiedy do mnie dotrą
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 00:18   #2638
cimqa
Przyczajenie
 
Avatar cimqa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny,muszę podzielić sie z wami moją pierwszą zdobyczą.Doszły pierwsze próbki z Earthnicity, ale chyba przesadziłam z kolorystyką bo są strasznie ciemne a mi do mulatki daleko.

Niech przyśpieszą produkcję flat topów bo umieram z ciekawości!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07295.jpg (151,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07297.jpg (155,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07304.jpg (156,3 KB, 32 załadowań)
cimqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 00:23   #2639
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ojej, rzeczywiście trochę ciemne Czy zdjęcie było robione w świetle dziennym? Czy one w rzeczywistosci są choć odrobinę jaśniejsze (tak sobie pomyślałam, że podłoże, na jakim stoją próbki bylo białe i może w takim razie to zdjęcie jest ogólnie przyciemnione) Ja, choć jakoś specjalnie blada nie jestem, to jakoś nie widzę się w tych odcieniach, ale moze to jednak kwestia zdjęcia?
Może mogłabyś zrobić swatche na ręku? Interesuje mnie szczególnie natural buff i korektor

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-23 o 00:24
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 00:29   #2640
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dobra zapytam tu bo jest tyle watkow i nie wiem gdzie

Napiszcie mi jak to jest z odcieniami EDM z kategorii BUFF, one sa dobrze na stronce ulozone od najjasniejszego do najciemniejszego? [po za tym cos mam z kolorami na monitorze, chociaz ja nic nie grzebwalam w ustawieniach]

Ogolnie to raczej mam dosc jasna cere, pasuje mi Perfect choc wolalabym DEKO.. DEKO ciemniejszy wlasnie z kategorii Buff a ostatnio jest Fairly Summer, ktory raczej kojarzy mi sie z żółtymi tonami

Dzis zrobilam sobie prawdziwy test wszystkich odcieni ktore mam a mam ich malo no i nie wiem.. z poczatku wydawalo mi sie ze perfect jest za jasny i multi tasking, ale wychodzi na to ze Perfect jest OK [nie jest rozowy, taki neutralny bezyk, ktory daje u mnie efekt photoshopa]. Multi tasking troche szarawy na mojej twarzy..

Wiec ktory z buff bedzie ciut ciemniejszy od Perfect? [no chyba ze zmieszam perfect z peach albo medium beige]


PS. zawsze uzywalam maxfactora LP 106, wiec wg tego powinnam miec Pink Tan, ale na moim monicie wyglada na ciemny :/
Buff Beige Neutral jest ciemniejszy od Perfect.
Ja w zimie używałam MF 105, latem 106 - Pink Tan jest dla mnie odrobinę za różowy, a Buff Beige Neutral jest ok. Na lato wzięłam Fairly Summer, ale jeszcze nie etstowałam na twarzy.
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.