KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Lancome L`extreme Mascara (Tusz wydłużający)

3,7 na 5162 opinie

Kupi ponownie: 43% osób
    LAPIEL
    12 sierpnia 2009 o 22:07
    tak ,tak ,tak
    Uzywam tego tuszu od kilku lat i niezmiennie zakupuje go ponownie pomimo nowosci wszelakich w tym temacie :) dla mnie best ! Uzywalam juz wszystkie tusze Lancome i ten uwazam jest najlepszy , najlepszy dla mnie :) Wydluza po jednym pociagnieciu , po dwoch mocno wydluza ,takze mozna sobie dozowac :) ladny kolor glebokiej czerni , wystarcza mi na ok pol roku , nie zasycha , szczoteczka jak najbardziej dobra - nic wiecej mi nie trzeba :) Wersja wodoodporna rowniez ok -tez przetestowalam :) POLECAM ! Używam tego produktu od:kilka lat Ilość zużytych opakowań: ok 8 szt.

prawniczka86
    23 sierpnia 2011 o 8:22
    Rewelacja
    Rewelacyjny tusz. Na moich rzęsach sprawdza się rewelacyjnie, wydłuża extremalnie, lekko pogrubia, nadaje intensywny czarny kolor, lekko podkręca. Ogólnie dla mnie najważniejsze w makijażu są rzęsy- chce żeby wyglądały olśniewająco. Ten tusz mi to dał. Jeden z moich faworytów. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie piewszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Niebieskooka arystokratka
    20 grudnia 2011 o 16:19
    Bez zastrzeżeń
    Ten tusz już mi się skończył i nie mam zamiaru więcej go kupić, ale dobrze wspominam współpracę. Wydajny, efekt naturalnie długich rzęs bez sklejania, świetna szczoteczka, zdecydowany kolor. Nie jest ideałem, ale mogę go polecić, zwłaszcza, że nawet poczatkująca dziewczyna bardzo dobrze poradzi sobie z nałożeniem. Używam tego produktu od: kiedy się pojawił Ilość zużytych opakowań: jedno normalne

O_Yumi
    3 maja 2014 o 15:52
    3 / 5
    Niby nie jest zły, ale...
    Kupiłam go kiedyś w akcie desperacji, jak moje oczy zbuntowały się przeciwko tuszom drogeryjnym. Miałam go w wersji wodoodpornej. Nie kruszył się, nie rozmazywał, nie podrażniał, nie sklejał rzęs. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale: - w kolorze był mało wyrazisty, niby czarny, ale taki jakiś spłowiały, - nie wydłużał, - nie pogrubiał, - efekt na rzęsach był tak naturalny, że prawie niewidoczny, - ze względu na powyższe, żeby było go w ogóle widać, musiałam go nakładać kilkoma warstwami - ergo: okazał się bardzo niewydajny, - dosyć szybko zaczął zasychać (ale o dziwo nie zaczął się kruszyć mimo to). Cena nieadekwatna do efektów i wydajności, nie wrócę do niego. Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Leonitka
    3 września 2013 o 14:15
    Cudowna
    Zdecydowanie mój typ. Jestem zwolenniczką naturalnych rzęs a ta mascara daje właśnie taki efekt. + Bardzo wydajna + Świetnie rozczesuje + Wydłuża *.* - Gdy już mija spory okres czasu od zakupu, robią się grudki Szkoda, że nie jest dostępna ;( Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:rok lub dłużej