KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Nivea Visage Young, Pure Beauty, Peel Soft! (Kremowy peeling)

3,5 na 564 opinie

elizejka
    17 stycznia 2013 o 21:01
    2 / 5
    Fajniutki peeling
    Używałam naprawdę dawno,tego kosmetyku,ten kosmetyk jest naprawdę niezły. Zalety: -łatwo dostępny -niedrogi -ładne opakowanie -śliczny zapach -kremowa konsystencja -fajniutko wygładza Wady: -za mała pojemność

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aaaliyah
    2 czerwca 2013 o 22:37
    5 / 5
    to był mój ulubiony peeling:(
    Nie rozumiem dziwnego systemu firm. Po co wprowadzają fajny produkt na rynek, skoro go potem wycofują. Peeling ten był najlepszym z najlepszych, ale co dobre, zawsze szybko się kończy...Miał cudowną kremową konsystencję, nie podrażniał skóry twarzy, bardzo dobrze złuszczał naskórek.

ania2701
    27 grudnia 2012 o 12:22
    Jest ok.
    Peeling ładnie pachnie, dobrze nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Poręczne opakowanie (tubka stawiana na zakrętce -> ma się pewność, że będzie można zużyć całość opakowania :) ). Cena też mi odpowiada, ale... ... po kliku użyciach peeling zaczął podrażniać moją skórę :/ po prostu masakra, buzia po jego użyciu byłą całą czerwona i szczypała :( (dodam, że peeling na pewno nie był przedatowany, ani nie wcierałam go zbyt mocno). I za to odejmuje 1,5 gwiazdki.

bluebell819
    7 sierpnia 2012 o 16:45
    Może być
    Zwykły peeling,robi to co ma robić,ładnie pachnie,jest wydajny,cena też w porządku.Najlepiej sprawdzi się do cery normalnej,dla tłustej może być za delikatny. Używam tego produktu od: 2 lata temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Lukrecja_87
    29 lutego 2012 o 13:16
    całkiem dobry
    Zaznaczam, że mam skórę normalną, ze skłonnością do przesuszania (nie wiem czy tak od razu nazwałabym ją typowo suchą). Używam tego peelingu w zasadzie głównie w wakacje żeby usunąć wysuszoną od opalania skórę na nosie i na policzkach. I w tej sutuacji świetnie się sprawdza. Od czasu do czasu używam także poza wakacjami profilaktycznie(tak co tydzień lub co dwa), żeby oczyścić cerę. Zalety: + ładny zapach, taki brzoskwiniowy, delikatny + przystępna cena + wydajność - wystarczy niewielka ilość żeby umyć nim całą twarz + dobrze oczyszcza + skóra po nim jest widocznie odświeżona i gładsza + nie wysusza Wady: Ja osobiście nie zauważyłam żadnych, ale faktycznie dla osób, które mają cerę tłustą może być zbyt słaby (pierwsze opakowanie dostałam od koleżanki z cerą tłustą - nie odpowiadał jej). Używam tego produktu od: prawie 2 lat Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4