KWC LogobyWIZAŻ logo

cocomusli
    20 lipca 2012 o 0:17
    4 / 5
    Wakacyjny!
    Bronzer typowo wakacyjny: lekko brązujący z duuuużą ilością drobinek cudownie mieniących się w słońcu :) + konsystencja: jestem WIELKĄ FANKĄ kosmetyków Maybelline w musie (mam również takowy podkład i korektor) + subtelny efekt + bardzo wydajny + opakowanie + doskonale "wtapia się" w skórę - dostępność (zakupić można tylko i wyłącznie przez internet) - trochę zbyt ciężkie opakowanie - niepotrzebnie - zbyt dużo "szkła" Zaznaczam, że jako bronzer, kosmetyk ten nie ma kryć niedoskonałości oraz czynić innych cudów - to NIE JEST podkład! A jako bronzer sprawdza się wzorowo! :) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 2/3

pumka_gumka
    13 kwietnia 2012 o 15:38
    Super.
    Mam dwa odcienie: jeden złoty, a drugi brązowy. Oba są świetne. Mają dużo błyszczących drobinek, które jednak nie wyglądają jarmarcznie na twarzy. Używam tego kosmetyku do podkreślania kości policzkowych. Nigdy nie czułam potrzeby wypróbowania go na innych partiach, więc nie wiem, jak by z tym było, może wtedy twarz świeciłaby się jednak zbyt intesntywnie... Konsystencja jest idealna, mus, który świetnie się rozprowadza. Nie ma żadnego problemu z połączeniem go z podkładem. Nigdy nie widać granic. Nie znika z twarzy z nienacka i jest całkiem wydajny. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

moniaaadd
    24 stycznia 2011 o 19:30
    Cudo:)
    Od kiedy pamiętam ciężko mi było dobrać odpowiedni bronzer czy róż, wszystkie pudry sypkie na mojej twarzy wyglądały koszmarnie. Po prostu tapeta albo odpadający tynk. Mam skórę suchą i zmarszczki mimiczne, więc bez odpowiedniego kremu (którego także poszukuję, bo po zbyt obfitym nawilżeniu zawsze mi musiało coś wyskoczyć na drugi dzień) makijaż wyglądał po prostu okropnie. Mousse dostałam od siostry i traktuję go jako róż, bronzer, czasem podkład, gdy wydaję się sobie zbyt blada. Do tego skóra nie złuszcza się i jest przyjemnie nawilżona. Do mojego typu cery, jak najbardziej polecam, mój ulubiony kosmetyk (albo jeden z). Używam tego produktu od: 1 rok Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

tworazka
    27 września 2010 o 9:04
    3 / 5
    taki bajer
    Produkt po otworzeniu byl jakis dziwny... Nie kleil sie do palca, a jak juz zdrapalam to tworzyla sie taka rolka ktora spadala przy rozsmarowywaniu po policzq :( Ale jak to ja nie dalam za wygrana ;) dodalam troszke balsamu i jest ok + ladny kolor + fajne opakowanko + wyyyyyydajny + ladnie stapia sie z cera (uzyty na podklad przed pudrem) + nadaje sie jako baza pod cienie - duzo zabawy z tym cudem ;) - slabawa pigmentacja - na cala twarz napewno sie nie nadaje chyba ze na nocna impreze ale to i tak nie dla mnie - szybko znika z policzkow Nie wiem czy kupie ponownie chyba wole prasowacze, acz na plaze taki w musie wyglada naturalnie i glam :) sama nie wiem... Używam tego produktu od:3 m-cy Ilość zużytych opakowań:1/3

kashienka
    6 lipca 2010 o 11:41
    Świetny!
    Pierwszy raz natrafiłam na wzmiankę o Bronzerze Dream Mousse Maybellinea na papiteście na Papilot.pl - z opisu wydawał się idealnym kosmetykiem dla mnie i zebrał tam same pozytywne recenzje, dlatego postanowiłam, że koniecznie muszę go mieć. ;) Co okazało się zadaniem nie takim prostym, ponieważ w Polsce okazał się bardzo trudno dostępny. Szukałam go w co najmniej 15 drogeriach, w małych i dużych miastach i za każdym razem sprzedawczynie bezradnie rozkładały ręce na moje pytanie o bronzer w musie. Ale gdy już sobie zupełnie odpuściłam szukanie, mój Facet pojechał do UK i stamtąd przywiózł mi trzy opakowania upragnionego kosmetyku! :))) Bronzer jest lekki, o delikatnej musowej konsystencji, pięknie wyrównuje koloryt i dobrze się rozprowadza (stapia się ze skórą!). Cudownie rozświetla, daje idealny efekt glow, a dzięki tym delikatnym drobinkom świetnie odbija światło. Cera jest gładka, promienna i naturalna! I co ważne - jest bardzo dobry dla mojej suchej skóry - nie przesusza a wręcz delikatnie nawilża. No i plus za wydajność i poręczne opakowanie. Jeden z moich ulubionych kosmetyków <3 PS. Czasem używam go jako bronzera na same policzki (na wcześniej nałożony podkład) by podkreślić tylko kości policzkowe i stworzyć efekt delikatnej opalenizny a czasem spełnia u mnie rolę podkładu i leciutką warstwę nakładam na całą twarz (szczególnie polecam na upalne, słoneczne dni!). I w jednej i drugiej roli sprawdza się doskonale ;-) Używam tego produktu od: trzech tygodni Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/10 opakowania :)
    Używa produktu od:tydzień