KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 74% osób
    _inga
    11 grudnia 2023 o 7:26
    Emulsja przeciwzmarszczkowa extra tłusta, Mustela, Ava
    Emulsję przeciwzmarszczkową kupiłam na jednej z aukcji internetowych. Opakowanie to szklany słoiczek o pojemności 50 ml, zapłaciłam około 24 zł. Emulsja ma delikatny neutralny zapach, ma gęsta treściwą konsystencję, nie pozostawia lepkiej tłustej warstwy ale wchłania się dość długo. Emulsję stosuję w okresie zimowym nakładam na noc, wcześniej stosowałam krem odżywczy pół tłusty od firmy Ava ale teraz nie mogłam go kupić być może jest już wycofany. Emulsja świetnie odżywia, regeneruje, natłuszcza i zabezpiecza skórę przed działaniem suchego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach i minusowych temperaturach na zewnątrz. Dodatkowy plus za skład, opakowanie i wydajność. Podsumowując emulsja świetnie odżywia i zabezpiecza skórę przed działaniem mrozu wiatru i suchego powietrza, długo się wchłania ale przy efektach jakie daje można to wybaczyć. Serdecznie polecam szczególnie wrażliwcom i alergikom.
    Zalety:
    • - delikatny neutralny zapach
    • - konsystencja
    • - odżywia
    • - regeneruje
    • - nawilża
    • - natłuszcza
    • - uelastycznia
    • - wydajność
    • - opakowanie
    Wady:
    • długo się wchłania ale przy efektach jakie daje można to wybaczyć
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

25 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anusia490
    4 kwietnia 2020 o 7:56
    4 / 5
    Dobra kuracja, jedna z wadami
    Krem zakupiłam na sporej promocji w drogerii. Była zima a moja cera potrzebowała intensywnego nawilżenia z powodu ciągłego uczucia ściągnięcia i przesuszeń. Mimo, że mam cerę mieszaną, to zimą potrzebuję naprawdę solidnej dawki nawilżenia i ochrony. Po kilku tygodniach stosowania stwierdzam, że to kosmetyk idealny dla osób potrzebujących dogłębnego odżywienia i nawilżenia, jednak należy go stosować z umiarem. Choć jest dosyć specyficzny, ale o tym za chwile. OPAKOWANIE Krem znajduje się w szaro-srebrnym kartoniku z metalicznymi elementami. Na każdej ściance znajdują się informacje na temat kosmetyku i składu. Opakowanie właściwe to mały słoiczek wykonany z przezroczystego plastiku ze srebrną nakrętką. Opakowanie pokrywa naklejka z opisem produktu i nazwą. Całość prezentuje się bardzo ładnie i schludnie. Produkt przed otwarciem zabezpieczony jest folią, którą zrywamy w momencie pierwszego użycia. Dzięki formie słoiczka mamy pewność, że wykorzystamy produkt od początku do samego końca. EMULSJA Nazwa emulsja jest bardzo myląca. Typowe emulsje są lekkie często wodniste lub żelowe a ten kosmetyk to zupełne ich przeciwieństwo. Jeśli liczycie na lekką emulsję, to możecie się srogo zawieść. To naprawdę bardzo bogaty kosmetyk przypominający niektóre bogate masła do ciała, mnie kojarzy się z masłem shea. Ma bardzo bogatą konsystencję i kolor biały. Zapach jest neutralny. Potrzeba jedynie odrobinkę na pokrycie twarzy, jest kosmetyk szalenie wydajny. Ma neutralny zapach. Produkt po rozsmarowaniu nie wchłania się całkowicie zostawiając bardzo tłustą warstewkę ochronną Pod tym względem przypomina nieco olejki lub wcześnie wspomniane masło shea. Na początku bałam się, że cała emulsja zostanie wchłonięta przez poduszkę (stosuję ją tylko na noc), jednak jestem miło zaskoczona. Produkt świetnie nawilża, wygładza, łagodzi i koi skórę. Ostatnio miałam problem z przesuszeniami na twarzy, suchymi skórkami i uczuciem ściągnięcia, co jest dla mnie bardzo niekomfortowe. Po zastosowaniu tego kremu to uczucie znika, skóra jest ukojona, wygładzona i odżywiona. Kremu nie stosuję codziennie, kilka razy w tygodniu w zupełności wystarczy, bo przy codizennym stosowaniu zaczął mnie zapychać. Uwielbiam go jako nocną kurację, bo rano zapewnia mi uczucie nawilżenia, wygładzenia i regeneruje skórę. Krem może nie zachwyca składem, jednak urzekł mnie działaniem. Ogromna wydajność, wielofunkcyjność wraz ze świetnym działaniem sprawiają, że warto zainwestować w ten produkt, bo nie jest drogi. PLUSY świetnie nawilża, wygładza, regeneruje szalenie wydajny neutralny zapach praktyczne i ładne opakowanie niska cena MINUSY średni skład zapycha przy codziennym używaniu zostawia bardzo tłustą warstwę
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    AngelusiaR
    16 grudnia 2011 o 22:40
    Kocham! Uwielbiam! Ubóstwiam!
