KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Ziaja TinTin, Żel oczyszczający antybakteryjny (nowa wersja)

3,8 na 5128 opinii

BrigitteBardot
    3 marca 2010 o 19:54
    5 / 5
    Ostatnia deska ratunku
    Najlepszy żel do mycia twarzy, jaki można kupić w drogerii. Ze słyszenia wiem, że wszystkie żele do mycia Ziai prezentują wysoki poziom, ale uczepiłam się tego jednego i używam bez przerwy, bo był pierwszym kosmetykiem, który tak znacząco poprawił stan mojej cery. Żel oczyszcza doskonale, jednocześnie nie wysuszając. Już samo to zasługuje na pięć gwiazdek, ale dalej: jest bardzo łagodny, a dzięki temu, że nie wysusza, zmniejszył przetłuszczanie skóry. Nie zamyka porów, ale odkąd go używam, są zdecydowanie mniejsze. Konsystencja - dla mnie największy plus, bardzo mi odpowiada (kwestia przyzwyczajenia) i przynajmniej wiem, że produkt nie zawiera SLS, a co za tym idzie, nie wysuszy skóry. I taka jest prawda - nie czuję najmniejszego nawet ściągnięcia, a wręcz nawilżenie (przy jednoczesnym stosowaniu kwasów). Komfort stosowania bardzo wysoki, w moim przypadku wygrywa nawet z olejkiem myjącym z BU (mimo że kocham olejki). Tani i bardzo wydajny, butelka wystarcza mi na pół roku używania 2x dziennie. Gdybym miała się czegoś przyczepić, to wolałabym opakowanie z pompką. Poza tym nie ma go w każdym sklepie (ale da się go znaleźć, tylko trzeba się przejść po okolicy i sprawdzić gdzie jest; ja widziałam w aptekach, mniej znanych marketach, osiedlowych drogeriach, sklepach typu Społem, niektórych Naturach). Ale to nie wpływa na moją ocenę kosmetyku, bo nie zmienia jego działania. *** EDYTUJĘ - 31.08.2011 Po krótkim romansie z olejkiem myjącym z BU wracam do tego żelu, jest bezkonkurencyjny dla tłustej i trądzikowej cery regularnie złuszczanej kwasami. Teraz zmieniła się butelka, jest węższa i wyższa. Polecam. Używam tego produktu od: około 2 lat Ilość zużytych opakowań: wiele

bambu
    26 maja 2010 o 17:49
    3 / 5
    Taki sobie
    + oczyszcza + delikatny i tyle z plusów - mało wydajny - okropna konsystencja - zapach - nic nie robi z niedoskonałościami Nie kupię go ponownie, nie polecam. Są lepsze. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

dbam_o_siebie
    13 lipca 2010 o 20:12
    5 / 5
    Delikatny i skuteczny
    Pamiętam, jak zawsze katowałam moją tłustą skórę wysuszającymi żelami. Potem postanowiłam spróbować czegoś łagodnego. Wybór padł na ziaję - tania, łagodna i skuteczna. Używam już stale tego żelu kilka miesięcy i nie mogę przestać się nim zachwycać. Żelik delikatnie myje twarz, nie ma SLS, pozostawia cerę odświeżona, bardzo gładką, miękką, nie wysuszoną. Pachnie ładnie, delikatnie ziołowo. Już się z nim nie rozstanę. Za tą cenę i jakość - KWC. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 2

PetitChat
    22 listopada 2013 o 11:06
    4 / 5
    W porządku :)
    Bardzo fajny do codzienniej pielęgnacji cery, która nie sprawia większych problemów. Przy mojej mieszanej cerze sprawdzał w tych "lepszych czasach" buzi. Plusy - ziołowy skład i zapach - działanie - delikatny - nie podrażnia i nie uczula - tani Minusy - nie domywa makijażu - nie radzi sobie z większymi problemami Używam tego produktu od: kilku miesięsy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    barbraw
    29 października 2013 o 16:48
    3 / 5
    Fajny za niską cenę
    Kupilam zel jako zamiennik zelu ziaja antybakteryjnego nuno. Zelu uwazalam rano przy codziennej pielegnacji cery jako zwylu antybakteryjny "kop" poranny. Plusy Za plus uwazam w tym zelu ladny zapach. Kolejno moge doliczyc dzialanie, ale tylko pod kontem antybakteryjnym poniewaz nie posiadam cery tradzikowej. Zel jak zel:) Minusy Nie odnotowuje:) Ogolnie polecam Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

0 osób uznało tą opinię za pomocną