    Jestem zachwycona! Nie wierzyłam, że krem i że w ogóle zmarszczki mogą się cofnąć! Moja skóra od zawsze sucha, z wyraźnymi zmarszczkami pod oczami mimo strasznie młodego wieku zmienia się w gładką, napiętą i nawilżoną! Wyprasował mi zmarszczki pod oczami! Uzywam co wieczór i rano pod oczy (może i tłusty i świeci mi skóra ale heellooo, coś za coś, zresztą ja nie narzekam!) No jest cudowny, lubię tłuściutkie kremy. Ten nie podrażnia, chroni skórę i jak widać po efektach daje skórze to, czego ona potrzebuje. Dzięki Bogu efekty widać szybko, więc nawet po kilku tygodniach przerwy w stosowaniu szybko uporał się ze zmarszczkami! Cena strasznie śmieszna w porównaniu do efektów. NIGDY NIGDY NIGDY go nie zamienię na inny, bo efekty rewelacyjne. Plusy: - ewidentnie wygładza zmarszczki - nawilża - dzięki tłustej konsystencji daje wrażenie wielkiej ochrony skóry - jest mega wydajny - super gęsty (właściwie wręcz zwarta konsystencja, gęsty to złe określenie) Minusy: - rzadko można go dostać (buuuu!) Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mogę podesłać zdjęcia skóry przed używaniem i teraz! :) A teraz koszyczki w rączkę i szukamy tego cuda między półeczkami Używam tego produktu od: 6 m-cy Ilość zużytych opakowań: dwa
    Używa produktu od:rok lub dłużej

4 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 5 / 5
    najlepszy dla bardzo suchej skóry po Izoteku
    Jedyny krem dzięki któremu nie czuję w ciągu dnia ściągnięcia i suchości po kuracji Izotekiem - używam rano i wieczorem wraz z kremem pod oczy z tej serii. Zniknęły mi zmarszczki na skórze od wysuszenia. Konsystencja bardzo tłusta, ale nie jak olej. Tłustość nie mija w ciągu dnia, nie wchłonie się, co najwyżej wytrze, więc trzeba uważać na włosy. Bardzo dobrze dogaduje się z podkładem w pudrze Annabelle Minerals rozświetlającym. Być może zostanie moim hitem, ale najpierw muszę sprawdzić wersję odżywczą i regenerującą. Szkoda że nie trafiłam na ten krem w trakcie kuracji Izotekiem.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    dawid_belusiak
    7 kwietnia 2019 o 21:12
    MEEEEEEGA
    Bardzo tłusty, mogę go stosowac nawet pod oczy! Nie podrażnia bardzo dobrze natłuszcza. Ze względu na prosty skład pasuje pod niego w zasadzie każde serum, w połączeniu to już BOMBA!
    Zalety:
    • Natłuszcza, regeneruje, odżywia.Łatwo dostępny i tani.
    Wady:
    • zapach jest mocno średni
    • sam krem raczej mało wydajny
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań